Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

ساعت برگزاری جشنواره نوجوان خوارزمی محور ادبیات وعلوم آزمایشگاهی
خانه | آرشیو ماهیانه

آذر 1392

بازدید مسئولین اداره کل آموزش وپرورش و ناحیه 3 از حوزه امتحانی ترم اول دبیرستان نمونه دولتی هاجر

روز یکشنبه مورخ 92/10/8 ساعت 9/30 دقیقه جناب آقای فخری معاون محترم آموزش متوسطه ناحیه 3 و ساعت 10 صبح جناب آقای فعله گری رییس محترم گروه آموزش متوسطه استان و جناب آقای زنگنه کارشناس محترم آموزش متوسطه استان از حوزه امتحانی ترم اول پایه هفتم و فضای آموزشی و پرورشی دبیرستان نمونه هاجر بازدید به عمل آوردند . مضافا ساعت 11 دقیقه از جلسه پایه سوم نیز توسط سر کار خانم یاسمی کارشناس محترم آموزشی بازدید بعمل آمد .

برگزاری امتحانات نیمسال اول در دبیرستان فضیلت (دوره اول)

برگزاري مراسم ميثاق بارهبري وهمچنين نوحه خواني بمناسبت رحلت جانسوز پيامبراكرم (ص) دردبيرستان ملاصدرا

درروزدوشنبه 9/10/92درنمازخانه اين آموزشگاه باحضور دانش آموزان مراسم ميثاق بارهبري وهمچنين اجراي مداحي ونوحه خواني به مناسبت رحلت جانسوزپيامبراكرم (ص)برگزارگرديد.

بزرگداشت سالروز حماسه 9 دی- دبیرستان علم و ادب

در روز یکشنبه مورخه 8/10/92 مصادف با سالروز حماسه 9 دی و مبارزه با فتنه گران سال 88، ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، اهمیت و بزرگداشت این حماسه ایرانی و اسلامی به دانش آموزان تاکید و یادآوری گردید تا ایشان اقتدار حکومت اسلامی را در برابر بیگانگان دریابند.

برگزاری مراسمی به مناسبت حماسه 9 دی در راهنمایی شاهد یاران امام ره

نهم دی ماه یک هزار و سی صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود.

نه دی، عرق شرم امت را در طول تاریخ به خاطر بی‌بصیرتی در ماجرای ثقیفه پاک کرد.

نه دی، درد کوته‌بینی حکمیت را تا حدودی التیام داد و بر آن مرهمی شد.

نه دی، سوزش خیانت جمل و نهروان را کمی خنک کرد و از تکرار غربت 25 ساله جلوگیری کرد.

نه دی، فرق کوفه و تهران، عراق و ایران را نشان داد و آب بسته را به جوب بازگرداند.

نه دی، ایران، بدون خواست سفیر حسین (ع)، بیعت مجدد کرد و بر سر بیعتش ماند.

نه دی، ندای هل من ناصر بلند نشد ولی فریاد لبیک یا حسین تا آسمان به گوش همه رسید.

نه دی، شش ماهه، سه ساله، جوان، پیر، زن، مرد، ویلچری، شیمیایی و... داشت.

نه دی، زمستان بود ولی درخت انقلاب در آن سرمای زمستان گل داده بود.

نه دی، در ایران بود ولی پایه‌های کاخ سفید در مکان و کاخ سبز معاویه در زمان را لرزاند.

نه دی، قیام مختار نبود، ولی اگر مختار هم زنده بود در مقابل آن کرنش می‌کرد.

نه دی، مانور اعلام آمادگی یاران آخر الزمان مهدی (عج) بود.

نه دی، شروع حرکت و یک فرهنگ بود یعنی «عزت‌خواهی»

نه دی، یک روز بود ولی خیرٌ مِن الفِ شَهر بود.

نه دی، مبیّن کوثر و ابتر بود که گفتند خامنه‌ای کوثر است، دشمن او ابتر است.

نه دی، عاشورا بود و ایران کربلا.

نه دی، ثمره‌ی خون شهید آیت‌ها، مطهری‌ها، بهشتی‌ها، باکری‌ها، همت‌ها و... بود

برگزاري وآغاز امتحانات نوبت اول دردبيرستان ملاصدرا

دانش آموزان اين آموزشگاه درروزيكشنبه 8/10/92همزمان با ساير دانش آموزان سراسراستان امتحانات خودراآغازكردند.

برگزاری امتحانات نوبت اول

در روز یک شنبه مورخ 1392/10/8 جناب آقای کرمی کارشناس مسئول امتحانات ناحیه 3 از حوزه امتحانی دبیرستان ملاصدرا بازید بعمل آوردند واز نظم موجود در جلسه اظهار رضایت نمودند از زحمات ایشان کمال تشکر را داریم .

برگزاری امتحانات ترم اول(دبیرستان دخترانه وحدت)

امروز دانش آموزان دبیرستان وحدت با نام خدا و توکل بر او ،امتحانات ترم اول را آغاز نمودند.
به امید موفقیت همه دانش آموزان.

تقدیر از دانش آموزان تلاشگر و ممتاز( دبیرستان شهید خلبان عباس دوران)

با استعانت از خداوند متعال جشن تلاش به منظور تقدیر از دانش آموزان تلاشگر و خوش اخلاق آموزشگاه مذکور برگزار گردید.و به افراد برگزیده گروهای تلاشگر درسی و اخلاقی لوح تقدیر و هدایایی تقدیم گردید.

برگزاری امتحانات نوبت اول دبیرستان شهدای باغ ابریشم (دوره اول)

بازدید مسول سازمان دانش آموزی برادر صمد ملکی اداره آموزش وپرورش ناحیه3 از مجتمع آموزشی وپرورشی بصیرت از حوزه امتحانی نوبت اول سال تحصیلی 92/93 به روایت تصویر 1392/10/8

به نام خالق منان
درمورخه :1392/10/8 ساعت 8/30 صبح مسئول سازمان دانش آموزی برادر صمدملکی وبرادرداریوش کرمی از حوزه امتحانی دی ماه 1392 بازدید نمودند.

برگزاری امتحانات نوبت اول دبیرستان نمونه دولتی شهید مدرس

تبریک به مناسبت کسب مقام اول شنا -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

کسب مقام اول تیمی شنا و سوم انفرادی شنا توسط دانش اموز مهتاب بلیر را به کلیه دانش آموزان و همکاران این آموزشگاه تبریک میگوئیم

بازدید کارشناس آموزش راهنمایی از جلسه امتحانی دیماه 92 -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

جناب آقای سمیعی در تاریخ 8/10/92 راس ساعت 30/8 از جلسه امتحانی نوبت اول این آموزشگاه بازدید فرمودند واز نحو برگزاری و نظم جلسه تقدیر و تشکر کردند

برگزاری امتحانات نوبت اول سال1392 دبیرستان فرهنگ (دوره اول )

اینـگونه دشمنـان دنـدانهایتان را شنـاسایی کنیـد

دندان ها مرواریدهای سفیدی است که گرچه می توانند زیبایی را برای انسان به ارمغان بیاورند ولی در طول زندگی ناملایمات زیادی می بینند. بی توجهی به بهداشت و استفاده نادرست، دندان ها را در معرض خطر پوسیدگی قرار می دهد. سیگارکشیدن و خردکردن برخی مواد غذایی با دندان از جمله عواملی است که سلامت آنها را تهدید می کند. علاوه بر این موارد، برخی مواد غذایی نیز تأثیر منفی روی دندان ها بر جا می گذارد. همچنین علاوه بر مسواک زدن، نخ دندان نیز باید استفاده شود و سالی دو بار برای معاینه به دندانپزشک مراجعه کرد، اما در واقع این کارها کفایت نمی کند و باید بیش از اینها مراقبت دندان ها بود.

:: مسواک بعد از غذا ممنوع
همواره شنیده اید متخصصان دهان و دندان توصیه می کنند روزانه سه بار و پس از هر وعده غذایی دندان های خود را مسواک بزنید، اما این کار نباید بلافاصله پس از صرف غذا صورت گیرد، زیرا اسیدی شدن محیط دهان پس از خوردن غذا، مینای دندان را نرم کرده و ممکن است باعث ساییده شدن و از بین رفتن آن شود. پزشکان هشدار می دهند بهترین زمان برای مسواک زدن دندان ها، ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پس از صرف غذاست. در این فاصله زمانی، اسیدیته دهان به حالت خنثی درآمده و مینای دندان حفظ می شود. همچنین مسواک زدن با مسواک خیلی سخت و نیز محکم مسواک کردن دندان ها می تواند نابودی مینا را به همراه داشته باشد. بهتر است از مسواک هایی نرم با برس های گرد استفاده شود.

:: نخ دندان
استفاده از نخ دندان برای تمیزی دندان ها و زیر لایه لثه باعث سلامت و حفظ بهداشت لثه می شود ولی گاه محکم مسواک زدن و استفاده نادرست از نخ دندان، التهاب لثه ایجاد می کند که در نهایت به پوسیدگی دندان ها منجر می شود. از سوی دیگر، شما باید بعد از هر بار مصرف مواد غذایی مسواک بزنید، زیرا هر چه تماس دندان با مواد خوراکی بیشتر باشد، احتمال فساد و پوسیدگی بیشتر می شود.

:: معاینه فراموش نشود
دندانپزشکان معمولا توصیه می کنند افراد هر شش ماه برای معاینه دهان و دندان به متخصص مراجعه کنند ولی بسیاری از مردم به این توصیه ها بی توجه هستند. همین مسأله به مرور زمان باعث ایجاد پلاک و جرم روی دندان ها می شود که در نهایت، پلاک عمیقی به وجود می آید. تشکیل جرم روی دندان پس از مدتی ساختارهای حمایتی دندان مانند استخوان های این ناحیه را سست کرده و موجب پوسیدگی می شود.

جلسه توجيهي با اولياء دانش آموزان در دبيرستان كرامت

در روز سه شنبه 92/10/3 جلسه توجهي مدير مدرسه با اولياء دانش آموزان دبيرستان كرامت در خصوص امتحانات نوبت اول و مسائل اخلاقي و تربيتي دانش آموزان برگزار شد.

جلسه شورای دبیران -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

چهارمین جلسه شورای دبیران با حضور اکثر همکاران در تاریخ 4/10/92 راس ساعت 11 در دفتر اموزشگاه برگزار گردید که در این جلسه مدیر اموزشگاه در خصوص نحوه برگزاری امتحانات و توجیح همکاران دررابطه با نوشتن لیست نمرات وجزئیات آن و تحویل به موقع انها به معاون اجرایی صحبت کردند و همکاران نقطه نظرات خود را در این مورد بیان نمودند و نیز برنامه مراقبت همکاران در بین آنان توزیع شد .

شرکت دانش آموزان دبیرستان ملاصدرا درجشنواره تولید محتوی

بیش از 30 نفر ازدانش آموزان دبیرستان ملاصدرا در جشنواره تولید محتوا زبان انگلیسی شرکت کردند به امید موفقیت این دانش آموزان در جشنواره

تهيه بروشور ويژه امتحانات دبيرستان متانت

آموزشكاه جهت افزايش سطح اطلاعات دانش آموزان اقدام به تهيه بروشور با عنواين:رروش هاي موثر مطالعه صحيح و تغذيه مناسب ايام امتحانات نمود.

اهدا جوايز ويژه آذر ماه ، دبيرستان متانت

در آخرين روز از ماه آذر همزمان باشروع ايام امتحانات دانش آموزان تلاشگر و ممتاز آموزشگاه جزايز خود را از مدير، دريافت نمودند.
با آرزوي موفقيت تمامي دانش آموزان در امتحانات پايان ترم.

عملیات مهد کودک؟ (دبیرستان شهید دوران)

در اجرای بخشنامه اداره اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 تعداد 135نفر از دانش آموزان دبیرستان مذکور روز چهارشنبه مورخه92/10/04 با رعایت شرایط و و ضوابط اردویی به سینما فرهنگ واقع در شهرک کارمندان رفتند. و به تماشای فیلم سینمایی «عملیات مهدکودکـ» نشستند

گزارش نشست تربیتی و آموزشی سرکار خانم گودینی مدیر محترم دبیرستان الهیه رجایی با دانش آموزان

مهمترین مسائلی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت عبارتند از:

-ارائه نحوه صحیح مطالعه در ایام امتحانات

-ذکر تخلفات امتحانی

- توضیحاتی در خصوص آزمون های ترم اول

- رعایت شئونات دانش آموزی در رفت وآمدهادر ایام امتحانات

-تذکرهای اخلاقی وتربیتی

- پاسخ به پرسشهای دانش آموزان

تقدير از برگزيدگان امتحانات مستمر نيم سال اول دبيرستان شاهد مدلل

امروز چهارشنبه 92/10/4 از دانش آموزان برتر امتحانات مستمر طي مراسمي با اهدا لوح و جايزه ويژه تقدير به عمل آمدلازم به توضيح است اين دانش آموزان برترين هاي مدرسه در شاخص نمرات مستمر در نيم سال اول مي باشند

بروشور پنج دقیقه با شما جهت تاکید بر نقش خانواده در ایام امتحانات و گزارش مالی سه ماهه اول به اولیاء دانش آموزان- دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه 4دی ماه 92 یعنی آخرین روز ترم اول طبق روال گذشته بروشور شماره 3 پنج دقیقه با شما جهت تاکید بر نقش خانواده در ایام امتحانات و گزارش مالی سه ماهه اول به اولیاء در بین دانش آموزان این آموزشگاه توزیع گردید.

پخت شله زرد نذری و پخش در میان دانش آموزان به مناسبت اربعین حسینی - دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه 92/10/3 به مناسبت اربعین حسینی طی مراسمی به پخش شله زرد نذری در بین دانش آموزان اقدام گردید.

حضور دانش آموزان و فرهنگيان در مراسم اربعين حسيني

كاش بوديم و آن زمان كاري كنيم از تو و طفلان تو ياري كنيم كاش ما هم كربلايي مي شديم در ركاب تو فدايي مي شديم در مورخه 2/10/92 روز دوشنبه به مناسبت اربعين حسيني تعدادي از دانش آموزان به سرپرستي اولياء مدرسه در مراسم اربعين حسيني (تجمع بزرگ دانش آموزان و فرهنگيان ) شركت نمودند.

برگزاري جلسه انجمن اولياءومربيان دبيرستان ملاصدرا دررابطه با بهينه سازي مصرف انرژي

روزسه شنبه 3/10/92ساعت 10صبح جلسه اي باحضوراولياءدانش آموزان درنمازخانه اين آموزشگاه دررابطه باكاهش ومصرف بهينه انرژي برگزار گرديد كه دراين جلسه مدير محترم آموزشگاه ضمن سخنراني پيرامون اهميت اين موضوع عنوان كردكه اگر5درصد مصرف هزينه آب وبرق هرخانواده كاهش يابدبه اوليا جوايزي اهداخواهدشد.

شرکت همکاران ودانش آموزان دبیرستان هاجر در مراسم اربعین حسینی

به مناسبت اربعین حسینی تعدادی از همکاران ودانش آموزان مشتاق دبیرستان نمونه دولتی هاجر در مراسمی که به همین مناسبت در مقابل اداره کل آموزش وپرورش بر پا گردید ،شرکت نموده در پایان مراسم از نمایشگاه واقع در مقابل مسجد جامع بازدید نمودند و از کلیه همکاران ودانش آموزان پذیرایی به عمل آمد.

