Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

آخرین فرصت ارسال لیست نمرات عملی نوبت دوم درس آمادگی دفاعی
خانه | آرشیو ماهیانه

بهمن 1392

گرامیداشت روز امور تربیتی : دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
به مناسبت گرامیداشت روز امور تربیتی مدیر آموزشگاه عصمت (دوره اول) مورخ 7/12/92 از مربیان پرورشی و تربیت بدنی با اهداء هدایایی تقدیر به عمل آورد .
همچنین با دعوت از گروه هنری رها این روز را ارج نهادند .

کسب مقام : دبیرستان عصمت (دوره اول)

دانش آموزان گروه سرود دبیرستان عصمت (دوره اول) موفق به کسب مقاو سوم در ناحیه 3 شدند .

جلسه فوق العاده شورای دبیران : دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
مورخ 4/12/91 جلسه فوق العاده ی شورای دبیران جهت بررسی پیش نویس راهبرد ها وجهت گیری های دفتر وزارتی تشکیل گردبد . پس از جمع آوری نظرات و دیدگاهای همکارن این آموزشگاه گزارش خلاصه آن به آموزش ناحیه 3 ارسال شد.

اجراي سرودتوسط گروه سرود دبيرستان ملاصدرا درتالارشهيدبهشتي بمناسبت هفته تربيت اسلامي

دانش آموزان گروه سرود دبيرستان ملاصدرا درروزچهارشنبه 7/12/92درتالارشهيدبهشتي درمراسمي كه ازسوي امورتربيتي ناحيه 3بمناسبت گراميداشت هفته تربيت برگزارشدجهت ااجراي سرودحضورپيداكردند.

کسب مقام دوم مسابقات علمی-کارگاهی حرفه و فن مرحله ی ناحیه ای-دبیرستان شهدای باغ ابریشم

دانش آموزان نگین زارع ،نگین امیری و فاطمه عباسی با کسب رتبه دوم مسابقات علمی - کارگاهی حرفه و فن در سطح مدارس ناحیه 3 ،موفق شدند به مرحله استانی این مسابقات راه یابند .

كسب رتبه دوم مسابقات سرود ناحيه توسط دانش اموزان مدرسه غيردولتي دانش پژوهان

دانش آموزان دبيرستان غيردولتي دانش پژوهان درمسابقات سرود ناحيه رتبه دوم را كسب نمودند.ضمن تشكر اززحمات دانش آموزان ومربي محترم وزحمتكش پرورشي سركار خانم صابري اين موفقيت را تبريك ميگوييم.

حضورگروه تئاتردبيرستان ملاصدرادرمسابقات ناحيه

درروزسه شنبه 6/12/92گروه تئاتردبيرستان ملاصدراجهت اجراي نمايش درتالارشهيدبهشتي حضورپيداكردند.

كسب رتبه اول درسطح ناخيه توسط گروه سروددبيرستان ملاصدرا

دانش آموزان گروه سروددبيرستان ملاصدرا دوره دوم باشركت درمسابقات سرود موفق به كسب رتبه اول ناحيه شدند.

جلسه فوق العاده شورای دبیران در خصوص پیش نویس راهبردهای دفتر وزارتی-دبیرستان دانش

بسمه تعالی

در تاریخ 12/5/ 1392 جلسه شورای دبیران با حضور کلیه ی همکاران و مدیر مجتمع در راستای پیش نویس راهبردهای دفتر وزارتی در محل دفتر آموزشگاه با قرائت قرآن و ذکر صلوات تشکیل شد و بندهایی از آن مورد بررسی قرار گرفت که نظرات همکاران به شرح زیر می باشد.

1– طرح همگام با قرآن در مدرسه دانش از ابتدای سال اجرا شد و با بازدید هایی که از کلاسها به عمل آمده همکارها خیلی خوب کار کردند و معتقدند که شروع درس با قرآن کلاس را پر برکت میکند ولی بهتر است که ترجمه آیات قرآن هم در کلاس کار شود و همچنین در مورد شا ن نزول سوره و آیات هم بچه ها آشنا شوند و از همکاران تقدیر و تشکر به عمل آمد.
2-آزمون آغازین : نظر همکاران بر این ا ست که آزمون آغازین وقت گیر می باشد و فقط اتلاف وقت و هزینه است .زمان آزمون مناسب نیست اگر همان هفته اول باشد خیلی بهتر است و جزء نمرات مستمر باشد و سئوالات از طریق ادره باشد که در این مورد گروه ادبیات نظر بر این داشتند که چون درس ادبیات مفهومی می باشد باید منابع در دسترس باشد و طراح سئولات باید از پایه ششم آگاهی داشته باشد . دبیران ریاضی کمبود وقت و آشنا نبودن دانش آموزان با سئولات تستی و جواب دادن شانسی به سئولات بدون حل آنها درصد ریاضی را پایین می آورد ودر بعضی مواقع نتیجه امتحانات غیر واقعی است .
3-کلاسهای فوق برنامه : تشکیل کلاسهای فوق برنامه همزمان با تدریس باشد نتیجه بهتری دارد و دبیران بیشتر هدف های کتاب و نمونه سئوالات را با بچه ها کار کنند –برای اردیبهشت ماه ده جلسه کلاس فشرده و نزدیک به امتحانات باشد

4- سازماندهی و نیروی انسانی : دبیران از تدریس دروس غیر مرتبط نا راضی بودند ودر جلسه مطرح شد که هر درس را به دبیر مربوطه بدهند و در ضمن ساعات تدریس به طور عا دلانه بین همکاران تقسیم شود.

5- در ضمن در طرح و تدوین کتاب زبان پایه هفتم و پایه دوم در سال تحصیلی 94/93 به نیازها و امکانات آن آستان طرح و چاپ شود ودر طرح کتب توانایی و امکانات نقاط مختلف کشور در نظر گرفته شود.

گزارش هفته تربيت دبيرستان ميرداماد دوره اول

هفته تربيت 8 اسفند و سالروز تاسيس نهاد مقدس امور تربيتي بر سفيران عرصه تربيت مبارك باد.
به مناسبت هفته تربيت اسلامي و روز امور تربيتي ،برنامه هاي زير در آموزشگاه اجرا گرديد:
1- تهيه و نصب روز شمار هفته تربيت در تابلو اعلانات
2- تهيه و نصب بنر
3- حضور دانش آموزان و همكاران در نماز جمعه مورخه 2/12/92
4- برگزاري مراسم جشن با حضور دانش آموزان و همكاران در مورخه 6/12/92 روز سه شنبه در حياط آموزشگاه
5- اجراي برنامه هاي مناسب از جمله :قرائت قرآن،مقاله،اجراي سرود ملي توسط گارد پرچم تشكيلات فرزانگان ،اجراي سرود و سخنراني مدير آموزشگاه

جلسه ی شورای دبیران اسفند _دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روزسه شنبه 92/12/6 جلسه ی شورای دبیران باحضور اکثر همکاران در دفتر آموزشگاه برگزار شد و مدیر آموزشگاه پس از تبریک هفته ی تربیت اسلامی و تشکر از زحمات همکاران پرورشی آموزشگاه و آرزوی توفیق برای ایشان و تاکید بر لزوم فعالیت های پرورشی وامور تربیتی در کنار آموزش ، جلسه را آغاز نمودند.
در این جلسه پیرامون مطالب زیر بحث وتبادل نظر گردید:
1_ بررسی نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی و تلاش در جهت تقویت بنیه ی علمی دانش آموزان .
2_ بررسی میانگین نمرات نوبت اول دانش آموزان آموزشگاه در سطح ناحیه .
3_ ارائه راه کارهایی جهت تقویت بنیه ی علمی دانش آموزان پایه سوم .
4_ جمع آوری پیشنهادات و راه کارهای همکاران در خصوص مسایل آموزشی و پرورشی آموزشگاه .
5_ جمع بندی مطالب و مسائل مطرح شده در جلسه توسط مدیر آموزشگاه و تعیین اهداف آینده ......

کسب مقام اول سرود در منطقه -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوه اول )

هفته بزرگداشت تربیت اسلامی در دبیرستان دانش (دوره اول)

با توجه به فرا رسیدن هفته امور تربیتی، مراسمی روز سه شنبه 6 اسفندماه92 با حضور بسیج دانش آموزی ناحیه3 و همکاران ودانش آموزان در دبیرستان دخترانه دانش (دوره اول)برگزار شد.
در این مراسم پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید و مراسم گارد پرچم وپخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران،فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی ناحیه3 خانم کرمی ضمن گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی، مطالبی را در جمع همکاران و دانش آموزان ارائه نمودوسپس جایزه حجاب برتر از طرف ریئس سازمان بسیج دانش آموزی جناب سرهنگ حاتمی رابه دانش آموز الناز شفیعی اهداء نمودند.
ومدیر مدرسه خانم نوروزی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، مهمترين اهداف تشكيل امور تربيتي را حراست از مرزهاي اعتقادی و حفظ دستاوردها و همچنین تبيين ارزشهاي انقلاب در مدارس دانست.شایان ذکر است در این مراسم، سرودی توسط دانش آموزان به اجرا در آمد وازمربیان پرورشی تقدیر وتشکر بعمل آمد.

اجرای سرود یا علی ،علی توسط دانش آموزان دبیرستان فرهنگ دوره اول

با اجرای سرود همگانی یاعلی،علی ... توسط دانش آموزان دبیرستان فرهنگ دوره اول در اسفندماه 92 علاوه بر شور ونشاط در بین دانش آموزان ، آغاز هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی را گرامی داشتند.

شرکت در مسابقه آزمایشگاه علوم – دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه 5 اسفند 92 دانش آموز پایه سوم اسراء رخشانپور در مسابقه آزمایشگاه علوم که در دبیرستان شاهد یاران امام (ره) برگزارشد شرکت نمودند.

جلسه فوق العاده شورای دبیران -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

در تاریخ 6/12/92 جلسه ی فوق العاده ای در خصوص پیش نویس راهبرد های دفتر وزارتی برگزار گردید و همکاران محترم راهکاراهای خود را به صورت مکتوب ارائه دادند وبه اداره ارسال گردید

گزارش مراسم هفته ی تربیت اسلامی در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

روز دوشنبه 92/12/5 در مراسمی به مناسبت هفته تربیت اسلامی و بزرگداشت امور تربیتی:
پس از قرائت قرآن ، اجرای دکلمه ، سرود ، نمایش دانش آموزان و سخنرانی مدیر آموزشگاه در خصوص اهمیت امور تربیتی در آموزش وپرورش و تقدیر از زحمات همکاران پرورشی ، تربیت بدنی ، مشاوره ، بهداشت و اقامه نماز هدایایی به رسم یاد بود به ایشان تقدیم شد .

تقدیر از 11 دانش آموز برتر استان در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

برگزاری مراسمی به مناسبت موفقیت 11 نفر از دانش آموزان پایه هفتم دبیرستان نمونه دولتی هاجر _ در بین 30 نفر برگزیده استان ، در آزمون پیشرفت تحصیلی _ و اهداء جایزه به ایشان در روز دوشنبه 92/12/5 .

آموزش درس زيست شناسي بصورت عملي دردبيرستان ملاصدرا

درروزدوشنبه 5/12/92سركارخانم حسيني دبيرزيست شناسي اين آموزشگاه جهت تدريس قلب وگردش خون دركلاس ازنمونه زنده حيواني (قلب گوسفندحهت تشريح )استفاده نمودندكه اينكارموجي ازهيجان وعلاقمندي دردانش آموزان ايجادكرد.

كسب رتبه اول استان دررشته زبان خارجه توسط دانش آموزپگاه خسروي ازدبيرستان ملاصدرادوره دوم

دانش آموز پگاه خسروي باشركت درمسابقات آزمون پيشرفت تحصيلي متوسطه دوم موفق به كسب رتبه اول استان دررشته زبان انگليسي شد.

دعوت از خانم کرم پور در دبیرستان الهیه باهنر برای سخنرانی راجع به ضرورت نمازوبر پا داشتن آن

در روز دوشنبه مورخ 5/12/92خانم کرم پور از اقامه ی نماز اداره کل ,برای سخنرانی و ارشاد وتشویق دانش آموزان آموزشگاه به خواندن نماز و اهمیت آن در زندگی و ضرورت خواندن نماز توضیحاتی ایراد نمود .

راهيابي دانش آموزفاطمه شهبازي بعنوان اعضاي شوراي دانش آموزي استان ازدبيرستان ملاصدرا

دانش آموز فاطمه شهبازي بعنوان يكي از4نفرعضوشوراي دانش آموزي استان انتخاب گرديد.

فعالیت های دبیرستان غیردولتی میثاق ( دوره اول و دوم )در هفته جاری

دانش آموزان دبیرستان غیردولتی میثاق در مسابقات فرهنگی و هنری شرکت نمودند.همچنین آقایان سعید فولادی و سجاد کرجی در مسابقات نستعلیق شرکت نمودند. از دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارکه فجر تقدیر بعمل آمد. این دانش آموزان در مسابقات والیبال فوتسال و هندبال و شطرنج شرکت نموده بودند.

شركت دانش آموزان دبيرستان ملاصدرا درمسابقات سرود

درروزيكشنبه 4/12/92دانش آموزان دبيرستان ملاصدرادرمسابقات سرودناحيه شركت كردند.

شرکت در مسابقه آزمایشگاه علوم : دبیرستان عصمت (دوره اول)

بسمه تعالی
مورخ 5/12/92 یکی از دانش آموز ان عصمت (دوره اول) در مسابقه آزمایشگاه علوم که در دبیرستان شاهد یاران امام (ره) برگزارشد شرکت نمودند.

