Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

ساعت برگزاری جشنواره نوجوان خوارزمی محور ادبیات وعلوم آزمایشگاهی
خانه | آرشیو ماهیانه

مهر 1392

گرامیداشت هفته تربیت بدنی در دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

اهم فعالیت های انجام شده در اموزشگاه به مناسبت هفته تربیت بدنی عبارتند از :
-همایش کوهپیمایی
-برپایی نمایشگاه روزنامه دیواری
-برگزاری مسابقات ورزشی مختلف

خودت باش وبدون مقایسه منحصربه فردباش

زندگی شگفت انگیز است، فقط باید بدانید که چطور زندگی کنید! در غیر این صورت سراسرعمر خود را در رنج و سختی دست و پا خواهید زد ...
از باغی می گذرید و به یک درخت بلند و تنومند برمی خورید، اگر مقایسه کنید چه می شود: درخت بسیار تنومند و بلند است، ناگهان خود را در کنار آن خیلی کوچک و خوار می بینید! حال اگر مقایسه نکنید و تنها برای تفرج وارد باغ شوید از وجود آن درخت لذت می برید و مشکلی هم بوجود نخواهد آمد.
درخت تنومند است، که هست! بگذار تنومند باشد، شما که یک درخت نیستید! اگر خوب نگاه کنید، درختان دیگری هم هستند که چندان تنومند و بزرگ نیستند و هیچ کدام مقایسه نمی کنند و به همین خاطر از عقده ی حقارت هم رنج نمی برند. من هرگز با درختی برخورد نکردم که از عقده ی حقارت یا از عقده ی خودبزرگ بینی در رنج باشد، شما چطور؟
بلندترین و تنومندترین درختان هم هرگز از عقده خودبزرگ بینی رنج نمی برند، زیرا میان آنها مقایسه وجود ندارد. این انسان است که مقایسه را خلق کرده است و عده ای در این میان تنها با حس و رفتار "مقایسه کردن" زندگی می کنند و مدام این حس منفی را تغذیه و رشد می دهند.
با این حس و رفتار، تنها دو نتیجه منتظر انسان است. یعنی گاهی احساس برتر بودن می کنی و گاهی احساس کوچکی و خواری... انسان می داند که احساس خواری و کوچک بینی بیش از احساس برتری در او جا می گیرد. زیرا میلیون ها انسان وجود دارد که ممکن است از او زیباتر، از او بلندقدتر، از او قوی تر، هوشمندتر، توانمند تر و... باشد. یک فرد چنان است و دیگری چنین است.
اگر به مقایسه کردن خود با این میلیون ها انسان ادامه دهی، عقده ی حقارت تو نیز روز به روز بزرگ تر و حجمی میلیونی پیدا می کند. در حالیکه پندارهای تو و به عبارتی قیاس های تو در واقعیت وجود ندارند. آنچه که واقعیت می پنداری تنها تصورات و انگارهای تو هستند.
در اینجا برای روشن شدن هر چه بیشتر مطلب داستان استعاره ای کهنی را برایتان نقل می کنیم :
روزگاری در یک جنگل زیبا، حیوانات تصمیم گرفتند برای فرزندان خود مدرسه ای دایر کنند. به همین دلیل برای تدوین برنامه درسی یک روز دور هم جمع شدند.

کوهنوردی دانش آموزان دبیرستان فرهنگ دوره اول به مناسبت هفته تربیت بدنی

بمناسبت گرامی داشت هفته تربیت بدنی و تندرستی همایش پیاده روی و کوهپیمایی در روز سه شنبه مورخه 7/8/92 باشرکت دانش آموزان وهمکاران دبیرستان فرهنگ دوره اول برگزار گردید.

سالگرد شهادت حسین فهمیده - دبیرستان فرهنگ ( دوره اول )

ضمن گرامیداشت شهادت نوجوان بسیجی، محمد حسین فهمیده، مختصری از زندگینامه ی این شهید بزرگوار را جهت آشنایی بیشترشما عزیزان قرار داده ایم.

وی فرزند محمد تقی است که در خانواده ای مذهبی در یکی از روز های بهاری اردیبهشت 1346 ( مثادف با سوم محرم ) در شهر خون و قیام ، در خانه ای محقر و کوچک در محله ی پامنار قم چشم به جهان گشود . دوران کودکی را همراه باسایر فرزندان خانواده و در کنار برادرش داوود که وی نیز سه سال بعد از شهادت محمد حسین به فیض شهادت نایل آمد با صفا و صمیمیت در زیر سایه ی محبت و توجه پدر و مادری مهربان سپری کرد . در سال 1352 به مدرسه رفت و کلاس اول تا چهارم ابتدایی را با یک معلم روحانی طی کرد . سال پنجم ابتدایی و اول و دوم راهنمایی را به دلیل انتقال خانواده اش به کرج در دو مدرسه در این شهر گذراند .

در همین دوران بود که به واسطه ی حوادث انقلاب روح وی نیز مانند میلیون ها جوان و نوجوان دیگر کشور دچار تحولات عظیمی گردید .

شخصیت او او با داشتن خانواده ای متدین و مذهبی و شرایط خاص شهر مقدس قم و نیز زمینه مساعد روحی به گونه ای شکل گرفت که سرشار از دین و فرهنگ غنی اسلام بود .

از عوامل مهم دیگر در شکل گیری شخصیت او نوار ها و اعلامیه های امام بود که قبل از انقلاب به دست او می رسید .

وی در بیست و پنجم یا ششم شهریور ماه ۱۳۵۹ یک هفته پیش از اعلام رسمی آغاز جنگ همراه نیروی مقاومت بسیج به جبههٔ خرمشهر اعزام شد. از آنجا که در روزهای نخستین از شرکت او در خط مقدم جلوگیری می‌شد، با تلاش‌هایی از جمله یک نفوذ چریکی به خط نیروهای دشمن، برای حضور در خط مقدم اجازه گرفت. وی در غروب سی و یکم شهریور ماه -از نخستین روزهای اعلام تجاوز نظامی ارتش عراق- همراه با محمد رضا شمس در جبهه نبرد حضور رسمی یافت. این دو، یک بار در هفته اول مهرماه زخمی شده و به بیمارستان ماهشهر اعزام شدند. چند روزی پس از بهبودی با ترخیص از بیمارستان و بازگشت به جبهه و پایان دادن مجدد به مخالفت فرماندهان با حضورشان؛ به خط مقدم اعزام شدند. امّا فهمیده بار دیگر در بیست و هفتم مهرماه طی مقاومت در برابر حمله‌های دشمن دوباره زخمی شد. او سر انجام در ۸ آبان ماه ۱۳۵۹ در کوت شیخ، نزدیک ایستگاه راه آهن خرمشهر کشته شد. و بقایای بدنش در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

برگزاري جشن عيد غدير در دبيرستان شكيب

عيد غدير يكي از بزرگترين اعياد مسلمانان است.
ويژه بر نامه عيد غدير توسط دانش آموزان دبيرستان شكيب بدين شرح برگزار شد.
1. تلاوت قرآن
2.سخنراني خانم ايمني درباره واقعه غدير براي دانش آموزان
3. اجراي سرود
4. برگزاري مسابقه طناب كشي توسط دانش آموزان

نصب تور دروازه فوتبال دبیرستان شهید خلبان عباس دوران

در راستای بزرگداشت هفته تربیت بدنی این آموزشگاه باهمت مدیریت محترم و دبیر ورزش آقای کاکایی
اقدام به انجام فعالیتهای مختلف نمود که ازجمله آن نصب تور دروازه فوتبال میباشد که این
امرموجب ایجاد انگیزه و شور و شادی درمیان دانش آموزان گردید.

گز ارش هفته بهداشت روان (دبيرستان مير داماد دوره اول)

جلسه سخنراني مشاور دبيرستان مير داماد در حضور دانش آموزان و والدين در مورخه 27/7/92

گز ارش هفته بهداشت روان (دبيرستان مير داماد دوره اول)

جلسه سخنراني مشاور دبيرستان مير داماد در حضور دانش آموزان و والدين در مورخه 27/7/92

نگاه از برون به درون در مديريت

اگر چه آموزش و یاد گبری در همه زمان ها ، اعصارو در همه امور زندگی جریان داشته و دارد و این امر حیاتی تعطیل نا پذیر است ،اما در ایران عزیز وقتی مهر ماه آغاز می شود جامعه و خا نواده ها حال و هواو رنگ دیگر ی به خود می گیرند. به موازات این دگر گونی جامعه و آماده شدن برای تغییر، مدیران مدارس نیز در تکا پوبرای پذیرفتن دانش آموزان جدید و تمهید مقدمات برای آغاز با شکوه مدرسه هستند.اگر چه تحصیل رسمی دانش آموزان از اول مهر آغاز می شود،اما شروع کار آن دسته از مدیران با بر نامه و با تفکر استراتژیک مدارس از اول تابستان اغاز می شود..بدينوسيله، چند نکته اساسی را جهت بهتر اداره نمودن مدرسه اشاره می کنم باشد که مورد توجه مدیران مدارس قرار گیرد.

- ازوظایف ذاتی مدیران مدارس بر نامه ریزی و نظارت است چنانکه این وظیفه مهم در مفاد ماده های 4 و 5 آیین نامه اجرایی مدارس تصریح شده است اما مدیران متفکر و آینده نگر همواره این سوال اساسی رااز خود می پرسند که:

(1) برنامه ریزی برای چه؟

(2) مدرسه در طی یک سال تلاش قراراست به چه دستا ورد هایی برسد؟

(3)آیا مدیریت مدرسه شرایط لازم و مناسب برای اداره بهتر مدرسه را فراهم آورده است؟

(4)و......

اگرپاسخ مدیران به سوال های کلیدی(1) و (2)را دسته بندی کنیم آنان را می توان به دو گروه تقسیم کرد :

عید ولایت وبرگزاری شورای دانش آموزی مجتمع کوثر

بسمه تعالی
من کنت مولا فهذا علی مولا

همزمان با فرا رسیدن عید بزرگ ولایت ، انتخابات شورای دانش آموزی در مدرسه قزانچی انجام شد .
- تلاوت قرآن توسط یکی از دانش آموزان
- سخنرانی معاون پرورشی در رابطه با واقعه غدیر
- تبریک مدیر مجتمع به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر
- اهداء جوایزی به دانش آموزان معرفی شده توسط شورای دبیران
- اهدا ء بن لباس رایگان به بیست نفر از دانش آموزان
- توزیع شیرینی
- برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی

برگزاري اولين جلسه مديران درمجتمع دبيرستان پرديس (دوره اول) مجتمع حيات طيبه

شرح موارد ذكرشده درجلسه شوراي مديران درروز دوشنبه مورخ92/8/6
1- بررسي نتايج ميانگين ودرصد قبولي سال گذشته
2-غني سازي وكلاس هاي فوق برنامه
3-اجراي طرح همگام باقرآن
4-معرفي چهره هاي موفق ديني وملي در مراسم آغازين
5-تشكيل انجمن منتظران ظهور،دل نوشته ها دانش آموزان،انتظارسبز و..........
6-برنامه سالانه وهفتگي
7-عقد قرارداد ارزشيابي همكاران درسال تحصيلي جديد
8-همكاري مستمر با سواد آموزي
9-آماده سازي مكاني براي تشكيل نمايشگاه
10-اجراي مسابقات فرهنگي ،هنري

مسابقات پرهیجان نجات تخم مرغ در دبیرستان شهید صیاد شیرازی

به مناسبت اتمام واحد فناوری و سیستم درس حرفه وفن و به عنوان کار عملی این فصل از مهندس های کوچکم خواستم که چتری را طراحی کنند بتوانند یه تخم مرغ را از یک ارتفاع مشخص از شکستن نجات دهند و در نقطه مورد نظر فرود آید بدون استفاده از پنبه یا .....
نفرات برتر هر کلاس به مرحله بعدی راه پیدا خواهند کرد
معرفی مسابقه
برای شرکت در این مسابقات می بایست سازه های خاصی ساخته شود و تخم مرغ به گونه ای در آن جاسازی شود که با سقوط سازه از ارتفاعی مشخص، تخم مرغ از سازه خارج شده و کم ترین آسیب را ببیند. ابتکار و خلاقیت در ارائه ی ایده ای نو برای محافظت تخم مرغ و همچنین داشتن طرح فنی و مهندسی و از پیش طراحی شده، به سالم ماندن تخم مرغ کمک می کند.
این مسابقه که همه ساله در دانشگاه های مختلف برگزار میشود، در اصل برای به کارگیری خلاقیت های مختلف و نوآوری های مبتکرانه می باشد. در واقع این مسأله از آن جا مطرح شد که ناسا برای پرتاب ماهواره و کاوشگر به سطح اجرام آسمانی از جمله سیارات و همچنین رساندن امکانات و وسایل لازم به فضانوردان ساکن در فضا تصمیم به انجام آزمایشاتی در این مورد گرفت که بتواند اجسام شکننده را به گونه ای از فاصله ی مشخص رها کند که تا جای ممکن آسیبی به شی مورد نظر نرسد.
هدف اصلی از طراحی این مسابقات در دنیا نیز کسب ایده هایی برای طراحی و ساخت سازه ها و مکانیزم هایی است که بتواند انسان را در ارسال و پرتاب کاوشگرها به سیاره های دیگر و همچنین به حداقل رساندن آسیب های وارد بر این کاوشگرها یاری کند. چرا که کاوشگرها باید درون سازه هایی قرار گیرند که پس از برخورد با سیاره ها و اجرام آسمانی بتوانند ضمن کاستن سرعت، به سادگی و با حفظ دستگاه های درون خود با کم ترین خسارت بر سطح سیاره مورد نظر نشسته و به کاوش و بررسی بپردازند و اطلاعات کسب شده را به زمین ارسال کنند. همچنین ارائهی ایده هایی برای کاهش آسیب به بسته هایی که از طریق هواپیما برای کمک رسانی به مناطق مختلف فرستاده می شود.

كسب مقام انفرادي دانش آموزان مدرسه غيردولتي دانش پژوهان در مسابقات دوميداني ناحيه

امروز دوشنبه مورخ 6/8/92 مسابقات دووميداني ناحيه در مجموعه ورزشي كوثر برگزار شد . در اين مسابقات كيميا نادري در رشته پرتاب وزنه رتبه ششم و ياسمن حاتمي منش رتبه چهارم راكسب نمودند.

گزارش انتخابات شورای دانش آموزی- دبیرستان علم و ادب

هدف از برگزاری شورای دانش آموزی ایجاد حس تعاون و همکاری، حضور در انتخابات و شرکت در فعالیتهای مدرسه میباشد.
انتخابات شورا در مورخه 1/8/92 در محل آموزشگاه با حضور ستاد انتخابات و کلیه دانش آموزان، انجام شد.
دانش آموزان آرای خود را با نظارت کامل اعضای ستاد در محیطی امن و آرام به صندوق انداختند و پس از شمارش آرا، اعضا انتخاب شدند.

برگزاری دومین جلسه شورای دبیران - دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

با سلام وصلوات برمحمد وال محمد دومین جلسه شورای دبیران در تاریخ 6/8/92 در دفتر آموزشگاه برگزار گردید که مسایل و مشکلات آموزشی و نحوه برگزاری کلاس موضوعی
وهمچنین در مورد اجرای هر چه بهتر طرح مدا م ، طرح همگام با قرآن و طرح تلاش ،بحث و تبادل نظر شد .

انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستانهای فاطمه الزهرا وعلامه طباطبایی مجتمع سعادت

در تاریخ1/8/92 شانزدهمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی با شور وهیجان در این آموزشگاه برگزار گردید

برگزاری جشن عید غدیر خم در مجتمع سعادت (دبیرستانهای علامه طباطبایی وفاطمه الزهرا)

جشن عید غدیر خم در این آموزشگاه با برنامه های متنوعی با شرکت دانش آموزان ودبیران برپا گردید

گزارش اجرای طرح همگام با قرآن آموزشگاه الهیه - باهنر (مجتمع صدیقه طاهره )

طرح همگام با قرآن همانند سالهای گذشته در برنامه آغازین و شروع هر درس از ابتدای سال اجرا گردید.

نشست بهداشتي(دبيرستان ميرداماد دوره اول)

در مورخه 27/7/92 روز شنبه ،نشست بهداشتي با موضوع پيشگيري از بيماري وبا ،كمبود آهن ، تغذيه سالم در محل نمازخانه آموزشگاه برگزار گرديد.