جلسه توجيهي اوليا دانش آموزان دبيرستان شاهد مدلل در رابطه با امتحانات ترم اول (تصويري)

امروز سه شنبه مورخه 92/10/3به منظور اطلاع رساني به اوليا محترم پايه هفتم در خصوص آيين نامه امتحانات ارزشيابي تحصيلي دوره متوسطه اول جلسه اي در محل نماز خانه آموزشگاه بر گزار گرديد در اين جلسه آقاي رضايي مدير دبيرستان به تشريح آيين نامه پرداختند و توصيه هاي را در خصوص امتحانات ارائه نمودند در ادامه آقاي تيمور منش مشاور دبيرستان مطالبي را در خصوص اهميت امتحانات و چگونگي برخورد با دانش آموزان در اين ايام از طرف اوليا بيان نمودند در پايان جلسه با پرسش و پاسخ از مشاور مدرسه در اين زمينه پايان يافت اين جلسه روز چهارشنبه مورخه 92/10/4 نيز ادامه دارد

بزرگداشت اربعين حسيني با برپايي مراسم سوگواري وقرائت زيارت عاشورا دردبيرستان ملاصدرا

بمناسبت اربعين سالارشهيدان باحضور دانش آموزان وكاركنان اين آموزشگاه روزسه شنبه 30/9/92ساعت 10صبح درنمازخانه اين آموزشگاه باقرائت زيارت عاشورا ومداحي ونوحه سرايي مراسم باشكوهي برگزارگرديد.

برگزاری مراسم عزاداری اربعین حسینی در آموزشگاه دخترانه وحدت

در روز یکشنبه مراسم مداحی و عزاداری به مناسبت اربعین حسینی در نمازخانه آموزشگاه برگزار شد و از دانش آموزان با آش نذری پذیرایی بعمل آمد.

جلسه ی انجمن اولیا ء در دبیرستان نمونه دولتی هاجر (دوره اول)

درروز شنبه 92/9/30 جلسه ی انجمن باحضور اعضا ی انجمن ، مدیر آموزشگاه ومعاون آموزشی تشکیل وپیرامون موضوعات ذیل به بحث وتبادل نظر پرداختند.
1- بررسی فعالیت های انجام شده سه ماه مهر ، آبان و آذر .
2- گزارش کسب رتبه های برتر استانی و منظقه ای در مسابقات مختلف فرهنگی ،هنری ، ورزشی .
3- پیش بینی خرید یک عدد پروزکشن برای کلاس کار وفناوری .
4- بررسی فعالیت های آموزشی وپرورشی آموزشگاه .
5-تحویل کارنامه آذر ماه به دانش آموزان .
6- تکثیر وبسته بندی سوالات امتحانی ترم اول .
7-جمع آوری کمک های مردمی از دانش آموزان سال سوم .
8- شرکت دانش آموزان راغب و تعدادی از همکاران در مراسم اربعین حسینی که به همین مناسبت در مقابل سازمان آموزش وپرورش برپا میگردد.
9-تشکیل جلسه ی مشاوره با اولیاء دانش آموزان ضعیف از نظر درسی به منظور هماهنگی اولیاء با آموزشگاه جهت بهبود وضع درسی این عزیزان .

برگزاری مراسم اربعین حسینی دردبیرستان الهیه باهنر

-قرائت آیاتی از قرآن مجید توسط دانش آموزی در آغاز برنامه
-اجرای سرود ماه وخورشید توسط دانش آموزان
-قرائت مقاله ای به مناسبت اربعین امام حسین (ع)
-مداحی وسخنرانی حاج علی اکبر خیرالله پور پیرامون اثر وپیامد های حجاب و عفت در جامعه
-پذیرایی از دانش آموزان با خرما

شرکت در مراسم عزاداری اربعین حسینی(دبیرستان شهید خلبان عباس دوران)

در چهلمین روز، تنها چیزی که برای همه تداعی می شود، حدیث خون و پیروزی است.
سجاده نشین لحظه های سرخ عبادت! دستی برآور و سینه ام را عاشورایی کن.
می خواهم پس از چهل وادی رنج و گریه، نام تو، مستی فزای دقایق عزایم باشد.
اربعین؛ فرصتی برای دیدارها، مجالی برای زیارت آسمانی‏ها، طواف حاجیان داغ‏دیده بر مزار حسین،
فرصتی برای یکدله شدن، پیوستن به صاحبان فضیلت و کرامت، آشنایی با عاشقانه‏ های هفتاد و دو پروانه.
پرسنل و دانش آموزان آموزشگاه شهید دوران در تجمع بزرگ عزاداری اربعین حسینی شرکت کردند .
در این مراسم مدیر مجتمع شهید مسعود علیمحمدی و مدیرمحترم و جمعی از پرسنل و دانش آموزان آموزشگاه شرکت داشتند
ضمن عرض تسلیت عزاداریهایتان مورد قبول درگاه خداوند منان قرار گیرد.

برگزاري مراسم اربعين حسيني دردبيرستان كرامت ودبستان رشد

به مناسبت عزاداري اربعين حسيني دردبيرستان كرامت ودبستان رشد درروز يكشنبه 92/10/1مراسم مداحي،سينه زني ،قرائت زيارت عاشورابرگزار گرديدودرپايان با پخش نذري ازدانش آموزان پذيرايي شد.

راهپیمایی و عزاداری فرهنگیان و دانش آموزان شهر کرمانشاه در روز اربعین. دوشنبه 2 دی 92 (دبیرستان رضوان دوره اول)

مراسم عزاداری و راهپیمایی روز اربعین که به همت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه برای پنجمین سال متوالی برگزارشد با استقبال پر شور فرهنگیان و دانش آموزان شهر کرمانشاه همراه بوده است . حضور دستجات وهیئت های مذهبی امسال از سال های گذشته دیدنی وچشمگیرتر بود.
صلی الله علیک یا مولای یا ابا عبدالله الحسین

اجرای ویژه برنامه به مناسبت اربعین حسینی .شاهد یاران امام ره

صد نوا خیزد ز نای نینوایت یا حسین نغمه های عشق باشد در نوایت یا حسین

می زند آتش به قلب دوستانت دم به دم داستان جانگداز کربلایت یا حسین

"فرا رسیدن اربعین حسینی تسلیت باد"

جلسات کلاسی دعوت از اولیا((((دبیرستان قیام))))

افزایش ارتباط نزدیک بین خانه و مدرسه فواید فراوانی دارد از جمله اینکه هم والدین و هم اولیای مدرسه نشان داده اند که احساس احترام متقابل بین خانه و مدرسه، رضایت بیشتری را به وجود می آورد.
والدین و مدرسه همواره به کمک هم سعی داشته اند روابط جدی و موثری میان خود برقرار کنند، زیرا اکثر والدین و اولیای مدرسه هدف های مشترکی را در قبال کودکان و نوجوانان دنبال می کنند. آنها می خواهند به نوجوانان کمک کنند تا افرادی مستقل بار بیایند، از تعلیم و تربیت صحیح برخوردار شوند، انسان های بی تفاوتی در جامعه نباشند و از نظر اخلا قی احساس مسئولیت کنند
به همین منظور، طبق روال سال های گذشته، برگزاری جلسات کلاس به کلاس ،جهت تعامل بیشتربین اولیا و مدرسه از ابتدای سال تحصیلی شروع شده و به حول قوه الهی دومین دوره از این جلسات به پایان رسید.
از جمله بحث های مطرح شده در این جلسات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
1-ارائه گزارش مالی آموزشگاه در سه ماهه نخست سال تحصیلی با سند و مدرک
2- چاپ لیست هزینه های آموزشگاه به صورت تایپ شده جهت اولیا
3-مسائل اخلاقی و تربیتی دانش آموزان
4- وضعیت تحصیلی دانش آموزان در سه ماهه نخست
5- در خصوص امتحانات مستمر ماهیانه
6- برگزاری امتحانات نوبت اول

اربعین حسینی تسلیت باد(((((قیام)))))

بسوز ای دل که امروز اربعین است / عزای پور ختم المرسلین است

قیام کربلایش تا قیامت /سراسر درس، بهر مسلمین است

اربعن حسینی تسلیت باد

مراسم بزرگداشت و عزاداری اربعین حسینی در دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی دانش آموزان در مراسم عزاداری و نوحه خوانی شرکت کردند . در این مراسم با همکاری اعضای انجمن اولیا و مربیان ،آش رشته نذری تهیّه و بین دانش آموزان توزیع گردید .

گزارش جلسه شورای دبیران دبیرستان الهیه گروه شهید رجاییدر تاریخ92/9/30

- جلسه در ساعت 16 در محل دفتر آموزشگاه برگزار گردید ونکات ذیل مورد بررسی قرار گرفت:

تسلیت به مناسبت اربعین حسینی

راههای جلوگیری از اضطراب واسترس دانش آموزان در ایام امتحان

عدم تنبیه بدنی ولفظی دانش آموزان

توزیع برنامه امتحانی ومراقبت به همکاران وتاکید بر ورود وخروج به موقع در ایام امتحان

تغییر در زمان برگزاری امتحان قرآن

عدم در خواست مرخصی های غیر ضروری

تحویل لیست نمرات بدون قلم خوردگی

برگزاری جلسه ی آموزش خانواده در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

جلسه ی آموزش خانواده باحضور آقای بابایی از سازمان آموزش وپرورش استان و جمعی از اولیاء علاقه مند در دبیرستان نمونه دولتی هاجر تشکیل گردید.

جلسه ی مدیران وبلاگ ها ونمایندگان فناوری کلاس در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

هشتمین جلسه ی مدیران وبلاگ ها ونمایندگان فناوری کلاس در روز شنبه 92/9/30در دبیرستان نمونه دولتی هاجر باحضور مدیر آموزشگاه تشکیل شد.

برگزاري مراسم اربعين امام حسين ( ع ) ، دبيرستان عصمت ( دوره اول )

اجرای طره های مقابله ای در دبیرستان نمونه دولتی هاجر(دوره اول)

طرح های مقابله ای در دبیرستان نمونه دولتی هاجر از اوایل آذر اجرا گردید.

یلدا در دانش و کمک به دانش آموزان نیازمند

برگزاري مراسم اربعين امام حسين ( ع ) ، دبيرستان عصمت ( دوره اول )

ختم صلوات به مناسبت اربعین حسینی -دبیرستان دانش دوره اول متوسطه

جلسه شورای دبیران آذر ماه ، دبیرستان نمونه دولتی هاجر (دوره اول)

جلسه ماهانه شورای دبیران آموزشگاه راس ساعت 11 شنبه 30/9/92 برگزار گردید.
پس از تلاوت قران توسط یکی از همکاران مدیر آموزشگاه ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی (ع) پیرامون مطالب زیر بحث وتبادل نظر گردید.
1- بررسی شیوه نامه اجرایی پزوهش های دانش آموزی مدارس نمونه.
2- طراحی سوالات براساس استاندارهای جدید.
3- دقت در ثبت نمرات مستمر دانش آموزان .
4- اعلام نمرات آذر ماه در کارنامه .
5- برگزاری امتحانات شفاهی وعملی قبل از امتحانات ترم .
6- معرفی دانش آموزان ضعیف از نظر درسی جهت ارجاع به مشاور آموزشگاه و در صورت نیاز هماهنگی با اولیاء .
7- تنظیم برنامه مراقبت براساس ساعت کار همکاران در آموزشگاه .
8- تاکید بر رویت بخشنامه ها توسط همکاران در سایت .(ایام امتحانات)
9- همزمان دانش آموزان توسط معاون آموزشی آموزشگاه ومشاور جهت آمادگی امتحانات ترم توجیح شدند .

برگزاری مراسم اربعین حسینی – دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه 92/10/1 به مناسبت اربعین حسینی مراسمی با حضور جمع کثیری از دانش آموزان و مداح اهل بیت در آموزشگاه نمونه دولتی حضرت معصومه(س) برگزار گردید.

برگزاري مراسم اربعين امام حسين 0 ع

برگزاري مراسم اربعين امام حسين 0 ع

برگزاري مراسم اربعين امام حسين

گزارش برنامه ها وفعالیتهای انجام شده اربعین در دبیرستا ن دانش مجتمع بیست مهر

1-سیاه پوش نمودن ونصب پرچم های عزاداری در مدرسه وسر درب مدرسه وتابلو اعلانات
2- پخش نوحه ی عزا داری در زنگ تفریح
-3برگزاری مراسم عزاداری وسینه زنی ومداحی توسط دانش آموزان مداح مدرسه
-4-درست کردن نذر حلوا وپخش نمودن بین دانش آموزان باهمکاری انجمن اولیا ومربیان
5- برگزاری زیارت عاشورا توسط خانم بگمرادی درسالن مدرسه برای همکاران ودانش آموزان
6-ایراد نمودن احادیثی از ائمه (ع)توسط مدیر و معاون پرورشی درمراسم

برگزاري نشست سياسي دبيرستان ميرداماد دوره اول

جهت ايجاد بينش سياسي در دانش آموزان در مورخه 26/9/92 روز سه شنبه نشست سياسي با موضوع ولايت و بصيرت و جنگ نرم با حضور جناب آقاي دلجو و صد نفر از دانش آموزان در ساعت 45/9 دقيقه صبح در نمازخانه برگزار گرديد.

برگزاری مراسم اربعین حسینی در دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

مراسم عزاداری اربعین حسینی در روز یکشنبه 1/10/92 باشرکت تمام دانش آموزان در حیاط مدرسه برگزار گردید .

برگزاري مراسم اربعين حسيني دبيرستان ميرداماد دوره اول

به مناسبت اربعين حسيني مراسم زيارت عاشورا و نوحه خواني با حضور كليه ي دانش آموزان و همكاران در مورخه 1/10/92 روز يكشنبه راس ساعت 9 صبح در محل سالن آموزشگاه برگزار گرديد . در اين مراسم در ابتدا مداح اهل بيت ضمن بيان سخناني در خصوص امام حسين (ع) و اهداف ايشان و وظيفه ما در اين زمان به قرائت زيارت عاشورا پرداخته و مرثيه سرايي نمودند.

بازدید دانش آموزان پایه سوم از پژوهشکده دانش آموزی به مناسبت هفته پژوهش - دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در روز چهارشنبه92/9/30 دانش آموزان پایه سوم این آموزشگاه به منظور آشنایی با دست ساخته های دانش آموزی و خلاقیت آن از پژوهش سرای دانش آموزی بازدید نمودند.

برگزاري مراسم اربعين حسيني در دبيرستان دخترانه فضيلت مورخه 92/10/1

مراسم اربعين حسيني در مورخه 92/10/1در نمازخانه آموزشگاه فضيلت برگزار گرديد.در اين مراسم مداح اهل بيت به نوحه سرايي پرداخت و دانش آموزان و همكاران در سوگ سالار شهيدان به سوگواري پرداختند.

بازديد از موزه شهدا توسط دانش آموزان دبيرستان شاهد مدلل همراه دبيران

امروز يكشنبه مورخ 92/10/1 تعدادي از دانش آموزان دبيرستان شاهد مدلل به همراه دبيران و معاونين آموزشگاه از موزه شهدا واقع در باغ فردوس كرمانشاه بازديد نمودند

ديدار دانش آموزان شاهد دبيرستان شاهد مدلل با نماينده ولي فقيه و امام جمعه كرمانشاه

امروز شنبه مورخه 92/9/30 دانش آموزان فرزند شاهد و ايثار گر دبيرستان شاهد مدلل در معيت مدیریت اداره آموزش و پرورش ناحيه 3 به همراه كارشناس مسئول امور شاهد و كارشناس مسئول حراست اداره و همچنين جمعي از كاركنان دبيرستان شاهد مدلل با نماينده ولي فقيه و امام جمعه كرمانشاه ديدار و نماز ظهر و عصر را به امامت ايشان اقامه نمودند

برگزاری جلسه مدیران مدارس متوسطه دوره اول و دوم با حضور مسئولین ذیربط در ناحیه3

جلسه مدیران مدارس متوسطه اول با حضور معاون آموزش متوسطه، کارشناس مسئول آموزش متوسطه دوره اول و کلیه مدیران متوسطه اول مدارس ناحیه3 در تالار شهید بهشتی برگزار شد.   در این جلسه پس از قرائت کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، فخری معاون آموزش متوسطه در خصوص آموزش شیوه های صحیح مطالعه به دانش آموزان و اجرای مطلوب امتحانات و مسائل و امورات جاری مدارس به ایراد سخنرانی پرداختند  در ادامه فرهنگیان کارشناس مسئول آموزش دوره اول متوسطه پیرامون جدول ارزشیابی دروس پایه هفتم و سوم و همچنین طرح و برنامه های دوره اول متوسطه و هماهنگی لازم مدارس در امتحانات نوبت اول مطالبی را بیان نمود.  در پایان به سئوالات مطروحه مدیران توسط مسئولین پاسخگویی شد.  شایان ذکر است همتای این جلسه ویژه مدیران مدارس متوسطه دوم ناحیه3 در نمازخانه اداره تشکیل گردید که توسط فخری معاون آموزش متوسطه و غلامی کارشناس مسئول آموزش دوره دوم متوسطه ناحیه3 توضیحات لازم ارائه گردید.