تغذیه رنگین کمانی با این رنگ های زندگی

زمانی که در حال نوش جان کردن میوه یا سبزی خوش رنگ و لعابی بوده اید چقدر به رنگ آن توجه کرده اید؟ مثلا از خودتان پرسیده اید سیب سرخی که رنگ زیبایش هر کسی را به خوردن آن برانگیخته می کند، چه ویژگی های تغذیه ای دارد یا پرتقال توسرخ یا نارنجی رنگی که آدم را یاد رنگ زیبای خورشید دم غروب می اندازد، اصلا چرا این رنگی و این رنگ بیانگر چه ویژگی های تغذیه ای است؟ و اصلا چرا متخصصان تغذیه تنوع غذایی را پیشنهاد کرده و معتقدند بهترین رژیم غذایی، برنامه ای است که تنوع غذایی در آن رعایت شده باشد؟ همین حالا جواب همه این سوال ها را می خوانید.
رعایت تنوع غذایی بهترین الگوی تغذیه ای است. به این دلیل که ترکیبات غذایی لازم در اختیار بدن قرار می گیرد. انتخاب و مصرف انواع میوه و سبزی نیز از این قاعده مستثنی نیست. به این معنی که با خوردن میوه ها و سبزی های مختلف نیاز بدن به انواع ترکیب های ضروری تامین می شود، اما با آگاهی از ترکیب هر یک از میوه ها و سبزی ها می توانید برنامه متنوعی داشته باشید. یکی از راه های شناخت ویژگی های تغذیه ای میوه ها و سبزی ها، رنگ آنهاست. در علم تغذیه رعایت تنوع غذایی از روی رنگ مواد غذایی به “تغذیه رنگین کمانی” معروف است. به همین دلیل رنگ های اصلی موادغذایی را به هفت رنگ اصلی تقسیم بندی می کنند.
هر رنگ، یک نشانه
هر رنگ، بیانگر ویژگی خاصی در خوراکی هاست، اما همه رنگ ها نشانه وجود نوعی آنتی اکسیدان در خوراکی مورد نظر است. در واقع هر یک از رنگ ها متعلق به نوعی آنتی اکسیدان است. اگر یادتان رفته، یادآوری کنیم که آنتی اکسیدان ها اصلی ترین عوامل از بین برنده رادیکال های آزاد (از عوامل اصلی ابتلا به سرطان) هستند. بنابراین با رعایت تنوع رنگی در مصرف میوه ها انواع آنتی اکسیدان ها را دریافت خواهید کرد، اما هر رنگ ویژگی خاصی دارد و در پس رنگ هر یک از میوه ها، یک دنیا حرف ناگفته نهفته است.
بنفش، دوست قلب

اولین رنگ این رنگین کمان غذایی، رنگ بنفش است. طیف این رنگ را آبی ـ بنفش در نظر می گیرند. بنابراین از انگور سیاه تا بلوبری در این گروه قرار می گیرند. خوراکـی های آبی ـ بنفش حاوی آنتی اکسیدان آنتوسیانین هستند. هر چه رنگ میوه تیره تر باشد، میزان آنتوسیانین آن بیشتر است.

تشکیل کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی-دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) دوره اول

در روز 92/12/5 ساعت 9 صبح در دفتر آموزشگاه ،جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور مدیر و اعضای کمیته ،برگزار گردید.

پرتال دبیرستان دخترانه وحدت جزء 100 پرتال برتر شناخته شد

پرتال دبیرستان دخترانه وحدت جزء 100 پرتال برتر شناخته شد.

کلیدهای دهگانه برای درخشیدن در محل کار

۸ ساعت، حداقل زمانی است که هر یک از ما در محیط کار سپری می کنیم به عبارت روشن تر بخشی از زندگی ما در محیط کار و در کنار همکارانمان می گذرد. پس کار و پیشه ما علاوه بر منبع در آمد مشخص کننده سبک زندگی مان هم هست. درخشش و موفقیت در محل کار، هم در عرصه اجتماعی اهمیت دارد و هم در پذیرش اجتماعی مان تاثیر گذار است در این ایمیل به شما می آموزیم که چطور در محیط کار بدرخشید و علاوه بر هماهنگی و زندگی مسالمت آمیز با همکارانتان بتوانید به پیشرفت های شغلی هم دست یابید.
1. از آنچه در شرکت می گذرد مطلع باشید
در دنیای کنونی که به عصر ارتباطات مشهور است خیلی زشت است که در جایی مشغول کار باشید و از آنچه در شرکت می گذرد مطلع نباشید. هر کارمندی باید از نحوه انجام امور و پروسه کارها در سازمانی که در آن کار می کند مطلع باشد حتی اگر به طور مستقیم با کارش در ارتباط نباشد.
2. چارت سازمانی خاص خودتان داشته باشید
در هر شرکت و مجموعه ای یک سری شبکه روابط آشکار و رسمی و یک سری روابط نانوشته و تاثیر گذار وجود دارد سعی کنید افراد مهم و تاثیر گذار شرکتتان را بشناسید و بدانید سرنخ هر کاری دست چه کسی است!
3. وامدار فرد یا گروهی نباشید
سعی کنید بیش از اندازه به گروه یا فرد خاصی وابسته نشوید در هر شرکتی بخش های مختلفی فعالیت می کنند و برخی کارکنان سازمان بیشتر از سایرین با یکدیگر صمیمیت دارند شما سعی کنید با همه در ارتباط باشید اما به هیچ کدام بیش از اندازه وابسته و وامدار نشوید.
4. رگ های حیاتی شرکت را بشناسید
هر سازمانی یک سری پروژه ها و فعالیت های ویژه و بعضا محرمانه دارد که منبع اصلی درآمد آن مجموعه به حساب می آید. سعی کنید شریان های اصلی فعالیت های شرکت و پروژه های مهم و اینکه در چه مرحله ای هستند را به خوبی بشناسید.
5. معقول باشید
سعی کنید تصویری درست از خودتان و شخصیتتان را در بین همکاران جا بیاندازید. کسی که در پی به ثمر رساندن امور است ،هیچ کاری را سر سری انجام نمی دهد و سعی می کند جایگاه خودش و همکارانش را ارتقا بخشد.
6. دیگران را در جریان امور بگذارید
آنچه در دست دارید و مشغول انجام آن هستید به سایر همکارانتان معرفی کنید سعی کنید ضمن استفاده از نظرات سازنده آنها در جمع احساس مشارکت و همکاری به وجود آورید.
7. با همه سازگار باشید

جلسه شورای دبیران دبیرستان شهید عباس یوسفی (دوره اول)

درمورخه 92/12/4روز یکشنبه ساعت 11 صبح دردفتر آموزشگاه جلسه شورای معلمان برگزار گردید که به موضوعات زیر پرداخته شد.
1-برگزاری آزمون هماهنگ دروس پایه وموردنیاز
2- رعایت بودجه بندی درتدریس تا پایان اسفند
3-ثبت نمرات مستمر دردفاتر وبازدید توسط معاون مدرسه دراین خصوص
4-توصیه های امنیتی وباز دارند به دانش آموزان درخصوص مواد آتش زا ومواد منفجر ه درروز های پایانی مدرسه
5-دایربودن مدرسه درروزهای پایانی سال طبق اعلام ناحیه به مدارس
6-همکاری جهت شناسایی دانش آموزان ناهنجار درفصل پایانی مدرسه
7-همکاری وهمراهی همکاران درخصوص اشاعه فرهنگ نماز ومسائل تربیتی واخلاقی
8- پیش نویس راهبردی دفتروزارتی درخصوص اهداف وراهکارهای سند تحول بنیادی وبرنامه پنجم توسعه همکاران بحث وتبادل نظر پرداختند.

جلسه شورای دبیران دبیرستان شهید عباس یوسفی (دوره اول)

درمورخه 92/12/4روز یکشنبه ساعت 11 صبح دردفتر آموزشگاه جلسه شورای معلمان برگزار گردید که به موضوعات زیر پرداخته شد.
1-برگزاری آزمون هماهنگ دروس پایه وموردنیاز
2- رعایت بودجه بندی درتدریس تا پایان اسفند
3-ثبت نمرات مستمر دردفاتر وبازدید توسط معاون مدرسه دراین خصوص
4-توصیه های امنیتی وباز دارند به دانش آموزان درخصوص مواد آتش زا ومواد منفجر درروز های پایانی مدرسه
5-دایربودن مدرسه درروزهای پایانی سال طبق اعلام ناحیه به مدارس
6-همکاری جهت شناسایی دانش آموزان ناهنجار درفصل پایانی مدرسه
7-همکاری وهمراهی همکاران درخصوص اشاعه فرهنگ نماز ومسائل تربیتی واخلاقی
8- پیش نویس راهبردی دفتروزارتی درخصوص اهداف وراهکارهای سند تحول بنیادی وبرنامه پنجم توسعه همکاران بحث وتبادل نظر پرداختند.

راهیابی دانش آموز امیر رضا رشیدی از دبیرستان شاهد مدلل به مسابقات مرحله ی کشوری شطرنج

دانش آموز امیر رضا رشیدی بازیکن منتخب زیر 14 سال شطرنج با کسب عنوان اول در مسابقات استانی به مسابقات کشوری شطرنج بوشهر راه یافت

برگزاری چهارمین مرحله امتحانات مستمر با هماهنگی دبیران و اولیا دانش آموزان در اسفند ماه 92 در دبیرستان شاهد مدلل

چهارمین مرحله امتحانات مستمر با هماهنگی دبیران و اولیا دانش آموزان از روز شنبه مورخه 92/12/3 تا روز چهارشنبه مورخه 12/21/ 92در دبیرستان شاهد مدلل برگزار می گردد.
لازم به توضیح است در پایان امتحانات مستمر به دانش آموزان کارنامه مستمر رایانه ای داده می شود .کارنامه این قابلیت را دارد که وضعیت دانش آموزان را درس به درس با خود دانش آموز و بقیه دانش آموزان مقایسه نماید و معدل و وضعیت اورا در کل مشخص کند

بازدید مسئولان ناحیه از دبیرستان نمونه دولتی هاجر (دوره اول)

در روز یکشنبه 92/12/4 آقای حیاتی معاون پرورشی ناحیه و آقای نظری کارشناس مسئول انجمن اولیاء ومربیان ناحیه
از نمایشگاه کار وفناوری و هنر های دستی دانش آموزان بازدید نمودند.

برگزاري جلسات انس بانماز دردبيرستان پرديس (دوره اول)مجتمع حيات طيبه

در هفته آخر بهمن وهفته اول اسفند مجموع جلسات انس بانماز بادعوت از كارشناس مذهبي دركلاسها ونمازخانه مدرسه برگزار گرديد.

آموزش بازي هاي بومي محلي به دانش آموزان توسط دبيرورزش دبيرستان ملاصدرا

درراستاي برگزاري جشنواره بازيهاي بومي محلي دبيرورزش اين آموزشگاه سركارخانم حسيني درتاريخ 4/12/92به دانش آموزان بازي محلي پلان راآموزش دادند.

برگزاری شورای دبیران با حضور جناب آقای فخری و جناب آقای فرهنگیان- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

در مورخه 92/12/3 از جناب آقای فخری معاونت محترم متوسطه ناحیه سه و جناب آقای فرهنگیان کارشناس مسئول متوسطه دوره اول در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) جهت شرکت در شورای دبیران دعوت به عمل آمد .اهم مسائل اجرا شده در این بازدید:
1.سخنرانی جناب آقای فخری برای دانش آموزان و تشکر و قدر دانی از همکاران جهت کسب رتبه توسط آموزشگاه در آزمون پیشرفت تحصیلی
2.اهداء جوائز به دانش آموزان حائز رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی توسط جناب آقای فخری
3.تشویق و اهداء جایزه به دبیرانی که در جشنواره ی تدریس مقام آوردند.
4.حضور بازدیدکنندگان ارجمند در شورای دبیران اسفندماه
5. تبادل اطلاعات ضروری بین کارشناسی مربوطه و دبیران آموزشگاه
در پایان ضمن آرزوی توقیق روز افزون برای مسئولین محترم ،از حضور فعالانه و دلسوزانه شان سپاسگذاریم.

راه یابی دانش آموزان والیبالیست دبیرستان نمونه دولتی هاجر به مرحله کشوری

راه یابی دانش آموزان "طناز امید بخش "و "کیمیا بهرامی" _ اعضاء تیم والیبال استان _ به مرحله کشوری را به ایشان ،دیگر اعضاء تیم و خانواده هایشان تبریک می گوییم.

تشویق دانش آموزان تلاشگر -زینب کبری (س)

طي مراسمي ازدانش آموزان تلاشگر وهمچنين دانش آموزان فعال دررشته هاي فرهنگي هنري بااهداي جوايز تقدير وتشكربعمل آمد

تشکیل ستادهفته بزرگداشت هفته تربیت اسلامی در دبیرستان دانش (دوره اول)

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت اسلامی (شجره طیبه ) ستادبزرگداشت این هفته با حضور مدیر و معاونین ، مربی پرورشی در دفتر دبیرستان دانش (دوره اول)تشکیل شد و در خصوص برنامه ها ی این هفته و تربیت دینی دانش آموزان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
تصویر خبر:

کسب مقام اول در جشنواره تدریس و تولید محتوای الکترونیکی-دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

کسب مقام اول در جشنواره تدریس و تولید محتوای الکترونیکی توسط همکار ساعی سرکار خانم خندان دبیر علوم این آموزشکاه را تبریک عرض می نماییم.

شرکت در نماز جمعه(آموزشگاه شهید دوران)

نماز جمعه یکی از عباداتی است که در فضیلتش همین بس که سوره ای از قرآن به نامش آمده است و به جماعت خوانده می شود.
جمعی از دانش آموزان و کارکنان آموزشگاه شهید دوران در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه مورخ 92/12/02 شرکت نمودند.

درصد قبولی ومیانگین نمرات ترم اول دانش آموزان دبیرستان شاهدمدلل

برای دیدن درصد قبولی ترم اول و میانگین نمرات دانش آموزان شاهد وغیر شاهد دبیرستان شاهد مدلل روی لینک زیر کلیک نمایید

http://www.shmodalal.blogfa.com

برگزاری جشن تلاش در دبیرستان دوره اول ودوم علامه طباطبایی مجتمع سعادت

امروز92/12/3 همزمان با آغاز هفته امور تربیتی جشن تلاش در این آموزشگاه برگزار گردید وبه دانش اموزان تلاشگر مدرسه جوائزی اهدا گردید

تشکیل کلاس آموزش خانواده در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روز سه شنبه 92/11/29 کلاس آموزش خانواده با حضورآقای بابایی و تعدادی از اولیاء علاقه مند در دبیرستان تشکیل گردید.