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

در روز چها رشنبه مورخ 1/ 8 / 92 همزمان بامدارس سراسر کشور انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث برگزار گردید. اهم فعالیت هایی که در این خصوص صورت گرفت به شرح ذیل می باشد:
1-تشکیل ستاد اجرایی شورای دانش آموزی
2-ثبت نام از دانش آموزان علاقمند به شرکت در انتخابات شورا
3-اعلام و نصب اسامی کاندیداها در تابلو اعلانات
4-تبلیغات کاندیداها ، سخنرانی و معرفی برنامه هایشان در مراسم صبحگاه
5-برگزاری انتخابات و شمارش آراء
6-اعلام نهایی اعضای شورای دانش آموزی

برگزاری جشن عید سعید غدیر در دبیرستان غیر دولتی دوره اوّل ساعی

گفت پیـغمبر به یــارای سخــن / پیک رب العالمین آمد به من

گفت حیدر را خدا این تحـفه داد / بر همه خلق جهان فضلش نهاد

گشت داخــل از یقین زوج بتول / در ولایــت با خداونــد و رسول

برگزاری انتخابات دانش آموزی دبیرستان شاهد مدلل

روز چهارشنبه مورخ92/8/1 انتخابات دانش آموزی دبیرستان شاهد مدلل با شرکت پر شور دانش آموزان برگزار گردید و نتیجه شمارش آرا به شرح زیر اعلام می شود:
1-محمد رئوف بندگی
2-کامیار حسینی
3-آریان حیاتی
4-آرام کرمی
5-امیر حسین یزدانی

تشکیل جلسات گروههای درسی با اولیاء پایه هفتم(دبیرستان شهیدصیادشیرازی دوره اول)

به منظور آشنایی والـدین دانش آموزان پایه هفتم با دبیران و روش تدریس آنها ونیز توانمندسازی اولیاء در پیگیری تدریس دبیران در منزل، از امروز 5/8/92 جلسات مفیدی بین دبیران همه گروههای درسی در نماز خانه دبیرستان شهید صیاد شیرازی سازماندهی گردید وکارگروه ریاضی با حضور مدیر آموزشگاه اولین جلسه خود را تشکیل داد که با استقبال ورضایت خاطر والدین مواجه گردید امیدواریم این جلسات که به صورت هفتگی زمانبندی شده است باکیفیت بالاتر ادامه یابد.انشاأالله

اعلام نتایج انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان غیر دولتی ساعی

امام علی (ع) فرمودند : هیچ همپشتی مطمئنتر از مشورت کردن نیست. نهج البلاغه ، الحیاة جلد 1 صفحه 312
اعلام نتایج انتخابات شورای دانش آموزی

برگزاري انتخابات شوراي دانش آموزي (دبيرستان ميرداماد دوره اول)

"و امرهم شوري بينهم"
حضرت علي (ع) مي فرمايد:هيچ چيز همانند مشورت درستي و حقيقت را آشكار نمي كند.
انتخابات شوراي دانش آموزي در مورخه 2/8/92 روز چهارشنبه راس ساعت 9 صبح با حضور پر شور دانش آموزان در سالن آموزشگاه برگزار گرديد و پس از شمارش آراء منتخبين ،به دانش آموزان معرفي گرديدند.

برگزاری جشن عید سعید غدیر در دبیرستان غیر دولتی ساعی_قسمت 1

گفت پیغمبر(ص) که بعد از من على (ع)

رهبر خلق و امام است و ولى

پس بخوانید اى قدح نوشان خم

آیه الیوم اکملت لکم . . .

شاعر : ؟؟

عید سعید غدیر خم بر شما مبارک

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان غیر دولتی ساعی_قسمت 2

در روز چهارشنبه 1/8/92 همزمان با عید سعید غدیر در ساعت 9صبح انتخابات شورای دانش آموزی در آموزشگاه انجام گرفت

گزارش برگزاری جشن عید غدیر دبیرستان الهیه گروه رجایی

1 – نصب بنر عيد غدير
2 – نصب بنر صلوات به مناسبت اين عيد اعظم
3 – نصب تراكت
4 – تزيين آموزشگاه
5 – برگزاري جشني با برنامه هاي زير :
تبريك اين عيد توسط مديريت محترم آموزشگاه
اجراي سرودي در مدح مولا علي (ع)
دعوت از مداح اهل بيت براي اجراي مولودي
اجراي مسابقه و اهدا جوايز به برندگان
اهدا عيدي به دانش آموزان سيد
پذيرايي از دانش آموزان

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان غیر دولتی ساعی _قسمت 1

در روز چهارشنبه 1/8/92 همزمان با عیذ سعید غدیر در ساعت 9صبح انتخابات شورای دانش آموزی در آموزشگاه انجام گرفت

اقامه نماز جماعت در دبیرستان غیر دولتی ساعی

برگزاری مراسم جشن غدیر در آموزشگاه شاهد یاران امام ره

در تاریخ 92/8/1 مراسم جشن غدیر با حضور کلیه دانش آموزان و همکاران در نمازخانه آموزشگاه برگزار شد .در این مراسم از سادات مدرسه تجلیل بعمل آمد و در پایان از دانش آموزان پذیرایی شد.

برگزاری مراسم جشن عید غدیر در دبیرستان دوره اول دانش پژوهان

مراسم جشن عید غدیر خم عید امامت و ولایت باحضورمداحان اهل بیت وهمراهی دانش آموزان در روز چهارشنبه راس ساعت 11 صبح درآموزشگاه برگزار گردید.ذر این مراسم با شکوه مداحان اهل بیت به مولودی خوانی پرداختند.در پایان مراسم ضمن پذیرایی از دانش آموزان به دانش آموزان وکارکنان سادات هدایایی اهدا گردید.

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

در تاریخ 01/08/92 انتخابات شورای دانش آموزی با حضور حداکثری و شور و نشاط دانش آموزان در ساعت 9صبح برگزار گردید. کاندیداها قبل از انتخابات با نصب پوستر تبلیغاتی در تابلو اعلانات مدرسه به معرفی اهداف وبرنامه های خویش پرداختند.

شانزدهیم دوره انتخابات شورای دانش آموزی -شاهد یاران امام ره

شانزدهیم دوره انتخابات شورای دانش آموزی راس ساعت 9 صبح مورخه 92/8/1 برگزار شد.مقدمات ،امکانات و ملزومات لازم جهت برگزاری انتخابات فراهم گردید.

برگزاری انتخابات شورای دانش آموری دبیرستان دوره اول دانش پژوهان

شانزدهمین انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستان دانش پژوهان ذر روز چهارشنبه مورخ92/8/1 ساعت9 صبح باحضور پرشور دانش آموزان برگزار گردید.دانش آموزان کاندید از چندروز قبل از انتخابات با نشر تراکتهای تبلیغاتی وصحبت درمورد برنامه های خود اقدام به معرفی خود برای سایر دانش آموزان پرداختند. مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز گردیدوپس از آن دانش آموزان به پای صندوق رای آمدندو رای خودرا در صندوق انداختند .در پایان پس از شمارش آرا حنانه یاوری با بیشترین تعدادآرا به عنوان رییس شورا انتخاب شد.

انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان شهید عباس دوران

در اجرای دستورالعمل انتخابات شورای دانش اموزی روز چهار شنبه 1392/08/01 انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان شهید دوران برگزار گردید و از میان تعداد 64نفر داوطلب تعداد 5 نفر به عنوان عضو اصلی و دو نفر به عنوان عضو علی البدل انتخاب گردیند که اسامی آنان به شرح ذیل اعلام می گردد
1- امیرحسین شیرزادی 55 رای
2-محمد مهدی جمالی 49
3- میلاد صادقی 33
4-سجاد کلهری32
5-سهیل امیری31
6- عرفان خنجری 30(عضو علی البدل)
7- رضا کیانی 28(عضو علی البدل)

گزارش انتخابات شورای دانش آموزی - دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد ، در تاریخ 1/8/92 انتخابات شورای دانش آموزی به نحو احسن برگزار گردید اهم برنامه هابه شرح زیر میباشد .
1- ایجاد جو تبلیغاتی سالم بین دانش اموزان 2- توزیع تعرفه های انتخاباتی بین دانش آموزان 3- برگزاری انتخابات و شروع آن با قرائت قران وسرود ملی 4- تشکیل ستاد انتخابات و حضور فعال در هنگام رای گیری 5- اخذ ارای دانش آموزان و شمارش آرای توسط ستاد انتخابات 6- اعلام منتخبین اعضای شورای دانش آموزی و نصب آن در تابلو اعلانات 7- ارائه گزارش وعملکرد انتخابات در قالب سی دی

هفته تربيت بدني در دبيرستان كرامت (دوره اول)

به مناسبت هفته تربيت بدني در روز چهارشنبه 92/8/1مسابقات ورزشي كلاسي در رشته هاي مختلف دربين دانش آموزان اين آموزشگاه برگزار گرديد.

انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان دوره اول دخترانه گل یاس

انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان دوره اول دخترانه گل یاس روز چهارشنبه 1392/8/1 برگزارگردید، که اعضای آن به ترتیب:

1-مینا قره ویسی 2- فائزه قلعه 3- یاسمین ویسی 4-بشرا گرگانی 5- سحر گرگانی انتخاب شدند که از خداوندمنان آرزوی سربلندی وموفقیت برای عزیزان خواهانیم .

گزارش انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان دانش متوسطه (دوره ی اول )

باسمه تعالی
سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گرامی باد
گزارش انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان دانش متوسطه (دوره ی اول )
در روز چهارشنبه مورخه ی 1/ 8/ 92 راس ساعت 9 صبح انتخابات شورای دانش آموزی با حضور و نظارت ستاد اجرایی در دبیرستان دانش برگزار گردید .
تصویر خبر

ختم قرآن کریم در دبیرستان دانش متوسطه (دوره اول ) مجتمع بیست مهر

باسمه تعالی
سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گرامی باد
ختم قرآن کریم در دبیرستان دانش متوسطه (دوره اول ) مجتمع بیست مهر
به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر در روز چهار شنبه1/8/1392دانش آموزان دبیرستان دانش یک دوره ختم کامل قرآن کریم با برنامه ریزی دبیران قرآن خود در نماز خانه مجتمع برگزار کردند.
تصویر خبر:

گزارش عید غدیر دبیرستان دانش متوسطه ( دوره اول) درروز چهار شنبه 1/8/1392

باسمه تعالی
سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی گرامی باد
عید غدیر مبارک باد
گزارش عید غدیر دبیرستان دانش متوسطه ( دوره اول) درروز چهار شنبه 1/8/1392
اهم فعالیتها وبرنامه های انجام شده:
1-نصب تراکت و پوستر و بنر متناسب با عید غدیر در اموزشگاه
2-مراسم ختم یک دوره قرآن کر یم توسط دانش آموزان وجمعی از همکاران در نمازخانه مدرسه
-3سخنرانی مدیر آموزشگاه درباره واقعه غدیر خم
4-اجرای سرود دانش آموزی
5-اجرای نمایش توسط دانش آموزان
6- خواندن مقاله
7-پذیرایی وبا سلام وصلوات بر محمد وآل محمد (ص) مراسم به پایان رسید.
تصویر خبر:

برگزاری جشن عیدغدیر دبیرستان دوره اول دخترانه گل یاس

باصلوات برمحمد وال محمد(ص)
الیوم اکملت لکم دینکم واتممت علیکم نعمتی.
الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیرالمومنین علی (ع).
عیدغدیر برشما مبارکباد*
به مناسبت فرارسیدن عیدسعید غدیر مراسم جشن وسرودخوانی توسط دانش آموزان درآموزشگاه برگزار وباشیرینی ازدانش آموزان پذیرایی شد.

گزارش انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان نمونه دولتی هاجر

شانزدهمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در روز چهارشنبه مورخه 92/8/1 راس ساعت 9صبح در آموزشگاه هاجر برگزار گرديد. که دانش آموزان کاندیدا از قبل در مراسم آغازین ،اهداف مورد نظر خود را درمدت 5 دقیقه برای سایر دانش آموزان تشریح نمودند.و در طول هفته به تبلیغات سالم و سازنده پرداختنند. مراسم با قرائت آیاتی از قرآن کریم در اهمیت شورا و همخوانی سرود ملی،شروع شد . و با شمارش آراء، معرفی دانش آموز نیلوفر چراغی به عنوان ریئس ،انتخاب اعضاء و صلوات بر محمد آل محمد در ساعت 12 پایان یافت .
با آرزوی سرافرازی تمامی دانش آموزان منتخب شوراها

برگزاری جشن عید سعید غدیر خم و شورای دانش آموزی در دبیرستان رضوان

برگزاری جشن عید سعید غدیر خم و شورای دانش آموزی در دبیرستان رضوان
اهم برنامه :
1 ) مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان آغاز شد.
2 ) مدیر مدرسه شمه ای کوتاه از زندگی امام هادی( ع ) را بیان و آنگاه در مناقب مولای متقیان علی ( ع ) مطالبی را مطرح نمودند و از ابعاد بی نهایت و لایزالی آنحضرت به چند مورد از جمله : فداکاری و شجاعت در راه اسلام و استحکام آن ، که همواره دوشادوش رسول اعظم (ص) پیشرو بودندمطرح و در ادامه با یک مثال ساده به مساله جانشینی علی (ع) بعنوان رهبری جامعه اسلامی پرداختند و گفتند چگونه وقتی تلفن مدرسه دبیری را می خواهد تا 2-3 دقیقه به دفتر رفته و جواب تلفن را بدهد سریع نماینده کلاس را موقتاً جانشین خود می کند تا نظم کلاس درس بهم نخورد .پس چگونه پیامبر برای اداره جامعه نوپای اسلامی جانشنینی انتخاب نکرده باشد؟ لذا به دستور الهی در هنگام بازگشت از آخرین حج، پیامبر امام علی را بعنوان رئیس حکومت و امام مسلمان برگزید.و در بخش پایانی نظر دانش آموزان را به این موضوع معطوف داشت که محبت امیرالمومنین حسنه ای ابدی است و دوستدار حقیقی علی (ع) راه و مرام و معرفت به او را در زندگی و رفتار وکردار و منش خود بکار می بندد تا بتواند بیاری خدا در مسیر ترسیم شده ایشان برای نیل به اهداف عالیه اسلامی طی طریق نماید.
صلی الله علیک یا مولای یا امیر المومنین و رحمه الله و برکاته
3 ) قرائت مقاله توسط یکی از دانش آموزان پیرامون شخصیت نورای حضرت امیر (ع).
4) اجرای ۲ سرود توسط دانش آموزان دربین برنامه که یکی از این سرودها در وصف حضرت علی (ع) بود.
۵) نصب پلاکارد و تذئین سالن آموزشگاه که از عید فربان اقدام گردید.
۶) برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی.
لازم بذکر است قبل از انتخابات امروز بمدت سه روز تبلیغات انتخاباتی دانش آموزان با شور و هیجان خاصی در مدرسه برگزار گردید

برگزاری جلسه شورای دبیران دبیرستان رضوان

برگزاری جلسه شورای دبیران دبیرستان رضوان
جلسه شورای دبیران آموزشگاه ر‌ا س ساعت 11/15روز چهارشنبه 1392/8/1در دفتر آموزشگاه برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه مدیر مدرسه ضمن تبریک فرارسیدن عید الله الاکبر عید انتصاب الهی حضرت علی (ع) به عنوان جانشین بلافصل رسول اکرم (ص) به فرازهایی از نهج البلاغه به ویژگیهای امیر المومنین از زبان حضرتشان اشاره کردند سپس به مسائل مطرح شده در جلسه اخیر مدیران با معاون متوسطه و مسئول آموزش مشروحاًبوسیله PowerPoint پرداختند.
• تکریم اریاب رجوع و دانش آموزان.
• رعایت سر فصل های درسی، درج نمرات تکوینی و مستمر بصورت مرتب و منظم در دفاتر شاخص.
• اجرای دقیق طرحهای دهگانه آموزشی مانند طرح مدام ، همگاام با قرآن و...
• برگزاری کلاسهای فوق برنامه با رعایت دقیق دستور العمل مربوطه
• همیاری و مساعی تمام همکاران در مراقبت از دانش آموزان در کنترل وضعیت درسی و ورود خروج به مدرسه و تردد در اطراف آموزشگاه و...
معاون مدرسه نیز نکاتی در باره مسائل جاری مدرسه در ادامه بیان داشتند.
همچنین این موضوع مطرح شد که آیا ورودی های پایه هفتم نسبت به دو سال قبل یعنی پایه اول راهنمایی سابق از لحاظ درسی و انضباطی تغییری داشته اندکه همکاران یک به یک بصورت مشروح دیدگاه خود را مطرح کردند.