فایل ضمیمه: 

پیام تسلیت به مناسبت اربعین حسینی

بخوان تا بگرید دلم شعله شعله بخوان تا ببارم شراره شراره
اربعین روز جاودانگی حسین ( ع )
چهل روز از مرثیه بی پایان خدا در خاک می گذرد و چهل عمره از بادیه پیمابان عرفات کربلا .
چهل روز گذشت نه اشکها در چشم دوام آوردند ، نه حرفها بر زبان ! روایت درد آسان نیست .
چهل شب است که بر نیزه شدن آفتاب را سر بر شانه های آسمان می گرییم .« ای چرخ غافلی که چه بیداد کرده ای » .
اربعین با بوی خون در مشام و آبله در پا ، رسیده است تا بگوید همه ی اتفاقات سرخ ، در راستای شکیبایی زینب (س ) بود .
اربعین : فرصتی برای دیدارها ، مجالی برای زیارت آسمانی ها ، طواف حاجیان داغ دیده بر مزار حسین (ع ) ، فرصتی برای یکدله شدن ، پیوستن به صاحبان فضیلت وکرامت ، آشنایی با عاشقانه های هفتاد و دو پروانه
فرا رسیدن اربعین حسینی برهمه ی عاشقان آن حضرت بخصوص فرهنگیان عزیز تسیلت باد .

سومین جلسه شورای دبیران دبیرستان رضوان دوره اول

جلسه ماهانه شورای دبیران آموزشگاه رأس ساعت 11امروز شنبه 30/ 9/ 92برگزار گردید.
در ابتدای جلسه مدیر مدرسه با توجه به نزدیک شدن اربعین حسینی (ع) و ایام سوگواری روزهای پایانی ماه صفر این ایام مالامال از سوگ و حزن را تسلیت گفت و از خداوند متعال مسئلت نمود که همگی بتوانیم پیروان صدیقی برای حضرات معصومین باشیم و در این ایام معنوی به تزکیه نفس بپردازیم و در ادامه با استفاده از نرم افزار PowerPoint به تشریح موضوعات مهم مدرسه پرداخت و پیرامون نحوه برگزاری صحیح امتحانات نوبت اول مطالبی را مطرح کرد و در ادامه همکاران و معاونین محترم دیدگاه های خود را مطرح نمودند و مصوبات ذیل مورد تأیید قرار گرفت:

1) امتحانات بر اساس برنامه تعیین شده ناحیه برگزار می گردد.
2) برنامه مراقبت بر اساس ساعات تدریس همکاران تنظیم گردیده است .
3) کنترل و مراقبت از جلسه امتحانی بر اساس استانداردهای تعیین شده به عهده همکاران مراقب می باشد .
4) تمهیدات لازم از چندی قبل، از سوی مدیر و معاونین از جمله تهیه و تکثیربرنامه امتحانی برای دانش آموزان ، تنظیم برنامه مراقبت همکاران ، چاپ وتهیه پوشه های زیردستی و کارت شناسایی دانش آموزی ، تنظیم و آماده سازی لیست دبیران بصورت مجلد و با کیفیت مطلوب و... مهیا گردیده است.
5) از همکاران محترم خواسته شد که اوراق تصحیح شده امتحانی را همراه با لیست نمرات نوبت اول دانش آموزان را بدون خدشه و قلم خوردگی همراه با در اولین فرصت بعد ازپایان امتحان درس خود به معاون اجرایی آموزشگاه جهت بایگانی و ثبت در رایانه تحویل نمایند.
6) ازهمکاران محترم دبیر خواسته شد که با توجه به مقیاس رشد و پشرفت تحصیلی دانش آموزان در سه ماهه اول سال تحصیلی بر اساس شاخص نمرات ماهانه آنها با رأفت برخورد نمایند و ملاک نمره درسی آنان را نمره پایانی قرارداده و انگیزه مطالعه و درس را با سختگیری های بیجا در آنان از بین نبرند.
لازم بذکر است جلسه امروز در دومین کلاس هوشمند مدرسه برگزار گردید که بزودی با حضور مسئولین ناحیه 3 رسما افتتاح میگردد.

سومین جلسه شورای دبیران دبیرستان رضوان دوره اول

جلسه ماهانه شورای دبیران آموزشگاه رأس ساعت 11امروز شنبه 30/ 9/ 92برگزار گردید.
در ابتدای جلسه مدیر مدرسه با توجه به نزدیک شدن اربعین حسینی (ع) و ایام سوگواری روزهای پایانی ماه صفر این ایام مالامال از سوگ و حزن را تسلیت گفت و از خداوند متعال مسئلت نمود که همگی بتوانیم پیروان صدیقی برای حضرات معصومین باشیم و در این ایام معنوی به تزکیه نفس بپردازیم و در ادامه با استفاده از نرم افزار PowerPoint به تشریح موضوعات مهم مدرسه پرداخت و پیرامون نحوه برگزاری صحیح امتحانات نوبت اول مطالبی را مطرح کرد و در ادامه همکاران و معاونین محترم دیدگاه های خود را مطرح نمودند و مصوبات ذیل مورد تأیید قرار گرفت:

1) امتحانات بر اساس برنامه تعیین شده ناحیه برگزار می گردد.
2) برنامه مراقبت بر اساس ساعات تدریس همکاران تنظیم گردیده است .
3) کنترل و مراقبت از جلسه امتحانی بر اساس استانداردهای تعیین شده به عهده همکاران مراقب می باشد .
4) تمهیدات لازم از چندی قبل، از سوی مدیر و معاونین از جمله تهیه و تکثیربرنامه امتحانی برای دانش آموزان ، تنظیم برنامه مراقبت همکاران ، چاپ وتهیه پوشه های زیردستی و کارت شناسایی دانش آموزی ، تنظیم و آماده سازی لیست دبیران بصورت مجلد و با کیفیت مطلوب و... مهیا گردیده است.
5) از همکاران محترم خواسته شد که اوراق تصحیح شده امتحانی را همراه با لیست نمرات نوبت اول دانش آموزان را بدون خدشه و قلم خوردگی همراه با در اولین فرصت بعد ازپایان امتحان درس خود به معاون اجرایی آموزشگاه جهت بایگانی و ثبت در رایانه تحویل نمایند.
6) ازهمکاران محترم دبیر خواسته شد که با توجه به مقیاس رشد و پشرفت تحصیلی دانش آموزان در سه ماهه اول سال تحصیلی بر اساس شاخص نمرات ماهانه آنها با رأفت برخورد نمایند و ملاک نمره درسی آنان را نمره پایانی قرارداده و انگیزه مطالعه و درس را با سختگیری های بیجا در آنان از بین نبرند.
لازم بذکر است جلسه امروز در دومین کلاس هوشمند مدرسه برگزار گردید که بزودی با حضور مسئولین ناحیه 3 رسما افتتاح میگردد.

یلدای مهربانی در دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

همکاران شاغل در دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث با اهدای میوه ،تنقلات و همچننین گوشت نذری یلدای خود را ستاره باران کردند .

سومین جلسه شورای دبیران دبیرستان رضوان دوره اول

در ابتدای جلسه مدیر مدرسه با توجه به نزدیک شدن اربعین حسینی (ع) و ایام سوگواری روزهای پایانی ماه صفر این ایام مالامال از سوگ و حزن را تسلیت گفت و از خداوند متعال مسئلت نمود که همگی بتوانیم پیروان صدیقی برای حضرات معصومین باشیم و در این ایام معنوی به تزکیه نفس بپردازیم و در ادامه با استفاده از نرم افزار به تشریح موضوعات مهم مدرسه پرداخت و پیرامون نحوه برگزاری صحیح امتحانات نوبت اول مطالبی را مطرح کرد و در ادامه همکاران و معاونین محترم دیدگاه های خود را مطرح نمودند و مصوبات ذیل مورد تأیید قرار گرفت:
1) امتحانات بر اساس برنامه تعیین شده ناحیه برگزار می گردد.
2) برنامه مراقبت بر اساس ساعات تدریس همکاران تنظیم گردیده است .
3) کنترل و مراقبت از جلسه امتحانی بر اساس استانداردهای تعیین شده به عهده همکاران مراقب می باشد .
4) تمهیدات لازم از چندی قبل، از سوی مدیر و معاونین از جمله تهیه و تکثیربرنامه امتحانی برای دانش آموزان ، تنظیم برنامه مراقبت همکاران ، چاپ وتهیه پوشه های زیردستی و کارت شناسایی دانش آموزی ، تنظیم و آماده سازی لیست دبیران بصورت مجلد و با کیفیت مطلوب و... مهیا گردیده است.
5) از همکاران محترم خواسته شد که اوراق تصحیح شده امتحانی را همراه با لیست نمرات نوبت اول دانش آموزان را بدون خدشه و قلم خوردگی همراه با در اولین فرصت بعد ازپایان امتحان درس خود به معاون اجرایی آموزشگاه جهت بایگانی و ثبت در رایانه تحویل نمایند.
6) ازهمکاران محترم دبیر خواسته شد که با توجه به مقیاس رشد و پشرفت تحصیلی دانش آموزان در سه ماهه اول سال تحصیلی بر اساس شاخص نمرات ماهانه آنها با رأفت برخورد نمایند و ملاک نمره درسی آنان را نمره پایانی قرارداده و انگیزه مطالعه و درس را با سختگیری های بیجا در آنان از بین نبرند.
لازم بذکر است جلسه امروز در دومین کلاس هوشمند مدرسه برگزار گردید که بزودی با حضور مسئولین ناحیه 3 رسما افتتاح میگردد.

چگونه مدیر موفقی باشیم ؟

1-بروزبودن(مطالعه در مدیریت وامور مرتبط با آن)

2-آشنایی با فناوری روز واستفاده از آن

3-آشنایی به زبان انگلیسی

4-تحصیل در رشته تخصصی مدیریت آموزشی

5-تدوین طرح وبرنامه های منحصر به فردبرای اداره مدرسه

6-مشورت وهمفکری و استفاده از نظریات

7-حسن برخورد با دانش آموزان واولیا درضمن جدی بودن

8-درک موقعیت روحی وجسمی دانش آموزان

9-توجه به علایق دانش آموزان(بویژه ورزش)

10-استفاده نکردن از تنبیه بدنی

11-جذب نیروهای کارآمد

12-توجه به اردوها وبازدیدها

13-تنوع در برنامه ها واجرای برنامه ها وطرح های جدید

13-توجه ویژه به مشاوره وآموزش خانواده

14-با عشق وعلاقه کار کردن و دل به کار دادن

15-حسن برخورد با نیروها

16 مقید نبودن به ساعت کار اداری

17-تقسیم کار ونظارت بر اجرا

18-آموزش فناوری به دانش آموزان

19-اجرای برنامه های مدون وگسترده تشویقی

20-اجرای فوق برنامه در سطحی گسترده

برپايي نمايشگاهي ازآثاردانش آموزان دبيرستان ملاصدرابمناسبت هفته پژوهش

بمناسبت هفته پژوهش همچنين اهميت اين موضوع نمايشگاهي ازآثاردانش آموزان شامل پاورپوينت،توليدمحتواي درسي،تهيه بروشور وتحقيق درنمازخانه اين آموزشگاه برپاگرديد.

کسب مقام سوم ناحیه ای مسابقات شنا(دبیرستان وحدت دوره اول)

دانش آموز سماء یاسمی دانش آموزپایه سوم این آموزشگاه موفق به کسب مقام سوم ناحیه ای مسابقات شنا گردید.

شرکت در نماز جمعه -دبیرستان دانش دوره اول متوسطه

در تاریخ 1392/9/29 همکاران و دانش آموزان (کلیه تشکلها از قبیل بسیج ،فرزانگان ،انجمن اسلامی ،خبرنگار و ... )در نماز عبادی سیاسی جمعه حضور فعال داشتند.

برگزاری جلسه شورای دبیران دبیرستان دخترانه وحدت

سومین جلسه شورای دبیران در روز سه شنبه 26/9/92 رأس ساعت 30/11 در دفتر آموزشگاه برگزار و پیرامون مطالب ذیل ، به بحث و تبادل نظر پرداخته شد:
1-برگزاری آزمون تیزهوشان ،نمونه و پیشرفت تحصیلی
2-تهیه بانک سوالات
3-بررسی لیست مستمر
4-آماده نمودن دانش آموزان جهت شرکت در امتحانات ترم
5-برگزاری امتحان اصلی قرآن در چهارم دی ماه
6-چگونگی طرح سوالات امتحانی
7-ارائه راهکارهایی در مورد روش تدریس درس زبان انگلیسی توسط دبیران این رشته

برگزاری جلسه مجمع عمومی اولیاء دانش آموزان (آموزشگاه شهید عباس دوران)

با استعانت از خداوند منان جلسات مجمع عمومی انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه شهید عباس دوران در دو نوبت روزهای سه شنبه92/09/26 و چهارشنبه 92/09/27 در محل نمازخانه آموزشگاه بر اساس دعوتنامه کتبی قبلی و با حضور اعضاء انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه برگزار گردید. جلسه با قرائت قرآن آغاز گردید و آقای جعفری مدیر محترم آموزشگاه درخصوص مسائل ذیل سخنرانی ایراد نمودند.
1-ویژگیهای دوران نوجوانی
2- آرام کردن فضای منزل و توجیه مادران به عنوان افراد مؤثر در تلطیف فضای خانواده
3-شرح و توضیح عوامل ایجاد اضطراب و استرس در امتحانات
4-بیان راههای کنترل اضطراب
5- ارزشیابی مستمر
6- روشهای مطالعه
7-بیلان کاری سه ماه نخست آموزشی و پرورشی آموزشگاه
8- بیان عملکرد اعضاء انجمن اولیاءو مربیان آموزشگاه

برگزاری انتخابات اعضاء هیأت مدیره صندوق رفاه ناحیه3 ( آموزشگاه شهید دوران)

روز پنجشنبه مورخ 92/09/28 انتخابات اعضاء هیأت مدیر ه صندوق رفاه ناحیه 3 در محل تالار شهید بهشتی برگزار گردید که باشرکت گسترده همکاران در انتخابات مواجه شد. در این دوره از انتخابات افراد زیر به عنوان اعضاء هیأت مدیر ه انتخاب شدند.
1-آقای چنانی
2-آقای پرنور
3-آقای فرهنگیان
4-آقای ملکی

ارسال شیوه نامه اجرایی پژوهش های دانش آموزی مدارس نمونه دولتی(مدارس حضرت معصومه-هاجر-مدرس)

درراستای اجرای ماده ۱۱ اساسنامه مدارس نمونه دولتی مصوب هشتصدوچهل وهفتمین جلسه شوارای عالی آموزش وپرورش ونامه شماره ۱۹۹۸۷۵/۴۰۰ مورخه ۹۲/۹/۱۸ وزارت متبوع به منظورکیفیت بخشی به فعالیت های پژوهشی دانش آموزان به پیوست ((شیوه نامه اجرایی پژوهش های دانش آموزی دبیرستان های نمونه دولتی دوره اول))ایفاد می گردد.مستدعی است ضمن ابلاغ به مدارس برحسن اجرای آن نظارت کافی ودقیق را اعمال نمایید.
فایل پیوست: shivename peugeohesh.rar