برگزاری اولین کارگاه مشاوره ای بهبود وضعیت تحصیلی دانش آموزان دبیرستان شاهد مدلل

امروز شنبه مورخه 92/12/3 اولین کارگاه مشاوره ای دانش آموزان دبیرستان شاهد مدلل با حضور اولیا آنها برگزار گردید. در این کارگاه وضعیت تحصیلی دانش آموزان به صورت فردی توسط مشاور مدرسه تجزیه و تحلیل گردیده و راهکارهای مناسب به اولیا ارائه می گردداین کارگاه فردا یکشنبه نیز ادامه دارد

برگزاری کلاس آموزشی پرتال همگام مدارس ناحیه 3 در دبیرستان شاهد مدلل

اولین جلسه آموزشی پرتال همگام مدارس ناحیه 3 امروز شنبه مورخه 92/12/3 در محل نماز خانه دبیرستان شاهد مدلل با حضور معاونین فن آوری مدارس تعیین شده برگزار گردید . این کلاس آموزشی در روزهای یکشنبه و دوشنبه نیز در همین مکان برگزار می گردد

کسب مقام و راهیابی دانش آموزان در مسابقات ورزشی در رشته های انفرادی و تیمی-دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

مقام اول انفرادی شطرنج در استان :صدف استوار ،راهیابی ریحانه امیری به تیم شطرنج استان ،مقام اول تیمی تنیس روی میز : پریا مقصودی و مارال هاشمی ، مقام اول انفرادی تنیس روی میز:پریا مقصودی ،مقام اول انفرادی تنیس روی میزپایه سوم: مارال هاشمی ،مقام سوم استانی در بسکتبال :شبنم انصاری و تارا خانه زرین و ملیکا بابایی

گزارش حضور دانش اموزان در برنامه ي نماز جمعه دبيرستان ميرداماد دوره اول

احتراماً به استحضار مي رساند به مناسبت هفته تربيت اسلامي ، تعدادي از دانش آموزان به سرپرستي مسئولين آموزشگاه در مورخه 2/12/92 در نماز جمعه شركت نمودند در اين مراسم ضمن گوش دادن به خطبه ها وپذيرايي از آنان و برگزاري نماز به دانش آموزاني كه بهترين خلاصه را برداشت نمودند جوايزي اهداء گرديد.

شرکت همکاران ودانش آموزان دبیرستان هاجر در نمازعبادی سیاسی

تعدادی از دانش آموزانآموزشگاه به همراه مربیان و تعدادی از همکاران در نماز جمعه 92/12/2 شرکت نمودند.

ختم قرآن مجید توسط همکاران آموزشگاه

دبیران و کادر اجرایی آموزشگاه ،قرآن مجید را ختم می نمایند

برگزاري جشن تلاش دانش آموزان دبيرستان ملاصدرا

درروزسه شنبه مورخه29/11/92طي مراسمي ازدانش آموزان تلاشگر وهمچنين دانش آموزان فعال دررشته هاي فرهنگي هنري بااهداي جوايز تقدير وتشكربعمل آمد.

محفل انس با قرآن (دبیرستان وحدت متوسطه اول)

در روز چهارشنبه سی ام بهمن ماه سال جاری دانش آموزان قرآنی در نمازخانه آموزشگاه حضور یافته و در این مراسم نورانی و پر فیض شرکت نمودند. سپس دانش آموزان به تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید پرداختند و در ادامه ختم صلوات و پذیرایی صورت گرفت.

شركت دانش آموزان دبيرستان ملاصدرادرنمازپرشكوه جمعه

درروزجمعه موخه:2/12/92جمعي ازدانش آموزان دبيرستان ملاصدرا همراه مربيان خوددرجمع نمازگزاران جمعه حضورپيداكردند.

کسب مقام ورزشی -دبیر ستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

کسب مقام اول تیمی و سوم انفرادی تنیس روی میز مرحله استانی توسط دانش آموز شروین دخت جمشید نژاد و مقام اول تیمی بد مینتون توسط دانش آموز لعیا محمدی را به خانوده محترم آنان و همکاران گرامی تبریک می گوییم

نماز جمعه (آموزشگاه شهید دوران)

روز جمعه مورخ 92/12/02 جمعی از دانش آموزان و کارکنان آموزشگاه شهید دوران در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شرکت نمودند

مهم: برنامه آزمون عملی در س آمادگی دفاعی (برنامه ریزی و مقدمات لازم را مطابق برنامه پیوست فراهم نمایید)

شایسته است مدیران محترم با رعایت نکات ایمنی و هماهنگی لازم با مربی آمادگی دفاعی آموزشگاه و  توجه به برنامه پیوست با مربیان اعزامی از سپاه همکاری لازم را به عمل آورند.و پس از برگزاری آزمون گزارش مصوری از روند برگزاری را به حوزه بسیج دانش آموزی ناحیه ارسال فرمایید.1-حضور مربی آمادگی دفاعی آموزشگاه در روز آزمون عملی همراه دانش آموزان الزامی می باشد.2-لیست نمرات عملی تایید شده  نوبت اول جهت ارائه به مربیان آماده باشد

فایل ضمیمه: 

جلسه شورای دبیران درمورخه 1392/11/30 دردفتر مجتمع آموزشی وپرورشی بصیرت

با ذکر صلوات برمحمد(ص) وآل محمد
جلسه شورای دبیران درمورخه1392/11/30 راس ساعت 10صبح دردفتر مجتمع بصیرت با تلاوت آیات کلام الله آغاز گردید:
دراین جلسه مدیر مجتمع برادر احمدعلی مرادی ضمن خیرمقدم گوئی به معاون آموزگاران مدارس تحت پوشش مجتمع به بررسی کیفیت آموزشی وتربیتی دانش آموزان پرداختند وشناسایی ومعرفی دانش آموزان ضعیف آموزشی توصیه هایی نمودند ودرصورت جمع آوری مشارکتهای مردمی ودادن آمار به امور انجمن اولیاء ناحیه 3 پرداخته شدودرپایان با ذکر صلوات وقدردانی ازحاضرین جلسه به پایان رسید.

محفل انس با قرآن دبیرستان عصمت (دوره اول) مورخ 29/11/92

به نام خالق يكتا
گزارش محفل انس با قرآن كريم ، دبيرستان عصمت ( دوره اول )
- اطلاع رساني به دانش آموزان
- فراهم كردن قرآن كريم به تعداد همكاران و دانش آموزان
- ختم سوره مباركه عنكبوت توسط دانش آموزان مورخ 29/11/92
- ختم سوره بقره توسط همكاران در دفتر آموزشگاه مورخ 29/11/92

دبيرستان عصمت ( دوره اول )

محفل انس با قرآن در دبیرستان دانش (دوره اول)

مراسم با شکوه محفل انس با قرآن و عترت با شعار " قرآن کتاب زندگی ”در
دبیرستان دانش (دوره اول)در بهمن ماه توسط کلیه همکاران و تشکلهای دانش آموزی برگزار گردید.

برگزاری پنجمین جلسه انجمن اولیاءومربیان دبیرستان الهیه رجایی92/11/29

اهم مذاکرات با توجه به عناوین مورد بحث در دستور کار:
جلسه با نام ویاد خدا وذکر صلوات بر محمد وآل محمد وبا حضور مدیریت محترم آموزشگاه واکثر یت اعضاءبرگزار گردیدوموارد ذیل مورد بررسی قرار گرفت:
-جمع آوری مشارکتها تا سقف سه میلیون وپانصد هزار تومان
-تجهیز نماز خانه با هزینه پنج میلیون ونهصد هزار تومان که بین دو شیفت تقسیم گردید
-گزارش نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی
-تقدیر از دانش آموزانی که پیشرفت تحصیلی داشته اند
- اختصاص مبلغ هفتصد هزار تومان برای خرید جوایز دانش آموزان
-آغاز به کار کلاسهای تقویتی ترم دوم در چهار درس ریاضی،عربی،علوم وزبان
برگزاری امتحانات مستمر نوبت دوم از 14 اسفند در دروس هدف

مسابقه هنرهای دستی وتجسمی دانش آموزان در سطح ناحیه 3

در مورخه 1392/11/30مسابقه مذکور با حضور دانش آموزان برگزیده در کانون امام خمینی (ره) برگزار گردید .نفرات برتر بعداً اعلام خواهند شد.معاون پرورشی

مسابقه هنرهای دستی وتجسمی دانش آموزان در سطح ناحیه 3

در مورخه 1392/11/30مسابقه مذکور با حضور دانش آموزان برگزیده در کانون امام خمینی (ره) برگزار گردید .نفرات برتر بعداً اعلام خواهند شد.معاون پرورشی

بازدید دانش آموزان دبیرستان فرهنگ (دوره اول ) از نمایشگاه نانو

درروز سه شنبه مورخه 29/11/92دانش آموزان دبیران فرهنگ از نمایشگاه نانو بازدید نمودند و توسط مجریان طرح در رابطه با علم و فناوری نانو اطلاعات مفید ی به دانش آموزان ارائه گردید و بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفت و تأکید داشتند که چنین دوره ها یی دوباره تکرار گردد

بازدید ازنمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان دبیرستان دانش

در تاریخ 92/11/29 گروهای آموزشی ناحیه3 از نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان در دبیرستان دانش بازدید بعمل آوردند.

تشکیل کلاس آموزش عملی درس آمادگی دفاعی (اسلحه شناسی) در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)

در تاریخ1392/11/29کلاس آموزش عملی درس آمادگی دفاعی (اسلحه شناسی) با حضور سرکار خانم نوروزی و سرکار خانم کرمی از بسیج دانش آموزی ناحیه و با شرکت دانش آموزان پایه سوم دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) و دبیرستان زینب کبری(س)در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) برگزار گردید.

تشکیل آموزش عملی درس آمادگی دفاعی (اسلحه شناسی) در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)

در تاریخ1392/11/29کلاس آموزش عملی درس آمادگی دفاعی (اسلحه شناسی) با حضور سرکار خانم نوروزی و سرکار خانم کرمی از بسیج دانش آموزی ناحیه و با شرکت دانش آموزان پایه سوم دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) و دبیرستان زینب کبری(س)در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) برگزار گردید.

تشکیل آموزش عملی درس آمادگی دفاعی (اسلحه شناسی) در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)

در تاریخ1392/11/29کلاس آموزش عملی درس آمادگی دفاعی (اسلحه شناسی) با حضور سرکار خانم نوروزی و سرکار خانم کرمیاز بسیج دانش آموزی ناحیه و با شرکت دانش آموزان پایه سوم دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) و دبیرستان زینب کبری(س)در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) برگزار گردید.

تشکیل جلسه محفل انس با قرآن- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

به مناسبت دهه ی فجر انقلاب اسلامی در بهمن ماه 92 جلسه ی محفل انس با قرآن با حضور دانش آموزان در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول برگزار گردید.

تشکیل ستاد بزرگداشت هفته تربیت اسلامی (شجره طیبه) در ؟آموزشگاه شاهد یاران امام ره

به مناسبت هفته بزرگداشت هفته تربیت اسلامی (شجره طیبه )با حضور مدیر و معاونین ،مشاور ، مربی پرورشی در دفتر این آموزشگاه تشکیل شد و در خصوص تربیت دینی دانش آموزان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

برگزاری مسابقات طناب کشی و فوتبال (دبیرستان شهید دوران)

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک سری مسابقات طناب کشی و فوتبال در بین دانش آموزان آموزشگاه شهید دوران برگزار شد و در پایان از نفرات و تیم های برتر تجلیل به عمل آمد.

شركت دانش آموزان در مسابقات كارگاهي : دبيرستان عصمت (دوره اول)

سه نفر از دانش آموزان دبيرستان عصمت (دوره اول) به نام هاي مريم پالاني و مريم سلطاني و طاهره اميري در مسابقات كارگاهي مورخ 28/11/92 دردبيرستان شاهد ياران امام شركت كردند . براي اين دانش آموزان آرزوي موفقيت داريم.

برگزاری جشن تلاش در دبیرستان رضوان یک شنیه27 بهمن 92

صبح امروز یکشنبه 92/11/27 مراسم تقدير و تشكر از دانش آموزان برتر مسا بقات فرهنگي و هنري علمي – ورزشي و نفرات ممتاز امتحانات نوبت اول با حضور كارشناسان  آموزش متوسطه ناحيه 3 و دانش آموزان و والدين محترمشان درسالن آموزشگاه برگزار گرديد .بعد از تلاوت آياتي چند از قرآن كريم و سرود ملی بصورت ویدئو کلیپ ، مدير مدرسه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و خوشامد گويي به کارشناسان  آموزش متوسطه ناحيه و والدين گرامي دانش آموزان به بررسی وضعیت آموزشی و فرهنگی مدرسه از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون پرداخت و در بخشی از سخنانش با توجه به افزایش رشد درصد قبولی نوبت اول نسبت به سال قبل ازهمت و تلاش خستگی ناپذیر کلیه همکاران و همدلی و همراهی اولیا و خود دانش آموزان قدردانی کرد و گفت بحمدالله در سال جاری نه تنها در هیچ زمینه ای کمبود و افت نداشته ایم که در بیشتر موارد رشد داشته که مناسب اما ناکافی است ،و تأکید نمود که از مهمترین برنامه های سال جاری آموزشگاه تلاش برای ارتقای سطح علمی و درسی دانش آموزان است بگونه ای که حداقل 20 نفر از آنها در آزمون های ورودی نمونه و استعداد های درخشان به موفقیت برسند و به برنامه های مقدماتی که تاکنون اجرا و در آینده نیز برنامه های مهمتری اتخاذ شده تیتر وار اشاره کرد. آنگاه آقای فرهنگیان کارشناس مسئول آموزش متوسطه دوره اول ناحيه 3 طی سخنانی به ارزیابی فعالیت های علمی آموزشی وفرهنگی مدرسه پرداخت و با تأکید بر این موضوع که مطابق تعریف یونسکو «باسواد» در هزاره سوم کسی است که همزمان سه شرط یا سه توانایی داشته باشد: تحصیلات عالی (دانشگاهی) داشته باشد، با کامپیوتر آشنا باشد و یک زبان بین المللی را بداند. به دانش آموزان ،والدین و همکاران درخواست کرد که سطح علمی و آموزشی خود را ارتقا داده و دائما آن را بروز نمایند . ایشان در پایان با ابراز خشنودی از برگزاری همه ساله این جشن در دبیرستان رضوان آن را سنت حسنه ای دانست که در آن اولیا محترم فارغ از هرگونه تحکم وملالی جهت تقدیر و قدرانی از فرزندان گرامیشان با مسئولین همکاری وهمراهی نموده و با اشتیاق تمام در این مراسم خصور بهم میرساند اظهار امیدواری نمود که این برنامه در سال های بعد نیز تداوم یابد. سپس کلیپ ویدیوئی از فعالیت های آموزشی و پرورشی سال جاری در آموزشگاه پخش شد.