برگزاری اولین جلسه انجمن اولیاءومربیان مجتمع آموزشی وپرورشی بصیرت

بااستعانت ازخداوند منان اولین جلسه انجمن اولیاء ومربیان مجتمع راس ساعت 9/930صبح روز دوشنبه 139/7/29 تشکیل گردید.
مهمترین موضوعات مطرح شده درجلسه:
1- معرفی مدیر جدید مجتمع اموزشی وپرورشی بصیرت برادر احمدعلی مرادی بابازیدی .
2-معرفی مدیر جدید دبیرستان دوره اول دخترانه گل یاس خواهر شهین قدمی.
3-سخنرانی مدیر مجتمع درباره مسائل آموزشی وپرورشی وانضباطی دانش آموزان .
4- برگزاری انتخابات انجمن اولیاءومربیان دبیرستانهای دوره اول پسرانه شهیدجمال قلعه شاخانی ودخترانه گل یاس .

برگزاری جشن عیدغدیر دبیرستان دوره اول دخترانه گل یاس

الیوم اکملت لکم دینکم واتممت علیکم نعمتی .
الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیرالمومنین علی (ع).
به مناسبت فرارسیدن عیدسعید غدیر مراسم جشن وسرودخوانی توسط دانش آموزان آموزشگاه دخترانه گل یاس اجراء ، وبا شیرینی ازدانش آموزان پذیرایی شد.

بازدید مدیریت ناحیه از مجتمع شهید اشرفی اصفهانی .

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و عرض تبریک دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیر .روز دوشنبه مورخه 92/7/29 مدارس مجتمع

روستایی عشایری شهید اشرفی اصفهانی میزبان ریاست محترم ناحیه جناب آقای تاری بودند .در این بازدید ریاست محترم ناحیه

از دبیرستانهای سرباز شهید ،حضرت آمنه (س)و دبستانهای پیروزی ،حضرت سکینه (س) ،نبوت روستای سرابله و دبستانهای

عشایری امامت (چناره )و شهید شیرودی روستای نظام آباد بازدید نمودند .و در دیداری صمیمانه با همکاران و دانش آموزان این

مدارس و مرکز مجتمع ضمن شنیدن و بررسی مشکلات و کمبودها ،این حضور صمیمی خود باعث ایجاد رغبت و دلگرمی هر چه

بیشتر دانش آموزان و همکاران شاغل در این مدارس روستایی و عشایری گردید .که از طرف مدیریت مجتمع به نمایندگی از تمامی

همکاران این مجتمع از حضور صمیمی و دلگرم کننده ریاست محترم ناحیه تشکر و قدر دانی می شود و برای این برادر بزرگــــوار

آرزوی توفیق روز افزون را داریم .

انتخابات شوراي دانش آموزي دبيرستان كرامت (دوره اول)

در روز چهارشنبه مورخه 92/8/1 راس ساعت 9صبح انتخابات شوراي دانش آموزي دراين واحد آموزشي برگزار گرديد.

برگزاري جشن عيد غديرخم در دبيرستان دكترمنوچهري باهنر

بمناسبت فرارسيدن عيد سعيد غديرخم عيد امامت و ولايت مراسم جشني در دبيرستان دكتر منوچهري باهنر برگزار شد.
در اين جشن باشكوه مداحان اهل بيت با همراهي دانش آموزان به مديحه سرايي درباره اين واقعه بزرگ پرداختند.

انتخابات شوراي دانش آموزي دبيرستان دكترمنوچهري باهنر

انتخابات شوراي دانش آموزي دبيرستان دكترمنوچهري باهنر روز چهارشنبه اول آبان 92 با شور و شوق وصف ناپذير دانش آموزان برگزار شد.

'گزارش انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان الهیه گروه شهید باهنر (مجتمع صدیقه طاهره (س))

(وامروهم شورا بینهم )
انتخابات شورای دانش آموزی در روز چهار شنبه مورخ 92/8/1 راس ساعت 14/30 باحضور کلیه اعضای اجرای برگزار گردید.

گزارش انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان شهید باهنر

باتوجه به بخشنامه اداره متبوع درخصوس برگزاری شانزدهمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی راس ساعت 9 صبح انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستان زینب کبری ( دوره اول ) با رعایت تمام مفاد بخشنامه به نحو شایسته برگزار گردید

جشن عید غدیر دبیرستان شهید خلبان عباس دوران( دوره اول)

غدیر، سفره‏ ای است که برای تمامی گل‏ها پهن کرده‏ اند.
غدیر، گلبانگ عاشقانه و جاودانه هستی است.
غدیر، یک اتفاق ساده نیست؛ یک گزینش رحمانی است.
غدیر، یک کلمه نیست، یک برکه نیست؛ یک دریاست؛ رمزی است بین خدا و انسان.
غدیر، گل همیشه بهار زندگی است. دریایی بی‏کرانه است؛ جاری بر جان‏های پاک و اندیشه‏ های تابناک
به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر ،مراسم جشنی در روز چهار شنبه1392/08/01 برگزار شد که طی آن به هریک از سادات
شال سبزی از سوی آموزشگاه اهدا گردید

گزارش انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان شهید عباس یوسفی (دوره اول)

درروز چهارشنبه مورخه 1/8/92ساعت 9صبح انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان شهید عباس یوسفی (دوره اول) باحضور ستاد اجرایی وبانظارت مدیر مجتمع برگزار گردید.ودانش آموزان ذیل اکثریت آراء رابدست آورده اند
1- علی شهسواری -2-پارسا محمد پور3- مهراب قدمی فر4- کسرا ویسی 5- محمد پرویزی6-یاشار زنگیشه ای7- سینا نوری 8- امیر حسین قربانی9- علی الوندی

'گزارش انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان الهیه گروه شهید باهنر (مجتمع صدیقه طاهره (س))

(وامروهم شورا بینهم )
انتخابات شورای دانش آموزی در روز چهار شنبه مورخ 92/8/1 راس ساعت 14/30 باحضور کلیه اعضای اجرای برگزار گردید.

'گزارش انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان الهیه گروه شهید باهنر (مجتمع صدیقه طاهره (س))

(وامروهم شورا بینهم )
انتخابات شورای دانش آموزی در روز چهار شنبه مورخ 92/8/1 راس ساعت 14/30 باحضور کلیه اعضای اجرای برگزار گردید.

برگزاری شورای دبیران دبیرستان الهیه باهنر در مهرماه

جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد ومدیر آموزشگاه راجع به مسائل مربوطه سخنانی ایراد نمود که اهم آنها بدین شرح می باشد.
1-نتایج ارزشیابی آغازین 2-طرح های دوره ی راهنمایی 3-بررسی دفاتر شاخص4-ضرورت اهمیت ارزشیابی مستمر 5- کارنامه ماهانه دانش آموزان6-بررسی مشکلات دانش آموزان

عيــــدولايت برعموم مسلمين جهان مبارك -دبيرستان عصمت (دوره اول)

درروز چهارشنبه مورخ 01/08/92 مراسمي به مناسبت عيدسعيــــدغديرخم برگزار گرديد ،كه درذيل به اهم فعاليت هاي انجام گرفته اشاره مي شود:قرائت آياتي چند ازكتاب آسماني ،مقاله ،سرود ،نمايش ،اجراي سرود وطنزوچيستان

عيــــدولايت برعموم مسلمين جهان مبارك -دبيرستان عصمت (دوره اول)

درروز چهارشنبه مورخ 01/08/92 مراسمي به مناسبت عيدسعيــــدغديرخم برگزار گرديد ،كه درذيل به اهم فعاليت هاي انجام گرفته اشاره مي شود:قرائت آياتي چند ازكتاب آسماني ،مقاله ،سرود ،نمايش ،اجراي سرود وطنزوچيستان

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی (دبیرستان فرهنگ دوره اول )

باتوجه به بخشنامه اداره متبوع درخسوس برگزاری شانزدهمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی راس ساعت 9 صبح انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستان فرهنگ ( دوره اول ) با رعایت تمام مفاد بخشنامه به نحو شایسته برگزار گردید

'گزارش عملکرد بهداشت روان -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

به مناسبت هفته بهداشت وروان برنامه ها زیر در آموزشگاه برگزار گردید
1 -تهیه تراکت وبنر و نصب آن در تابلو ی اعلانات
2-تشکیل کلاس پرسش و پاسخ با عنوان بهداشت روان
3-دعوت از کارشناس بهداشت روان خانم زنگنه وتوجیح دانش آموزان در مورد بهداشت و ایدز و نوجوانی........
4-اجرای سرود و تشکیل نمایشگاهی به این مناسبت
5- برگزاری مسابقات ورزشی
6-دعوت از اولیائ و سخنرانی سرکار خانم موسوی
7- مسابقه مقاله ونقاشی و تراکت نویسی توسط دانش آموزان وانتخاب آثار برتر
8 نمایش سخنرانی دکتر هولاکویی برای دانش آموزان
9-جلسه توجیحی همکاران توسط کارشناس بهداشت استان

همایش پیاده روی دانش آموزان دبیرستان شاهد مدلل به مناسبت هفته بسیج (همراه تصویر)

به مناسبت هفته تربیت بدنی و بسیج روز چهارشنبه مورخه 1/8/92 همایش پیاده روی با حضور همکاران و دانش آموزان از محل دبیرستان شاهد مدلل تا مزار شهدای گمنام پارک کوهستان برگزار گردید

برگزاری جشن عید غدیر (دبیرستان وحدت دوره اول)

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر ،مراسم جشنی در آموزشگاه برگزار و با شیرینی از دانش آموزان پذیرایی شد.

برگزاری مراسم عید غدیر (دبیرستان فرهنگ دوره اول )

در روز چهار شنبه 1/8/92 مراسم مربوط به عید غدیر در دبیرستان فرهنگ دوره اول با مراسم باشکوهی برپاگردید وبرنامه های متنوعی از جمله سرود ، مداحی ، خواندن مقاله ،و همچنین پذیرایی در این مراسم گنجانه شده بود .

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی(دبیرستان وحدت دوره اول)

امروز انتخابات شورای دانش آموزی در آموزشگاه برگزار شد.

تهیه نرم افزار و اسلاید به مناسبت عید ولایت (دبیرستان فرهنگ دوره اول)

معاون فناوری این آموزشگاه به مناسبت عید غدیر نرم افزارعید ولایت و چند اسلاید تهیه و طراحی نمودند که یک نمونه از اسلاید ها را جهت استفاده همکاران آپلود نمودند که می توانید آن را دانلود نمایید.

برگزاري انتخابات شوراي دانش آموزي دبيرستان عصمت (دوره اول)

در تاريخ چهار شنبه مورخ 1/8/92 راس ساعت 9 صبح همزمان باپخش پيام وزير محترم آموزش وپرورش انتخابات شوراي دانش آموزي پرشور تر ازهرسال دردبيرستان عصمت (دوره اول)به شرح زيربرگزار گرديد:
نصب تراكت دربرد آموزشگاه وتبليغات اعضاي منتخب -قرائت كلام الله مجيد-اجراي سرود ملي توسط دانش آموزان-پخش پيام وزيرمحترم آموزش وپرورش ازرادديو-انجام انتخابات وراي گيري

***انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان قیام***

بررسی نتایج آزمون آغازین پایه سوم - پایه هفتم دبیرستان زینب کبری (س)

پس از بررسی نتایج آزمون آغازین ،جمع بندی آنها به صورت کامل صورت گرفته ونتایج آن در تابلو اعلانات نصب گردید. علاوه بر اعلام اسامی در مراسم صبحگاهی و ارائه تشویقی به صورت یکنمره مستمر برای دانش آموزان ممتاز قرار شد در مراسمی از دانش آموزان تقدیر به عمل آید .

***جشن غدیر دبیرستان قیام***

عناوین برنامه
1-سخنرانی معاون پرورشی درخصوص واقعه غدیر
2-نصب پوستر
3-خواندن مقاله توسط دانش آموزان
4-جشن وپذیرایی
5-پخش مولودی

انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س)

انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) روز چهارشنبه 92/8/1 راس ساعت 9 صبح با حضور پر شور دانش آموزان برگزار گردید

شورای دانش آموزی دبیرستان شهیدبهمن محمدی

امروز چهارشنبه اول آبانماه هزار وسیصدونود دوانتخابات شورای دانش آموزش برگزارگردید.
دراین انتخابات که باشوروشوق بسیارزیادی همراه بودتمامی دانش آموزان شرکت داشتند وبه نفرات مورد نظرخودرای دادند.
پس ازپایان رای گیری کارشمارش آرا شروع شده که دراولین فرصت اسامی برگزیدگان اعلام خواهد شد

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان متانت

انتخابات شورای دانش آموزی روز چهارشنبه 92/8/1 راس ساعت 9صبح برگزار گردید.
دانش آموزان باشور ونشاط فراوان در این انتخابات شرکت نمودند و اسامی کاندیدای انتخابی خود را در صندوق رای انداختند.

کسب مقام اول در ارتقاء میانگین نمرات دروس هدف پایه سوم راهنمایی در شهر و تقدیرمدیرکل محترم آموزش و پرورش استان کرمانشاه از همکاران دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س)

در ارتباط با کسب مقام اول در ارتقاء میانگین نمرات دروس هدف پایه سوم راهنمایی از سوی مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان کرمانشاه از همکاران دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد که از سوی آموزشگاه طی مراسمی تقدیم گردید.

گزارش برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان الهیه گروه رجایی

- اعلام آغاز به كار ثبت نام كانديداهاي شورا
- نصب اسامي كانديداها به ترتيب حروف الفبا در تابلوها
- ايجاد مكاني مناسب براي نصب تراكت هاي تبليغاتي در حياط آموزشگاه
- معرفي كانديداها و برنامه هاي آنها در مراسم آغازين
- راي گيري در روز مقرر در نهايت نظم
- شمارش آراء

سایت آموزشگاه قیام

با سلام و تبریک عید غدیر خدمت شما عزیزان.
((آدرس سایت آموزشگاه برای بار دوم))

http://hamgam.medu.ir/portal/home.php?school_code=67021809

برگزاری جشن عید سعید غدیر در دبیرستان الهیه باهنر (مرحله اول)

من کنت مولاه فهذا علی مولاه ،در روز سه شنبه مورخ 92/07/30 مراسمی در آموزشگاه به این مناسبت به عمل آمد که اهم برنامه ها شامل قرائت قرآن کریم ،پخش سرود یا علی ،قرائت مقاله درباره ی مراسم غدیر خم ،معرفی دانش آموران سادات آموزشگاه واهداء جوایز به آنان ودر خاتمه پذیرایی از دانش آموزان.

برگزاری جشن عید سعید غدیر خم در دبیرستان نمونه هاجر

عید غدیر، بر حامیان راستین ولایت، مبارک!
در روز سه شنبه مورخه 92/7/30 در مدرسه نمونه هاجر، دانش آموزان پایه هفتم برنامه های شادی را برای دوستان خود تدارک و اجرا نمودند .که شامل قرائت آیاتی از قرآن مجید ،مقاله ،سرود ، اجرای نمایش ، برنامه های ورزشی و... بود همچنین مدیر مدرسه ضمن عرض تبریک عید غدیر خم به پیروی بیشتر دانش آموزان از دستورات دین اسلام تاکید و در خصوص مسائل آموزش مدرسه نکاتی را بیان نمودند .

عید سعید غدیر خم بر شیفتگان ولایت امیر المومنین مبارک باد. دبیرستان رضوان دوره اول

تابلوی غدیر خم، اثر استاد محمود فرشچیان
آدرس سایت همگام مدرسه:
http://hamgam.medu.ir/portal/home.php?school_code=67019807

برگزاری مراسم جشن دهه ی ولایت در دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

دانش آموزان دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث دهه ی ولایت را طی مراسم با شکوهی جشن گرفتند .
اهم فعالیت های انجام شده در این مراسم عبارتند از :
-تلاوت قرآن کریم توسط یکی از دانش آموزان
-اجرای سرود توسط دانش آموزان متوسطه
-اجرای نمایش توسط دانش آموزان ابتدایی
-اجرای مولودی خوانی توسط همه دانش آموزان
-توزیع بسته های تبرکی بین همه ی دانش آموزان
-اهدای کادو به دانش آموزان سادات
-بیان مطالب در بادره ی واقعه ی غدیر خم توسط معاونت پرورشی آموزشگاه
در پایان از همه ی دانش آموزان پذیرایی به عمل آمد.

عید غدیر خم دبیرستان راه کربلا دوره اول

فرارسیدن عید ولایت بر تمامی مسلمانان جهان تبریک و تهنیت می گوییم.

جلسه شورای دبیران -دبیرستان دانش (دوره اول متوسطه )

در روز شنبه تاریخ 1392/7/27 جلسه شورای دبیران با قرائت کلام الله مجید و سخنرانی مدیر محترم مدرسه خانم نوروزی پیرامون موارد زیر تشکیل گردید.
1-استفاده از کلاس هوشمند وتهیه دفتر ثبت فعالیتها
2- گزارش و اعلام ثبت نمرات مهر ماه دانش آموزان در لیست مستمر که توسط معاون مدرسه تهیه و تنظیم شده است.