جلسات کلاسی دعوت از اولیا((((دبیرستان قیام))))

افزایش ارتباط نزدیک بین خانه و مدرسه فواید فراوانی دارد از جمله اینکه هم والدین و هم اولیای مدرسه نشان داده اند که احساس احترام متقابل بین خانه و مدرسه، رضایت بیشتری را به وجود می آورد.
والدین و مدرسه همواره به کمک هم سعی داشته اند روابط جدی و موثری میان خود برقرار کنند، زیرا اکثر والدین و اولیای مدرسه هدف های مشترکی را در قبال کودکان و نوجوانان دنبال می کنند. آنها می خواهند به نوجوانان کمک کنند تا افرادی مستقل بار بیایند، از تعلیم و تربیت صحیح برخوردار شوند، انسان های بی تفاوتی در جامعه نباشند و از نظر اخلا قی احساس مسئولیت کنند
به همین منظور، طبق روال سال های گذشته، برگزاری جلسات کلاس به کلاس ،جهت تعامل بیشتربین اولیا و مدرسه از ابتدای سال تحصیلی شروع شده و به حول قوه الهی دومین دوره از این جلسات در روز( سه شنبه 26آذر92) به پایان رسید.
از جمله بحث های مطرح شده در این جلسات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
1-ارائه گزارش مالی آموزشگاه در سه ماهه نخست سال تحصیلی با سند و مدرک
2- چاپ لیست هزینه های آموزشگاه به صورت تایپ شده جهت اولیا
3-مسائل اخلاقی و تربیتی دانش آموزان
4- وضعیت تحصیلی دانش آموزان در سه ماهه نخست
5- در خصوص امتحانات مستمر ماهیانه
6- برگزاری امتحانات نوبت اول

نسشت سیاسی واجتماعی با موضوع بسیج وبسیجی -دبیرستان دانش دوره اول

سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی گرامی باد
در روز چهار شنبه 27/9/92 نسشت سیاسی واجتماعی با موضوع بسیج وبسیجی
توسط خانم کهریزی با حضور فعال همکاران و دانش آموزان درآموزشگاه
دانش برگزار گردید در این نشست بعد از تلاوت قرآن خانم کهریزی
طی سخنانی اهداف بسیج و بسیجی بودن را بدین شرح بیان نمودند:
1- تشکیل بسیج در سا ل 1358 به دستور امام خمینی(ره)
2- بیسج چیست وبسیجی کیست
3- نقش بسیج در هشت سال دفاع مقدس
4- ترویج تفکر بسیجی در بین نوجوانان وجوانان
5- اهمییت بسیج در سازندگی وپیشرفت کشور
6- ویژگی های بسیج
ودر پایان هم -جلسه پرسش وپاسخی – برای دانش آموزان
برگزار گردیدو سوالاتی در ا ین زمینه بیان شد .

حلقه صالحین -دبیرستان دانش دوره اول متوسطه

بسمه تعالی
روز سه شنبه 26/9/1392 دومین نشست حلقه صالحین در دفتر آموزشگاه با حضور کلیه اعضاء حلقه با برنامه ریزی جهت بزرگداشت مراسم اربعین و فعالیتهای ذیل برگزار گردید.
1-یلدا و کمک به دانش آموزان نیازمند
2- اهمیت نماز اول وقت
3-با زدید از نمایشگاه با موضوع آسیب های اجتماعی در مجتمع بیست مهر 4- ختم 14000 صلوات به مناسبت اربعین
5- زیارت عاشورا

جلسه شورای دبیران -دبیرستان دانش دوره اول

روز چهار شنبه تاریخ 27/9/1392 جلسه شورای دبیران در آموزشگاه با حضور همکاران و سخنرانی مدیر مدرسه پیرامون مسا ئل ذیل تشکیل گردید و تبادل نظر شد.
1-طرح مدام 2- طرح همگام با قرآن 3- تشکیل کلا سهای فوق برنامه با مجوز اداره 4- برگزاری کلاس آموزش خانواده 5- برگزاری امتحانات ترم اول 6- طرح تلاش آفرین 7- اخذمشارکتهای مردمی 8- طرح ارزشیابی 9- تشکیل مجمع عمومی اولیا ء
درخصوص طرح همگام با قرآن طبق برنامه ریزی و تقسیم سوره های قرآن که در تابلو نصب شده تاکید به یادآوری و حفظ سوره ها و ارزشیابی از دانش آموزان شده است .طرح مدام در روز 11/9/1392 با همکاری عوامل اجرایی و دبیران محترم به نحو احسن برگزار شد.و همچنین کلاسهای فوق برنامه درس ریاضی هر دو پایه در چهار کلاس به مدت 5 جلسه به طور منظم از تاریخ 14/9/1392 لغلیت 28/9/1392 تشکیل شد و کلاس آموزش خانواده با همکاری ناحیه و سخنرانی جناب آقای حیاتی تشکیل شدو تداوم دارد.
در خصوص امتحانات نوبت اول نکات لازم و ضروری در رابطه با نوشتن لیست و طرح سوال مناسب و تکمیل لیست های مستمر به همکاران گفته شد.
به دانش آموزان تلاشگر کارت تلاش داده و جوایز آنها هم در جشن تلاش اهداخواهد شد.از همکارانی که در اخذمشارکتهای مردمی همکاری نمودند تقدیر و تشکر به عمل آمد.از اولیا دعوت به عمل آمد با توجه به کارنامه میان ترم نکات لازم آموزشی توسط مدیر ومشاوران مدرسه بیا ن شد که ان شاءالله موفقیت بیشتری در امتحانات نوبت اول داشته باشند.

برگزاری جلسه تیم برنامه ریزی طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار – دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه 27 آذرماه در راستای اجرای طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار جلسه ای با حضور کادر دفتری و جلسه مجزای دیگری با حضور دبیران آموزشگاه برگزار گردید. در این جلسات ضمن تعیین استراتژی مدرسه و ترسیم چشم انداز آموزشگاه در افق 1404، مفاد میثاق نامه وفاق سازمانی با همکاری  همکاران تعیین و مشخص گردید.

برگزاری مسابقه رباتیک بین دانش آموزان ***دبیرستان قیام(متوسطه اول)***

درمورخه 23/9/92 با اهداف ذیل مسابقه رباتیک بین دانش آموزان از ساخته های خودشان برگزار گردید:
1-ایجاد رقابت سالم
2-تقویت ابتکار وخلاقیت
3-تقویت روحیه نشاط وشادی وایجاد انگیزه دربین دانش آموزان
در پایان به نفر برتر جایزه ای اهدا شد.

جلسات کلاسی دعوت از اولیا((((دبیرستان قیام))))

افزایش ارتباط نزدیک بین خانه و مدرسه فواید فراوانی دارد از جمله اینکه هم والدین و هم اولیای مدرسه نشان داده اند که احساس احترام متقابل بین خانه و مدرسه، رضایت بیشتری را به وجود می آورد.
والدین و مدرسه همواره به کمک هم سعی داشته اند روابط جدی و موثری میان خود برقرار کنند، زیرا اکثر والدین و اولیای مدرسه هدف های مشترکی را در قبال کودکان و نوجوانان دنبال می کنند. آنها می خواهند به نوجوانان کمک کنند تا افرادی مستقل بار بیایند، از تعلیم و تربیت صحیح برخوردار شوند، انسان های بی تفاوتی در جامعه نباشند و از نظر اخلا قی احساس مسئولیت کنند
به همین منظور، طبق روال سال های گذشته، برگزاری جلسات کلاس به کلاس ،جهت تعامل بیشتربین اولیا و مدرسه از ابتدای سال تحصیلی شروع شده و به حول قوه الهی دومین دوره از این جلسات در روز( سه شنبه 26آذر92) به پایان رسید.
از جمله بحث های مطرح شده در این جلسات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
1-ارائه گزارش مالی آموزشگاه در سه ماهه نخست سال تحصیلی با سند و مدرک
2- چاپ لیست هزینه های آموزشگاه به صورت تایپ شده جهت اولیا
3-مسائل اخلاقی و تربیتی دانش آموزان
4- وضعیت تحصیلی دانش آموزان در سه ماهه نخست
5- در خصوص امتحانات مستمر ماهیانه
6- برگزاری امتحانات نوبت اول

برنامه امتحانات نوبت اول مدارس متوسطه دوره اول استان کرمانشاه در دی ماه 1392

بر نامه امتحانی نوبت اول مدارس متوسطه اول استان کرمانشاه  

باسلام ،باعنایت به اینکه سنجش وارزشیابی بخش مهمی ازفرایند آموزش بوده وبه یادگیری فراگیران کمک شایانی می کند وبراساس اسنادبالادستی بخصوص سندتحول بنیادین وتاکیدات آن دراجرای بهینه امتحانات ،انتظارمی رودهمکاران گرامی به ویژه مدیران محترم مدارس به این مهم بیش ازپیش توجه نموده ودر راستای برگزاری امتحانات نوبت اول سال تحصیلی ۹۳/۹۲ که برنامه آن پیوست می باشد به نکات ذیل دقت وعنایت لازم رامعطوف دارند.

۱-برنامه امتحانی ارسالی جهت اجرای همزمان وهماهنگ درکل استان می باشد لذا از تغییردادن آن (ساعت برگزاری وتاریخ امتحان)خوداری نمایید.

۲-تمهیدمقدمات جهت برگزاری بهینه امتحانات ازسوی مدیران محترم مدارس ،ازجمله دریافت سؤالات جدید،استاندارد وتایپ شده ازدبیران مربوطه حداقل یک هفته قبل ازشروع امتحانات.

۳-درنظرگرفتن زمان مناسب جهت پاسخگویی به سؤالات وممانعت ازخروج دانش آموزان قبل از اتمام حداقل زمان اختصاص یافته به هردرس وبرقراری نظم جلسه امتحان تاپایان زمان مقرر.

۴-بکارگیری تعدادمناسب مراقبین وتاکید برایجادسکوت وآرامش لازم درجلسه امتحان.

۵-استفاده از احادیث،روایات وجملات مناسب جهت ایجادآرامش وتقویت روحیه دانش آموزان درفضای امتحانات.

۶- وجود نورکافی،وچیدمان مناسب صندلیهاوتوجه به استفاده از وسایل گرمایشی استاندارددرسالن ها ومکان هایی که جهت برگزاری امتحانات درنظرگرفته می شوند.

۷-توجه به نظافت ،ایجادطراوت وشادابی  درمحیط امتحانات7-تعداد مراقبین به ازای هر 20نفر دانش آموز یک نفر مراقب در نظر گرفته شود..
8-تهیه و تنظیم صورت جلسات امتحانات بر اساس فرمت های ارسالی توسط کارشناسی سنجش و ارزشیابی              یک نسخه از نمونه سوالات تمامی دروس در خاتمه امتحانات تا تاریخ 1392/10/28 تحویل کارشناسی گروههای آموزش متوسطه دوره اول واقع در پژوهشکده پایین تر از ناحیه  گردد-امتحان دروس آمادگی دفاعی و انشاء و نگارش پایه سوم قبل از شروع برنامه امتحانات و همزمان با د ایری آموزشگاه برگزار گردد

فایل ضمیمه: 

برگزاری جلسه حلقه صالحین ویژه دبیران (دبیرستان شهید دوران)

جلسه حلقه صالحین ویژه دبیران عضو کانون بسیج فرهنگیان ناحیه3 روز دوشنبه 92/09/25 در محل آموزشگاه برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا آقای جعفری مدیر دبیرستان سخنرانی نمودند سپس آقای پرنور سر گروه حلقه صالحین دبیرستان مذکور در خصوص اهداف تشکیل جلسه و نحوه ی همکاری اعضاء توضیحاتی ارائه نمودند

برگزاری چهارمین جلسه شورای دبیران دبیرستان الهیه گروه باهنر (مجتمع صدیقه طاهره (س)

درروز دوشبنه مورخ 92/9/25 راس ساعت 16 چهارمین جلسه شورای دبیران این آموزشگاه درمحل دفتر اموزشگاه تشکیل گردید .موضوع جلسه پیرو برگزاری امتحانات نوبت اول ،تغییر برنامه امتحانی، بررسی مسائل و مشکلات درسی دانش آموزان بود که با تبادل نظر و راهکارهای مختلف همکاران جهت مترفع شدن این مشکل جلسه پایان یافت.

انتقاد سازنده و مفید=جایزه***دبیرستان قیام

انتقاد پذيري و انتقاد كردن مؤثر داراي اهميت زيادي براي موفقيت سازماني است. اموري چون ارزشيابي عملكرد، مشاركت در تيمهاي كاري بستگي به بكارگيري مطلوب انتقادپذيري و انتقادكردن دارد و كار پيچيده اي است. انتقاد، با ابراز احساسات ،درباره موضوعات پيچيده و مشكل، مي تواند تخريب كننده و حتي بسيار خطرناك باشد. بكارگيري ضعيف انتقاد، منجر به شكست افراد و سازمان ها مي شود؛ از سوي ديگر استفاده آگاهانه و خردمندانه از انتقاد به شكوفايي افراد و سازمان ها خواهد انجامید.
غرض از نوشتن این مقدمه این است که مدیریت محترم آموزشگاه ،آقای کیانیان ،در روز یکشنبه (24 آذر92) طی یک سخنرانی برای دانش آموزان، اعلام نمود که هر دانش آموز و همکاری می تواند انتقادات سازنده و مفیدی را در مورد ایشان داشته باشد. ایشان اهداف این کار را به ترتیب ذیل بیان نمودند:
1 . ترویج و تقویت روحیه انتقاد پذیری دربین همکاران ودانش آموزان
2. بهبود وضعیت روش مدیریت
3. آشنایی بانقاط قوت و ضعف مدیریت آموزشگاه
4. تقویت عزت نفس در بین همکاران و دانش آموزان
در ضمن به بهترین انتقاد به شرح ذیل جوایزی اعطا می گردد.
1. از هر کلاس به بهترین انتقاد 5 هزار تومان
2. از بین دبیران به بهترین انتقاد 50 هزار تومان

گزارش برگزاری سومین جلسه انجمن اولیاء ومربیان دبیرستان الهیه گروه شهید رجایی

اهم مذاکرات عبارتند از:
-امتحانات ترم اول
-مشارکتها وتوضیح در مورد ارسال فیش به بانک
-دوخت ونصب پرده های نماز خانه توسط اعضاء انجمن
-طرح تجهیز نماز خانه
توضیح در خصوص نظام آموزشی حاکم بر پایه هفتم

برگزاری مراسم زیارت عاشورا در دبیرستان دوره اول غیردولتی ساعی

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ
مراسم پر فیض زیارت عاشورا در نمازخانه آموزشگاه مطابق هر هفته برگزار گردید که میزبان این هفته دانش آموز سال سوم ماهان فرهادی بود.

برگزاری نشست اجتماعی آذرماه 92- دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در روز یکشنبه 24 آذر 92 نشست اجتماعی در ارتباط با صنعت بیمه با حضور کارشناس بیمه و با هماهنگی دبیر علوم اجتماعی آموزشگاه برگزار گردید.

برگزاری روز اهداء کتاب در آذرماه 92- دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در ماه آذر جهت تشویق دانش آموزان به مطالعه، در آموزشگاه نمونه حضرت معصومه(س) یک روز با عنوان روز اهداء کتاب تعیین شد و دانش آموزان به صورت داوطلبانه به کتابخانه مدرسه خود کتاب هدیه دادند. برگزاری مسابقه انشاء با عنوان اهمیت مطالعه و کتابخوانی نیز از دیگر فعالیت های این هفته بود.