آموزش اسلحه شناسی بصورت عملی ، در دبیرستان خاتم الانبیاء برگزار گردید

آموزش اسلحه شناسی بصورت عملی ، در نماز خانه دبیرستان خاتم الانبیاء در تاریخ 92/11/29 با حضور دانش آموزان پایه سوم ودبیر محترم آمادگی دفاعی آقای خزایی برگزار گردید.

شرکت دانش آموزان در نمایشگاه نانو**تالار شهید بهشتی***آموزشگاه قیام

برگزاری محفل انس با قرآن ***دبیرستان قیام (مرحله اول)

به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی محفل معنوی انس با قرآن کریم در نماز خانه تشکیل شدومورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.

پنجمین کلاس آموزش خانواده برگزار شد . دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

در تاریخ 29/11/92 پنجمین کلاس اموزش خانواده با موضوع جوانان وناسازگاری با خانواده و هدایت تحصیلی برگزار گردید و همچنین کتاب فرزندان ما جواهرند ولی ما آهنگریم به اولیاء محترم معرفی شد

برگزاری مسابقات کارگاهی مرحله ناحیه در دبیرستان پسرانه شاهد مدلل

امروز سه شنبه مورخه 92/11/29 مسابقات کارگاهی مرحله ناحیه با حضور گروههای شرکت کننده از مدارس مختلف در کارگاه دبیرستان پسرانه شاهد مدلل بر گزار گردید

برگزاری آزمون عملی درس آمادگی دفاعی (اسلحه شناسی ) دبیرستان فرهنگ (دوره اول )

درروز دوشنبه مورخه 92/11/28 دوره عملی آمادگی دفاعی با حضور جناب آقای جمشیدی مسؤل بسیج دانش آموزی و مربی آمادگی دفاعی آموزشگاه آقای پورقنبر برگزار گردید در این دوره دانش آموزان با اسلحه کلاشینکف وباز و بسته کردن آن آشنا گردیدند و بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفت و تأکید داشتند که این دوره ها دوباره تکرار گردد

کلاس عملی درس آمادگی دفاعی(دبیرستان دخترانه وحدت)

در روز دوشنبه بیست وهشتم بهمن ماه سال جاری کلاس عملی درس آمادگی دفاعی با مربی گری خانم پوربلاغی در نماز خانه آموزشگاه برگزار و به صورت عملی به آموزش و باز و بسته کردن اسلحه کلاشینکف برای دانش آموزان پرداختند و سپس اسلحه بین دانش آموزان توزیع و آنها نیز با نظارت دبیر آمادگی دفاعی خانم عباسی به باز و بسته کردن اسلحه پرداختند.در این جلسه آموزشی که 155 نفر از دانش آموزان دبیرستان های پردیس ،شکیب وپژوهش نیز حضور داشتند ،تصاویری از دفاع مقدس بر روی پرده به نمایش درآمد و خانم یاوری قبل از شروع جلسه به توجیه دانش آموزان پرداختند. در پایان ضمن پذیرایی از دانش آموزان ،نماز جماعت ظهر نیز در نمازخانه آموزشگاه برپا شد.

برگزاری مرحله دوم طرح مدام - دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در روز یکشنبه 27 بهمن ماه 92 مرحله دوم از طرح مدام در دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) برگزار گردید.

بردن دانش آموزان به سینما فرهنگ : دبیرستان عصمت (دوره اول)

دانش آموزان مورخ 28/11/92 با مربیان خود به سینما فرهنگ رفتند . از مربیان و دانش آموزان که در برقراری نظم کمک نمودند کمال تشکر را داریم .

جلسه اولیاءو مربیان ، دبیرستان عصمت (دوره اول)

مورخ 28/11/92 جلسه ای با حضور اولیاء دانش آموزان و مربیان دبیرستان عصمت (دوره اول) برگزار شد . در این جلسه مدیر و معاون آموزشی برخی از مشکلات رفتاری دانش آموزان را مطرح نمودند .در ادامه جلسه مشاور آموزشگاه جهت تعامل اولیاء با نوجوانان مطالبی را برای والدین ارائه دادند .

برگزاری جشن تلاش در دبیرستان رضوان یک شنیه27 بهمن 92

صبح امروز یکشنبه 92/11/27 مراسم تقدير و تشكر از دانش آموزان برتر مسا بقات فرهنگي و هنري علمي – ورزشي و نفرات ممتاز امتحانات نوبت اول با حضور كارشناسان محترم آموزش متوسطه ناحيه 3 و دانش آموزان و والدين محترمشان درسالن آموزشگاه برگزار گرديد .بعد از تلاوت آياتي چند از قرآن كريم و سرود ملی بصورت ویدئو کلیپ ، مدير مدرسه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و خوشامد گويي به مسئو ل محترم آموزش راهنمایی ناحيه و والدين گرامي دانش آموزان به بررسی وضعیت آموزشی و فرهنگی مدرسه از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون پرداخت و در بخشی از سخنانش با توجه به افزایش رشد درصد قبولی نوبت اول نسبت به سال قبل ازهمت و تلاش خستگی ناپذیر کلیه همکاران و همدلی و همراهی اولیا و خود دانش آموزان قدردانی کرد و گفت بحمدالله در سال جاری نه تنها در هیچ زمینه ای کمبود و افت نداشته ایم که در بیشتر موارد رشد داشته که مناسب اما ناکافی است ،و تأکید نمود که از مهمترین برنامه های سال جاری آموزشگاه تلاش برای ارتقای سطح علمی و درسی دانش آموزان است بگونه ای که حداقل 20 نفر از آنها در آزمون های ورودی نمونه و استعداد های درخشان به موفقیت برسند و به برنامه های مقدماتی که تاکنون اجرا و در آینده نیز برنامه های مهمتری اتخاذ شده تیتر وار اشاره کرد. آنگاه جناب آقای فرهنگیان کارشناس مسئول آموزش متوسطه دوره اول ناحيه 3 طی سخنانی به ارزیابی فعالیت های علمی آموزشی وفرهنگی مدرسه پرداخت و با تأکید بر این موضوع که مطابق تعریف یونسکو «باسواد» در هزاره سوم کسی است که همزمان سه شرط یا سه توانایی داشته باشد: تحصیلات عالی (دانشگاهی) داشته باشد، با کامپیوتر آشنا باشد و یک زبان بین المللی را بداند. به دانش آموزان ،والدین و همکاران درخواست کرد که سطح علمی و آموزشی خود را ارتقا داده و دائما آن را بروز نمایند . ایشان در پایان با ابراز خشنودی از برگزاری همه ساله این جشن در دبیرستان رضوان آن را سنت حسنه ای دانست که در آن اولیا محترم فارغ از هرگونه تحکم وملالی جهت تقدیر و قدرانی از فرزندان گرامیشان با مسئولین همکاری وهمراهی نموده و با اشتیاق تمام در این مراسم خصور بهم میرساند اظهار امیدواری نمود که این برنامه در سال های بعد نیز تداوم یابد. سپس کلیپ ویدیوئی از فعالیت های آموزشی و پرورشی سال جاری در آموزشگاه پخش شد.

جلسه مشترك مدير،معاونين،دبيران بامشاور به منظور بررسي امتحانات ودلايل افت تحصيلي دبيرستان پرديس(دوره اول)مجتمع حيات طيبه

جلسه اي باحضور همه ي همكاران شاغل دراين آموزشگاه به منظور دلايل افت تحصيلي برخي ازدانش آموزان وبررسي نتايج امتحانات ترم اول همزمان با برگزاري شوراي دبيران درروز دوشنبه مورخ 92/11/28 برگزار گرديد.

شرکت دانش آموزان دبیرستان الهیه گروه شهید باهنر در مسابفات کارگاهی

در روز دوشنبه مورخ 92/11/28 دانش آموزان سال سوم این آموزشگاه در مسابقات کارگاهی که از طرف ناحیه برگزار گردید شرکت نمودند

چهارمین جلسه دانش آموزان شاهد با مدیر دبیرستان پسرانه شاهد مدلل

امروز دوشنبه مورخه 92/11/28 چهارمین جلسه دانش آموزان شاهد با مدیر آموزشگاه ومعاونین در محل نماز خانه برگزار گردید
در این جلسه عملکرد دانش آموزان شاهد پایه های هفتم و سوم راهنمایی به صورت نمودار مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و از دانش آموزان شاهد خواسته شد ضمن تلاش بیشتر در امتحانات مستمر عملکرد بهتری نسبت به نوبت اول داشته باشند در ادامه با توجه به تشکیل کلاس های تقویتی در روزهای پنجشنبه ویژه این عزیزان از آنها خواسته شد حضور مرتب داشت باشند و مشکلات درسی خود را در این کلاس ها برطرف نمایند در پایان با توافق مدیر و دانش آموزان قرار شد در امتحانات مستمر اسفند ماه برای هر کدام از آنهانمودار عملکردی فردیرسم شود و با حضور اولیا آنها مورد بررسی قرار گیرد و به نفرات اول تا پنجم در هر پایه جوایز نفیسی اهدا گردد

برگزاری مسابقات کارگاه حره و فن در آموزشگاه شاهد یاران امام ره

روز دوشنبه مورخه 92/11/28 مسابقه کارگاهی حرفه و فن دختران با حضور مدارس دخترانه این ناحیه و داوران برگزار گردید

جلسه شورای دبیران در دبیرستان علامه طباطبایی مجتمع سعادت

در روز 92/11/28 در ساعت یازده صبح جلسه شورای دبیران در دبیرستان علامه طباطبایی برگزار شد در این جلسه همکاران گروه علوم تجربی دوره اول دبیرستان وگروه شیمی دوره دوم دبیرستان مطالب مهمی درباره مشکلات تحصیلی وروش های تدریس برتر ایراد نمودند

برگزاری جلیه انس با قرآن در دبیرستان(دوره اول)غیر دولتی ساعی

محفل انس با قرآن توسط معلم قرآن آموزشگاه با حضور دانش آموزان در محل نمازخانه مدرسه برگزار گردید که در این جلسه دانش آموزان به قرائت قرآن پرداختندو با راهنمایی دبیر خود ایرادات خود را در قرائت قرآن تصحیح نمودند.ضمناً در این جلسه دانش آموزان معانی آیات را دریافته و همچنین آموختند که دستورات قرآن در طول زندگی باید سرلوحه اعمالشان باشد.

برگزاري جلسه شوراي دبيران دبيرستان الهيه رجايي

جلسه شوراي دبيران در مورخه92/11/27 روز يكشنبه تشكيل و موارد ذيل بررسي گرديد:
شناسايي ومعرفي دانش آموزان جهت شركت در كلاسهاي تقويتي
اعلام زمان وساعت برگزاري كلاسها توسط همكاران
بررسي نتايج نوبت اول وكارنامه هاي پيشرفت تحصيلي
همكاري در برنامه هاي پرورشي وبهداشتي و...

برگزاري آزمون عملي درس آمادگي دفاعي (دبيرستان ميرداماد دوره اول)

در مورخه 27/11/92 روز يكشنبه ، آزمون عملي درس آمادگي دفاعي به طور مشترك با دبيرستان نمونه هاجر و سرپرستي مربي آمادگي دفاعي آموزشگاه و مربيان اعزامي از سپاه انجام شد.و دانش آموزان به نحو مطلوب اين آزمون را انجام دهند.

دومین مجمع عمومی دبیرستان شهیدصیادشیرازی

در تاریخ 27/بهمن/92 دومین مجمع عمومی انجمن اولیاء ومربیان دبیرستان شهید صیاد شیرازی در محل نماز خانه آموزشگاه راس ساعت 10صبح برگزار گردید.
40 دقیقه آخر این جلسه ی 3 ساعته را نمایندگان منتخب اولیاء وبدون حضور مربیان مدرسه اداره نمودندتا خود ایشان در فضای آزادترو بدون معذورات به بررسی امور آموزشگاه بپردازند.
محورهای بحث این جلسه عبارت بودند از: ا- تعامل وگفتگوی نمایندگان انجمن با اولیاء 2- تحلیل نتایج امتحانات نوبت اول
3-تحلیل آزمون پیشرفت تحصیلی 4- عملکرد کلاسهای فوق برنامه ومیزان تاثیرگذاری این کلاسها 4 –مباحث پیشگیری از آسیبهای اجتماعی 5- همکاریهای اولیاء ومربیان در روزهای پایانی سال.

تبریک به همکار جهت کسب رتبه برتر در تجزیه و تحلیل محتوای کتب درسی- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

به خانم سمیه زهرایی جهت کسب رتبه سوم در تجزیه و تحلیل محتوای کتاب زبان انگلیسی پایه هفتم تبریک می گوییم.مدیریت آموزشگاه

شرکت دانش آموزان پایه سوم دبیرستان نمونه دولتی هاجر در کلاس آموزش عملی درس آمادگی دفاعی

در روز یکشنبه 92/11/27دانش آموزان این آموزشگاه با همراه مربی دفاعی خود خانم قلعه شاخانی در کلاس آموزش عملی درس آمادگی دفاعی شرکت کردند.