برگزاری مسابقات ورزشی دبیرستان متانت به مناسبت هفته تربیت بدنی

عيد است و هوا شميم جنت دارد نام خوش مصطفي حلاوت دارد با عطر گل محمدي و صلوات اين محفل ما عجب طراوت دارد. (دبيرستان مير داما د دوره اول)

به مناسبت عيد سعيد غدير ،مراسم جشن و سرور با حضور كليه دانش آموزان و همكاران و دعوت از مداحان اهل بيت و اجراي مولودي در مورخه 30/7/92 روز سه شنبه در سالن آموزشگاه برگزار گرديد در اين مراسم از سادات دانش آموزان با اهداي هديه تقدير و تكريم به عمل آمد.

تبریک به مناسبت عید سعید غدیر خم -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

عید کمال دین . سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصایت و ولایت امیر المومنین علیه السلام بر شیعیان و پیروان ولایت خجسته باد

به مناسبت عید قربا ن وغدیر برنامه ها ی شاد ومتنوعی برگزار گردید و مسابقه مقاله و انشاء نویسی با موضوع عیدین در بین دانش آموزان برگزار شد
وبه برترین مقاله و انشاء جوایزی اهدا ءگردید .

گزارش برگزاري جلسه شوراي دبيران(مهر ماه)دبيرستان الهيه گروه رجايي مجتمع صديقه طاهره(س)

اهم مذاكرات به شرح ذيل مي باشد:
انتخاب نماينده دبيران
برقراري كلاس هوشمند جهت استفاده دانش آموزان
ارائه كارنامه ماهانه به دانش آموزان
همكاري دبيران دربرگزاري مسابقات وبرنامه هاي آموزشگاه
همكاري دبيران با مربي بهداشت جهت ايجاد نظم درآموزشگاه

گزارش برگزاري هفته بهداشت رواني دبيرستان الهيه گروه رجايي،مجتمع صديقه طاهره (س)

1-تشکیل نمایشگاهی از آثار دانش آموزان اعم از روزنامه دیواری – نقاشی – تراکت و سی دی به مناسبت هفته بهداشت روان
2- بازدید و استقبال دانش آموزان آموزشگاه از نمایشگاه هفته بهداشت روانی
3- تهیه ونصب پلا کارد به مناسبت هفته بهداشت روانی
4- تهیه و نصب جدول روز شمار هفته بهداشت روانی در تابلو اعلانات مشاور ه وهمچنین نمایشگاه تشکیل شده جهت آگاهی دانش آموزان
5 – جلسه پرسش و پاسخ به مناسبت هفته بهداشت روانی توسط مشاور آموزشگاه
6- تهیه و نصب تراکت و پیامهای کوتاه در تابلو اعلانات مشاوره و همچنین نمایشگاه جهت اطلاع دانش آموزان از هفته بهداشت روانی
7- تهیه سی دی از فعا لیتها و اقدامات انجام شده به مناسبت هفته بهداشت روانی که ضمیمه میگردد
8- تهیه و تنظیم سی دی با عنوان تاثیر مذهب بر بهداشت روانی که ضمیمه می گردد .
9- اجرای برنامه تو سط دانش آموزان آموزشگاه به مناسبت هفته بهداشت روانی شامل ( تلاوت قران کریم – ایراد مقاله – شعر به مناسبت هفته بهداشت روانی و ...)
10- نواختن زنگ بهداشت روانی در آموزشگا ه
11- تشکیل ستاد بهداشت روانی توسط مدیریت آموزشگاه و معاونین آموزشی – اجرایی – پرورشی – مشاور
12- برگزاری مسابقه نقاشی در میان دانش آموزان با عنوان پیش به سوی آینده ای پر نشاط در سالمندی
13- شرکت در همایش بهداشت روانی واقع در تالار شهید بهشتی

گزارش مراسم عید سعید قربان دردبیرستان الهیه باهنر (مرحله اول)

در روز سه شنبه مورخ 92/07/23 به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان مراسم جشن وسرور در این آموزشگاه برگزار گردید .

گزارش فعالیتهای هفته بهداشت روان دبیرستان الهیه باهنر (مرحله اول)

1-تهیه ونصب ترکت،بروشورو......و
2-تشکیل نمایشگاهی از آثار دانش آموزان درمحل آموزشگاه
3-تشکیل کارگاه آموزشی تحت عنوان روان ودانش آموز پرنشاط
4-برگزاری مسابقات ورزشی دربین دانش آموزان
5-مسابقه نقاشی تحت عنوان ،محیط زندگی من ،آینده من، مدرسه دوست داشتنی من

جلسه انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان شهید خلبان عباس دوران

با استعانت ازخداوند منان بر اساس جدول زمانبندی جلسات انجمن دومین جلسه اعضاء رأس ساعت 15:30روز دوشنبه1392/07/29تشکیل گردید
مهمترین موضوعات مطرح شده در جلسه :
1-نحوه جلب مشارکتهای مالی و فکری اولیاء
2-برنامه ریزیش خانواده برای برگزاری مراسم عید غدیر
3-کلاس آموزش خانواده

گرامیداشت هفته تربیت بدنی دبیرستان الهیه باهنر (مرحله اول)

1-اجرای برنامه ومسابقات و رزشی
2-برگزاری مسابقه هندبال وطناب کشی
3-نصب تراکت و روزنامه دیواری
4-اجرای مسابقه کاتا وکمیته کاراته

مراسم روزعرفه باقرائت دعاي روز عرفه وزيارت عاشورادردبيرستان ملاصدرا

عرفه روز شناخت و باز شدن درهای مغفرت و رحمت و روزعید قربان ، روز اوج بندگی مخلوق در برابر خالق برهمگان مبارك

همزمان باروزعرفه قرائت دعاي پرفيض عرفه وزيارت عاشورا توسط دانش آموزان ومربيان دبيرستان ملاصدرا درنمازخانه اموزشگاه برگزارگرديد.

برپايي جشن عيدسعيدقربان دردبيرستان ملاصدرا

آوردگاه نيكي وپليدي ،غلبه فرازروح انسان برفردي ترين حس انساني ،گذشتن ازحب فرزندورسيدن به حب محبوب.آري اين است كه ابراهيم رااوج مي بخشدوخليل حق ميكند.
بمناسبت عيدسعيدقربان دراين آموزشگاه باحضور مربيان ودانش آموان جشن وسرور برنامه هاي مفرح برگزارگرديد.

برگزاري دومين جلسه شوراي دبيران دبيرستان ملاصدرا

دومين جلسه دبيران دبيرستان ملاصدرا روزشنبه 27/7/92باحضور همكاران درنمازخانه آموزشگاه برگزارگرديدكه دررابطه با اجراي طرح ها ومشخص نمودن اعضاوهمچنين استفاده از دفاتر كلاسي وغيره بحث وگفتگو شد.

بزرگداشت هفته تربیت بدنی

درمورخه 29/07/92 به مناسبت هفته تربیت بدنی با هماهنگی قبلی به همکاران و دانش آموزان اعلام شد که با لباس ورزشی در مراسم آغازین مدرسه جهت انجام یک پارچه ورزش صبحگاهی که به مناسبت هفته تربیت بدنی در مدرسه حاضر که توسط دبیر ورزش جناب آقای محسن زاده این مراسم انجام شد.
گزارش مصور ضمیمه می باشد

ذبح گوسفند قربانی در دبیرستان نمونه هاجر

خداوند را بسیار شاکریم که عید قربان امسال هم همچون 3 سال گذشته با مشارکت دانش آموزان ، اولیا وهمکاران توفیق یافتیم که به مناسبت عید بزرگ ذبح نفسانیت گوسفندی قربانی کنیم . این مراسم با مقدماتی از قبیل :
1) مطرح نمودن موضوع در جلسه انجمن اولیا و مربیان .
2) مطرح نمودن موضوع در مراسم صبحگاهی برای دانش آموزان .
3) طرح موضوع در جلسه شورای دبیران .
4) تهیه صندوق جمع آوری کمک های دانش آموزان ،اولیا و همکاران از یک هفته قبل .
5) شناسایی 22 نفر از دانش آموزان بی بضاعت .
6) تهیه و توزیع بن بین دانش آموزان بی بضاعت .
خداوندا:
زیارت خانه تو آرزوی دلهای پاک است به پاک ترین مکان دنیا سوگندت می دهیم که آرزوی انسانهای پاک سیرت را به
پاک ترین صورت اجابت کن .
با تشکر از کلیه دانش آموزان ، اولیا وهمکاران ارجمند . اجرکم عندا...

برگزاري جلسه انجمن اوليا ومربيان دبيرستان شكيب

برگزاري جلسه انجمن اوليا ومربيان در دبيرستان شكيب در تاريخ 92/7/27 بدين شرح بر گزار شد.
تلاوت آياتي از كلام الله مجيد
خير مقدم وخوش آمد گويي خدمت اوليا دانش آموزان
سخنراني مدير واعلان گزارش بيلان تحصيلي سال گذشته
معرفي رئيس انجمن سال گذشته وتقدير وتشكر از ايشان
گفتگو درمورد نحوه رفتار وبر خورد دانش آموزان در جهت رشد تحصيلي واخلاقي آنان
برگزاري انتخابات انجمن ومعرفي اعضا انجمن
انتخاب آقاي محمد رضا رنجبر به عنوان رئيس انجمن
جلسه با ذكر صلوات بر محمد وآل محمد به پايان رسيد.

گزارش مراسم عید قربان دبیرستان شهید عباس یوسفی ( دوره اول)

روز سه شنبه مورخه 92/07/23 بمناسبت فرارسیدن عید سعید قربان مراسم جشن وسخنرانی برای دانش آموزان برگزار گردید در این مراسم معاونت محترم پرورشی در خصوص

مقام حضرت ابراهیم (ع) وقدر ومنزلت این روز با اشاره به آ یات وروایات مطالب مفیدی را به اطلاع مستمعین رسانید

مراسم سخنرانی بمناسبت عید قربان دبیرستان شهید عباس یوسفی(دوره اول)

روز چهارشنبه مورخه 92/07/24 مراسم جشن بمناسبت فرا رسیدن عید قربان برای دانش آموزان برگزار کردید در این مراسم معاونت محترم پرورشی در خصوص جایگاه ومقام

حضرت ابراهیم (ع) سخنرانی نموده ودانش آموزان رااز این عید بزرگ وباعظمت مسلمین آگاه ومطلع نمود

اخبار دبيرستان مير دا ماد در هفته گذشته

1) بازديد رياست محترم ناحيه 3 كرمانشاه جناب آقاي تاري و كارشناس آموزش متوسطه  آقاي فرهنگيان و حضور گرم ايشان در جمع دبيران در مورخه (23/7/92 ).
2)برگزاري مسابقه قرآن ويژه حج و اوقاف با حضور بيش از 30 نفر از دانش آموزان در نمازخانه آموزشگاه.
3)برگزاري مراسم قرائت زيارت عاشورا و فرازهايي از دعاي عرفه با حضور مداح و كليه دانش آموزان و همكاران در سالن آموزشگاه.

گزارش برپایی جشن عید سعیدقربان در دبیرستان دوره اول ودوم علامه طباطبایی مجتمع سعادت

همزمان با عیدسعید قربان در روز سه شنبه مراسم جشنی با حضور دانش آموزان ومربیان این آموزشگاه برگزار گردید

برگزاری مانور زلزله در دبیرستان دانش متوسطه (دوره اول)مجتمع بیست مهر

بسمه تعالی

سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گرامی باد

برگزاری مانور زلزله در دبیرستان دانش متوسطه (دوره اول)مجتمع بیست مهر
در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی به منظور ترویج ایمنی و ارتقای سطح دانش آموزان و انتقال آموخته ها به آنان مراسم اجرای مانور زلزله با حضور مدیر اداره، معاون پرورشی ناحیه و جمعی از مسئولین اداره کل و آموزش و پرورش ناحیه آتش نشانی،هلال احمر،فوریت های پزشکی ،مدیر و کارکنان مجتمع آموزشی و پرورشی بیست مهر ناحیه در دبیرستان دانش متوسطه (دوره اول)این مجتمع با به صدا در آمدن آژیر زلزله برگزار گردید.

اهم فعالیت ها و برنامه های اجرا شده:
1-سخنرانی مسئولین
2-آموزش چگونگی مقابله با زلزله (بررسی خطرات در مدرسه و شناسایی مکان های امن و همراه داشتن وسایل ضروری و ...) توسط نیروهای هلال احمر به دانش آموزان
3-آموزش کمک های اولیه و امداد رسانی توسط نیرو های فوریت های پزشکی به دانش آموزان
4-آموزش طریقه استفاده از کپسول های آتش نشانی و اطفا حریق توسط نیروهای آتش نشانی (تمرین عملی همگانی دانش آموزان)
5-تهیه و چاپ بروشورهای مربوط به مقابله با زلزله و توزیع آن بین همه دانش آموزان
6-تهیه بسته های پزشکی به تعدادی از دانش آموزان توسط فوریت های پزشکی
پس از آن به کمک امداد رسانان هلال احمر و فوریت های پزشکی ، مصدومین فرضی به چادر های امداد مستقر در محوطه انتقال پیدا کردند و تحت مداوا قرار گرفته اند و آتش نشانان به مهار و اطفا حریق ایجاد شده پرداختند.
در پایان پذیرایی از کلیه میهمانان به عمل آمده و با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)به پایان رسید.

مراسم روز عرفه با قرائت دعای عرفه در دبیرستان نمونه هاجر

امروز در مدرسه شور حالی بر پا بود همه به هم روز عرفه و عید قربان را تبریک می گفتند و از هم التماس دعا داشتند . بعضی ها مشغول تزیین و زیبا کردن نماز خانه و بعضی ها نیز مشغول تدارک برنامه و...
در ابتدا قرائت آیاتی از قرآن مجید و در ادامه اجرای مراسم مدا حی و قرائت دعای عرفه و جشن شادی برگزار گردید. همچنین دانش آموزان با اجرای برنامه های متنوع از قبیل :سرود ،مقاله ،اجرای نمایش زند ه روز عید قربان را جشن گرفتند و با پذیرایی از دانش آموزان و همکاران مراسم به پایان رسید.

برگزاری مراسم روز عرفه وعید قربان در دبیرستان الهیه رجایی به روایت تصویر

عید قربان ،جشن رهیدگی از اسارت نفس و شکوفایی ایمان و یقین بر همه ابراهیمیان مبارک باد. مراسم نمادین اعمال حج و قربانی در دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س)

روز سه شنبه 92/7/23 مصادف با روز عرفه مراسم نمادین اعمال حج و قربانی با حضور ریاست محترم ناحیه سه جناب آقای تاری ،همراهان ،کلیه دانش آموزان و همکاران در دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) برگزار گردید.

تصاویر مربوط به بر گزاری دعای روز عرفه در دبیرستان شاهد مدلل

امروز سه شنبه نهم ذی الحجه مراسم دعای پر فیض عرفه در نماز خانه دبیرستان شاهد مدلل با حضور پر شور دانش آموزان و کارکنان مدرسه برگزار گردید

قرائت دعای عرفه توسط دانش آموزان -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

در تاریخ 23/7/92 در آموزشگاه دعای عرفه توسط دانش آموزان وهمکاران قرائت شد .

تولید نرم افزار کتاب الکترونیکی پایه هفتم و پایه سوم راهنمایی

در راستای هوشمند سازی وتحقق اهداف آموزشی معاون فناوری این آموزشگاه آقای شریفی نسب کتاب های پایه هفتم و پایه سوم راهنمایی را به صورت کتاب الکترونیکی ورق زن (Ebook) جهت استفاده همکاران و دانش آموزان تهیه و طراحی نمودند. که برای نمونه می توانید قسمتی از درس تاریخ سال سوم را دانلود کنید.

عید قربان اوج خلوص و بندگی بر مسلمانان مبارک باد

گزارش مراسم جشن عید قربان در اموزشگاه الهیه گروه شهید باهنر در روز سه شنبه مورخ 92/7/23 بدین شرح برگزار گردید .
قرائت اباتی از قرآن ،پخش سرود ملی فقرائت مقاله در مورد عید قربان ، شعر، دکلمه و برنامه های شاد و درخاتمه پذیرایی از دانش آموزان.