برگزاری جلسه شورای دبیران آذرماه - دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

جلسه شورای دبیران آذرماه 92 در دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) در اتاق فناوری این آموزشگاه در مورخه 92/9/18 برگزار گردید.
موضوعات مورد بررسی دراین جلسه عبارتنداز:
1- طرح مسائل مربوط به امتحانات ترم اول از جمله تحویل به موقع سئوالات از جانب همکاران و رعایت کلیه اصول و ضوابط مربوطه و... توسط مدیر محترم آموزشگاه
2- رویت مراقبت های تعیین شده جهت هماهنگی های لازم با معاونت آموزشی مدرسه
3-بررسی فصلنامه الکترونیکی آموزشگاه و قدردانی از فعالیت های همکاران در به روز رسانی این فصلنامه
4-آموزش و رفع اشکال نحوه قرار دادن نمرات دانش آموزان در سایت آموزشگاه جهت نمرات ماهانه آذر
5-ارائه مطالب مربوط به سندتحول بنیادین با استفاده از پاورپوینت و قرار دادن مضامین کلیدی در اختیار دبیران ارجمند توسط معاونت آموزشی مدرسه؛ در راستای اجرای طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار

برگزاری نشست آموزش خانواده – دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)

در روز یکشنبه 24 آذرماه نشست آموزش خانواده با حضور اولیاء دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) برگزار گردید. در این جلسه به مناسبت هفته پیشگیری از ایدز جناب آقای بابایی در ارتباط با این موضوع و در ارتباط با خانواده شاد و سالم به بحث و تبادل نظر با اولیاء پرداختند.

نشست بهداشتی- بهداشت بلوغ و نوجوانی دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در روز شنبه 23 آذر 92 طبق هماهنگی انجام شده با اولیاء یکی از دانش آموزان، خانم دکتر شیرخانی در رابطه با بهداشت بلوغ و نوجوانی برای جمعی از دانش آموزان پایه هفتم توضیحاتی ارائه نمودند و طی جلسه به سئوالات دانش آموزان پاسخ لازم داده شد.

اجراي چهارمين مرحله تشويق گام به گام درسي دبيرستان شاهد مدلل

امروز يكشنبه مورخه 92/9/24 چهارمين مرحله اهداي جوايز طرح تشويق گام به گام درسي در دبيرستان شاهد مدلل انجام گرفت و به دانش آموزان برتر درس زبان اگليسي جوايزي اهدا گرديد

گزارش طرح های سه گانه (دبیرستان فرهنگ دوره اول)

گزارش طرح های سه گانه آموزش خانواده درقالب فلش
1.طرح آموزش سبک های فرزند پروری
2.طرح آموزش مهارت های زندگی
3.طرح آموزش پیشگیری از اعتیاد

برگزاري چهارمين جلسه شوراي دبيران دردبيرستان پرديس(دوره اول)مجتمع حيات طيبه

چهارمين جلسه شوراي دبيران روز شنبه تاريخ 92/9/23در دفتر آموزشگاه با حضور اكثر همكاران برگزار گرديد.

فرمان هايي براي زندگي- دبيرستان شهيد عباس يوسفي( دوره اول)

فرمان هايي براي زندگي :

1- منتظر باش ولي متوقف نباش.

2- تامل كن ولي معطل نگذار.

3- جسور باش ولي گستاخ نباش.

4- صبور باش ولي بي خيال نباش.

5- سرسخت باش ولي لجباز نباش.

6- ساده باش ولي ساده لوح نباش.

7- شتاب كن ولي شتاب زده عمل نكن.

8- بگو آره نگو حتما.

9- بگو نه نگو هرگز.

10- بگو برات ميمونم نگو برات ميميرم. (فداي كسي جز خدا نشويد)

فرمان هايي براي زندگي- دبيرستان شهيد عباس يوسفي( دوره اول)

فرمان هايي براي زندگي :

1- منتظر باش ولي متوقف نباش.

2- تامل كن ولي معطل نگذار.

3- جسور باش ولي گستاخ نباش.

4- صبور باش ولي بي خيال نباش.

5- سرسخت باش ولي لجباز نباش.

6- ساده باش ولي ساده لوح نباش.

7- شتاب كن ولي شتاب زده عمل نكن.

8- بگو آره نگو حتما.

9- بگو نه نگو هرگز.

10- بگو برات ميمونم نگو برات ميميرم. (فداي كسي جز خدا نشويد)

بازديد ازنمايشگاه كتاب توسط دانش آموزان دبيرستان ملاصدرا

در روزهاي برپايي نمايشگاه كتاب درپارك شاهد دانش آموزان اين آموزشگاه به همراه مربيان خود از اين نمايشگاه بازديد بعمل آوردند.

برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی

با نام و یاد خداوند متعال آزمون پیشرفت تحصیلی دانش آموزان به همکاری دبیران محترم ، توسط عوامل اجرایی دبیرستان در تاریخ 19/9/92 راس ساعت 10 صبح برگزار گردید.

برگزاري جشن ولادت هفتمين اخترتابناك امامت وولايت امام موسي كاظم (ع)دردبيرستان ملاصدرا

بمناسبت ميلاد باسعادت هفتمين اخترتابناك امامت وولايت درروزسه شنبه 19/9/92دراين آموزشگاه جشن وسروربرپاشد.

برگزاري جشن ولادت هفتمين اخترتابناك امامت وولايت امام موسي كاظم (ع)دردبيرستان ملاصدرا

بمناسبت ميلاد باسعادت هفتمين اخترتابناك امامت وولايت درروزسه شنبه 19/9/92دراين آموزشگاه جشن وسروربرپاشد.

شركت دانش آموزان دبيرستان ملا صدرا درنماز جمعه

روزجمعه مورخه15/9/92دانش آموزان اين آموزشگاه همراه با مربيان خود درنمازجمعه شركت كردند.

اجرای طرح مدام هم زمان با تشکیل شورای دبیران در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روز دوشنبه 92/9/11 هم زمان با اجرای طرح مدام در آموزشگاه جلسه ی شورای دبیران آموزشگاه با حضور کلیه همکاران در دفتر آموزشگاه تشکیل و پیرامون مباحث ذیل بحث وتبادل نظر گردید.
1- ارائه توضیحاتی در خصوص لزوم تشکیل انجمن های علمی در آموزشگاه و نظارت مستقیم دبیران بر انجمن ها وعملکرد مدیران وبلاگ های علمی آموزشگاه توسط خانم حسن آبادی معاون فناوری آموزشگاه .
2- عقد قرادداد ارزشیابی با همکاران و ارائه توضیحات لازم توسط خانم زابلی معاون آموزشی ذبیرستان.
3- همچنین خانم حمزه ای مدیر آموزشگاه د رخصوص ؛ اهداف طرح مدام ، بخشنامه معلم نمونه ، مسائل آموزشی وپرورشی آموزشگاه ، بررسی نتایج کارنامه های مستمر مهر و آبان ماه دانش آموزان ، برنامه ریزی جهت امتحانات آذر ماه ، تکمیل کردن دفاتر کلاس ها استفاده از کلاس های هوشمند ، اجرای بهتر طرح همگام با قرآن ، کلاس های موضوعی ، شرکت در مسابقات و جشنواره ها و ... صحبت نموده وبه جمع آوری نظرات وپیشنهادات دبیران پرداختند.

برگزاری مسابقه حدیث شریف کساء به مناسبت هفته کتاب در دبیرستان الهیه رجایی

این مسابقه به منظور انس بیشتر دانش آموزان با اهل بیت پیامبر (ص) برگزار گردید.

بازدید مسئولین پرورشی ناحیه از دبیرستان نمونه دولتی هاجر (دوره اول)

در روز سه شنبه 92/9/19 مسئولین پرورشی ناحیه 3 از فعالیت های پرورشی دبیرستان نمونه دولتی هاجر (دوره اول) بازدید به عمل آوردند.

برگزاری نمایشگاه کتاب در دبیرستان خاتم الانبیاء

در تاریخ 16/9/92 نمایشگاه کتاب در این آموزشگاه برگزار گردید و تا تاریخ 19/9/92 به مدت چهار روز ادامه داشت این نمایشگاه مورد استقبال خوب دانش آموزان قرار گرفت .

اجرای طرح نظم همگانی در دبیرستان نمونه دولتی هاجر (دوره اول)

در تاریخ 92/9/12 طرح نظم همگانی با همکاری کادر اجرایی ، آموزشی و تعدادی از دانش آموزان داوطلب در آموزشگاه نمونه دولتی هاجر (دوره اول ) اجرا گردید.

تشکیل انجمن های علمی با وبلاگ اختصاصی درآموزشگاه نمونه دولتی هاجر

از ابتدای آبان 92 انجمن های علمی آموزشگاه زیر نظر معاونت فناوری با نظارت مستقیم دبیران مربوطه تشکیل وبرای هر انجمن یک وبلاگ با مدیریت اختصاصی ایجاد گردیده .
وبلاگ ها به وبلاگ آموزشگاه پیوند داده شده و اطلاعات درسی و علمی به صورت هفتگی وارد وبلاگ میگردد.

برگزاری کلاس آموزش خانواده (دبیرستان شهید دوران)

بر اساس برنامه ریزی پیش بینی شده آموزشگاه شهید دوران جهت ارتقاء آگاهی والدین و شناخت آسیب های اجتماعی اقدام به تشکیل آموزش خانواده نموده است

سومين جلسه شوراي دبيران دبيرستان پسرانه شاهد مدلل (تصويري)

سومين جلسه شوراي دبيران دبيرستان پسرانه شاهد مدلل ساعت 11 صبح روز دوشنبه مورخه 92/9/18 در نماز خانه اين دبيرستان تشكيل گرديد در اين جلسه ابتدا پس از تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد آقاي رضايي مدير آموزشگاه اززحمات خالصانه و ايثار گرانه همكاران در اين مدت از سال تحصيلي تشكر و قدر داني نمود .سپس در مورد
موضوعاتي از جمله ارزشيابي سالانه و امتحانات نوبت اول توضيحاتي را ارائه كرد در پايان اعضاي شورا به بررسي پيشنهادات و انتقادات اوليا ء دانش آموزان كه بيشترين فراواني را داشتند پر داختند و راهكار هاي سازنده در اين مورد را به تصويب رساندند

اجرای مانور زلزله دردبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

اگر  نه  باده ي  غم  ،  دل ز ياد ما ببرد
نهيب   حادثه   ،   بنياد   ما  ز جا ببرد
اگر  نه  عقل به مستي فرو كشد لنگر
چگونه كشتي از اين ورطه ي بلا ببرد
(حافظ شیرازی)
از آنجایی که در ایران به طور متوسط هر ساله حدود 250 زلزله با بزرگی ٤ تا ٤.٩ در مقیاس امواج درونی زمین، 25 زلزله با بزرگی بین ٥ تا ٥.٩ و دو زلزله با بزرگی ٦ تا ٦.٩ رخ می‌دهد. احتمال رخداد زلزله با بزرگی ٧ تا ٧.٩ هم حدودا ٠.٢ است یعنی هر پنج سال یک مورد از چنین زلزله ای به وقوع می‌پیوندد ;لذا برگزاری مانورهای زلزله و ایمنی و شرکت در کلاس های آموزشی زمینه هوشیاری و ارتقاء سطح آمادگی دانش آموزان برای کاهش آسیب های ناشی از حوادث طبیعی را افزایش می دهد .

برگزاری دومین جلسه شورای معلمان مجتمع شهید اشرفی اصفهانی با حضور کارشناس مسول محترم آموزش ابتدایی ناحیه سه .

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ؛ روز چهار شنبه مورخه 92/9/13 دومین جلسه شورای معلمان و دیبران مجتمع شهید اشرفی

اصفهانی با حضور برادر امیری کارشناس مسول محترم اموزش ابتدایی و کلیه همکاران شاغل در این مجتمع در دفتر مرکز مجتمع برگزار

گردید .در این جلسه که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط برادر صالحی مقدم معاون پرورشی مجتمع آغاز شد ،پس از عرض خیر

مقدم و اعلام رئوس برنامه های جلسه توسط برادر اعظمی مدیر مجتمع ، .جناب اقای امیری در خصوص مسائل و مشکلات آموزشی

،پرورشی و عمومی و مالی مدارس و مجتمع های روستایی در جمع همکاران مطالبی ایراد نمودند . در طی جلسه از زحمات سی ساله

برادر بزرگوار جناب آقای نادر خزایی معاون پرورشی مجتمع که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند از طرف مسولین اداره ،مدیر

وهمکاران شاغل در مجتمع بطور معنوی تقدیر و تشکر بعمل آمد .همچنین در این جلسه دستور العمل انتخاب معلم نمونه و ارزشیابی

همکاران در سال جاری توسط مدیر و معاون آموزشی مجتمع برای همکاران تشریح شد ودر پایان جلسه طبق روال جلسات گذشته

همکاران در خصوص مسائل و چالشهای پیش رو در امر آموزش در کلاسهای مدارس روستایی با همدیگر بحث و تبادل نظر و تجربیات داشتند .

بازدید دانش آموزان دبیرستان کرامت از نمایشگاه کتاب دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه (س)

درتاریخ 92/9/16دانش آموزان دبیرستان کرامت به همراه اولیاءمدرسه ازنمایشگاه کتاب دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه (س)بازدید نمودند.

برگزاری جلسه شورای دبیران وتوجیهی ارزشیابی سالانه همکاران درمجتمع آموزشی وپرورشی بصیرت

در مورخه 92/9/12 جلسه ای با حضور همکاران ذینفع ارزشیابی در دفتر مجتمع بصیرت برگزار گردید. در این جلسه مدیر مجتمع برادر احمدعلی مرادی بابازیدی در ارتباط با شیوه نامه ی ارزشیابی سال جاری توضیحات مبسوطی ارائه نموده و فرم های نمون برگ را در اختیار همکاران گذاشته و اقدامات لازم را انجام دادند و در ادامه معاونین آموزشی ، پرورشی واجرایی مجتمع درباره مسائل آموزشی و تربیتی به ایراد سخن پرداختند.

شرکت دانش آموزان دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث در نماز جمعه

در روز جمعه 92/9/15تعدادی از دانش آموزان به همراه مربیان خود در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شرکت نمودند .

تقدیر از دانش آموزان شرکت کننده در نماز جمعه- دبیرستان علم و ادب 93-92

از دانش آموزان شرکت کننده در مراسم عبادی- سیاسی نماز جمعه توسط مدیر محترم مدرسه ، در روز دوشنبه ، مورخ18/9/92تقدیر به عمل آورده شد.

تقدیر از دانش آموز ممتاز در رشته حفظ قرآن کریم- دبیرستان علم و ادب-93-92

تقدیر از دانش آموز زینب راد ناصر در مدرسه توسط مدیر محترم، که در مسابقات حافظان ناجا در رشته حفظ جزء سی ام قرآن کریم رتبه ممتاز را کسب نموده است

برگزاری مراسم نماز جمعه - دبیرستان غیر دولتی علم و ادب-93-92

در تاریخ 15/9/92 دانش آموزان طبق ضوابط اردویی، همراه با مربی پرورشی به نماز جمعه اعزام شدند. در این مراسم روحانی و معنوی، دانش آموزان با روح نماز و مسایل سیاسی اجتماعی آشنا شدند. همچنین از ایشان پذیرایی بعمل آمد.