كسب رتبه اول ناحيه در المپياد طرح دادرس دبيرستان متانت

راه اندازی دومین کلاس هوشمند- دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

به مناسبت دهه مبارک فجر دومین کلاس هوشمند با مشارکت وکمکهای مردمی راه اندازی شد .

توزیع بروشور "پنج دقیقه با شما" بین دانش آموزان- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

در روز 26 بهمن 92 اهم فعالیت های آموزشگاه نمونه حضرت معصومه(س) از طریق بروشوری که ماهانه به واسطه ی دانش آموزان بین اولیاء توزیع می شود، به اطلاع دانش آموزان و اولیاء رسید. مطالب این بروشور عبارت بودند از:
1.معرفی رتبه های اول پایه سوم و هفتم
2.معرفی نفرات برتر آزمون پیشرفت تحصیلی
3.طرح اهم برنامه های انجام شده در بهمن ماه جهت ارائه به اولیاء
4.اطلاع رسانی در ارتباط با طرح مدیریت کیفیت مدار
5.طرح مسابقه ماه در مورد میثاق نامه دانش آموزی

کسب مقام اول ناحیه3 توسط تیم دانش آموزی دادرس دبیرستان شاهد مدلل

تیم دانش آموزی دادرس دبیرستان شاهد مدلل به مربیگری مرتضی امیری توانست مقام اول ناحیه 3 را کسب کند این موفقیت را به ایشان و تیم دادرس دبیرستان شاهد مدلل تبریک می گوئیم

تقدیر و تشکر از دانش آزموزان برتر آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله اول دبیرستان فرهنگ ( دوره اول )

درروز یکشنبه مورخه 27/11/92 طی مراسمی از دانش آموزان ساعی و تلاشگر آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله اول تقدیر و تشکر بعمل آمد در این مراسم توسط مدیر آموزشگاه در رابطه با اهمیت این آزمون و تجزیه و تحلیل آ ن در شورای دبیران آموزشگاه و اثر بخشی مناسب این آزمون که مورد استقبال دبیران و دانش آموزان قرار گرفت لذا اطلاع رسانی مناسب جهت برگزاری مرحله دوم آن که در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود ارائه گردید

دیدار با خانواده معزز شهدا دبیرستان راه کربلا

در تاریخ 26/11/92 مربیان و دبیران این واحد آموزشی همراه دانش آموزان عضو بسیح

به دیدار یکی از خانوادهای معزز شهدا رفتن که در این ملاقات هدایا یی هر چند ناقابل تقدیم

خانواده شهید اله مراد کرمی گردید.

اجرای طرح ثانیه هایی با نماز در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

روز شنبه با حضور خانم کرمپور از ستاد اقامه نماز استان برنامه ثانیه هایی با نماز در مدرسه اجرا گردید .

برگزاری مراسم جشن شکوهمند انقلاب اسلامی- دبیرستان علم و ادب-93-92

انقلاب ما انفجار نور بود. (امام خمینی)
مراسم جشن باشکوه انقلاب اسلامی در مورخه 92/11/21 با حضور کلیه دانش آموزان و دبیران در دبیرستان برگزار گردید. همچنین اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب، محفل انس با قرآن و نشست سیاسی-اجتماعی در این ایام گردید.

آزمون عملی دفاعی به روایت تصویر*دبیرستان قیام

برگزاری جشن تلاش دبیرستان نمونه دولتی شهید مدرس

در روز یکشنبه مورخه 92/11/20با حضور کادر دبیرستان از دانش آموزان برتر درسی واخلاقی بااهدا جایزه وبرگه تشویقی در مراسم جشن تلاش تقدیر وتشکر به عمل آمد .

محفل انس باقرآن دردبيرستان ملاصدرا

حضوردانش آموزان اين آموزشگاه درنمازخانه وهمخواني سوره فجربمناسبت دهه مبارك فجر

ثانيه اي بانمازدردبيرستان ملاصدرا

حضورسزكارخانم كرم بستي درجمع دانش آموزان اين آموزشگاه جهت تشويق وترغيب دانش آموزان درامرنماز

برگزاری جشن تلاش - دبیرستان شهدای باغ ابریشم(دوره اول)

در روز چهارشنبه بیست و سوم بهمن ماه مرحله اول جشن تلاش برگزار گردید . در این مراسم به دانش آموزان حائز رتبه های برتر نوبت اول ،دانش آموزان تلاش گر و نفرات برتر آزمون پیشرفت تحصیلی لوح تقدیر و هدایایی تقدیم شد.

مراسم گرامیداشت ایّام الله دهه مبارک فجر-دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

در طول ایّام الله دهه مبارک فجر دانش آموزان با اجرای برنامه های متنوع ،یاد و خاطرات روزهای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را گرامی داشتند.

اطلاع رسانی زمان و نحوه ثبت نام دانش آموزان در آزمون تیزهوشان در دبیرستان(دوره اول)غیر دولتی ساعی

نحوه ثبت نام و زمان آن برای شرکت دانش آموزان سال سوم راهنمایی آموزشگاه همراه با مواد امتحانی آزمون به اطلاع دانش آموزان رسید.

برگزاری محفل انس با قران کریم در دبیرستان شاهد مدلل

امروز شنبه مورخه 92/11/26 محفل انس با قران کریم در محل نماز خانه دبیرستان شاهد مدلل با حضور حداکثری دانش آموزان برگزار گردید

توصیـه های مهـم پزشکی هنـگام کار با کامپـیوتر

در چند سال اخیر، رایانه به ابزاری ضروری در زندگی تبدیل شده و بسیاری از ما، ساعت ها وقتمان را پای آن می گذرانیم و روزانه بسیاری از افراد، ساعت های زیادی را پشت کامپیوتر و مانیتور آن هستند و به کار، تجارت، بازی، ایجاد ارتباط یا مطالعه می پردازند. این افراد که خود ما نیز جزو آنها هستیم، ساعت های زیادی را پشت میز می نشینیم و مدت زمان زیادی را به صفحه مانیتور خیره می شویم. اما مهم اینجاست که برای حفظ سلامتی همواره باید نکاتی را رعایت کنیم تا بعدها دچار مشکلات زیادی در سلامتی بدن و ستون فقرات و یا حتی چشم نشویم و بتوانیم همیشه پشت این وسیله سرگرم کننده و حیاتی سالم بنشینیم.
در روزگاری که استفاده نکردن از رایانه تقریبا محال است اما نباید فراموش کنیم که این وسیله کاربردی به جز فواید متعددش، زیان هایی هم دارد. پس باید راه چاره ای بیندیشیم تا آسیبی به سلامتمان وارد نشود. کاربران حرفه ای رایانه که نکته های ساده بهداشتی را رعایت نمی کنند، اغلب از مشکل های چشمی، کمردرد، خستگی و سندرم تونل کارپال شکایت می کنند. ما در این ایمیل به نکات متعددی در مورد حفظ سلامت بدن کاربران هنگام کار با کامپیوتر پرداخته ایم. مواردی که با رعایت آنها، می توانید بدون هیچ مشکلی سالیان سال پشت میز کامپیوتر خود بنشینید و از اینترنت و کامپیوتر و کار با آنها لذت ببرید!

خیره شدن به مانیتور
عادت بدی که بسیاری از افراد دارند این است که هنگامی که چیز جذابی می بینند یا کار تخصصی انجام می دهند، چند ثانیه پشت سر هم، به مانیتور ذل می زنند و خیره می شوند، این عادت نادرست می تواند باعث آسیب به شبکه های داخلی چشم شود چون با خیره شدن و پلک نزدن، فضای سطحی چشم مرطوب نمی شود و باعث خشک شدن چشم می شود که همین عوارضی را به دنبال دارد. پس سعی کنید به طور مداوم و مرتب پلک بزنید، حتی در شرایط خاص!

مشکلات چشم ناشی از کار با رایانه چیست؟

برگزاری محفل انس با قرآن در دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

محفل انس با قرآن با شرکت جمعی از دانش آموزان و دبیران در تاریخ 92/11/26در نمازخانه آموزشگاه تشکیل گردید.

برگزاری جشن تلاش در دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

طی مراسمی از دانش آموزان تلاشگر دبیرستان خاتم الانبیاء با اهداء جوایزی تقدیر شد.

همخوانی سوره فجر دردبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

برگزاری جشن دهه فجر در دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

انجام کلاس عملی درس آمادگی دفاعی پایه سوم دبیرستان شاهد مدلل(تصویری)

کلاس عملی درس آمادگی دفاعی پایه سوم با مربی گری آقای علی امینی درروز شنبه مورخه 26/11/ 92درنمازخانه دبیرستان شاهد مدلل برگزار گردید. در این جلسه آقای امینی به صورت عملی به آموزش باز و بسته کردن اسلحه کلاشینکف برای دانش آموزان پرداختند و سپس اسلحه به تعداد کافی بین دانش آموزان تقسیم و آنها نیز با نظارت دبیر آمادگی دفاعی و آقای زنگیشه ای مسئول بسیج دبیرستان شاهد مدلل به صورت عملی به باز و بسته کردن اسلحه و مسلح نمودن آن پرداختند. لازم به تذکر است که انتقال اسلحه به مدرسه جهت آموزش دانش آموزان با همکاری و نظارت نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت گرفت

گزارش حضور دانش اموزان دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول ودوم مجتمع سعادت در راهپیمایی 22بهمن

دانش آموزان این دبیرستان در روز 22بهمن همراه با سایر اقشار جامعه در راهپیمایی شرکت کردندو پس از آن برمزار شهدا قرائت فاتحه کردند

برگزاری جشن انقلاب - دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

برگزاری جشن تلاش (دبیرستان دخترانه وحدت متوسطه اول)

در روز چهارشنبه بیست و سوم بهمن ماه سال جاری مراسم جشن تلاش در دبیرستان برگزار شد .در این مراسم ابتدا آیاتی چند از کلام ا... مجید توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد سپس گروه سرود آموزشگاه سرود فجر پیروزی و سرود محلی را اجرا نمودند و مقاله ای توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد و در پایان به دانش آموزان رتبه های برتر درسی،ورزشی ،فرهنگی و هنری جوائزی اهدا شد.

برگزاری مراسم گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر 92

در روز دوشنبه مورخ 92/11/21 باحضور مدیریت مجتمع غیر انتفاعی جندیی شاپور جناب آقای خوشکردار ودبیران ودانش آموزان مراسم بزرگداشت سی وشمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به شرح ذیل برگزار گردید :
1- تلاوت ایاتی از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان
2- ایراد مطالبی در خصوص دهه یفجر و پیروزی انقلاب اسلامی
3-قرائت مقاله توسط یکی از دانش آموزان
4- اجرای سود توسط گروه سرود آموزشگاه
5- برگزاری مسابقه فوتبال بین دانش آموزان

برگزاری مراسم گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر 92

در روز دوشنبه مورخ 92/11/21 باحضور مدیریت مجتمع غیر انتفاعی جندیی شاپور ودبیران ودانش آموزان مراسم بزرگداشت سی وشمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به شرح ذیل برگزار گردید :
1- تلاوت ایاتی از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان
2- ایراد مطالبی در خصوص دهه یفجر و پیروزی انقلاب اسلامی
3-قرائت مقاله توسط یکی از دانش آموزان
4- اجرای سود توسط گروه سرود آموزشگاه
5- برگزاری مسابقه فوتبال بین دانش آموزان

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن (دبیرستان وحدت دوره اول)

در روز 22 بهمن دانش آموزان به همراه اولیاء آموزشگاه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمودند.

برگزاری جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران . دهه فجر 92 دبیرستان رضوان دوره اول

برگزاری جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران . دهه فجر 92 دبیرستان رضوان دوره اول

برگزاري جشن تلاش درآموزشگاه پرديس (مجتمع حيات طيبه)

جشن تلاش با اهداء جايزه از طرف آموزشگاه به دانش آموزان تلاشگر وساعي درروز چهارشنبه مورخ 92/11/23 در اين آمزشگاه برگزار گرديد.

حضور گرم و صمیمی مسئولین ناحیه 3 در جمع دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی هاجر

امروز چهارشنبه 92/11/23 حضور گرم و صمیمی آقای فخری معاون آموزش متوسطه ناحیه و فرهنگیان  کارشناس مسئول متوسطه دوره اول و  سمیعی کارشناس  متوسطه دوره اول در جمع همکاران، اولیاء و دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی هاجر ، به مراسم جشن و شادی دانش آموزان که به مناسبت کسب مقام اول استان در آزمون پیشرفت تحصیلی و تقدیر از دانش آموزان موفق و دارای رتبه های برتر درسطح ناحیه واستان برگزار گردید، رنگ وبویی تازه بخشید .

برگزاری جشن انقلاب و جشن تلاش در مدرسه غیر دولتی الوند

درروز چهارشنبه 23/11/92 جشن انقلاب با حضور دانش آموزان وهمکاران دبیر در آموزشگاه برگزار شد مراسم با تلاوت قرآن وخواندن سرود ای ایران توسط همه دانش اموزان شروع شد که شامل برنامه های شاد ومتنوعی بود در پایان مراسم ازدانش آموزان تلاشگر وبرگزیدگان آزمون پیشرفت تحصیلی تقدیر به عمل آمد.همچنین نمایشگاهی از آثار دانش آموزان در مدرسه برپا گردید

شرکت در راهپیمایی22بهمن(دبیرستان شهید دوران)

همزمان بامردم سراسر میهن عزیزمان ایران اسلامی، دانش آموزان و کارکنان آموزشگاه شهید دوران نیز در راهپیمایی22بهمن شرکت کردند و حماسه ای دیگر خلق نمودند.

گزارش نشست سیاسی دینی باموضوع جنگ نرم دبیرستان الهیه گروه باهنر (دوره اول )

در روز چهارشنبه راس ساعت 3 بعد ظهر در محل نماز خانه آموزشگاه نشست سیاسی با حضور آقای ژولیده (استاد دانشگاه ) با موضوع جنگ نرم که از مباحث درس آمادگی دفاعی می باشد برگزار گردید .