اسامي كانديداهاي تاييد شده انتخابات شوراي دانش آموزي( دبيرستان پزشكان دوره اول )

پيرو دستورالعمل شانزدهمين دوره انتخابات شوراهاي دانش آموزي ، اسامي 20نفر از دانش آموزان كانديد شوراي مدرسه پزشكان به شرح جدول زير جهت انتخابات شوراي دانش آموزي كه در مورخ 92/8/1در سراسر مدارس اجرا مي شود در تابلو اعلانات ، پورتال مدرسه و سايت آموزش انتشار يافت.
آدرس پورتال هوشمند دبيرستان پزشكان
http://pezeshkan.3.kermanshahsch.ir/portal/home.php?school_code=100006164

برگزاري مراسم زيارت عاشورا و فرازهايي از دعاي عرفه (دبيرستان مير داماد دوره اول)

عيد قربان ،عيد سر بلند بيرون آمدن از امتحان عبوديت است.
به مناسبت عيد سعيد قربان در مورخه 23/7/92 روز سه شنبه مراسمي با حضور كليه دانش آموزان و همكاران در سالن آموزشگاه برگزار گرديد در اين مراسم يكي از مداحان اهل بيت ضمن قرائت زيارت عاشورا و فرازها يي از دعاي عرفه ،سخناني نيز بيان نمودند و در پايان ضمن اجراي مولودي به همين مناسبت از حضار پذيرايي به عمل آمد.

عيد قربان به زيبايي گلستان ابراهيم و پاكي زمزم بر شما مبارك ، دبيرستان عصمت ( دوره اول )

در تاريخ 23/7/92 مراسم جشن عيد سعيد قربان به شرح زير برگزار گرديد .
- تلاوت آياتي از كلام ا... مجيد
- قرائت مقاله توسط دانش آموزان و تبريك و شاد باش به اين مناسبت
- اجراي نمايش صحنه اي با موضوع روز عيد سعيد قربان
- اجراي مسابقه ، چيستان ، ....
- پذيرايي

انتخابات انجمن اولياءومربيان دبيرستان ملاصدراروزدوشنبه مورخه:22/7/92

انتخابات انجمن اولياء و مربيان دبيرستان ملاصدرا در روز دوشنبه ۲۲/۷/۹۲ راس ساعت ۳ بعداضهر در نماز خانه آموزشگاه برگزار گرديد.كه در نتيجه رئيس و اعضا انتخاب شدند. ضمنا" طي جلسه برنامه هايي به شرح ذيل برگزار گرديد.

۱- پخش سرود ملي

۲- قرائت قرآن مجيد

۳-سخنراني مدير مدرسه

۴- اجراي سرود توسط دانش آموزان

۵- برگزاري نقاشي همگاني،نمايشگاه كتاب،مسابقه و تهيه بروشور

۶- تجليل و تقدير از اعضاي سال گذشته

عید سعید قربان مبارک دبیرستان راه کربلا

عید قربان عید بنده گی بر تمامی مسلمانان جهان مبارک

تصاویری ازمراسم تقدیر از دانش آموزان برگزیده ارزشیابی آغازین سال تحصیلی 92/93و برگزیدگان مسابقه درسهایی از قران دبیرستان شاهد مدلل

امروز سه شنبه مورخ23/7/1392 مراسم تقدیر از دانش آموزان برگزیده ارزشیابی آغازین سال تحصیلی 92/93و برگزیدگان مسابقه درسهایی از قران درمراسم صبحگاه دبیرستان شاهد مدلل برگزار گردیدو به دانش آموزان لوح تقدیر وجوایز اهدا گردید

عید سعید قربان ،جشن (تقرب ) عاشقان حق مبارک -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

عید ایمان و امتحان ،عید ایثار و احسان ،عید قربت و قربان ،عید خلیل رحمان ، عید شکست شیطان برمسلمین جهان مبارک باد .

نخستین گردهمایی سالانه انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان رضوان دوره اول

نخستین گردهمایی سالانه انجمن اولیاء و مربیان رأس ساعت 30/3 دقیقه بعد از ظهر امروز 92/7/22با حضور اولیای محترم دانش آموزان ومعاونین در محل آموزشگاه آغاز شد. در ابتدا مدیر مدرسه ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی و تبریک فرارسیدن عید سعید قربان بصورت مشروح به فعالیت های انجام شده در عرصه های آموزشی و پرورشی و عمرانی در طول سال تحصیلی ۹1/۹2 در آموزشگاه پرداخت و چشم انداز برنامه های سال چاری تحصیلی را ترسیم نمود .
سپس کلیپ PowerPoint از فعالیت های پروژه مهر 92 تقدیم حضارگردید.
معاون آموزشی مدرسه نیز طی سخنانی به مراقبت های والدین از فرزندانشان ، وهمکاری وهمیاری ایشان با مدرسه مطالبی بیان گردید و موضوعات مبتلابه دانش آموزان در سنین راهنمایی وبلوغ مطرح شد و در دو عرصه مهم تعلیم و تربیت راهکارهایی ارایه گردید. همچنین از سوی وی به چند سوال والدین در باره برنامه درسی و ساعات فوق برنامه آتی آموزشگاه پاسخ داده شد.
در پایان با رای جمع حاضر در جلسه که نزدیک به دو سوم کل والدین دانش آموزان بودند ، اعضای اصلی و علی البدل انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه برگزیده شد و با ذکر صلواتی از سوی حضار تأیید گردید.

اجرا و تجزیه و تحلیل آزمون آغازین مجتمع شهید اشرفی اصفهانی .

با صلوات بر محمد وآل محمد (ص).همزمان با سایر مدارس متوسطه اول ناحیه متبوع آزمون آغازین دروس هدف دبیرستانهای سرباز

شهید و حضرت آمنه (س) تابعه این مجتمع نیز به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف دانش آموزان این مدارس در دروس هدف

در تاریخ 92/7/9 روز یکشنبه برگزار گردید و پس از اجرای آزمون پاسخنامه ها توسط دبیران مربوطه تصحیح و اعلام نتیجه شد و در جلسه

شوری دبیران نتایج این آزمون به تفکیک درس و پایه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت .همچنین نتایج این آزمون طبق فرمهای مخصوص و در

قالب سی دی به آموزش متوسطه اول ناحیه سه ارسال گردید .

برگزاری جشن آغازین قرآن پایه اول- دبستان حدیث

فعالیتهای انجام شده دبستان حدیث در جشن آغازین قران به شرح ذیل می باشد .
-آماده سازی و تزیین نمازخانه
-تزیین کتابهای قرآن دانش آموزان توسط اولیا
-برگزاری جشن در نمازخانه
-قرائت سوره هایی توسط دانش آموزان
-بیان زندگی نا مه پیامبر (ص)توسط آموزگاران پایه اول
- برگزاری اردو ی تفریحی پارک کوهستان
-شعر خوانی در اردو با همکاری آموزگاران پایه اول با موضوع قرآن

جلسه انجمن اولیاء ومربیان دبیرستان شهید صیاد شیرازی(دوره اول)

20مهر هرساله، خاطرمردمان غرب کشور عزیزمان ایران به خصوص استان کرمانشاه به یاد سفر رهبر انقلاب در مهر90 به این دیار
گل می اندازد . امسال نیز کادر دبیرستان شهید صیاد شیرازی (دوره اول) دعوت از اولیاء جهت تشکیل انجمن را در 20مهر تعیین نمودند تا هم این سفر گرانقدر پاس داشته شود وهم به یُمن چنین روزی انجمنی پویا وتحول گرا تشکیل گردد.
این جلسه که باحضور اکثر والدین در مکان نماز خانه آموزشگاه برگزار گردید پس از قرائت قرآن کریم توسط یکی از دانش آموزان وپخش سرود ملی، معاون آموزشی (نوروزی) مدیر (امیریان) رئیس انجمن سال قبل (بهرامی) به تعیین وتشریح وظایف اولیاء ومربیان در موقعیت حساس کنونی پرداختند همچنین دبیرجوان وفعال (رحیمی) با استفاده پخش فیلم واسلاید برنامه ها وفوق برنامه ها ی آموزشگاه را به شکلی زیباتشریح نمودند که مورد توجه واستقبال حاضرین واقع شد . در پایان نیز اعضای اصلی وعلی البدل انجمن در سال 93/92 تعیین گردیدند

اجرای مراسم پر فیض زیارت عاشورا در مدرسه غیر دولتی ساعی

مراسم پرفیض زیارت عاشورا در فضایی معنوی پیش لز شروع ساعت اوّل در محل نمازخانه آموزشگاه برگزار شد

برگزاري اولين مجمع عمومي دبيرستان ملاصدر

اولين مجمع عمومي دبيرستان ملاصدرادرروزسه شنبه مورخه 16/7/92باحضوراكثريت اولياءدرنمازخانه آموزشگاه برگزارگرديدوبرنامه هاي زير اجراگرديد:
1-قرائت قرآن
2-سخنراني مديرمحترم آموزشگاه
3-ارائه گزارش فعاليتهاي سال گذشته
4-تحويل فرمهاي انضباطي وبرنامه كلاسهاي تقويتي به اولياء
5-پذيرايي

پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان(دبیرستان وحدت دوره اول)

پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک عرض می نماییم

مراسم شهادت امام محمد باقر (ع) در دبیرستان الهیه شهید باهنر (مرحله اول )

در روز یکشنبه مورخ 92/7/21 در این آموزشگاه مراسمی به این مناسبت برگزار شد1-تلاوتی از قرآن مجید 2-سیاه پوش کردن سر درب مدرسه3-نصب احادیثی از امام بزرگوار در تابلو اعلانات4- خواندن مقاله و مدیحه سرایی توسط دانش اموزان 5-پیام تسلیت مدیر محترم ومعاون پرورشی

برگزاری جلسه عمومی انجمن اولیاء و مربیان در مدرسه غیر دولتی ساعی

جلسه عمومی انجمن اولیاء و مربیان در مدرسه غیر دولتی ساعی با حضورجمعی از اولیاء دانش آموزان و مربیان آموزگاه برگزار شد و صحبت هایی پیرامون آموزش درسی و پرورشی و تربیتی میان اولیاء دانش آموزان و مدرسه انجام شد.

آموزش استفاده از کپسول آتش نشانی در دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

جمعی از دانش اموزان واولیاء مدرسه با نحوه استفاده از کپسول آتشنشانی ، برای مواقع ضروری آشنا گردیدند.

اهداي جايزه و گواهينامه هاي طرح نور به حافظان قرآن (دبيرستان ميرداماد دوره اول)

قال رسول الله (ص):
حافظان قرآن مشول رحمت خدا ، در بر كنندگان نور خدا و آموزگاران كلام خدايند. كسي كه با آنان دوستي نمايد با خدا دوستي نموده است . مستدرك الوسايل
جلد 4 صــفحه254

برگزاری اولین مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

اولین مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان در روز چهارشنبه17/7/92 در محل نماز خانه آموزشگاه برگزار گردید .اهم فعالیت های انجام شده در این جلسه عبارتند از :
1-تلاوت قرآن کریم توسط یکی از دانش آموزان
2-پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران
3-تقدیر از اعضای انجمن سال گذشته
4-ارائه بیلان مالی سال گذشته
5-ارائه و تبیین برنامه سالانه آموزشگاه
6-ترغیب والدین به شرکت در کلاس های آموزش خانواده و عضویت مجله پیوند
7-تعیین رئیس سنی و منشی جلسه از میان والدین شرکت کننده
8-انجام انتخابات و تعیین اعضای اصلی و علی البدل
در پایان مراسم از مدعوین پذیرایی به عمل آمد .

برگزاری جلسه عمومی انحمن اولیا ومربیان دبیرستان حضرت آمنه(س)متوسطه اول (مجتمع اشرفی اصفهانی)

در مورخه ی 17/7/1392جلسه عمومی انجمن بدین قرار برگزار گردید :
1)قرایت قرآن توسط دانش آموز
2)پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران
3)سخنرانی مدیریت محترم آموزشگاه در مورد اهداف انجمن ومسایل آموزشی و اخلاقی 4)رای گیری وانتخاب اعضا ی جدید
5)پذیرایی

بر گزاری جشن آموختن قرآن کریم " مجتمع شهید اشرفی اصفهانی ".

همزمان با سایر مدارس ناحیه مراسم جشن شروع آموختن قر آن کریم (پایه اول ابتدایی ) مدارس تابعه مجتمع شهید اشرفی

اصفهانی در روز سه شنبه مورخه 92/7/16 با همکاری آموزگاران محترم پایه اول این مجتمع در سر کلاسهای درس با خواندن

سرود و اشعار قرآنی توسط دانش آموزان با شور و نشاط خاصی برگزار گردید . در این مراسم جشن ضمن تشویق دانش آموزان در

جهت فراگیری آموزه های قرآنی توسط مدیر و معاونت پرورشی مجتمع ، از دانش آموزان با شیرینی و شکلات پذیرایی نیر بعمل آمد. .

گزارش دبیرستان دانش (دوره اول) برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز سفررهبرمعظم انقلاب به استان کرمانشاه درمجتمع بیست مهر

باسمه تعالی
"سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی گرامی باد"
گزارش دبیرستان دانش (دوره اول)
انگار همین دیروز بود که مردی از جنس باران مهمان این د یار بود
برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز سفررهبرمعظم انقلاب به استان کرمانشاه درمجتمع بیست مهر
روز شنبه 20/7/92 به مناسبت سالروز سفر تاریخی وپر خیر وبرکت مقام معظم رهبری به کرمانشاه مراسم گرامیداشتی با حضور معاون پرورشی استان،مدیر،معاونین وجمعی از کارشناسان وفرهنگیان ناحیه3ودانش آموزان مجتمع برگزار گردید که محوریت مراسم بدین قرار بود:
1-قرائت کلام الله مجید توسط جناب اقای زارعی
2 - اجرای گارد پرچم وپخش سرود جمهوری اسلامی توسط دانش آموزان دبیرستان دانش(دوره اول)
3- خیر مقدم به مسئولین وایراد سخنرانی در خصوص اجرای برنامه وگرامیداشت سفر رهبرتوسط جناب آقای تاری ریاست محترم آموزش وپرورش ناحیه3وسرکار خانم سنجابی مدیر مجتمع بیست مهر
4-سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد معاون پرورشی اداره کل پیرامون:
- یادوخاطره ی سفر رهبری
- بازگشایی مدارس
- تاریخچه ی دشمنی ودخالتهای آمریکا درامور کشور
- مسائل سیاسی ودینی روزو...
5-اجرای سرود ودیکلمه وخواندن دل نوشته هایی به رهبر انقلاب توسط دانش آموزان مجتمع بیست مهر
6-برگزاری مسابقه فرهنگی بین دانش آموزان
7-اهداء جوائزی به تعدادی از دانش آموزان فعال
درپایان با پذیرایی وخواندن دعای فرج و سلام وصلوات بر محمد وآل محمد(ص) توسط کلیه ی حضار یاد وخاطره ی سالروز معظم له را به استان گرامی داشته شد.

تصویر خبر:

برگزاري اولين جلسه انجمن اولياء و مربيان (دبيرستان مير داما د دوره اول )

انجمن اولياء و مربيان، پلي است بين خانه و مدرسه.
در مورخه 17/7/92 روز چهارشنبه اولين جلسه انجمن اولياء و مربيان در دبيرستان مير داماد برگزار گرديد ودر اين مراسم برنامه هاي ذيل اجرا گرديد:
1) همخواني قرآن و تواشيح
2)پخش سرود ملي
3)تشكر از اعضاي انجمن سال گذشته و بيان بيلان كاري انجمن در سال گذشته
4)بيان سخناني در مورد مسائل تربيتي توسط سخنران جناب آقاي ميرزايي
5)بيان برنامه كاري و سالانه مدرسه و بيان تذكراتي در خصوص مسائل آموزشي و تربيتي توسط مدير آموزشگاه

ارسال گزارش کتبی ومصوّر انجمن اولیاء و مربیان مهر ماه 92

بسمه تعالی
باصلوات برمحمد (ص)وآل محمد(ص)

اولین مجمع عمومی انجمن اولیاء و مربیان در روز چهار شنبه هفدهم مهر ماه در سالن اجتماعات آموزشگاه برگزار شد .در این جلسه ابتدا آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد سپس سرود ملی نواخته شد و مدیر محترم مدرسه به حضار خوش آمدگویی گفت.ایشان ضمن بیان وظایف انجمن اولیاء و مربیان،خواهان همکاری والدین در جهت رفع مشکلات درسی و اخلاقی دانش آموزان شد.همچنین جناب آقای نظری کارشناس مسئول انجمن اولیاء و مربیان پیرامون اهداف و برنامه های این انجمن مطالبی بیان داشت سپس جناب آقای دکتر محمودی استاد دانشگاه در خصوص تعامل اولیاء ودانش آموزان و بهداشت روانی ایراد سخن کرد که مورد تشویق حاضران قرار گرفت. سپس انتخابات برگزار و اعضای اصلی و علل البدل انتخاب گردیدند در پایان پس از پذیرایی،جلسه با ذکر صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) پایان پذیرفت.