آموزش کمکهای اولیه دبیرستان راه کربلا دوره اول

این واحد آموزشی با پیگیریهای مکرر با سازمان هلال احمر استان

یک دوره کامل آموزش کمکهای اولیه برای همکاران و دانش آموزان

زیر نظر مربی هلال احمر برگزار کرده که هم اکنون هم ادامه دارد

که با استقبال گرم همکاران و دانش آموزان مواجه شد

کسب رتبه سوم در مسابقات شطرنج توسط دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی هاجر

دانش آموزان این آموزشگاه که در مسابقات شطرنج ناحیه شرکت نمودند، در نتایج تیمی موفق به کسب رتبه سوم شدند. ودر نتایج انفرادی دانش آموز ملیکا شمشیری مقام سوم را به خود اختصاص داد. با تشکر از مربی ورزش و دانش آموزان

تشکیل حلقه های صالحین در دبیرستان عصمت (دوره اول)

اجرای مانور زلزله در دبیرستان عصمت(دوره اول)

برگزاری جلسه شورای دبیران وتوجیهی ارزشیابی سالانه همکاران درمجتمع آموزشی وپرورشی بصیرت

در مورخه 92/9/13 جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد، با حضور همکاران ذینفع ارزشیابی در مجتمع بصیرت برگزار گردید. در این جلسه مدیر مجتمع در ارتباط با شیوه نامه ی ارزشیابی سال جاری توضیحات مبسوطی ارائه نموده و فرم های نمون برگ را در اختیار همکاران گذاشته و اقدامات لازم را انجام دادند و در ادامه مدیر و معاونین آموزشی، پرورشی واجرایی مجتمع درباره مسائل آموزشی و تربیتی به ایراد سخن پرداختند.

برگزاری جلسات حلقه صالحین (فرهنگیان،امیدان وپویندگان)در دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

جلسه حلقه صالحین فرهنگیان با معرفی سردار شهید حاج حسین اجاقی ، جلسه حلقه صالحین دانش آموزی (امیدان) با معرفی شهید عبدالرضا سنجابی و جلسه حلقه صالحین دانش آموزی (پویندگان) با معرفی شهیده سیده طاهره هاشمی و قرائت وصیت نامه این شهدای گرانقدر برگزار گردید .

اجراي طرح مدام

همزمان باسايرمدارس طرح مدام درتاريخ دوشنبه 11/9/92دردبيرستان ملاصدرا نيزاجرا گرديد.

كسب مقام اول مسابقات بسكتبال ناحيه 3 (دبيرستان ميرداماد دوره اول)

كسب مقام اول مسابقات بسكتبال ناحيه 3 توسط دانش آموزان دبيرستان ميرداماد را به دانش آموزان و دبيران و اولياء آنان تبريك مي گوييم.

نمایشگاه دائمی کتاب به مناسبت بیست ویکمین دوره هفته کتاب، طرح 50هزار نمایشگاه در 50هزار مدرسه در((سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی))دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در آذر ماه 92 به مناسبت
بیست ویکمین دوره هفته کتاب
طرح 50هزار نمایشگاه در 50هزار مدرسه
در((سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی)) نمایشگاه دائمی کتاب دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) آماده بازدید مدارس مختلف می باشد. اولین مدرسه امروز 16 آذر دبیرستان کرامت بود که از این نمایشگاه بازدید نمودند.

بازدید از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی - دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س)

در روز شنبه مورخه 92/9/16 تعدادی از دانش آموزان دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) جهت ایجاد انگیزه درسی از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی بازدید علمی به عمل آوردند.

برگزاری اولین مرحله طرح مدام در دبیرستان متوسطه غیر دولتی باقرالعلوم (ع)دوره ی اول

به حول و قوه ی الهی اولین مرحله طرح مدام در سال تحصیلی 92/93 دبیرستان متوسطه دوره اول غیر دولتی باقرالعلوم(ع) با همکاری و مشارکت دانش آموزان و دبیران گرامی درروز دوشنبه 92/9/11 با موفقیت به اجرا در آمد .

برنامه امتحانات نوبت اول مدارس دوره متوسه اول استان کرمانشاه دی ماه 1392 ( دبیرستان رضوان دوره اول)

اصلاحیه برنامه امتحانات دی ماه 92

برگزاري مانور زلزله دبيرستان ميرداماد دوره اول

مانور زلزله در دبيرستان ميرداماد با حضور جمع كثيري از دانش آموزان و دبيران به اجرا درآمد و به دانش آموزان مكان هاي امن و مناسب و مكان هاي نا مناسب در هنگام وقوع زلزله آموزش داده شد.

بازدید دانش آموزان دبیرستان شهدای باغ ابریشم از نمایشگاه بین المللی کتاب کرمانشاه

به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی روز سه شنبه 92/9/12 دانش آموزان به همراه اولیای مدرسه از نمایشگاه بین المللی کتاب کرمانشاه واقع در پارک شاهد بازدید به عمل آوردند.

برپایی نمایشگاه کتاب در دبیرستان عصمت (دوره اول)

آموزش مانور زلزله در دبیرستان عصمت (دوره اول)

در روز شنبه مورخ ۹\۹\۹۲ آموزش آمادگی در برابر زلزله توسط معاون آموزشی سرکار خانم تابعی به دانش آموزان داده شد .

اجرای طرح همگام با قرآن در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در پی اجرای طرح همگام با قرآن در این آموزشگاه فعالیتهایی انجام گرفت . ابتدا جزء بیست و نهم جهت قرائت انتخاب شد،سپس نرم افزار سوره ها بر روی سیستم کلاسها نصب و نماینده اجرای طرح در هر کلاس انتخاب شد. لیست سوره ها نیز تهیه و آیات تنظیم شده برای قرائت در هر نوبت در هر کلاس نصب گردید.همچنین از همکاران جهت اجرای هرچه بهتر طرح دعوت به عمل آمد. کلاسهای برتر نیز جهت تشویق انتخاب می شوند.جهت تشویق قاریان و فعالان طرح در برنامه های آتی از بین همکاران و دانش آموزان برنامه ریزی گردید.

برگزاری طرح مدام در دبیرستان دوره اول دانش پژوهان

روزدوشنبه مورخ 92/9/11 همزمان باسایر مدارس اولین مرحله از طرح مدام در دبیرستان دوره ی اول دانش پژوهان برگزار گردید . اين طرح با هدف ايجاد بستر مناسب براي نمايش توانايي‌ها و استعدادهاي دانش‌آموزان از سوي عوامل اجرايي آموزشگاه در زمينه‌ي مهارت‌هاي ارتباطي و اجتماعي آنان فراهم گرديد تا بتوانند در عرصه‌هاي اجتماعي با اعتماد به نفس لازم و شناخت كافي وارد شوند.

پاسداشت روز جهانی ایدز در دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

به مناسبت روز جهانی ایدز و آگاهی بخشی به دانش آموزان مراسمی نمادین در آموزشگاه برگزار گردید .

تشکیل جلسه شورای دبیران -توجیهی ارزشیابی -درمجتمع آموزشی وپرورشی بصیرت درمورخه13/9/1392

در مورخه 13/9/1392جلسه ای با حضور همکاران ذینفع ارزشیابی در مجتمع آموزشی وپرورشی بصیرت برگزار گردید.جلسه با تلاوت کلام الله آغاز؛ در این جلسه مدیر مجتمع برادراحمدعلی مرادی بابازیدی در ارتباط با شیوه نامه ی ارزشیابی سال جاری وهمچنین انتخاب معلم نمونه توضیحات مبسوطی ارائه نموده و فرم های نمون برگ را در اختیار همکاران گذاشته و اقدامات لازم را انجام دادند و در ادامه مدیر،معاون آموزشی ، معاون پرورشی ومعاون اجراییمجتمع درباره مسائل آموزشی و تربیتی به ایراد سخن پرداختند.

اجرای طرح مدام دردبیرستان شهید عباس یوسفی

اجرای مرحله اول طرح مدام درآذرماه 92
1- تشکیل جلسه عوامل اجرایی طرح
2- اجرای مراسم آغازین
3- تدریس دروس توسط دبیر ان طرح
4- انجام امور اداری توسط عوامل اجرایی طرح

برگزاری مسابقه کتابخوانی در دبیرستان الهیه باهنر (مرحله اول)

در روز یکشنبه مورخ 92/9/8مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در آموزشگاه برگزار گردید و بروشور سوالات تحت عنوان دانستنیهایی از امام زمان (عج )توسط اعضای شورای دانش آموزی تهیه گردید و پس از تصحیح آن جوایزی به دانش آموزان برتر اهدا گردید.

کسب مقام های ورزشی توسط دانش آموزان دبیرستان شهید عباس یوسفی

عناوین ومقام کسب شده ورزشی
1-کسب مقام اول دومیدانی 400متر توسط دانش آموز پارسا محمدپور
2-کسب مقام سوم پرتاب وزنه توسط دانش آموز پارسا محمدپور
3- کسب مقام دوم شطرنج توسط دانش آموز علیرضا محمدی
4-کسب مقام سوم تیم فوتسال مدرسه

برپایی محفل انس باقرآن -دبیرستان شاهد یاران امام ره (دوره اول )

برگزاری طرح مدام- دبیرستان غیر دولتی علم و ادب

در مورخه 11/9/92 با حضور کادر آموزشی و دانش آموزان طرح مدام در محل دبیرستان برگزار گردید

برگزاری طرح مدام- دبیرستان غیر دولتی علم و ادب

در مورخه 11/9/92 در محل دبیرستان، با حضور کادر آموزی و دانش آموزان طرح مدام انجام شد

تشکیل جلسه اعضای انجمن دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

چهارمین جلسه اعضای انجمن آموزشگاه با مدیر مجتمع و مدیر آموزشگاه در تاریخ 13/09/92 در دفتر مدرسه

برگزار شد در این جلسه در باره موضوعات : امتحانات دیماه- نصب حفاظ پنجره کلاس ها- لزوم توجه بیشتر

خانواده ها و اولیاء مدرسه به دانش آموزان -و مسائل دیگر بحث و گفتگو شد.

اجرای مانور اموزش زلزله

در اجرای بخشنامه مربوط به مانور آموزشی زلزله در مورخه 10/9/92 در دبیرستان فلسطین 1 در محل آموزشگاه با حضور دانش آموزان و همکاران به اجرا در آمد .

برگزاري جلسه شوراي دبيران دبيرستان متانت

همزمان با اجراي طرح مدام سومين جلسه شوراي دبيران با موضوع امتحانات ترم اول برگزار گرديد:
در اين جلسه مدير آموزشگاه به يادآوري نكات لازم در خصوص برگزاري امتحانات ورسيدن به نتايج مطلوب در راستاي ارزشيابي استاندارد پرداختند:
1- برگزاري كلاسهاي مستمر فوق برنامه تا رسيدن به نتيجه مطلوب.
2-رسيدگي به مشكلات درسي دانش آموزان پش از پايان ارزشيابي مستمر.
3- تشكيل جلسه مشاوره با اوليا دانش آموزان وارائه راهكارهاي مناسب جهت رفع موانع تحصيلي.
4-برنامه ريزي لازم جهت آمادگي كامل در امتحانات ترم.
5- برگزاري كلاس تقويتي رايگان توسط دبيران كسر ساعت.

بازدید کارشناس مسئول از نمایشگاه دائمی کتاب آموزشگاه نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

در روز دوشنبه مورخه 92/9/11 جناب آقای کرمی؛ کارشناس مسئول فرهنگی هنری ناحیه 3 از نمایشگاه دائمی کتاب آموزشگاه نمونه دولتی حضرت معصومه(س)، با موضوعیت علمی - آموزشی - دینی - ادبی - سرگرمی ... بازدید به عمل آوردند.

تشکیل دومین کارگاه هم اندیشی در زمینه های آموزشی و پرورشی با حضور والدین دانش آموزان و اولیاء مدرسه- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

در روز دوشنبه 11 آذر ماه ازطرف دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) از اولیاء دانش آموزان پایه سوم دعوت به عمل آمد. در این جلسه پیرامون مسائل اخلاقی، آموزشی و تربیتی توسط مدیر آموزشگاه، مشاور، معاونین و دبیران دروس هدف مسائلی مطرح و با اولیاء هم اندیشی گردید.

کسب رتبه اول مسابقات ترتیل قرآن

کسب رتبه اول مسابقات ترتیل قرآن توسط دانش آموز مهدی مهری در بین دانش آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم ناحیه 3 کرمانشاه
آرزوی موفقیت ایشان را خواهانیم .

مرحله اول طرح مدام- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

مرحله اول طرح مدام در روز دوشنبه 11 آذر با ایفای نقش دانش آموزان به جای مدیر ،معاونین و دبیران اجرا شد.

کسب مقام اول در مسابقات شطرنج ناحیه 3 کرمانشاه

تیم شطرنج دبیرستان فلسطین (1) در بین مدارس متوسطه اول به مقام اول دست یافت . به ترتیب از راست 1- سعید حسین خانی
2- محمد نوری 3- مهران محبوبی4- مهران یارایی

کسب مقام اول در مسابقات کاراته ناحیه 3 کرمانشاه

دانش آموزان تیم کاراته دبیرستان فلسطین (1) در مسابقات کاراته مدارس متوسطه اول به سه مقام قهرمانی ، یک مقام دومی و یک مقام سومی دست یافتند و بهترین نتیجه را در بین 6 تیم شرکت کننده کسب نمودند .
در این مسابقات دانش آموزان : حسین قنبری – مهدی شاهمرادی – پارسا امیری به مقام نخست و حسن غلامی به مقام دومی و سومی دست یافتند .

مانور زلزله- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

در روز یک شنبه 10 آذر مانور زلزله با حضور جمع کثیری از دانش آموزان و دبیران آموزشگاه نمونه دولتی حضرت معصومه(س)برگزار گردید و نکات ایمنی که باید در زمان زلزله رعایت شود، به دانش آموزان آموزش داده شد.

بازدید از نمایشگاه کتاب پارک شاهد- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

درروز شنبه مورخه 92/9/9 تعدادی از دانش آموزان علاقمند به کتاب و کتابخوانی به همراه اولیاء آموزشگاه از نمایشگاه بین المللی کتاب واقع در پارک شاهد؛ مکان دائمی نمایشگاهها بازدید نمودند.

اجرای طرح مدام 11 آذر 92 دبیرستان رضوان دوره اول

بازدید دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء از نمایشگاه کتاب

جمعی از دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء به همراه اولیاء مدرسه از نمایشگاه کتاب واقع در پارک شاهد کرمانشاه بازدید بعمل آوردند.

اجراي طرح مدام دبيرستان متانت

در مورخ 1392/9/11طرح مدام باهمكاري دبيران ودانش آموزان برگزار گرديد ودر پايان بااهدا تقدير نامه، از عوامل اجرايي طرح قدر داني گرديد.

اجراي طرح مدام در آموزشگاه سرباز شهيد(متوسطه اول) مجتمع شهيد اشرفي اصفهاني

در روز دوشنبه 11/9/92 مرحله اول طرح مدام در آموزشگاه سرباز شهيد(متوسطه اول) اجرا گرديدو دانش آموزان از اجراي اين طرح استقبال نمودند. جلسه شوراي دبيران در همين روز برگزار شدومدير آموزشگاه در جمع دانش آموزان پيرامون محسنات طرح مدام سخناني ايراد نمودند.

اجراي طرح مدام در آموزشگاه سرباز شهيد(متوسطه اول) مجتمع شهيد اشرفي اصفهاني

در روز دوشنبه 11/9/92 مرحله اول طرح مدام در آموزشگاه سرباز شهيد(متوسطه اول) اجرا گرديدو دانش آموزان از اجراي اين طرح استقبال نمودند. جلسه شوراي دبيران در همين روز برگزار شدومدير آموزشگاه در جمع دانش آموزان پيرامون محسنات طرح مدام سخناني ايراد نمودند.