شرکت در راهپیمایی یوم ا...22بهمن

دانش آموزان این آموزشگاه به همراه مدیر ،معاونین ودبیران خود در این راهپیمایی باشکوه شرکت نمودنند

گزارش جشن تلاش و اهدا ء جوایز دبیرستان الهیه گروه باهنر مجتمع صدیقه طاهره (س)

در روز دوشبنه 92/11/21 جشن تلاش در محل نماز خانه آموزشگاه برگزار گردید در این مراسم به نفرات برتر در ازمون پیشرفت تحصیلی و نفرات برتر در امتحانات نوبت اول جوایزی اهدائ گردید همچنین تعداد زیادی از دانش آموزان تلاشگر مورد تشویق قرار گرفتند .

گزارش جشن تلاش و اهدا ء جوایز دبیرستان الهیه گروه باهنر مجتمع صدیقه طاهره (س)

در روز دوشبنه 92/11/21 جشن تلاش در محل نماز خانه آموزشگاه برگزار گردید در این مراسم به نفرات برتر در ازمون پیشرفت تحصیلی و نفرات برتر در امتحانات نوبت اول جوایزی اهدائ گردید همچنین تعداد زیادی از دانش آموزان تلاشگر مورد تشویق قرار گرفتند .

گزارش جشن تلاش و اهدا ء جوایز دبیرستان الهیه گروه باهنر مجتمع صدیقه طاهره (س)

در روز دوشبنه 92/11/21 جشن تلاش در محل نماز خانه آموزشگاه برگزار گردید در این مراسم به نفرات برتر در ازمون پیشرفت تحصیلی و نفرات برتر در امتحانات نوبت اول جوایزی اهدائ گردید همچنین تعداد زیادی از دانش آموزان تلاشگر مورد تشویق قرار گرفتند .

ارسال آثار دانش آموزان در مسابقه فرهنگی و هنری به روایت تصویر

شرکت در راهپیمایی 22بهمن دبیرستان راه کربلا

دانش آموزان دبیرستان راه کربلا همراه سایر دانش آموزان در روز 22بهمن با همراهی مربیان مدرسه

در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردن و حضور خود را در این مراسم به چشم جهانیان رساندن.

بازدید مسئولین اداره کل ازدبیرستان دکترمنوچهری رجایی

امروز چهارشنبه 23/11/92 آقایان پرنو و علیپور کارشناس مسئولین محترم متوسطه اول و بازرسی اداره کل ازفعالیت های آموزشی وپرورشی وعملکرد آموزشگاه در طول نوبت اول بازدید بعمل آوردند وضمن تشکر از زحمات همکاران واقدامات انجام شده، جهت بهبود عملکرد وموفقیت بیشتر آموزشگاه توصیه های لازم رانمودند.

حضوردانش آموزان دبیرستان شهید عباس یوسفی درراهپیمایی 22بهمن

نشست سیاسی با عنوان دستاوردهای انقلاب و بیداری اسلامی -شاهد یاران امام ره

در مورخه 92/11/23 به مناسبت ایام الله فجر نشست سیاسی با موضوع دستاوردهای انقلاب و بیداری اسلامی با سخنرانی خانم نقی پور در جمع گروهی از دانش آموزان این آموزشگاه برگزار شد

نشست سیاسی با عنوان دستاوردهای انقلاب و بیداری اسلامی -شاهد یاران امام ره

در مورخه 92/11/23 به مناسبت ایام الله فجر نشست سیاسی با موضوع دستاوردهای انقلاب و بیداری اسلامی با سخنرانی خانم نقی پور در جمع گروهی از دانش آموزان این آموزشگاه برگزار شد

برنامه انس با مسجد به مناسبت سی وپنجمین سالگرد انقلاب-دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) دوره اول

برنامه انس با مسجد به مناسبت سی وپنجمین سالگرد انقلاب باشرکت دانش آموزان دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) به همراه دانش آموزان هنرستان ام البنین دربرنامه نماز جماعت مسجد رضوی شهرک معلم در تاریخ 92/11/21

مراسم راهپیمایی 22بهمن 92-دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

شر کت همکاران بسیجی و دانش آموزان دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) درمراسم راهپیمایی 22بهمن 92

جشن تلاش ((دبیرستان قیام *مرحله اول*))

دهه فجر مبارک باد
اقدامات انجام شده در خصوص جشن تلاش
1- سخنرانی مدیر مدرسه در خصوص اهداف جمهوری اسلامی وتبریک دهه فجر
2- اهدا جایزه به پنج دانش آموز برتر رتبه درسی و سه دانش آموز برتر رتبه آزمون پیشرفت تحصیلی از هرپایه
3- اهداجایزه به برترین نماینده کلاسها تاپنج نفر
4- نصب اسامی دانش آموزان ممتاز در تابلوی اعلانات
5- خواندن مقاله در خصوص دهه مبارکه فجر
6- اجرای برنامه های مفرح وشاداز قبیل سرود و تئاتر وشعبده بازی وماست خوری وطناب کشی و...
7- اهداء جوائز به دانش آموزان منتقدوپذیرایی از کلیه دانش آموزان در روز قبل

تقدير وتشكراز رتبه هاي اول تا سوم آزمون پيشرفت تحصيلي همزمان با برگزاري جشن دهه فجر در دبيرستان پرديس(مجتمع حيات طيبه)

مراسم اهداء جايزه وتشكر ازدانش آموزان رتبه هاي اول تاسوم پيشرفت تحصيلي به همراه جشن دهه ي فجر در روز يكشنبه تاريخ 92/11/21 با شور ونشاط فراوان در اين آموزشگاه برگزار گرديد.

حضورپرشوردانش آموزان وهمكاران دبيرستان ملاصدرادرراهپيمايي يوم ا...22بهمن

دانش آموزان وهمكاران اين آموزشگاه همزمان باسراسركشوردرراهپيمايي باشكوه يوم ا...22بهمن حضورفعال داشتند.

برگزاری جشن دهه فجر در متوسطه دوره اول غیر دولتی ساعی

مقام معظم رهبری:
((نظام جمهورى اسلامى نمونه اى از قدرت معنوى است كه عنصر اصلى آن مردم و دفاع از ارزشهاست . ))

جشن دهه فجر و بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در مدرسه ساعی همراه با برنامه های مختلف در آموزشگاه برگزار گردید.
در این مراسم که ابتدا با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز گردید سرود ملی ایران توسط دانش آموزان به صورت گروهی اجرا شد و دانش آموزان با تاریخچه و سر گذشت انقلاب اسلامی بیشتر آشنا شدند.
همچنین برنامه های شادی پس از پذیرایی از دانش آموزان اجرا گردید که از جمله آنها تردستی،مسابقه هوش و مسابقه ماست خوری بین دانش آموزان بود که توسط خود دانش آموزان اجرا گردید.

شركت دانش آموزان در راهپيمايي 22 بهمن دبيرستان متانت

مراسم راهپیمایی یوم اله 22 بهمن مجتمع آموزشی و پرورشی شهید آوینی(دبیرستان شهید خانی)

مراسم یوم اله 22 بهمن با حضور مدیر مجتمع و جمعی از همکاران و دانش آموزان برگزار گردید.

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن الهیه رجایی

مراسم با شکوه 22 بهمن با حضور همکاران ، دانش آموزان و تعدادی از اولیاء محترم از مسیر سه راه 22 بهمن تا چهار راه ارشاد با شور و صلابت برگزار گردید.

شرکت دانش آموزان و همکاران دبیرستان غیردولتی باقرالعلوم (ع)در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 1392

دانش اموزان و همکاران دبیرستان غیردولتی باقرالعلوم (ع) در 22بهمن ماه 92 با حضوری پرشور و با نشاط همراه با دیگر اقشارملت سرافرازایران اسلامی در راهپیمایی این روز شرکت کردند .

دهن کجی دانش آموزان شهید صیاد شیرازی به گزینه های روی میز آمریکا

در روز 22بهمن 92 دانش آموزان شهید صیادشیرازی به همراه سایر نوجوانان در ایران اسلامی با حضور خود در یک راهپیمایی با شکوه، تمامی گزینه های روی میز آمریکا را از هم پاشیدند.

درصدقبولی امتحانات دی ماه 92 دبیرستان قیام

مراسم روز 21 بهمن ماه در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روز دوشنبه دانش آموزان به همراه دبیران خود مراسمی را در نماز خانه آموزشگاه به مناسبت دهه فجر اجراء نمودند .

نفرات برترآزمون علمي دبيرستان شهيد عباس يوسفي دوره اول

اسامي نفرات اول تا سوم آزمون پيشرفت تحصيلي مرحله اول پايه هفتم وسوم وتقدير از آنها طي مراسمي درمراسم آغازين وتشويق دانش آموزان جهت آزمون مرحله دوم باحضور دبيران محترم ودرپايان ازدانش آموزان تلاشگر ودبيران زحمتكش تشكر بعمل آمد.
پايه هفتم
1- پارسا نوري قيماسي 2- اميررضا جعفري منش 3- رامتين ابراهيمي

پايه سوم
1-علي دهباني 2-حسين پاشايي بختيار 3- ماكان مرادي

جشن تلاش همراه با جشن انقلاب(دبیرستان شهید دوران)

روز دوشنبه مورخ 92/11/21 همزمان با جشنهای دهه ی فجر و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از دانش آموزان برتر آموزشگاه شهید دوران نیز تقدیر به عمل آمد در این مراسم ابتدا آقای کاکایی مراسم را با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید نورانی نمودند سپس آقای جعفری مدیر آموزشگاه در مورد این ایام خجسته سخنرانی فرمودند پس از آن گروه سرود آموزشگاه سرودی زیبا را اجرا نمودند. در آخر نیز از دانش آموزان بر تر آموزشگاه تقدیر به عمل آمد و در پایان مراسم از دانش آموزان و همکاران پذیرایی شد.در این مراسم از تیمهای برتر فوتبال آموزشگاه نیز با اهداء جوائزی تجلیل شد.

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن : دبیرستان عصمت (دوره اول)

بسمه تعالی
درروزیوم الله ، 22 بهمن سالروزپیروزی انقلاب اسلامی ایران همکاران دبیرستان عصمت (دوره اول) با همراهی دانش آموزان در راهپیمایی شرکت کردند و باحضورخود در این حماسه ی بزرگ مشتی محکم بر دهان دشمنان این مرز و بوم زدند.

بازید آقای سمیعی از دبیرستان عصمت(دوره اول)

مورخ 21/11/92 آقای سمیعی کارشناس آموزش از دبیرستان عصمت (دوره اول) بازدید نمودند . در این بازدید آقای سمیعی به سوالات همکاران پاسخ گفتند.

برپایی جشن انقلاب : دبیرستان عصمت (دوره اول)

دانش آموزان دبیرستان عصمت (دوره اول) مورخ 21/11/92 با ابتدا خواندن آیاتی از کلام الله مجبد و سرود ملی و سرودهای انقلابی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند . در این مراسم مدیر آموزشگاه درباره انقلاب و دستاوردهای آن برای دانش آموزان سخنانی ایراد نمودند ؛ و نیز درخاتمه این جشن دانش آموزان با برپایی مسابقه ماست خوری به دانش آموزان برنده جایزه دادند.

پیام تسلیت درگذشت همکار عزیزمان مرحوم شهاب اکرمی دبیرستان راه کربلا

در گذشت همکار عزیزمان مرحوم شهاب اکرمی که یکی از انسانهای با اخلاق متدین و وظیفه شناس بود را

به تمامی همکاران و خانواده داغدار آن مرحوم تسلیت عرض نموده و تسلی خاطر بازماندگان و همچنین برای آن مرحوم

طلب مغفرت از در گاه ایزد منان خواهانیم.

شرکت همکاران و دانش آموزان نمونه دولتی هاجر در راهپیمایی یوم الله 22بهمن

تعدادی از دانش آموزان و همکاران دبیرستان نمونه دولتی هاجر همراه با امواج خروشان ملت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت نمودند.

جشن تلاش

اولین مرحله جشن تلاش دبیرستان معلم در تاریخ 1392/11/19برگزار گردید در این روزاز دانش آموزان برتر ترم اول ، دانش آموزان تلاشگر ترم اول و برگزیدگان مسابقات فرهنگی وهنری وورزشی مورد تقدیر وقدردانی به عمل آمد

برگزاري جشن تلاش ،همزمان با جشن انقلاب ،در دبيرستان شهيد خرازي (دوره ي اول)- مجتمع شهيد دستغيب به روايت تصاوير

روز دوشنبه مورخ 92/11/21 مراسمي ،با برنامه ريزي قبلي وتلاش مسئو لين مجتمع شهيد دستغيب ،در محل دبيرستان شهيد خرازي برگزار گرديد.كه در طي اين مراسم ،همزمان با برگزاري جشن پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران ،از دانش آموزان ساعي وممتاز وهم چنين از نفرات برتر آزمون پيشرفت تحصيلي آموزشگاه شهيد خرازي ،با اعطاي لوح تقدير واهداي هدايايي تقدير ،به عمل آمد در ضمن ،همزمان با اين جشن ،جشن هايي مشابه در ساير مدارس تحت پوشش مجتمع شهيددستغيب برگزارشد.