برگزاری جشن دومین سالگرد ورود رهبرمعظم انقلاب در مراسم صبحگاه دبیرستان دوره اول ودوم علامه طباطبایی مجتمع سعادت

در مراسم صبحگاه امروز دانش آموزان مجتمع سعادت سالروز ورود رهبر معظم انقلاب را به استان کرمانشاه جشن گرفتند

مراسم بزرگداشت سالروز سفر تاریخی و پر خیر وبرکت مقام معظم رهبری دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س)

مراسم بزرگداشت سالروز سفر تاریخی و پر خیر وبرکت مقام معظم رهبری در روز بیستم مهر ماه در دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) برگزار گردید.

بزرگداشت سالروزورودرهبردردبيرستان ملاصدرا

بمناسبت سالروز ورودرهبربه شهروديارمان برنامه هاي زير اجراگرديد:
1-قرائت قرآن توسطيكي ازدانش آموزان
2-قرائت مقاله توسط دانش آموزان
3-اجراي سرود اي رهبرآزادگان
4نصب روزنامه ديواري
5-پذيرايي

گرامیداشت سالروز ورود رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه(دبیرستان وحدت دوره اول)

امروز دانش آموزان دبیرستان وحدت با شور وصف ناپذیری سالروز ورود رهبر معظم انقلاب به کرمانشاه را جشن گرفتند.

گزارش شرکت دانش آموزان دبیرستان دانش (دوره ی اول ) در نمازجمعه

باسمه تعالی

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِي لِلصَّلَاةِ مِن يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ

سال حماسه ی سیاسی و حماسه ی اقتصادی گرامی باد

در تاریخ 19/7/92 دانش آموزان دبیرستان دانش (دوره ی اول ) همراه کلیه همکاران در مراسم عبادی و سیاسی نمازجمعه شرکت کرده و با گوش دادن به خطبه های سیاسی و عبادی نماز جمعه و اقامه نماز با مسائل روز ایران اسلامی و جهان اسلام آشنا شدند .
تصویر خبر

برگزاری اولین جلسه مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان دبیرستان عصمت (دوره اول) در روز چهارشنبه مورخ 92/07/17

در روز چهارشنبه مورخ 92/07/17 ساعت 11 صبح اولین جلسه مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان دبیرستان عصمت (دوره اول) با حضور پور شور اکثریت اولیا در مکان کاظمیه موسی بن جعفر (ع) برگزار گردید ، که اهم فعالیتهای انجام شده بشرح ذیل می باشد:
قرائت کلام ا... مجید ، اجرای سرود ملی توسط حاضرین در جلسه ، عرض خیر مقدم توسط مدیر محترم و گزارش فعالیتهای انجام شده در سال گذشته آموزشگاه و قدردانی از اعضای انجمن سال گذشته و اهدای هدایا به آنها ، سخرانی مدیر محترم و مشاور آموزشگاه و نیز سخنرانی سرکار خانم موسوی ، برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان ، پذیرایی و ...

برگزاری اولین جلسه عمومی انجمن اولیا ومربیان دبیرستان هاجر در سال 92/93

روز سه شنبه مورخ 92/7/16اولین جلسه عمومی انجمن اولیا و مربیان با حضور ارزشمند جناب آقای تاری ریاست محترم ناحیه 3 و جناب آقای نظری مسئول محترم انجمن اولیا ومربیان وبا حضور پرشور اولیاءمحترم و همراهی پرسنل دبیرستان هاجر برگزار گردید .در این جلسه به اجرای برنامه ها وموضوعات زیر پرداخته شد :
1- پخش کلیپ هایی ازآیات قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی .
2- سخنرانی جناب آقای تاری ریاست محترم ناحیه و ارائه سخنانی پیرامون مسائل آموزش و پروش و اهمیت همراهی انجمن اولیا با پرسنل مدرسه در جهت دست یافتن به اهداف آموزشی و پرورشی.
3- سخنرانی و خیر مقدم به حضار توسط مدیر مدرسه و بیان نکاتی در خصوص نقش تعلم و تربیت ،مسائل دوران نوجوانی ،گذری بر مدرسه ،گزارش پروژه مهر و فعالیت های صورت گرفته و اهداف در دست اجرا و...
4- پخش کلیپ فعالیت های انجام شده از قبیل : پروژه مهر و رتبه های کسب شده در سال گذشته در بخش های آموزشی و پرورشی .
5- توزیع برگه های نظر سنجی ، و برگه های تعرفه و رای گیری در بین حضار و جمع آوری آن توسط دانش آموزان .
6- دعوت از کاندیدا های انجمن و اختصاص تایم 5 دقیقه به هر کدام جهت معرفی خود به حضار.
7- اهدا جوایز و لوح تقدیر وزارتی به اعضاء انجمن سال گذشته که موفق به کسب رتبه اول انجمن مدارس در سال گذشته گردیده اند .
8- رای گیری و شمارش آرا و انتخاب رئیس و سایر اعضا انجمن .
9- پذیرایی با شربت و شیرینی و پاسخ به سوالات و نظرات اولیا که در برگه ها ی نظر سنجی ارائه گردیده بود .
10- تقدیر از اولیا شرکت کننده توسط مدیر مدرسه درمراسم صبحگاه روز چهارشنبه .

جلسه ی عمومی انجمن (دبیرستان نمونه دولتی شهید مدرس )

در مورخه ی 1392/07/16جلسه ای با محوریت اانتخابات انجمن برگزار گردید که بدین قرار بود :
1)قرایت قرآن توسط دانش آموز
2)پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران
3)سخنرانی مدیریت محترم آموزشگاه راجع به مسایل کلی و...
4)انتخاب اعضا ورای گیری جدید
5)پذیرایی

بازدید مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 3 از دبیرستات قیام***

بازدید مدیریت ناحیه از دبیرستان شهید ایرج فیضی

در تاریخ 15/7/92 جناب آقای تاری و آقای زارعی از آموزشگاه بازدید به عمل آوردند و از فضای مدرسه وعملکرد همکاران ابراز خرسندی نموده ومورد تقدیر وتشکر قرار دادند .

برگزاری اولین مجمع عمومی انجمن اولیاء و مربیان(دبیرستان وحدت دوره اول)

اولین مجمع عمومی انجمن اولیاء و مربیان در روز یک شنبه چهاردهم مهر ماه در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد .در این جلسه ابتدا آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد سپس سرود ملی نواخته شد و مدیر محترم مدرسه به حضار خوش آمدگویی گفت.ایشان ضمن بیان وظایف انجمن اولیاء و مربیان،خواهان همکاری والدین در جهت رفع مشکلات درسی و اخلاقی دانش آموزان شد.همچنین خانم سرحدی مشاور محترم مدرسه پیرامون تربیت نوجوانان ،مطالبی را عنوان نمودند. سرکار آقای عبدی کارشناس مربوطه نیز در این خصوص به ذکر مطالبی پرداختند.در پایان انتخابات برگزار شد و پس از پذیرایی،جلسه با ذکر صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) پایان پذیرفت.

تشکلیل جلسه انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان فرهنگ دوره اول

در مورخ 16/7/92 رآس ساعت 3 بعد از ظهر در مسجد رضوی واقع در شهرک معلم جلسه ی انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه فرهنگ برگزار و ضمن ارائه گزارش فعالیت های مدرسه در سال گذشته توسط مدیر محترم  آقای چراغی و تشکر و قدردانی از همکاری اولیاءدانش آموزان در سال گذشته ،اعضای جدید انجمن انتخاب شدند.

برگزاری اولین جلسه عمومی انجمن اولیا و مربیان مدرسه دخترانه غیردولتی پژوهش

اولین جلسه عمومی انجمن اولیا و مربیان در روز یکشنبه 92/7/14 ساعت 10 صبح با حضور اولیای دانش آموزان و نماینده دبیران برگزار گردید.
در این جلسه فعالیت های زیر صورت گرفت:
جلسه با ذکر صلوات و تلاوت آیاتی چنداز قرآن مجید آغاز شد.
نواختن سرود ملی ایران.
سخنرانی مدیر مدرسه و تشکر و قدردانی از حضور اولیا محترم در جلسه.
تشکر از اعضا انجمن سال گذشته و گزارش عملکرد سال گذشته.
انتخاب اعضا و هیات رئیس انجمن بوسیله رای حاضرین.
پذیرایی از مدعوین.
و در پایان با ذکر صلوات بر محمد و آل طاهرش جلسه خاتمه یافت.

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت شهادت امام جواد علیه السلام در دبیرستان فرهنگ دوره اول

در روز یکشنبه مورخ 14/7/92 در این آموزشگاه به مناسبت شهادت امام جواد علیه السلام با حضور همکاران و دانش آموزان مراسم سینه زنی و مداحی برگزار گردید.

اولین گردهمایی اولیاءومربیان دبیرستان علامه طباطبایی مجتمع سعادت

امروز 17/7/92 اولین مجمع عمومی اولیاءومربیان دبیرستان علامه طباطبایی (دوره اول ودوم)در مسجدشیرولی خان شهرک نوکان با حضور پرشور اولیاءومربیان برگزار گردیددر این جلسه پس از تلاوت آیات قرآن وپخش سرود ملی مدیرآموزشگاه در خصوص اهداف انجمن اولیاءومربیان وانتظارات آموزشگاه در جهت جلب مشارکتهای مردمی وکنترل وضعیت درسی واخلاقی دانش آموزان سخنانی ایراد نمودند وپس از سخنرانی مدیر مجتمع رای گیری اعضاء انجمن صورت گرفت

همایش همیاران پلیس***دبیرستان قیام***

اولین جلسه انجمن اولیاء و مربیان برگزارشد .دبیرستان شهید ایرج فیضی(دوره اول )

در تاریخ 16/7/92 درنمازخانه آموزشگاه اولین جلسه انجمن اولیاء ومربیان راس ساعت 3 بعداز ظهر با حضور اکثریت اولیاء وهمکاران برگزارگردید واهم فعالیت ها به شرح زیرمیباشد .
1-تلاوت آیات قرآن کریم و پخش سرود ملی
2-اجرای سرود توسط دانش آموزان 3- عرض خیر مقدم توسط مدیر آموزشگاه و ارائه بیلان کاری و موفقیت های برتر کشوری سال گذشته ی انجمن اولیائ و فعالیت های آموزشی و پرورشی
4-سخنرانی وگزارش کاری رئیس انجمن سال گذشته ( آقای فخری 5)- سخنرانی سرکار خانم موسوی کارشناس ومشاور اداره کل در خصوص آسیب های اجتماعی و مشارکتهای مردمی 6-برگزاری انتخابات و شمارش آرا ءو اعلام اعضای منتخب 7 -تذکر ا ت لازم در رابطه باقوانین ومقررات آموزشگاه توسط معاو ن آموزشی 8- پذیرایی از حضار در جلسه

برگزاری اولین گرد همایی عمومی انجمن اولیا و مربیان دبیرستان شاهد مدلل سال تحصیلی 92-93 به روایت تصویر

اولین گرد همایی عمومی انجمن اولیا و مربیان دبیرستان شاهد مدلل در روز سه شنبه مورخه 1392/7/16 ساعت 4 عصردر محل نماز خانه دبیرستان پسرانه شاهد حمزه سید الشهداء(ع) با شرکت گسترده اولیا دانش اموزان برگزار شد دراین جلسه مدیر دبیرستان گزارشی از عملکرد سال گذشته و مهمترین برنامه های سال جدید را خدمت اولیاء محترم اعلام نمودند

شرکت دانش آموزان دبیرستان رضوان دوره اول در همایش همیاران پلیس 16 مهر 92

گزارش اولین مجمع عمومی انجمن اولیا ومربیان د بیرستان دانش(دوره اول)

باسمه تعالی
"سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی گرامی باد"
گزارش اولین مجمع عمومی انجمن اولیا ومربیان د بیرستان دانش(دوره اول)
1- قرائت قرآن توسط دانش آموزان
2- پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران
3- سخنرانی مدیر آموزشگاه سرکار خانم نوروزی بامحوریت ذیل:
-عرض خیر مقدم وبیان وظایف انجمن واولیا
-تقدیر وتشکر از زحمات اعضای سال گذشته
- بیان تذکرات آموزشی وپروشی در جهت رشد علمی واخلاقی دانش آموزان
-همکاری والدین آموزشگاه در جهت رفع مشکلات درسی واخلاقی آموزشگاه
4)سخنرانی سرکار خانم موسوی پیرمون تربیت نوجوان
5)برگزاری انتخابات وتعین اعضای جدید انجمن
6)پذیرایی وختم جلسه با ذکر سلام وصلوات بر محمد وآل محمد(ص)
تصویر خبر:

شرکت دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)در همایش همیاران پلیس

جمعی از دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء به همراه اولیاء مدرسه در همایش همیاران پلیس که درتاریخ 16/07/92 در تالار شهید
بهشتی تشکیل شد شرکت کردند.دراین همایش که با حضور جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی،رئیس پلیس راهور کرمانشاه، معاونت حمل ونقل شهرداری کرمانشاه ومسئولین آموزش وپرورش تشکیل شد،در مورد نقش واهمیت پلیس راهور و همیاران پلیس در کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادفات بحث وگفتگو شد.

برگزاری اولین مجمع عمومی انجمن اولیاء و مربیان در تالار خانه معلم – دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)

در روز یکشنبه 92/7/14در محل تالار خانه معلم جلسه ی انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه نمونه دولتی حضرت معصومه(س) با حضوری چشمگیر برگزار گردید.
در این جلسه فعالیت های ذیل صورت گرفت:
1-پخش آیاتی از کلام الله مجید و سپس پخش سرود ملی جمهوری اسلامی
2-عرض خیرمقدم وتشکر از اولیاء و مربیان حاضر توسط معاون پرورشی آموزشگاه
3-سخنرانی مدیریت آموزشگاه وبیان اهم فعالیت های انجمن در سال قبل وبیان انتظارات آموزشگاه از اولیاء ومربیان
4- تقدیر از اعضاء انجمن سال گذشته به مناسبت کسب مقام اول برتر کشوری انجمن
5-پخش کلیپ هایی در ارتباط با انجمن و فعالیت های آموزشگاه وپروژه ی مهر
6-تقدیر و تشکر از همکار بازنشسته؛ معاون ارجمند آموزشگاه، سرکار خانم نورآیند
7-سخنرانی مشاور خانواده در ارتباط با والدین ونوجوانان
8-رای گیری و شمارش آرا و انتخاب اعضای انجمن
9- پذیرایی

جلسه انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان دخترانه فضیلت

اولین جلسه اولیا و مربیان در سال تحصیلی جدید در دبیرستان دخترانه فضیلت در روز دوشنبه مورخه 92/7/15برگزار گردید.
اهم برنامه ها در این جلسه عبارت بودند از:
1- تلاوت آیات قرآن کریم توسط یکی از دانش آموزان مدرسه
2- پخش سرود ملی
3- عرض خیر مقدم به اولیا توسط عوامل اجرایی آموزشگاه
4-گزارش عملکرد و فعالیت انجمن اولیا و مربیان در سال گذشته و بیان شرح وظایف انجمن اولیا و مربیان
5-سخنرانی مشاور محترم آموزشگاه
6-برگزاری انتخابات و تعیین اعضای جدید
7-پذیرایی از مدعوین

گزارش اولین جلسه انجمن اولیا ء و مربیان متوسطه دوره اول الهیه گروه شهید باهنر مجتمع صدیقه طاهره (س)

1- قرائت قرآن توسط دانش آموز برتر استان
2 - قرائت شعری مربوط به شهادت امام جوادالائمه و تسلیت این روز به حضار
3 - پخش سرود ملی
4 -قرائت مقاله ای در باره دوران نوجوانی و اهمیت آن
5 -خیر مقدم مدیر به مدعوین و سخنرانی ایشان در ارتباط با مسایل آموزشی و تربیتی دانش آموزان
6- سخنرانی سرکار خانمموسوی حول محور تربیت نوجوان
7- معرفی کاندیدا ها برای عضویت در انجمن
8- رای گیری وانتخاب اعضای اصلی و علی البدل
9 -پذیرای و ختم جلسه با قرائت دعای فرج

برگزاری جلسه انجمن و اولیاءو مربیان -دبیرستان غیر انتفاعی علم وادب (دوره اول )

در تاریخ 15/7/92 جلسه انجمن واولیاءدر آموزشگاه برگزار گردید که اهم برنامه ها به قرار زیر انجام گرفت
1-تلاوت آیاتی از قرآن مجید وپخش سرود ملی 2 -عرض خیر مقدم توسط مدیر آموزشگاه و ارائه بیلان کاری وگزارش از عملکرد سال گذشته
3-اعلام اعضای انجمن سال جاری و انتخاب اعضاو رئیس انجمن جدید 4- پذیرایی از مدعوین محترم

جلسه انجمن اوليا ومربيان دبيرستان دكترمنوچهري باهنر

اولين مجمع عمومي اوليا و مربيان دبيرستان دكترمنوچهري باهنر روز يكشنبه 92/7/14 با حضور حداكثري والدين دانش آموزان و همكاران گرامي برگزار شد.