اجرای مرحله اول طرح مدام در دبیرستان شهدای باغ ابریشم(دوره اول)

در روز دوشنبه92/9/11 با همکاری کلیه عوامل اجرایی آموزشگاه ، دانش آموزان نقش آفرین و سایر دانش آموزان ; اولین مرحله طرح مدام طی مراحل زیر با موفقیت به مرحله اجرا در آمد:
1.تشکیل اولین ستاد طرح مدام آموزشگاه متشکل از مدیر ، معاونین و نماینده دبیران
2. برگزاری جلسه اختصاصی شورای دبیران و توجیه طرح
3. انتخاب دانش آموزان مجری و ایفا کننده نقش های مدیر ، معاونین ، دبیران و ... توسط اعضای شورای دبیران
4. انجام فعالیت های تبلیغی از قبیل:سخنرانی ،تهیه ونصب پوستر و بروشور جهت آشنایی دانش آموزان با اهداف و مراحل اجرای طرح
5. توجیه دانش آموزان نقش آفرین توسط تمامی عوامل مدرسه قبل از اجرای عملی طرح
6. اجرای عملی طرح با همکاری کلیه پرسنل آموزشگاه و تمامی دانش آموزان
7. نظرخواهی از همکاران،دانش آموزان و اعضای شورای مدرسه درباره نحوه اجرای طرح جهت بهبود عملکرد آن در مراحل بعد

بازدید دانش آموزان دبیرستان الهیه باهنر از نمایشگاه کتاب به روایت تصویر

در روز دوشنبه مورخ 92/9/11 تعدادی ازدانش آموزان آموزشگاه از نمایشگاه کتاب بازدید به عمل آوردند.

اجرای طرح مدام در آموزشگاه رینب کبری (س)

طرح مدام همزمان با سایر مدارس در این آموزشگاه به طور شایسته برگزار گردید.

بازدید دانش آموزان از نمایشگاه کتاب -دبیرستان زینب کبری (س)

روز یکشنبه یازدهم آذر دانش آموزان این آموزشگاه به نمایشگاه کتاب واقع در پارک شاهد اعزام شدند

تشویق دانش آموزان ممتاز درسی واخلاقی- دبیرستان زینب کبری (س)

طی مراسمی از دانش آموزان ممتاز درسی واخلاقی این آموزشگاه ،با ارائه تقدیر نامه و کادو ، قدردانی به عمل آمد.

اجرای طرح مدام به روایت تصویر (آموزشگاه شهیدعباس دوران)

طرح مدرسه دانش آموزمحور (مدام) روز دوشنبه 92/09/11 باهمت مدیریت محترم آموزشگاه
و عوامل اجرایی و همکاری دانش آموزان در این آموزشگاه اجرا گردید

شرکت در مسابقات قرآنی مرحله استانی(دبیرستان وحدت دوره اول)

امروز سه شنبه دوازدهم آذرماه دانش آموز فائزه لرستانی جوان در مسابقات قرآنی مرحله استانی شرکت نمود.

گزارش برگزاری نظم همگانی دبیرستان الهیه رجایی به روایت تصویر در مورخه 92/9/12

برگزاری نشست مشاور آموزشگاه در خصوص مهارت های مقابله ای و حل مسئله(دبیرستان وحدت دوره اول)

امروز دوازدهم آذرماه سرکار خانم سرحدی مشاور مدرسه پیرامون مهارت های مقابله ای و حل مسئله و تصمیم گیری مطالبی را برای دانش آموزان آموزشگاه ایراد نمودند.

برگزاری اولین مرحله طرح مدام دبیرستان دخترانه وحدت دوره اول

در روز 11 آذرماه سال جاری اولین مرحله طرح مدام با نظم خاصی در آموزشگاه برگزار گردید.

اجرای مرحله اول طرح مدام در دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

در تاریخ یازدهم آذر ماه 92 طرح مدام در کلاسهای این آموزشگاه توسط دانش آموزان باموفقیت اجراء شــــــــد .

تصاویری از اجرای بسیارخوب طرح مدام-دبیرستان دکترمنوچهری رجایی

برگزاری جلسه شورای دبیران دبیرستان غیر دولتی سما

جلسه شورای دبیران دبیرستان غیر دولتی سما کرمانشاه در مورخه دوشنبه 92/09/11راس ساعت 13در محل دفتر آموزشگاه برگزار شد
اهم مطالب شده در جلسه شورای دبیران 1آزمون تراکمی مدارس سما 2-امتحانات مستمر 3-آزمون پیشرفت تحصیلی مدارس ناحیه سه 4-ارزیابی از عملکرد دبیران برابر فرمهای طراحی شده سازمان سما 5-دقت در ثبت اثر انگشت دستگاه حضور وغیاب همکاران 6-کلاسهای فوق برنامه وضرورت تشکیل کلاسها 7-شناسایی دانش آموزان ضعیف درسی

برگزاری جلسه شورای دبیران دبیرستان غیر دولتی سما

جلسه شورای دبیران دبیرستان غیر دولتی سما کرمانشاه در مورخه دوشنبه 92/09/11راس ساعت 13در محل دفتر آموزشگاه برگزار شد
اهم مطالب شده در جلسه شورای دبیران 1آزمون تراکمی مدارس سما 2-امتحانات مستمر 3-آزمون پیشرفت تحصیلی مدارس ناحیه سه 4-ارزیابی از عملکرد دبیران برابر فرمهای طراحی شده سازمان سما 5-دقت در ثبت اثر انگشت دستگاه حضور وغیاب همکاران 6-کلاسهای فوق برنامه وضرورت تشکیل کلاسها 7-شناسایی دانش آموزان ضعیف درسی

برگزاری مرحله اول طرح مدام در دبیرستان غیر دولتی سما کرمانشاه

در مورخه دوشنبه 92/09/11همزمان با سایر مدارس ناحیه 3طرح مدام (مشارکت دانش آموزان در ادار ه مدرسه )در جهت تقویت حس مسولییت پذیری واعتمادبه نفس دانش آموزان با حضور همه دانش آموزان در اداره کلیه امور مدرسه انجام شد ودراین روز دانش آموزان توانستند بعضی از مهارتهای لازم را کسب نمایند

گزارش شرکت دانش آموزان دبیرستان الهیه گروه شهید رجایی در نمایشگاه بزرگ کتاب در تاریخ 92/9/11

تعدادی از دانش آموزان دبیرستان الهیه به همراه اولیاء مدرسه به نمایشگاه بزرگ کتاب واقع در پارک شاهد رفتند وکتابهای مورد نیاز خود را خریداری نمودند

برگزاری نمایشگاه کتاب در دبیرستان علامه طباطبایی وفاطمه زهرا(س)دوره اول ودوم متوسطه مجتمع سعادت

نمایشگاه کتاب در هفته کتابخوانی در ای آموزشگاه برگزار گردید ونیز از دانش آموزانی که به این آموزشگاه کتاب اهداء کردند تقدیر به عمل آمد

گزارش برگزاری واجرای طرح مدام در دبیرستان الهیه گروه شهید رجایی

در تاریخ 92/9/11 مرحله اول طرح مدام همزمان با سایر مدارس ناحیه 3 در دبیرستان الهیه (رجایی)با شرکت دانش آموزان منتخب اجرا گردید ودانش آموزان وظایف محوله را به خوبی انجام دادندواز طرح استقبال نمودند

گزارش مانور سراسری زلزله در دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول(فاطمه زهرا)ودوره دوم مجتمع سعادت

مانور زلزله در تاریخ92/9/10در دبیرستان علامه طباطبایی وفاطمه زهرا به اجرا در آمد علاوه بر آموزش عملی با نمایش فیلم به دانش آموزان آموزش مقابله با حوادث طبیعی داده شد

اجراي طرح مدام دردبيرستان پرديس (دوره اول)مجتمع حيات طيبه

طرح مدام در روز دوشنبه تاريخ 92/9/11 با نظم وهماهنگي كامل دراين آموزشگاه اجرا گرديد.

گزارش اجرای طرح مدام در دبیرستان فاطمه زهرا(س)دوره اول متوسطه مجتمع سعادت

در تاریخ92/9/11 اولین دوره طرح مدام در این آموزشگاه با همکاری وحضور دانش آموزان اجرا شد

اجراي فراخوان طراحي سوال توسط دانش آموزان در آموزشگاه حضرت آمنه"س"(متوسطه اول)

در روز دوشنبه 11/9/92 درجلسه شوراي دبيران آموزشگاه حضرت آمنه"س"(متوسطه اول) اجراي فراخوان طراحي سوال توسط دانش آموزان در دزوس رياضي _علوم _عربي _ زبان وادبيات فارسي مورد تاييد اكثريت همكاران قرار گرفت .هدف از اجراي اين فراخوان آشنا نمودن دانش آموزان با طرح سوالات امتحاني و مرور مطالب مهم دروس مورد نظر و همچنين محك زدن دانش آموزان از اين نظر كه چه سوالات و مطالبي از درسهابه نظر آنهامهم است.

اجراي طرح مدام در آموزشگاه حضرت آمنه"س"(دوره اول)

در روز دوشنبه 11/9/92 مرحله اول طرح مدام در آموزشگاه حضرت آمنه"س"(متوسطه اول) اجرا گرديدو دانش آموزان با اشتياق فراوان از اجراي اين طرح استقبال نمودند.ضمنا جلسه شوراي دبيران در همين روز برگزار شدو پيرامون مسائل آموزشي و پرورشي بحث و تبادل نظرانجام گرفت.

اجرای مانورزلزله دردبیرستان کرامت ودبستان رشد

در روز یکشنبه مورخه 92/9/10 مانور زلزله در دبیرستان کرامت ودبستان رشد برگزار گردید.

اجرای مرحله اول طرح مدام دردبیرستان کرامت ودبستان رشد

درروز دوشنبه مورخه 92/9/11مرحله اول طرح مدام دردبیرستان کرامت ودبستان رشد برگزارگردید.

اجرای مرحله اول طرح مدام در دبیرستان نمونه هاجر

طرح مدام در روز دوشنبه 92/9/11 با همراهی دبیران و دانش آموزان در آموزشگاه برگزار گردید.
قابل ذکر است که دانش آموزان از روزهای قبل ،انتخاب و جهت انجام امور اداری و آموزشی و تدریس در کلاس ها و... در روز اجرا مشغول شدند .همچنین توسط مدیر و معاون آموزشی از کلاس ها و نحوه فعالیت دانش آموزان بازدید به عمل آمد.
همکاران نیز در جلسه شورای دبیران به بحث وتبادل نظر پرداختند .

بازدید ازمدارس ابتدایی مجتمع کوثر

با هدف رسیدگی به وضعیت تحصیلی وبهداشتی دانش آموزان
در تاریخ9/9/92 توسط مدیر ومعاون آموزشی مجتمع کوثر
بازدیدی از مدارس ابتدایی تابعه به عمل آمد .وضمن تشکر از همکاران شاغل در این مدارس
تذکرات لازم یاد آوری گردید.

مانور زلزله مجتمع کوثر

مانور زلزله با هدف آشنایی دانش آموزان با یکی از حوادث طبیعی
ونحوه جلوگیری از بروز خطرات وآسیب های بیشتر در تاریخ 10/9/92
در دبیرستان قزانچی برگزار گردید.
قبل از اجرای مانور ،توسط معاون محترم پرورشی اطلاعات وراهنمایی های مفیدی در رابطه با زلزله
به دانش آموزان ارائه گردید.

طرح مدام در مجتمع کوثر

به منظور آشنایی دانش آموزان با نحوه ی اداره مدرسه
امروز 11/9/92همزمان با سایر مدارس ناحیه
دانش اموزان انتخابی توسط شورای دبیران
در مدارس حضرت رقیه وقزانچی ، طرح مدام را به نحومطلوب اجرا نمودند.

دبیرستان فلسطین(1) مقام اول 4 رشته ورزشی ناحیه 3 را با اقتدارتصاحب کرد

درخشش قهرمانانه دانش آموزان دبیرستان فلسطین (1) در سال تحصیلی جاری در بین مدارس ناحیه 3 کرمانشاه در رشته های 1- فوتسال «مقام اول »
2- بسکتبال «مقام اول » 3- کاراته « مقام اول » 4- شطرنج «مقام اول » 5- دومیدانی «مقام دوم » دست یافتند . موفقیت روز افزون همه ی این عزیزان را از خداوند متعال خواستاریم .

شورای دبیران دبیرستان فلسطین 1 آذر ماه 92

در مورخه 11/9/92 جلسه ی شورای دبیران در حالی که طرح مدام توسط دانش آموزان در حال اجرا بود با دعوت و هماهنگی قبلی سومین جلسه ی شورای دبیران نیز در دفتر آموزشگاه برگزار گردید ، مسائل مورد بحث در جلسه توسط مدیر اموزشگاه برادر صفری :
1- پیرامون امتحانات مستمر و ثبت نمرات در دفتر شاخص .
2- امتحانان ترم اول وچگونگی اجرا و طراحی سئوالات
3- پیرامون ارزشیابی و عقد قرارداد با کارکنان در سال تحصیلی جدید
4- بررسی مسائل آموزشی و پرورشی طی دو ماه گذشته و برنامه ریزی چهت سال پیش رو
5- تبریک مقام های کسب شده ورزشی به همکاران و اولیا ء و دانش آموزان
و سپس تبیین نظرات همکاران پیرامون مسائل مطرح شده در جلسه و با ذکر صلوات جلسه پایان یافت .

اجرای طرح مدام در دبیرستان فلسطین 1 در مورخ 11/9/92

طرح مدام در این دبیرستان به نحو احسن توسط دانش آموزان به اجرا در آمد و دانش اموزان با انجام صحیح وظایف محوله در انجام این طرح به ایفای نقش خویش پرداختند .

کسب مقام اول در مسابقات فوتسال ناحیه 3 کرمانشاه

تیم فوتسال دبیرستان فلسطین (1) در مسابقات این رشته ورزشی در بین تیم های شرکت کننده با اقتدار به مقام اول دست یافتند ، این تیم بدون شکست و تنها با 3 گل خورده موفق شد به مقام قهرمانی دست یافت در مراسم پایانی با حضور آقایان تاری ریاست محترم اداره – حیاتی معاون پرورشی و جمعی از مسئولین اداره و عوامل اجرایی مسابقات از این تیم تقدیر به عمل آمد و جام قهرمانی به این تیم اهدا شد .
اعضای تیم : محمد خانه بگی ، امیر عزتی ، سروش سلیمانی ، پوریا حیدری ، کامران فرهادی ، امیر رضا کهریزی ، سینا مرادی ، محمد فاطمیان و محمد سلطانی با مربیگری آقای محسن زاده و سرپرستی آقای امینی به همراه مدیر آموزشگاه برادر صفری در عکس دیده می شوند .

مقام اول بسکتبال در مسابقات بسکتبال مدارس ناحیه 3 کرمانشاه

تیم بسکتبال دبیرستان فلسطین (1) در مسابقات بسکتبال مدارس ناحیه 3 کرمانشاه در مقطع متوسطه اول به مقام قهرمانی دست یافت . در عکس اعضای تیم ایستاده از راست آقای محمدرضا محسن زاده مربی تیم ، شهاب شرفی ، علیرضا محبی ، محمد حسن کیانیان ، ایمان متولیان ، محمد نظری پور ، محمد امین ریحانی ، علی کریمی ، محمد رضا باقر آبادی و امیر حسین همتی ( نشسته ) دیده می شوند .

اجراي مانورزلزله وايمني

دانش آموزان اين دبيرستان همزمان بادانش آموزان سراسركشورراس ساعت10صبح روز يكشنبه مورخه 10/9/92با اجراي مانور زلزله آمادگي خود را دربرابراين بلاي طبيعي اعلام كردند ضمنامربيان هلال احمر نيز باارائه آموزشهاي لازم دراين زمينه ماراياري نمودند.

اجراي طرح مدام در دبيرستان شاهد مدلل(تصويري)

امروز مورخه 92/9/11 مرحله اول طرح مدام همزمان با ساير مدارس ناحيه 3 در دبيرستان شاهد مدلل با شركت دانش آموزان منتخب اجرا گرديد

اجرای مرحله اول طرح مدام دردبیرستان دانش دور اول

امروز دوشنبه 1392/9/11 مرحله اول طرح مدام در دبیرستان دانش با همکاری دانش آموزان ،دبیران و عوامل اجرایی مدرسه به خوبی اجرا شد .دانش آموزان از طرح مدام استقبال نموده ، با وظایف دبیران بیشتر آشنا شده و مسئولیت های محوله را به خوبی انجام دادند و خواستاراجرای طرح در آینده نیز شدند.