بر گزاری مراسم تقدیر از دانش آموزان تلاشگر دبیرستان غیر دولتی سما

در تاریخ21 92/11روز دوشنبه بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر مراسم تقدیر از دانش آموزان برگزیده علمی -درسی فرهنگی هنری اخلاقی -ورزشی از جمله برگزیدگان آزمون پیشرفت تحصیلی دبیرستان غیر دولتی سما (دوره اول ) با حضور دانش آموزان واولیا وهمکاران ومسولین محترم سازمان سما و آموزش وپرورش ناحیه 3 کرمانشاه برگزار شد در این مراسم ابتدا توسط مدیر مدرسه گزارشی از عملکرد مدرسه در سال جاری بیان گردید ودر ادامه سخنانی در باره اهمییت وجایگاه انقلاب اسلامی وگرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی توسط جناب آقای پرنور کارشناس مسول ارزشیابی معاونت سما کرمانشاه ایراد گردید ودر ادامه برنامه با اهدالوح وجوایز نفیسی از تلاش دانش آموزان وهمکاران واولیا محترم تقدیر وقدر دانی بعمل آمد درضمن یادآور می گردددر این برنامه جناب آقای حسین نعمتی کارشناس مسول مدارس غیر دولتی ناحیه 3نیز حضور داشتند

جشن تلاش دبيرستان دكترمنوچهري باهنر

اولين مرحله جشن تلاش در سال تحصيلي جاري در دبيرستان دكترمنوچهري باهنر همزمان با ايام دهه مبارك فجر، روز دوشنبه 92/11/21 برگزار شد .
در اين مراسم از 85 دانش آموز ممتاز امتحانات نوبت اول ، نفرات برتر آزمون پيشرفت تحصيلي ، دانش آموزان تلاشگر و نفرات منتخب مسابقات فرهنگي و هنري و ورزشي با اهداي لوح و جايزه تقدير بعمل آمد.

برگزاری مراسم جشن تلاش -دبیرستان دکترمنوچهری رجایی

امروز دوشنبه 21/11/92 مراسم با شکوه جشن تلاش با دعوت از اولیای دانش آموزان تلاشگر و برتر امتحانات نوبت اول و آزمون پیشرفت تحصیلی درحضور اعضای محترم انجمن اولیا ومربیان،در نمازخانه آموزشگاه برگزار شد. دراین مراسم ابتدا مدیر آموزشگاه ضمن عرض خیر مقدم وتبریک ایام الله دهه مبارک فجر،خلاصه ای از فعالیت های آموزشی وپرورشی انجام شده درطول نوبت اول راعنوان کرد،سپس به تجزیه تحلیل نتایج امتحانات نوبت اول ونیز آزمون پیشرفت تحصیلی پرداخت وبا اشاره به موفقیت های بدست آمده در سطح ناحیه،اززحمات دبیران محترم وتلاش وکوشش دانش آموزان عزیز تشکر وقدردانی وبرای آنان آرزوی سلامت وموفقیت روزافزون کرد.درادامه مراسم ،توسط گروه سرود آموزشگاه ، سرودی به مناسبت دهه مبارک فجر اجرا شد.سپس از دانش آموزان تلاشگر وممتاز با اهدا لوح تقدیر وجایزه تقدیر گردید و مراسم با پذیرایی از حضار وصلوات بر محمد ال محمد خاتمه یافت.
لازم به یادآوری است که ارزش ریالی جوایز اهدایی این مراسم بالغ بر 000/4000 ریال بود.

جش تلاش دبیرستان قزانچی دوره اول

انقلاب ما انفجار نور بود. امام خمینی (ره)

همزمان با دهه ی مبارک فجر، جشن تلاش امروز بیستم بهمن ماه در
مجتمع کوثر دبیرستان قزانچی به شرح زیر برگزار گردید.
- تلاوت آیاتی از کلام الله مجید
- سخنرانی معاون پرورشی در رابطه با ایام الله فجر
- اجرای سرود 22بهمن توسط دانش آموزان
- خواندن مقاله توسط یکی از دانش آموزان در رابطه با انقلاب اسلامی
- معرفی دانش آموزان تلاشگر در زمینه های درسی ، پرورشی ،ورزشی ومسابقات فرهنگی هنری وگروه سرود
- اهدائ جایزه توسط مدیر مجتمع وسایر همکاران به دانش آموزان تلاشگر
- در پایان از دانش آموزان پذیرایی به عمل آمد.

فعالیتهای انجام شده به مناسبت دهه فجر در آموزشگاه شاهد یاران امام ره

به مناسبت یوم الله دهه فجر فعالیتهای مختلفی در این آموزشگاه انجام گرفت که عبارتند از اعزام دانش آموزان به مزار شهدا و موزه شهدا-اجرای انجمن ادبی با حضور همکاران و دانش آموزان -اجرای محفل انس با قرآن با حضور قاریان نامی استان -برپایی مسابقه طناب کشی در بین همکاران و دانش آموزان این آموزشگاه

جشن تلاش دبیرستان شهید عباس یوسفی دوره اول

درمورخه 92/11/20ساعت 10صبح درمحل نمازخانه آموزشگاه جشن تلاش طی دومرحله بصورت پایه ای برگزار گردید.
اهم فعالیت های انجام شده
1- تلاوت آیات قرآن کریم 2-اجرای سرود ملی3- سرود وتئاتر دانش آموزان 4- اهداء جوایز ولوح تقدیر به دانش آموزان برتردرسی ،مسابقات فرهنگی و هنری وورزشی
5 -پذیرایی

برگزاری جشن تلاش در متوسطه دوره اول غیر دولتی ساعی قسمت دوم

برگزاري جشن تلاش دبيرستان الهيه رجايي

به مناسبت ايام الله دهه فجر و موفقيت دانش آموزان تلاشگر ونفرات برتر آزمون پيشرفت تحصيلي جشني در نماز خانه آموزشگاه به شرح ذيل برگزار گرديد:
1_تلاوت آياتي از كلام الله مجيد

2_اجراي سرود ملي

3_اهداء جوايز به دانش آموزان تلاشگر و ممتاز وحائز رتبه

4_اهداءجوايز به نفرات اول تا دهم آزمون پيشرفت تحصيلي

5_اهداءجوايز به دانش آموزان فعال در امور آموزشگاه ونيز دانش آموزان برتر در مسائل ديني واخلاقي

برگزاری جشن تلاش در متوسطه دوره اول غیر دولتی ساعی قسمت اول

در جشن تلاش آموزشگاه به دانش آموزان رتبه ی برتر هر پایه و همچنین به دانش آموزان رتبه های دوم تا پنجم امتحانات نوبت اول به نشانه ی کوشش و تلاش و قرار گرفتن بین دانش آموزان نمونه ، لوح تقدیر و جوایزی اهدا گردید.
در این مراسم همچنین به دانش آموزان تلاشگر دارای پیشرفت تحصیلی،دانش آموزان برتر اخلاقی و دانش آموزان برتر در زمینه ورزشی نیز لوح تقدیر اهدا گردید.

برگزاری جشن تلاش مرحله اول و جشن انقلاب دبیرستان فرهنگ به روایت تصویر

جشن تلاش دبيرستان متانت

بازديد كارشناس محترم متوسطه اول،جناب آقاي سميعي از جشن تلاش ْآموزشگاه متانت

تقدیر از دانش آموزان منتقد

والفجر* ولیال عشر* والشفع والوتر* والیل اذایسر*
به نام آن که نام و یادش مظهر امید و لطف و احسان است .
سلام بر شهیدان و امام شهیدان و درود بر فجر آفرینانی که نهال دهه فجر همواره به همت والایشان یادگار و ماندگار مانده است.
و سلام بر شما رهروان راستین فجرآفرینان
انتقاد پذيري و انتقاد كردن مؤثر داراي اهميت زيادي براي موفقيت سازماني است. اموري چون ارزشيابي عملكرد، مشاركت در تيمهاي كاري بستگي به بكارگيري مطلوب انتقادپذيري و انتقادكردن دارد و كار پيچيده اي است. انتقاد، با ابراز احساسات ،درباره موضوعات پيچيده و مشكل، مي تواند تخريب كننده و حتي بسيار خطرناك باشد. بكارگيري ضعيف انتقاد، منجر به شكست افراد و سازمان ها مي شود؛ از سوي ديگر استفاده آگاهانه و خردمندانه از انتقاد به شكوفايي افراد و سازمان ها خواهد انجامید.
طبق نظر مدیریت آموزشگاه هر انتقاد سازنده برابر است با دریافت جایزه ،بعد از بررسی و مشورت انتقادها توسط مشاور و معاونین از بین ده ها انتقاد سازنده و مفیددانش آموزان ،به ترتیب انتقادهای دانش آموزان 1-فردین مرادی 2-آرش شریفی 3-محمد باباخانی 4-صدرا ناصری 5-محمدجوادپروین 6-علی کبودی برگزیده شد .
بر همین اساس در روز یکشنبه 20بهمن ماه92 همزمان با ایام ا... دهه فجر ، طی مراسمی ازدانش آموز منتقد تقدیروتشکر به عمل آمد. در پایان هم از تمام دانش آموزان پذیرایی به عمل آمد
نویسنده:معاون فناوری

انتقاد سازنده-

جشنواره غذا دبيرستان متانت

همزمان با اجراي جشن تلاش در آموزشگاه ،جشنواره غذا با همكاري اوليا برگزار گرديد

برگزاري جشن تلاش دبيرستان ميرداماد دوره اول

در مورخه 21/11/92 روز دوشنبه مراسم جشن اهداي جوايز به دانش آموزان تلاشگر و برگزيدگان علمي و آزمون پيشرفت تحصيلي مرحله اول با حضور كليه ي دانش آموزان و همكاران در حياط آموزشگاه برگزار گرديد.در اين مراسم مدير آموزشگاه ضمن تبريك ايام الله دهه مبارك فجر از دانش آموزان برگزيده با اهداي لوح تقدير و جايزه قدرداني نمودند.

جلسه مجمع عمومي اولياء و مربيان: دبيرستان عصمت ( دوره اول)

مورخ 20/11/92 جلسه اولياء و مربيان در نمازخانه با حضور اولياء دانش آموزان و مربيان آموزشگاه تشكيل شد . در اين جلسه مشكلات درسي دانش آموزان بررسي شد .

کسب رتبه اول در شهر کرمانشاه در آزمون پیشرفت تحصیلی متوسطه اول توسط دانش آموزان پایه سوم و رتبه دوم توسط دانش آموزان پایه هفتم- دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

بدینوسیله کسب رتبه اول در شهر کرمانشاه در آزمون پیشرفت تحصیلی متوسطه اول توسط دانش آموزان پایه سوم آموزشگاه و کسب رتبه دوم توسط دانش آموزان پایه هفتم را به دانش آموزان ، همکاران و کادر ساعی این آموزشگاه تبریک عرض می نماییم. مدیریت دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س)

برگزاری جشن تلاش آفرین

در اجرای طرح تلاش آفرین ، در روز یکشنبه 92/11/13 با اهداء جایزه و لوح تقدیر از دانش آموزان تلاشگر پایه های هفتم و سوم راهنمایی در زمینه های درسی و فرهنگی و هنری در مدرسه متوسطه غیر دولتی باقرالعلوم تشویق بعمل آمد در حاشیه این برنامه ،
مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر نیز با شکوه فراوان برگزار شد .

برگزاری نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان در دهه فجر دردبیرستان علامه طباطبایی مجتمع سعادت

آثار دانش آموزان در دبیرستان علامه طباطبایی جمع آوری گردید ودر معرض دید دانش آموزان قرار گرفت

جشن بزرگ انقلاب در دبیرستان علامه طباطبایی مجتمع سعادت

به روایت تصویر

محفل انس با قرآن وهمخوانی سوره فجر در دهه مبارک فجر دبیرستان علامه طباطبایی مجتمع سعادت

همزمان با دهه مبارکه فجر دانش آموزان این دبیرستان به صورت دسته جمعی به تلاوت آیات قران پرداختندوسوره فجر را با هم قرائت نمودند

برگزاري جشن تلاش در دبيرستان دخترانه ي فدك (دوره ي اول )- مجتمع شهيد دستغيب

روز يك شنبه مورخ 92/11/20 طي مراسمي كه ،به همت كادرآموزشي و پرورشي مجتمع شهيد دستغيب ،در دبيرستان دخترانه ي فدك برگزارشد از دانش آموزان تلاشگر وممتاز وهم چنين از نفرات ممتاز آزمون پيشرفت تحصيلي اين آموزشگاه، با اعطاي لوح تقدير واهداي جوايز تقدير به عمل آمد

جشن تلاش در دبيرستان كرامت

در روز شنبه 92/11/19 مراسم جشن تلاش ،باتقدير از دانش آموزان تلاشگر همزمان با مراسم جشن انقلاب برگزارگرديد.

برگزاری جشنی به مناسبت ایام الله دهه فجر و موفقیت دانش آموزان تلاشگر در مجتمع آموزشی وپرورشی بصیرت

در مورخه 92/11/20 مصادف با نهمین روز از دهه فجر و در این واحد آموزشی برنامه ی جشن و سروری برگزار گردید و در پایان برنامه به دانش آموزان دبیرستان های دوره اول گل یاس وشهید جمال قلعه شاخانی برتر و تلاش گر جوایزی اهدا گردید .

حضور دانش آموزان پایه سوم و هفتم آموزشگاه در جنگ شادی اردوگاه باهنر – دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) دوره اول

به مناسبت ایام دهه فجر دانش آموزان پایه سوم و هفتم دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) طی روزهای 19 و 20 بهمن ماه در جُنگ شادی اردوگاه باهنر شرکت کرده و ساعات شادی را تجربه کردند.

كسب مقام اول ناحيه در آزمون پيشرفت تحصيلي توسط دانش آموز پايه سوم دبيرستان شاهد مدلل اميرحسين زهره وندي

دانش آموز پايه سوم دبيرستان شاهد مدلل به نام امير حسين زهره وندي توانست درآزمون پيشرفت تحصيلي ناحيه 3
مقام اول ناحيه را كسب كند اين موفقيت را به دبيران و كاركنان دبيرستان شاهد مدلل و همچنين خانواده اميرحسين زهره وندي تبريك مي گوييم

برگزاری جشنی به مناسبت ایام الله دهه فجر و موفقیت دانش آموزان تلاشگر در آموزشگاه شاهد یاران امام ره

در مورخه 92/11/19 مصادف با هشتمین روز از دهه فجر و میلاد امام حسن عسگری (ع)در این واحد آموزشی برنامه ی جشن و سروری برگزار گردید و در پایان برنامه به دانش آموزان برتر و تلاش گر جوایزی اهدا گردید .

جشن تلاش -دبیرستان دانش دوره اول متوسطه

در روز شنبه 1392/11/19 دانش آموزان ممتاز و تلاشگر با حضور دبیران و عوامل اجرایی مدرسه مورد تقدیر قرار گرفتند.