مراسم گرامیداشت شهادت امام جواد الائمه(ص)در دبیرستان دانش (دوره اول)

باسمه تعالی
سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی گرامی باد
مراسم گرامیداشت شهادت امام جواد الائمه(ص)در دبیرستان دانش (دوره اول)
این مراسم در روز یکشنبه14/7/1392در دبیرستان دانش با فعالیتهایی به شرح ذیل انجام شد:
نصب بنر تسلیت بر درب ورودی مدرسه
نصب پوستر وتراکت مخصوص این مراسم
قرائت زندگی نامه ی امام جواد(ص)در مراسم صبحگاه توسط دانش آموزان
برگزاری مراسم زیارت عاشورا درنمازخا نه مدرسه

برگزاری جلسه شورای دبیران مهر ماه در دبیرستان نمونه هاجر

درروز یکشنبه 92/7/14 جلسه شورای دبیران با حضور همکاران دردفتر آموزشگاه تشکیل شد .که ضمن گرامیداشت سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) مدیرمدرسه در خصوص مسائل آموزشی و پرورشی مدرسه موارد ذیل را مطرح نمودند
1- گزارشی از فعالیت های مدرسه در پروژه مهر .
2- بیان برخی از قوانین و مقررات آموزش و پرورش .
3- دعوت به فعالیت همکاران در بخشهای آموزشی و پرورشی
4- چگونگی اجرای طرح ها و برنامه های آموزشی .
5- تشویق همکاران جهت شرکت در جشنواره ها و مسابقات علمی.
6- تشویق نمودن دانش آموزان جهت شرکت در مسابقات آموزشی ،پرورشی،آزمایشگاهی و...

برگزاری مسابقه ورزشی در مدرسه غیر دولتی ساعی

مسابقه بسکتبال میان دانش آموزان پایه هفتم آموزشگاه برگزار گردید

برگزاری مسابقه ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس در مدرسه غیر دولتی ساعی

به مناسبت هفته دفاع مقدس در ساعت ورزش دانش آموزان مسابقه ای برگزار گردید

جشن عاطفه ها

با توجه به بخشنامه ارسالی از طرف آموزش و پرورش ناحیه3 کرمانشاه در خصوص برگزاری جشن عاطفه ها درمورخه 9/7/92 در محل اموزشگاه این مراسم با مشارکت دانش آموزان همکاران برگزار گردید ودر پایان مبالغ اهدایی صورتجلسه وطی یک لیست به کمیته امداد امام خمینی(ره) ارسال گردید.

برگزاری اولین جلسه شورای دبیران دبیرستان غیر دولتی اندیشه سازات درسال تحصیلی :92/93

اولین جلسه شورای دبیران دبیرستان غیردولتی اندیشه سازان درتاریخ چهارشنبه مورخه 92/6/27 ساعت 4/5 بعدازظهر با حضور کلیه دبیران وکادر اجرائی در دفتر مدرسه تشکیل گردید .دراین جلسه تصمیماتی بشرح زیر طبق دستور العمل آموزش وپرورش اتخاذ گردید.
تائید برنامه هفتگی دبیرستان. 2-آمادگی دبیران جهت طرح سئوال آزمون آغازین 3-مقدمات بازگشائی مدرسه در سال تحصیلی جدید
باهمکاری کلیه کارکنان دبیرستان.4 تصمیمات دبیران درمورد محتوای بعضی از دروس هفتم متوسطه مانند علوم تجربی وعربی .
5- برسی میانگین دروس سال گذشته دانش آموزان وبرنامه ریزی برای بهتر شدن آنها 6 دررابطه با دانش آموزانی که دربعضی دروس
ضعیف هستند تصمیماتی اتخاذ گردید .

گزارش اولین مجمع عمومی انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان الهیه - رجایی، مجتمع صديقه طاهره (س)

1- قرائت قرآن توسط یکی از دانش آموزان
2-قرائت دعای فرج
3- پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران
4- سخنرانی مدیر محترم آموزشگاه سرکار خانم گودینی با محوریت مطالب ذیل:
 تقدير و تشكر از زحمات اعضاي سال گذشته
 ارائه بيلان و تراز مالي سال گذشته
اعلام در صد قبولی سال گذشته
میزان بالای قبولی دانش آموزان در دبیرستانها و هنرستانهای نمونه
میزان تاثیر گذاری کلاس های فوق برنامه در روند درسی دانش آموزان
بیان تذکرات آموزشی و پرورشی در جهت رشد علمی و اخلاقی دانش آموزان
اعلام ضوابط استفاده از سرویس و رعایت چارچوب قانونی توسط اولیاء و مربیان
ترغیب والدین به همکاری بیشتر با آموزشگاه در جهت رفع مشکلات درسی و اخلاقی دانش اموزان
پیگیری وضعیت دانش آموزان توسط والدین به صورت مستمر و هدفمند
5-تهیه و پخش بروشوری حاوی نکات تربیتی دربین والدین
6-تهیه وپخش برگه ای حاوی چند نکته ضروری در ارتباط با آموزشگاه
7-آماده سازی صندوق اخذ رای
8-آماده سازی برگه تعرفه رای
9-کاندید شدن والدین برای عضویت در انجمن
10-معرفی کاندیداها و حضور آنها در جایگاه
11-رای گیری و انتخاب اعضای اصلی و علی البدل
12- پذیرایی و ختم جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد

گزارش جلسه انجمن اولیاء و مربیان***دبیرستان قیام

در روز چهارشنبه مورخ 10 / 7/ 92 جلسه ی انجمن اولیاء و مربیان با حضور مدیریت محترم آموزشگاه ، معاونین و اولیای دانش آموزان برگزار شد.

اهم برنامه ها در جلسه:

1- تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط دانش آموز محمدرضامظفری
2- پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران
3-عرض خیر مقدم و تشریح وظایف انجمن اولیا و مربیان

3- توضیح در مورد آیین نامه انجمن اولیا و اهمیت حضور در این انجمن

4-گزارش عملکرد و فعالیت انجمن اولیا و مربیان در سال گذشته

5- برگزاری انتخابات و تعیین اعضای جدید انجمن
6-پذیرایی

برگزاري آزمون آغازين دروس هدف دردبيرستان پرديس(دوره اول)

آزمون آغازين دروس هدف درتاريخ 92/7/9بانظم وهماهنگي كامل اجرا گرديد.

گزارش باز گشائی دبیرستان غیر دولتی اندیشه سازان در سال تحصیلی :93-92

جهت آماده سازی مدرسه برای اول مهر اقدامات زیر بعمل آمد .
زیبا سازی ورنگ آمیزی دیوارها ودرب های ورودی کلاسها وغیره 2-نصب تابلوهای جدید کلاسها 3- تعویض پرچمهای مستعمل دبیرستان 4- نوشتن پیامهای تربیتی وبهداشتی برروی دیوار حیاط مدرسه 5-نظافت عمومی مدرسه 6 خطکشی زمینهای ورزشی
آموزشگاه 7-نصب تابلو جدید اعلانات ونوشتن بیانات مقام معظم رهبری و شعار هایی دررابطه با هفته دفاع مقدس8-نصب عکسهای
امام راحل ومقام معظم رهبری در کلاسها ودفتر دبیرستان9-تعمیر وتعویض میز ونیمکتهای مدرسه و.........
در تاریخ دوشنبه 92/7/1 اول مهر دبیرستان اندیشه سازا ن آغاز سال تحصیلی :93-92 با حضور پرشور دانش آموزان ؛ اولیای دانش آموزان ؛دبیران وکارکنان آموزشگاه باتلاوت آیاتی از قرآن کریم وسرود جمهوری اسلامی توسط دانش آموزان وحاضرین بر گزار گردید .
دراین جشن بزرگ آقای یداله حبیبی مدیر دبیرستان ومربی پرورشی ویکی از اولیای محترم دانش آموزان هریک در رابطه بامسایل آموزش وتربیتی ونیز دررابطه با هفته دفاع مقدس سخنرانی نمودند . در پایان ضمن پذیرائی از دانش آموزا ن واولیاء دانش آموزان
باسلام وصلوات ودود اسپند اززیر قرآن به داخل کلاسها هدایت شدند .

هفته نیروی انتظامی گرامی باد . دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

در تاریخ 13/7/92به مناسبت هفته نیروی انتظامی وارج نهادن به این نهاد مقدس بدر رنامه آغازین مراسمی برگزارگردید که جناب سرهنگ محمدی در رابطه با شبیخون فرهنگی و تهاجم فرهنگی و هشدارهای پلیس بیاناتی ایراد فرمودند ودر پایان از ایشان و همراهان تجلیل به عمل آمد

برگزاری جشن عاطفه ها در دبیرستان عصمت (دوره اول)

بیا تا جهان را به بد نسپریم
به کوشش همه دست نیکی بریم
مراسم جشن عاطفه ها با همیاری دانش آموزان و اولیای آموزشگاه در تاریخ 1392/07/10 همچون سالهای گذشته در دبیرستان عصمت (دوره اول) برگزار گردید.

برگزاری جشن عاطفه ها در دبیرستان عصمت (دوره اول)

بیا تا جهان را به بد نسپریم
به کوشش همه دست نیکی بریم
مراسم جشن عاطفه ها در سال تحصیلی 93-92 همچون سالهای
گذشته با همیاری دانش آمـوزان و اولیـای آمـوزشگاه در دبـیرستـان
عصمت (دوره اول) برگزار گردید.

راه اندازی پنجمین کلاس هوشمند در دبیرستان نمونه هاجر

راه اندازی پنجمین کلاس هوشمند در دبیرستان نمونه هاجر
پنجمین کلاس هوشمند در مدرسه
در هفته گذشته با نصب و راه اندازی امکانات در کلاس موضوعی مطالعات اجتماعی این کلا س نیز جهت استفاده دانش آموزان و همکاران هوشمند سازی گردید . به امید بهر برداری بهتر از امکانات

برگزاری جشن عاطفه ها در دبیرستان نمونه هاجر دوره اول

امسال جشن عاطفه ها با شعار «مهر در انتظار مهر حماسی» منتظر دستان پرمهر و چشمان پر امید دانش آموزان خیر و نیکوکاری است تا با شکوفه های لبخند و نوع دوستی خود، بذر محبت را در دلها بکارد و عطر شکوفه های عشق و ایثار، عاطفه و مهربانی را در فضا پراکنده کند.
این مدرسه به عنوان پایگاه جمع آوری کمکهای دانش آموزان فعالیتهایی را انجام داد :نصب تراکت ،ایراد سخنرانی توسط معاونت پرورشی آموزشگاه ،اجرای برنامه های مناسب توسط دانش آموزان ، سخنرانی امام جماعت مدرسه وتشویق دانش آموزا ن به شرکت در جشن عاطفه ها ،جمع آوری کمکها و...

بر گزاری جشن عاطفه ها در دبیرستان شهدای باغ ابریشم دوره اول

جشن عاطفه‌ها سالهاست که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به منظور حمایت از دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود تا شاید بتوان پاییز را برای آنان با لبخندی بهاری همراه ساخت. به این امید که دیگر دانش‌آموزی در خانواده‌ای محروم برای خرید کیف و کفش نو مدرسه که شاید همگی ما تجربه لذت‌بخش آن را احساس کرده‌ایم حسرت نخورد.
به همین مناسبت در دبیرستان شهدای باغ ابریشم نیز دانش آموزان با هدایای نقدی و غیر نقدی خود هرچند با دستانی کوچک اما با دلهایی بزرگ و دریایی تقدیم دوستان نیازمندشان کردند .

انجمن اولیاء و مربیان

جلسه انجمن اولیاء و مربیان با تلاش پیگر مدیر محترم جناب آ قای جعفری و سایر همکاران
و با حضور اولیاء گرامی در حسینیه حضرت قاسم راس ساعت 3 بعد از ظهر روز چهارشنبه مورخ 1392/10/07 تشکیل گردید.
برنامه این جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم وپخش سرود ملی آغازشد
وپس ازآن جلسه با سخنرانی مدیریت محترم آموزشگاه
و پخش کلیپ پاورپوینتی از فعالیت های مدرس و پذیرایی از حضارادامه یافت.
درپایان هم سخنرانی جناب آقای پرنور و انتخابات اعضاء صورت گرفت.

جشن عاطفه ها مجتمع شهید علیمحمدی دبیرستان شهیدخلبان عباس دوران( دوره اول)

دست هایی که یاری می رسانند
مقدس تر از لبانی هستند که
دعا می خوانند

جشن عاطفه ها ***دبیرستان قیام***

برگزاری جشن عاطفه ها (دبیرستان الهیه متوسطه اول گروه شهید باهنر)

1-درروزچهارشنبه مورخ92/7/10جشن عاطفه ها در آموزشگاه با حضور دانش آموزان به عمل آمد.وکمکهای هدایای نقدی وغیر نقدی جمع آوری شد .

گزارش پروژه مهر دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) دوره اول

به منظورشاداب سازی وفعال سازی مدرسه اقداماتی در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه (س) صورت گرفت تا نقش و خاطره این روز به یاد ماندنی در اذهان دانش آموزان به عنوان یک خاطره باقی بماند. گزارش این اقدامات در قالب فیلم و فایل PDF تحویل ناحیه گردید.

برگزاری جشن عاطفه دبیرستان دانش (دوره ی اول )

باسمه تعالی
سال حماسه ی سیاسی و حماسه ی اقتصادی گرامی باد
روز چهارشنبه 92/7/10 جشن عاطفه ها در دبیرستان دانش دوره ی اول با شعار " مهر در انتظار مهر سیاسی" برگزار شد .

ارزشیابی آغازین

باسمه تعالی
سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گرامی باد
روز سه شنبه 1392/7/9 همزمان با سایر مدارس در سطح ناحیه با همکاری کلیه همکاران و حضور فعال دانش آموزان آزمون ارزشیابی آغازین برگزار گردید .

برگزاري آزمون آغازين دبيرستان شهيد عباس يوسفي (دوره اول)

درمورخه 92/7/9روز سه شنبه ساعت 10صبح آزمون آغازين دراين آموزشگاه برگزار وازقبل سوالات توسط دبيران طراحي وتايپ گرديده ودانش آموزان با آرامش كامل به سؤلات درپاسخنامه جواب دادندو مدير مجتمع آقاي چهري از اين آزمون بازديد بعمل آوردند .درپايان پاسخنامه سؤالات دراختيار دبيران جهت تصحيح قرارداده شد.

جهت تحویل دفاتر شاخص کلاسی پایه سوم به آموزش مراجعه فرمایید.

جلسه عمومی انجمن اولیا ومربیان دبیرستان متانت

اولین جلسه عمومی اولیا ومربیان این آموزشگاه به شرح زیر برگزار گردید:
1- تلاوت قران مجید
2- پخش و اجرای سرود ملی
3- سخنرانی مدیر آموزشگاه
4- سخنرانی آقای حقیقی کارمند بازنشسته آموزش وپرورش
5- انتخابات ورای گیری
6- پذیرایی

برگزاری آزمون آغازین *** دبیرستان قیام(دوره اول)

درروز سه شنبه نهم مهرماه 92 درساعت 16 آزمون آغازين (دروس هدف) به نحو احسن برگزار شد.

بازديد از مزار شهدا درهفته دفاع مقدس دبيرستان پرديس(دوره اول)

برگزاریآزمون آغازین در دبیرستان غیر دولتی اندیشه سازان

در تاریخ 9/7/92 ساعت 10صبح آزمون آغازین ازدروس هدف ازدانش آموزان پایه هفتم متوسطه وسوم راهنمایی باهمکاری دبیران محترم وهمیاری عوامل اجرائی دردبیرستان غیر دولتی اندیشه سازان برگزار گردید.

جشن عاطفه ها در دبیرستان دخترانه فضیلت (دوره اول متوسطه)

همزمان با سایر مدارس ناحیه مراسم جشن عاطفه ها در دبیرستان دخترانه فضیلت با استقبال بی نظیر دانش آموزان مواجه گردید.در این مراسم دانش آموزان هدایای نقدی و غیر نقدی خود را همراه با بهترین آرزوها تقدیم دانش آموزان نیازمند کردند.

گزارش برگزاري جشن عاطفه هادبيرستان الهيه گروه رجايي مجتمع صديقه طاهره(س))

نصب تراكت
بيان اهميت كمك به هم نوع در مراسم آغازين
تشويق دانش آموزان به شركت در جشن عاطفه ها توسط همكاران آموزشي
همراهي كادر آموزشگاه در اين امر خير

برگزاری جشن عاطفه ها در مدرسه غیر دولتی ساعی

پیامبر اکرم (ع) فرمود:
هر کسی یک درهم در راه خدا بدهد ، خداوند هفصد حسنه برای او می نویسد./ امالی طوسی ، ج1،ص186.