کسب مقام سوم مسابقات شطرنج ناحیه توسط دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

دانش آموزان سینا مرادی و رسول شاه آبادی مقام سوم تیمی در مسابقات شطرنج ناحیه را برای دبیرستان خاتم الانبیاء به ارمغان آوردند.

برگزاری کارگاه آموزشی طرح مراقبتی پیشگیری از اعتیاد دبیرستان فرهنگ دوره اول

در روز دوشنبه92/9/11 کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد توسط معاون فناوری برگزار و در این خصوص اطلاعات کاملی به دانش آموزان ارائه گردید.

هفته کتاب در دبیرستان شهید صیادشیرازی

درهفته ای که درآن هستیم مقارن با هفته ی کتاب وکتاب خوانی است.اهمیت مطالعه وانیس بودن باکتاب بر همگان آشکاراست که دراین رابطه توسط مربیان مدرسه به دانش اموزان گوشزدشد.طرح اهدا کتاب به کتابخانه مدرسه وقرعه کشی جوایز به دانش آموزانی که حداقل یک کتاب اهدا کرده اند برگزار گردید .همین امر تاکنون موجب پربارتر شدن کتابخانه آموزشگاه گردیده است.انشاءالله که تداوم یابد

طرح مراقب اجتماع محور دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

برگزاری مانور زلزله در دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

در تاریخ 10/09/92 مانور زلزله در دبیرستان خاتم الانبیاء برگزار گردید.

برگزاری طرح آموزش فرزند پروری جهت آموزش والدین دانش آموزان آموزشگاه پسرانه فرهنگ

گزارش برگزاری طرح آموزش فرزند پروری جهت آموزش والدین دانش آموزان آموزشگاه توسط مدرس آقای محمد صفدری در قالب تصویر

اجرای مرحله اول طرح مدام دبیرستان فرهنک دوره اول

اجرای مرحله اول طرح مدام دبیرستان فرهنک دوره اول در 11آذر ماه 1392 در قالب تصویر

اجرای مانور سراسری زلزله دبیرستان فرهنگ دوره اول

اجرای مانور سراسری زلزله روز یکشنبه مورخه 10/9/92 همزمان با سایر مدارس در دبیرستان فرهنگ (دوره اول ) جهت آمادگی هرچه بیشتر دانش آموزان به نحو خوب ومطلوب برگزار کردید.

برگزاری طرح های مقابله ای ( پیشگسری اولیه از اعتیاد )دبیرستان فرهنگ دوره اول

برگزاری طرح های مقابله ای ( پیشگسری اولیه از اعتیاد ) جهت آموزش دانش آموزان توسط مدرس طرح آقای شریفی نسب در آموزشگاه اجرا گردید.

اجرای اولین مرحله طرح مدام -دبیرستان شهید ایرج فیضی

اولین مرحله طرح مدام به صورت دانش آموز محور در تاریخ 11/9/92در اموزشگاه اجراشد
پس از انتخاب دانش اموزان مجری طرح و توجیح مسئولیت های آنان در تاریخ 11/9/92 اداره امورات مدرسه به دانش اموزان سپرده شد که مجریان طرح به نحو احسن به انجام وظایف محوله پرداختند ویک روز ،کار اداری را عملا"تجربه کردند

اعزام دانش آموزان شاهد یاران امام ره به نمایشگاه کتاب.92/9/10

جلسه توجیهی طرح مدام با حضور دانش آموزان مجری . دبیرستان رضوان دوره اول

جلسه توجیهی طرح مدام با حضور دانش آموزان مجری . دبیرستان رضوان دوره اول

برگزاري طرح مدام مرحله اول (دبيرستان ميرداماد دوره اول )

به منظور آشنايي دانش آموزان با مسئوليت پذيري در مورخه 11/9/92 روز دوشنبه ، اولين مرحله طرح مدام با حضور دانش آموزان برگزيده در آموزشگاه برگزار گرديد.

اجرای مانور سراسری زلزله در شاهد یاران امام ره

در مورخه 92/9/9 همزمان با اجرای مانور زلزله در سراسر کشور،با اعزام گروهی از امدادگران هلال احمر به آموزشگاه شاهد یاران امام ره عملیات پناه گیری -اختفا-حمل مصدوم و بانداژ و چادر زنی به دانش آموزان و همکاران آموزش داده شد .

بر گزاري مانور زلزله در دبيرستان شاهد مدلل

ديروز مورخه 92/9/10 مانور زلزله در دبيرستان شاهد مدلل به منظور آمادگي دانش آموزان در برابر زلزله هاي احتمالي توسط دانش آموزان وهمكاران اجرا گرديد

اجرای مانور زلزله -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

روز یکشنبه تاریخ 10/9/92 همزمان با سراسر کشور مانور زلزله در آموزشگاه برگزار گردید

جلسه انجمن اولیا و مربیان آذرماه در دبیرستان دوره اول دانش پژوهان

با توجه به اهمیت مشارکت و همکاری اولیاء در اداره مدرسه، جلسات انجمن اولیاء و مربیان با حضور موثر اولیاء منتخب و همکاران در دفتر مدرسه به صورت مستمر برگزار می گردد. در این جلسه فعالیت های جاری مدرسه و راهکارهای استفاده از توانمندی اولیاء در راستای کمک به روند کمی و کیفی فعالیت های مدرسه مورد بررسی قرار گرفت .

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب خوانی

به مناسبت هفته کتابخوانی و به منظور اشاعه فرهنگ پسندیده کتابخوانی، دبیرستان دوره اول دانش پژوهان اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی نمود.

این نمایشگاه با مشارکت امور تربیتی و همکاری دانش آموزان آنها برگزار گردید.

اجرای مانور زلزله در دبیرستان دوره اول دانش پژوهان

این مانور فرضی زلزله روز یکشنبه مورخ 92/9/10 همزمان با سراسر کشور به صورت نمادين در دبیرستان دوره اول دانش پژوهان برگزار و دانش‌آموزان آمادگی خود را برای مواجه با حوادث غیرمترقبه به ویژه زلزله ارتقا دادند.
به گفته مدیرآموزشگاه : هدف از اجرای این مانور، افزایش سطح آگاهی دانش آموزان در مورد زلزله و ایجاد آمادگی برای انجام واکنش های صحیح و سریع در برابر آن است.

بازدید از نمایشگاه کتاب

همزمان با بازگشایی نمایشگاه کتاب وبه منظور آشنایی دانش آموزان با فرهنگ کتاب وکتاب خوانی روز چهارشنبه 92/9/6 وشنبه 92/9/9 در دو نوبت مجزا کلیه دانش آموزان دبیرستان دوره اول دانش پژوهان از نمایشگاه بازدید به عمل آوردند .

برگزاری مراسم پر فیض زیارت عاشورا

به مناسبت تاسوعا وعاشورای حسینی مراسم پر فیض زیارت عاشورا در آموزشگاه دانش پژوهان برگزار گردید در این مراسم که با حضور کلیه دانش آموزان وپرسنل آموزشگاه برگزار گردید با نذورات پدیرایی گردید

اجرای مانور زلزله در دبیرستان نمونه هاجر

تکلّم زمین در قیامت چگونه است؟
خداى متعال در آیه 4 سوره «زلزله» به مسأله تکلم زمین در قیامت اشاره کرده، مى فرماید: «زمین در آن روز تمام خبر خود را باز مى گوید» (یَوْمَئِذ تُحَدِّثُ أَخْبارَها)
در فضیلت سوره زلزله از امام صادق علیه السلام روایت است: از قرائت سوره الزلزله خسته نشوید زیرا هر كس در نمازهای مستحب خود این سوره را بخواند آزار زلزله ای بر او نخواهد رسید.
دانش آموزان این آموزشگاه در روز یکشنبه 92/9/10 در مانور زلزله شرکت نمودند.

شرکت دانش آموزان دبیرستان نمونه هاجر در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه

در روز جمعه 92/8/8 دانش آموزان دبیرستان نمونه هاجر به همراه دبیران خود در نماز جمعه شرکت نمودند.

جدول تطبیق ونحوه ی ادامه تحصیل در دوره های تحصیلی

فایل ضمیمه: 

اجرای مانور زلزله( دبیرستان شهید دوران )

روزیکشنبه مورخه 92/09/10 همزمان با سراسر کشور مانور زلزله در دبیرستان شهید عباس دوران دوره اول اجرا شدضمنا قبل از اجرای مانور کلاس آموزش ایمنی در برابر زلزله برگزار گردید.

برگزاری مانور زلزله دردبیرستان الهیه باهنر

درروز یک شنبه مورخ 92/9/10 مانور زلزله با انجام برنامه هایی برای ایجاد آمادگی لازم دربرابر زلزله ودر نهایت کاهش تلفات وخسارت ناشی از آن و با آموزش کلیه دانش آموزان ونواختن زنگ زلزله و اجرای مانور برگزارشد.

شرکت دانش آموزان الهیه باهنر در نماز جمعه

در روز جمعه مورخ 92/9/8 تعدادی از دانش آموزان آموزشگاه به همراه معاون پرورشی ومربی پروشی در نماز جمعه شرکت کردند.

برگزاري جلسه آمادگي دانش آموزان در اجراي طرح مدام دبيرستان متانت

در تاريخ92/9/10جلسه اي مبني برآشنايي و آمادگي هر چه بيشتر دانش آموزان در اجراي طرح مدام برگزار گرديد.
در اين جلسه دبيران گرامي با معرفي هميار معلم خود به تبيين وظايف پرداختند. همچنين پيشنهاد گرديد كلاس آموزشي ورفع اشكال استفاده از برد هوشمند توسط همكاران نيز داير گردد.

بازديد از نمايشگاه كتاب پارك شاهد (دبيرستان مير داماد دوره اول )

"كتاب خوب غذاي روح بشر است "
به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني در مورخه 10/9/92روز يكشنبه تعداد 20 نفر از دانش آموزان فعال در امر كتابخانه به سرپرستي معاون پرورشي آموزشگاه از نمايشگاه كتاب واقع در پارك شاهد بازديد به عمل آوردند.

"نماز گفتگوي راز است و برآوردن نياز " دبيرستان مير داماد دوره اول

در مورخه 10/9/92 روز يكشنبه برنامه ي ثانيه هايي با نماز با حضور سر كار خانم كرم پور از اقامه نماز استان و دانش آموزان در دو كلاس برگزار گرديد. در اين برنامه ضمن برگزاري برنامه ، مسابقه اي تحت عنوان بهترين خلاصه از مطالب برگزار گرديد.

تبریک کسب مقام اول شطرنج بین مدارس دخترانه ناحیه 3 دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

کسب مقام اول شطرنج بین مدارس دخترانه ناحیه 3 دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول توسط دانش آموزان صدف استوار، ریحانه امیری، فاطمه سلیمانی و آتین عسگری را به این دانش آموزان تبریک می گوییم. به این مناسبت طی مراسمی از این دانش آموزان در آموزشگاه تقدیر به عمل آمد.

برگزاری جلسه عمومی انجمن اولیا و مربییان در دبیرستان دوره اول غیر دولتی ساعی

طبق اهداف کلی انجمن های اولیا و مربیان در این جلسه مطالبی مطرح شد که بتوان از آن ها در جهت ارتقای سطح آموزشی و پرورشی دانش آموزان با توجه به بازه سنی حساس آن ها استفاده نمود.همچنین راهکارهایی از سوی دبیران در مرد ایجاد انگیزه و علاقه و همچنین استقلال در خواندن دروس به اولیا ارائه شد.

اجرای مانور زلزله-دبیرستان دکترمنوچهری رجایی

امروز یکشنبه 10/9/92 دردبیرستان دکترمنوچهری رجایی، مانور زلزله با همراهی وهمکاری همه دانش آموزان وکارکنان آموزشگاه به منظورایجاد آمادگی لازم برای زلزله احتمالی و تمرین راههای پیشگیری و کاهش تلافات وخسارات ناشی از زلزله اجرا گردید

بازدید دانش آموزان از کلاس ها و نمایشگاه آشنایی با فناوری نانو_مدرسه غیر دولتی ساعی_قسمت 4

به منظور آشنایی دانش آموزان آموزشگاه با فناوری نانو وآمادگی جهت شرکت در المپیادنانو با دعوت پژوهش سرای دانش آموزی ناحیه یک کرمانشاه در مورد تشکیل کلاس های آمادگی کلیه دانش آموزان با همکاری دبیران خود از نمایشگاه ذکر شده بازدید نمودند.

بازدید دانش آموزان از کلاس ها و نمایشگاه آشنایی با فناوری نانو_مدرسه غیر دولتی ساعی_قسمت 3

به منظور آشنایی دانش آموزان آموزشگاه با فناوری نانو وآمادگی جهت شرکت در المپیادنانو با دعوت پژوهش سرای دانش آموزی ناحیه یک کرمانشاه در مورد تشکیل کلاس های آمادگی کلیه دانش آموزان بها همکاری دبیران خود از نمایشگاه ذکر شده بازدید نمودند.

بازدید دانش آموزان از کلاس ها و نمایشگاه آشنایی با فناوری نانو_مدرسه غیر دولتی ساعی_قسمت 2

به منظور آشنایی دانش آموزان آموزشگاه با فناوری نانو وآمادگی جهت شرکت در المپیادنانو با دعوت پژوهش سرای دانش آموزی ناحیه یک کرمانشاه در مورد تشکیل کلاس های آمادگی کلیه دانش آموزان بها همکاری دبیران خود از نمایشگاه ذکر شده بازدید نمودند.

بازدید دانش آموزان از کلاس ها و نمایشگاه آشنایی با فناوری نانو_مدرسه غیر دولتی ساعی_قسمت 1

به منظور آشنایی دانش آموزان آموزشگاه با فناوری نانو وآمادگی جهت شرکت در المپیادنانو با دعوت پژوهش سرای دانش آموزی ناحیه یک کرمانشاه در مورد تشکیل کلاس های آمادگی کلیه دانش آموزان بها همکاری دبیران خود از نمایشگاه ذکر شده بازدید نمودند.

برگزاری مانور سراسری زلزله ***دبیرستان قیام***

اجراي مانور زلزله در دبيرستان پرديس (دوره اول)مجتمع حيات طيبه

زنگ زلزله رأس ساعت 10صبح روز يكشنبه مورخ 92/9/10 دراين آموزشگاه به صدا درآمد ومانور زلزله با نظم كامل اجرا گرديد.

دوره آموزش اسلحه شناسی حلقه صالحین (دبیرستان شهیدصیادشیرازی)

یک شنبه 10آبان 92 از سوی بسیج دانش آموزی ناحیه 3 و سپاه پاسداران کرمانشاه یک دوره آموزش عمومی برای بسیجیان عادی دبیرستان شهید صیاد شیرازی برگزار گردید . همزمان ،دوره آموزش اسلحه شناسی برای تبدیل عضویت 60دانش آموز بسیجی حلقه صالحین از عادی به فعال به اجرا درآمد .

برگزاری مانور زلزله دبیرستان الهیه گروه شهید رجایی به روایت تصویر

اجرای مانور زلزله در دبیرستان دخترانه وحدت

مانور زلزله

با توجه به تکانهای زمین در چند روز اخیر در استان کرمانشاه اجرای یک مانور موفق از ضروریات مدارس استان به نظر میرسید به این منظور امر وز یکشنبه 10 آذر 92 مانور زلزله در دبیرستان شهید صیاد شیرازی به اجرا در آمد.

مقام دوم فوتسال ناحیه توسط دبیرستان شهیدصیادشیرازی

مدت کمی بعد کسب مقام نخست فوتسال یادواره شهدای دانش آموزدر بین نواحی 3گانه کرمانشاه ، این بار هم کسب مقام دوم مسابقات فوتسال ناحیه توسط دانش آموزان دبیرستان شهید صیاد شیرازی برگ زرین دیگری برکتاب افتخارات آموزش وپرورش ناحیه 3 کرمانشاه افزود .این پیروزی بردانش آموزان وهمکاران مبارک باد.