در مورخه 92/7/10 با توجه به تمهیدات انجام شده قبلی در خصوص برگزاری جشن عاطفه ها و جمع آوری کمک های مالی داش آموزان از سوی مدیر و مربی پرورشی نسبت به امر سخنرانی در زمینه کمک و انفاق و اثرات مفید آن در زندگی دیگران و نیز ارزش اخروی آن بحثو تبادل نظر شد.

برگزاري جشن عاطفه ها دبيرستان مير داما د (دوره اول )

امام صادق (ع ) : بهشتي ها چهار نشانه دارند :روي گشاده ، زبان نرم ، دل مهربان ، دست دهنده
در مورخه 10/7/92 روز چهار شنبه همزمان با مدارس سراسر كشور زنگ جشن عاطفه ها به صدا در آمد و دانش آموزان و همكاران آموزشگاه كمك هاي نقدي و غير نقدي خود را اهداء نمودند در اين مراسم معاون پرورشي آموزشگاه به بيان سخناني در اين خصوص پر داختند.

برگزاری آزمون هدف در مدرسه غیر دولتی ساعی

با توجه به بخشنامه ارسالی از سوی اداره آموزش و پرورش ناحیه سه در خصوص برگزاری آزمون آغازین (هدف)به منظور ارزشیابی های آغازین دانش آموزان مدرسه جهت شروع فعالیت های درسی آنان این آزمون در روز سه شنبه مورخه 92/7/9 رأس ساعت 11 صبح باحضور دانش آـموزان و با نظارت مسوولین آموزشگاه برگزار گردید.

برگزاری جشن عاطفه ها (دبیرستان نمونه دولتی شهید مدرس )

بر گزاری جشن عاطفه ها در مجتمع سعادت (دبیرستان علامه طباطبایی وفاطمه زهرا(س)

دانش آموزان مجتمع سعادت (دبیرستان علامه طباطبایی وفاطمه زهرا)در روز چهاشنبه با شعار در انتظار مهر حماسی شادیهایشان را تقسیم کردند.

جلسه شورای دبیران

در مورخه 92/7/2 ضمن برگزاری جلسه ی شورای دبیران با حضور کلیه دبیران محترم آموزشگاه در دفر آموزشگاه تشکیل گردید و تصمیمات مقتضی اخذ گردید

ارزشیابی تشخیصی (دبیرستان نمونه دولتی شهید مدرس )

بر گزاری جشن عاطفه ها در مجتمع سعادت (دبیرستان علامه طباطبایی وفاطمه زهرا(س)

دانش آموزان مجتمع سعادت (دبیرستان علامه طباطبایی وفاطمه زهرا)در روز چهاشنبه با شعار در انتظار مهر حماسی شادیهایشان را تقسیم کردند.

برگزاری جشن عاطفه ها چهارشنبه10 مهر92. دبیرستان رضوان دوره اول

جش عاطفه هادردبیرستان شهیدبهمن محمدی دوره اول

مروزچهارشنبه 10/7/1392درآموزشگاه شهید بهمن محمدی جشن عاطفه ها برگزار گردید .

دراین مراسم دانش آموزان باشور وشوق بسیار زیاد همگام با سایر هم نوعان خود کمک های خود رادرصندوق مربوطه واریز نمودند.

بااین امید که روزی برسد که هیچ فقیری وجود نداشته باشد انشاالله .

برگزاری جشن عاطفه ها -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

پس از تمهید وتبلیغ وایجاد شور واشتیاق در بین دانش آموزان (جشن عاطفه ها )در تاریخ 10/7/92/ همزمان با سایر مدارس برگزار گردید .

برگزاری جشن عاطفه ها در دبیرستان فرهنگ دوره اول

در تاریخ 10/7/92 جشن عاطفه ها در این آموزشگاه جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت با استقبال پر شور همکاران و دانش آموزان انجام گرفت.

برگزاری آزمون آغازین دروس هدف. دبیرستان رضوان دوره اول

برگزاری جشن عاطفه ها در دبیرستان دوره اول دانش پژوهان

امروز چشم به راه دستهاي نوازشگري است که همواره به بهانه اي، مهرباني را بين خود و همنوع خود تقسيم مي کنند. آری امروز 10 مهر ماه، روز برگزاري جشن عاطفه هاست. يک روز نمادين که طي آن، اقشار مختلف جامعه براي دستگيري از همنوع خود تلاش می کنند.از همين رو، جشن عاطفه ها، جشن نيکوکاري، و...، تنها بهانه اي است براي نزديک شدن دلها به يکديگر، تنها فرصتي است براي حضور پربار و محبت آميز مردم، تا اين حقيقت بر قشر آسيب پذير و محروم جامعه آشکار شود که ما هستیم و شاید تنها فرصتی باشد تا همه فرزندان ايران را فرزندان خود بدانيم و در این فرصت از دریای ثروتی که اندوخته ایم، قطره ای را به نیازمندان دهیم همزمان با سراسر کشور جشن مهر ومهربانی در دبیرستان دوره اول دانش پژوهان در دو روز سه شنبه وچهارشنبه برگزار گردید .

برگزاری جشن عاطفه ها(دبیرستان دخترانه وحدت دوره اول)

جشن عاطفه ها امروز با حضور کادر آموزشی مدرسه و دانش آموزان
برگزار شد.

گزارش تصویری جشن عاطفه ها دبیرستان شاهد مدلل

جشن عاطفه ها امروز چهارشنبه 92/7/10 به منظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت با شرکت پرشور همکاران و دانش آموزان راس ساعت 8صبح در محل دبیرستان شاهد مدلل برگزار گردید

غبار روبی مزار شهدا

به مناسبت هفته دفاع مقدس تعدادی از دانش آموزان دبیرستان دوره اول دانش پژوهان به سرپرستی مربی پرورشی آموزشگاه روز چهارشنبه مورخ 92/7/2 در مزار شهدا حاضر شدند وبا نثار فاتحه وزیارت اهل قبور با گل وگلاب به عطر افشانی مزار شهدا پرداختند .

برگزاری آزمون آغازین در دبیرستان دوره اول دانش پژوهان

آزمون آغازین در دبیرستان دوره اول دانش پژوهان همزمان با سایر مدارس ناحیه 3 روز سه شنبه مورخ 92/7/9 راس ساعت 11 صبح با نظمی خاص برگزار گردید .

برگزاری آزمون دروس هدف دبیرستان ملاصدرا دوره اول ودوم ملاصدرا

ارزشيابي تحصیلی ابزاري است كه در تأمين نيازهاي گوناگون دانش آموزان مي‌تواند موثر باشد، اگر اين ابزار به خوبي طراحي گردد و به نحو صحيح مورد استفاده قرار گيرد وسيله مناسبي براي تشويق، آموزش، بهسازي خواهد بود. در روز سه شنبه 92/7/9 راس ساعت 11 صبح همزمان با کلیه مدارس ناحیه 3 آزمون آغازین از دانش آموزان این واحد آموزشی به عمل آمد .

برگزاری آزمون ارزشیابی آغازین در دبیرستان الهیه گروه شهید باهنر (مرحله اول)

در روز شه شنبه مورخ92/7/9 آزمون ارزشیابی آغازین راس ساعت 8/30 به صورت هماهنگ با حضور کلیه ی دانش آموزان آموزشگاه برگزار شد و از روند برگزاری آزمون توسط خانم جمشیدی سرگروه زبان انگلیسی وخانم ذوالفقاری مدیر مجتمع بازدید به عمل آمد .

برگزاري آزمون آغازين دبيرستان كرامت (متوسطه اول )

روز سه شنبه 92/7/9 آزمون آغازين همزمان با ساير مدارس ناحيه در اين دبيرستان برگزار گرديد.

برگزاري آزمون آغازين دبيرستان دكترمنوچهري باهنر

آزمون آغازين دروس هدف (رياضي - علوم تجربي - زبان انگليسي و ادبيات فارسي ) در روز سه شنبه 92/7/9 همزمان با ديگر مدارس ناحيه در دبيرستان دكترمنوچهري باهنر با نظم خاصي از كليه دانش آموزان اين آموزشگاه بعمل آمد.

برگزاری آزمون آغازین در دبیرستان غیر دولتی سما کرمانشاه

آزمون آغازین مهر ماه 92 امروز چها رشنبه 92/7/9ساعت 11صبح از دوروس هدف با سوالات چهار گزینه ای وتایپ شده همزمان با سایر مدارس ناحیه 3با حضور کلیه دانش آموزان دبیرستان غیر دولتی سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار شد

برگزاری آزمون آغازین دروس هدف

آزمون آغازین دروس هدف (علوم،ریاضی،ادبیات و زبان سال سوم) در مورخه ی 92/7/9 با شرکت کلیه ی دانش آموزان پایه ی هفتم و سوم راهنمایی در دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول برگزار گردید

برگزاری جشن عاطفه ها

با حضور پرشور دانش آموزان و همکاران جشن عاطفه ها در مورخه ی 92/7/8 و 92/7/9 در دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س)دوره اول برگزار گردید.

برگزاری آزمون آغازین در دبیرستان شهدای گمنام(دوره اول)

با توجه به دستورالعمل کارشناسی آموزش متوسطه (دوره اول) روز سه شنبه 9/7/92 راس ساعت 16 بعد ازظهر آزمون آغازین از دروس هدف در دبیرستان شهدای گمنام به نحو مطلوب برگزار شد. نتایج این آزمون پس از تجزیه و تحلیل به آموزش متوسطه ارسال خواهد شد.

جهت تحویل دفاتر شاخص کلاسی پایه هفتم به آموزش مراجعه فرمایید.

برگزاری آزمون آغازین در دبیرستان دخترانه فضیلت (دوره اول)

آزمون آغازین در دبیرستان دخترانه فضیلت به صورت همزمان با سایر مدارس ناحیه در تاریخ سه شنبه 139/7/9با نظم و ترتیب خاصی برگزار گردید.و همچنین از روند برگزاری آزمون توسط گروههای آموزشی بازدید به عمل آمد.

برگزاري آزمون آغازين در دبيرستان دكترمنوچهري(دوره اول)- گروه رجايي

امروز سه شنبه 9/7/92 در دبيرستان دكترمنوچهري رجايي، راس ساعت 30/13 آزمون آغازين با نظم وترتيب خاصي برگزار شد.

برگزاری آزمون آغازین در دبیرستان شهدای باغ ابریشم دوره اول

امروز سه شنبه 7/9/92 همزمان با سایر مدارس در سطح ناحیه با همکاری عوامل اجرایی ،دبیران وحضور کلیه دانش آموزان آزمون ارزشیابی آغازین برگزار گردید .

مراسم روز جوانه ها دبیرستان متانت

مراسم جشن جوانه ها با حضور دانش آموزان واولیا گرامی در مورخ 92/6/31 به شرح زیر برگزار گردید:
1-تلاوت فران مجید
2-خواندن سرود ملی
3-سخنرانی مدیر آموزشگاه
4-پذیرایی
5-کلاس بندی دانش آموزان
6-تشکیل کلاس وآشنایی دانش آموزان با دبیران

بازدید کارشناس آموزش متوسطه از برگزاری آزمون آغازین دانش آموزان در دبیرستان نمونه هاجر 93/92

امروز سه شنبه 92/7/9 از روند برگزاری آزمون آغازین توسط کارشناس آموزش متوسطه آقای سمیعی بازدید به عمل آمد .که این آزمون با حضور کلیه دانش آموزان نمونه پایه هفتم (6 کلاس) و پایه سوم (3 کلاس) در مدرسه برگزار گردید.

برگزاری آزمون آغازین در دبیرستان الهیه گروه رجایی مجتمع صدیقه طاهره (س)

آزمون آغازین روز سه شنبه 92/7/9 دراین آموزشگاه برگزار گردید.

دفترچه سؤالات آزمون آغازین ***دبیرستان قیام

گزارش گراميداشت هفته دفاع مقدس دبيرستان الهيه گروه رجايي مجتمع صديقه طاهره(س))

— نصب بنر
— نصب تراكت
— نصب جملاتي از امام خامنه اي در خصوص دفاع مقدس
— نصب عكس شهداء
— سخنراني جناب آقاي سياوش اميني يكي از رزمندگان دفاع مقدس
— پخش آهنگ هاي دفاع مقدس در زنگ تفريح و مراسم آغازين

گزارش بازگشايي مدرسه دبيرستان الهيه گروه رجايي مجتمع صديقه طاهره(س))

- قرائت قرآن
- هم خواني سرود جمهوري اسلامي ايران
- خير مقدم توسط مديريت محترم مجتمع سركار خانم ذوالفقاري
- قرائت مناجاتنامه
- قرائت سوگند نامه دانش آموزي
- حضور همكاران در مراسم
- كلاس بندي دانش آموزان و حضور آنان در سر كلاس

گزارش برنامه روز جوانه ها دبيرستان الهيه گروه رجايي مجتمع صديقه طاهره(س))

- قرائت قرآن
- هم خواني سرود جمهوري اسلامي ايران و احترام به پرچمش مقدس ايران اسلامي
- پخش سرودهايي به مناسبت شروع سال تحصيلي
- خير مقدم توسط مدير محترم آموزشگاه سركار خانم گوديني
- قرائت دعاي فرج
- پذيرايي

اولین نشست صمیمی مدیر و کارکنان دبیرستان شاهد مدلل با دانش آموزان شاهد (همراه تصویر)

امروز سه شنبه مورخه 92/7/9 ساعت 11 صبح اولین نشست مدیر و کارکنان دبیرستان شاهد مدلل با دانش اموزان شاهد در محل نماز خانه آموزشگاه برگزار گردید در این جلسه آقای رضایی مدیر آموزشگاه ضمن بیان ارزش و اهمیت علم آموزی به وظیفه خطیر دانش آموزان شاهد پرداخت و از آنها خواست در طول سال تحصیلی از نظر درسی و اخلاقی نمونه و الگو باشند

برگزاری آزمون آغازین مجتمع شهید مسعود علیمحمدی دبیرستان شهید خلبان عباس دوران(دوره اول)

دست به دست من بده
پای به پای من بیا
نگو امروز مال من
بگو فردا رو میخوام
به لطف الهی فردا ازآن ماست.

آزمون آغازین در موعد مقرر بر اساس دستور العمل ارسالی کارشناسی آموزش متوسطه (دوره اول ) برگزار گردید.
به دانش آموزان رتبه های اول تاسوم نوید جایزه در جهت کیفیت بخشی و ایجاد انگیزه داده شد

برگزاری آزمون دروس هدف در دبیرستان فاطمه الزهرا(س)مجتمع سعادت

امروز راس ساعت 9:30دقیقه صبح آزمون دروس هدف با همکاری دبیران این آموزشگاه در کمال نظم وآرامش برگزار گردید گفتنی است این آزمون در پایه سوم مشتمل بر50 سوال ودر کلاس هفتم مشتمل بر 45 سوال بود

برگزاری آزمون آغازین (دروس هدف )-دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

در تاریخ 9/7/92 راس ساعت 11 آزمون آغازین همزمان باسایر مدارس برگزار گردید.

غبار روبی نمازخانه دبیرستان علامه طباطبایی مجتمع سعادت

نماز خانه دبیرستان علامه طباطبایی وفاطمه الزهرا(س) صبح امروز92/7/9 جهت برگزاری هر چه باشکوه تر نماز جماعت با همکاری دانش آموزان غبار روبی گردید

گزارش تصویری برگزاری آزمون آغازین دبیرستان شاهد مدلل سال تحصیلی 92/93

امروز سه شنبه 1392/7/9 آزمون آغازین در دبیرستان شاهد مدلل برگزار گردید

برگزاری آزمون آغازین دبیرستان فرهنگ دوره اول

در مورخ 9/7/92 رأس ساعت 10 صبح در این آموزشگاه آزمون آغازین با حضور کلیه همکاران در دوسطح پایه هفتم (6کلاس) و پایه سوم (7کلاس ) با نظم وانضباط مطلوب برگزار گردید.

برگزاري آزمون آغازين دروس هدف (( دبيرستان مير داماد (دوره اول ) ))

به منظور سنجش دانش آموزان در درسهاي پايه جهت شروع فعاليت هاي آموزشي سال جديد در مورخه 9/7/92 روز سه شنبه ، راس ساعت 9 صبح آزمون آغازين دروس هدف به طور هماهنگ در پايه هاي هفتم و سوم آموزشگاه برگزار شد و دانش آموزان به سؤالات پاسخ دادند.

برگزاری آزمون آغازین دبیرستان دخترانه وحدت دوره اول

امروز نهم مهر ماه آزمون آغازین با حضور پرشور دانش آموزان ،در آموزشگاه برگزار شد.