تقدیر وتشکر آموزش متوسطه اول استان از دبیرستان نمونه دولتی هاجر - ناحیه 3

برترین های مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی
ارسال شده توسط پرنو در ۱۳۹۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۹
با سلام واحترام وتشکر وقدردانی مجدد از تمامی عوامل ودست اندرکار برگزاری مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی ، بدینوسیله باطلاع می رساند
مدارس نمونه دولتی هاجر از ناحیه سه در پایه هفتم و نمونه دولتی فرزانگان اسلام آباد غرب در پایه سوم راهنمایی رتبه اول استان را
در اولین مرحله از آزمون پیشرفت تحصیلی کسب نمودند لذا گروه متوسطه اول استان این موفقیت را به مسئولین علی الخصوص کارشناسی متوسطه اول این ادارات ،
مدیران وعوامل اجرایی و همچنین دبیران دلسوز وزحمت کش ودانش آموزان پر تلاش مدارس فوق الذکر تبریک می گوید .

جشن تلاش دبیرستان شهیدصیادشیرازی (دوره اول)

روز شنبه مورخ 19بهمن 92 همزمان با جشنهای پیروزی انقلاب مراسم تقدیر از دانش آموزان تلاشگر آموزشگاه در قالب جشن تلاش واز محل بانک نیکان (غرفه جوایز ) برگزار گردید. در این مراسم ضمن تقدیر عمومی از تمامی دانش آموزان که با کوشش خود، قبولی صد در صدی در امتحانات نوبت اول را برای مدرسه به ارمغان آورده اند. از دانش آموزان برتر وتلاشگر با جوایز مناسب وموجود در بانک نیکان تقدیر به عمل آمد.

مراسم جشن انقلاب و تقدیراز دانش آموزان ورزشکار

بسمه تعالی
روز شنبه مورخ 19/11 92 داش آموزان دبیرستان عصمت (دوره اول ) به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم جشنی در نماز خانه آموزشگاه برگزار کردند . در همین مراسم از دانش آموزانی که در مسابقات ورزشی شرکت کرده و موفق به کسب مقام شده بودند تقدیر به عمل آمد . در ضمن از همکاری، همکاران و دانش آموزان در برگذاری هر جه باشکوه تر مراسم ها و مسابقات کمال تشکر را داریم .

یادآوری 22 بهمن (دبیرستان شهید دوران)

یادآوری یوم الله 22 بهمن; یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.» یادآوری 22 بهمن; یعنی، یادآوری تجلی حکومت الله در روی زمین، روزی که برنده ترین سلاح معنوی; یعنی، ایمان، پیروزی آفرید.

روزی که کلمه توحید در وحدت کلمه به دست آمد و در نتیجه اعتصام به «حبل الله » رژیم ستمشاهی دوهزار و پانصد ساله طاغوتیان به زباله دانی تاریخ سپرده شد و ثابت کرد آوای «الله اکبر» از رگبار «مسلسل » قوی تر و نیرومندتر است.

22 بهمن به ما آموخت که در مبارزه با دشمنان اسلام، فقط باید بر خدا تکیه داشت گرچه دست از سلاح تهی باشد. و وابستگی به شرق و غرب هرچند به سلاح های مدرن مجهز باشند، در برابر نیروی هماهنگ مردمی که با سلاح ایمان مبارزه می کنند، بی اثر است.
"ما نیز در این راستا مقدمات جشن این پیروزی بزرگ را فراهم می سازیم"

مرحله اول جشن تلاش : دبیرستان عصمت (دوره اول)

مورخ 19/11/92 به دانش آموزان برتر و تلاشگر دبیرستان عصمت (دوره اول) جوایزی توسط مدیر آموزشگاه اهداء گردید و همزمان مراسم جشن انقلاب نیز توسط دانش آموزان برگذار شد .

گزارش مربوط به اردو ی فرهنگی ،تربیتی در اردو گاه شهید باهنر دبیرستان الهیه-باهنر (دوره اول )

انقلاب ما انفجار نور بود (امام خمینی(ره)
بمناسبت دهه مبارک فجر دانش آموزان این آموزشگاه در اردو گاه شهید باهنر در مراسم جنگ شادی که اداره کل آموزش و پرورش تدارک دیده بود شرکت نمودند.

بازدید کارشناسان اداره کل وناحیه از دبیرستان الهیه رجایی

در مورخه 92/11/19 آقای نظری رئیس انجمن اولیاءو مربیان ناحیه 3 وخانم نشوی از اداره کل از دبیرستان الهیه رجایی بازدید به عمل آوردند.

پیام تبریک به دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی هاجر

ضمن عرض تبریک میلاد مبارک امام حسن مجتبی (ع) به پیشگاه حضرت ولی عصر ( عج)
کسب رتبه ی اول در آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح ناحیه و استان توسط دانش آموزان پایه هفتم را به دانش آموزان ، اولیاء گرامی و همکاران محترم آموزشگاه تبریک گفته وبرای همگان آرزوی موفقیت وبهروزی داریم.
ضمنا در مراسمی به همین مناسبت از زحمات همکاران و دانش آموزان تقدیر و تشکر به عمل آمد.
مدیر و کارکنان دبیرستان نمونه دولتی هاجر

آدرس سایت مدرسه

http://hamgam.medu.ir/portal/home.php?school_code=67021809

نمودار میانگین نمرات و درصد قبولی نوبت اول دانش آموزان دبیرستان فرهنگ (دوره اول ) سال تحصیلی 93/92

در جلسه شورای دبیران نمودار میانگین نمرات و درصد قبولی امتحانات نوبت اول دانش آموزان دبیرستان فرهنگ مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت وضمن مقایسه آن با نوبت اول سال گذشته و تعیین نقاط ضعف و قوت امتحانات نوبت اول مصوب گردید که جهت امتحانات نوبت دوم تدابیروراهکارهای مناسب اندیشیده شود تا انشاءالله شاهد پیشرفت قابل قبول دانش آموزان در امتحانات خرداد ماه 93 باشیم

نمودار میانگین نمرات و درصد قبولی نوبت اول دانش آموزان دبیرستان فرهنگ (دوره اول ) سال تحصیلی 93/92

در جلسه شورای دبیران نمودار میانگین نمرات و درصد قبولی امتحانات نوبت اول دانش آموزان دبیرستان فرهنگ مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت وضمن مقایسه آن با نوبت اول سال گذشته و تعیین نقاط ضعف و قوت امتحانات نوبت اول مصوب گردید که جهت امتحانات نوبت دوم تدابیروراهکارهای مناسب اندیشیده شود تا انشاءالله شاهد پیشرفت قابل قبول دانش آموزان در امتحانات خرداد ماه 93 باشیم

بازید از دیبرستان عصمت (دوره اول) توسط اداره کل و ناحیه

در مورخ 14/11/92 آقای احسان خواه از ادره کل به همراه آقای علیدادی از ناحیه از مدرسه عصمت بازدید به عمل آوردند . در ضمن جلسه ای که با مدیر و معاونین آموزشی و پرورشی و مشاور آموزشگاه داشتند در جریان مشکلات تربیتی و مشاوره ای قرار گرفنتد .

برگزاری جشن انقلاب دبیرستان الهیه رجایی

امروز دوشنبه 92/11/14 به مناسبت فرا رسیدن سالروز بازگشت تاریخی امام خمینی (ره) وآغاز دهه مبارک فجر ،ضمن پذیرایی از دانش آموزان مراسم با شکوهی در ساعت 3 بعداز ظهر در نماز خانه آموزشگاه با حضور گروه اعزامی صدا وسیما ی مرکز کرمانشاه برگزار گردید.

برگزاری جشن تلاش دبیرستان غیردولتی میثاق

بسمه تعالی
با یاری ایزد منان مراسم جشن تلاش دبیرستان غیردولتی میثاق در تاریخ 14 بهمن ماه 1392 و همزمان با جشن دهه مبارکه فجر برگزار گردید.
دبیرستان غیردولتی پسرانه میثاق

آموزش نظام جمع مربوط به درس آمادگی دفاعی در آموزشگاه شاهد یاران امام ره

طی دو جلسه با حضورکارکنان سپاه پاسداران آموزش نظام جمع مربوط به درس آمادگی دفاعی به دانش آموزان پایه سوم این آموزشگاه داده شد

برگزاری مراسم انس با قرآن در نمازخانه دبیرستان دوره اول غیر دولتی ساعی

در این جلسه که نوسط مربی پرورشی آموزشگاه برگزار گردید،هدف آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با قرآن و همچنین نمازو آموزش صحیح خواندن نماز بود.

برگزاری مسابقات قرآن ونماز در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

برگزاری مسابقات قرآن ونماز در دبیرستان نمونه دولتی هاجربه روایت تصویر

برگزاري جشن پيروزي انقلاب اسلامي درروز12بهمن دردبيرستان ملاصدرا

بمناسبت يوم اله دهه فجردردبيرستان ملاصدرا برنامه هايي بشرح زير برگزارگرديد:
1-نواختن زنگ انقلاب
2-تلاوت قرآن مجيد
3-پخش سرودملي وبرافراشتن پرچم جمهوري اسلامي توسط گارد پرچم
4-قرائت مقاله توسط دانش آموزان
5-همسرايي سرودبهمن آمدتوسط دانش آموزان
6-پذيرايي ازدانش آموزان

راه اندازی ششمین کلاس هوشمند دبیرستان نمونه دولتی هاجر به مناسبت دهه ی مبارک فجر

با تلاش مدیر محترم آموزشگاه ششمین کلاس هوشمند نیز در دبیرستان نمونه دولتی هاجر تجهیز و در آغاز دهه ی مبارک فجر راه اندازی شد .

برگزاری مرحله اول بازار تلاش – دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه92/11/13 دانش آموزان تلاشگر با گرفتن کارت امتیاز از دبیران و عوامل اجرایی در بازار تلاش خرید کردند.

بازدید دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی هاجر از موزه

یکی از دروس مطالعات اجتماعی گردشگری و دیدن آثار طبیعی و حفظ زیستگاه در ایران است به این منظور بازدیدی از موزه تاریخ طبیعی دانشکده کشاورزی ترتیب داده شد.
با تشکر از زحمات مدیر محترم و خانم عسگری دبیر مطالعات آموزشگاه .

برگزاری مسابقات فوتبال به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر دبیرستان راه کربلا

به مناسبت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقه فوتبال بین دانش آموزان

این واحد آموزشی در حال برگزاری می باشد که در پایان به تیم های

اول تا سوم جایزه ایی اهداء خواهد شد.

شرکت دانش آموزان در مسابقه طرح دادرس

دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی هاجر در مسابقه طرح دادرس شرکت نمودند.

جلسه شورای دبیران -دبیرستان دانش (دوره اول متوسطه )

بسمه تعالی

روز شنبه جلسه شورای دبیران در تاریخ 12/11/1392 در آموزشگاه با حضور همکاران و سخنرانی مدیر مدرسه پیرامون مسا ئل ذیل تشکیل گردید و تبادل نظر شد.
-تحلیل نتایج امتحانی همه رشته ها در ترم اول سال تحصیلی 1393-1392
-راهکارهای مرتبط با هر رشته
نظرات ارائه شده همکاران و دبیران
1-تشکیل کلاسهای تقویتی برای دانش آموزان ضعیف
2-ضعیف ترین دانش آموزان مدرسه شناسایی و اسامی آنها جهت پیشرفت تحصیلی یاداشت گردید.
3-تهیه کارهای عملی توسط دانش آموزان جهت افزایش در نمرات مستمر
4- ارائه کنفرانس در درس ها حتی ریاضی به صورت دلخواه
5- فرصت مرور و مطالعه در همان کلاس درس و سپس کنفرانس توسط دانش آموزان
6- درسی مانند ادبیات ،املاء و انشاء توسط یک دبیر تدریس شود تا عدم هماهنگی ایجاد نشود.
7- پرسش و ارزشیابی پس از تدریس
8-تشکیل جلسه ای با اولیا دانش آموزان در خصوص رفتار و نحوه برخورد دانش آموزان با اولیای مدرسه و دبیران
9- استفاده از دانش آموزان ممتاز برای بهبود وضعیت آموزشی دانش آموزان ضعیف و این امر باعث می شود که دانش آموزان نوع دوستی و ایثار و مسولیت پذیری را یاد بگیرند.
10-در خصوص برگزاری جشن تلاش که راس ساعت 45/9 صبح روز شنبه 19/11/ 92 برگزار می شود برنامه ریزی لازم به عمل آمد.

تبريك دهه فجر ، دبيرستان عصمت (دوره اول)

گزارش جلسه آموزش خانواده دبيرستان الهيه رجايي

در مورخه 92/11/13 در نماز خانه دبيرستان وبا حضور سركار خانم مراديان جلسه آموزش خانواده تشكيل گرديد وپيرامون مسائل تربيتي ،آموزشي ونحوه برخورد اولياء با دانش آموزان بحث شد.

ویژه برنامه13 بهمن ماه در دبیرستان دانش (دوره اول)

- تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط دانش آموزان
- خواندن سرود همسرایان فجرتوسط همه ی دانش آموزان
-اجرای نمایش توسط دانش آموزان
- برگزاری یک دوره ختم کامل قرآن برای شادی روح شهدا وامام (ره)توسط کلیه ی همکاران ودانش آموزان

برگزاری جشن انقلاب در دبیرستان الهیه باهنر (مجتمع صدیقه طاهره)

درروز شنبه 12بهمن زنگ انقلاب همزمان با سایر مدارس کشور نواخته شد.وبرنامه هایی بدین شرح اجرا گردید.(نواختن سرود ملی ،قرائت سوره ملی ،قرائت سوره کوثر به زبانهای عربی وانگلیسی وترجمه فارسی ،اجرای برنامه های طنز وشاد،قرائت مقاله ای درباره ی روز ورود امام خمینی به وطن ،اهدای جوایز به دانش آموزان وهمکارانی که سوره فجر را حفظ نمودند،اجراینمایش وطنز)

گزارش برگزاری نظم همگانی دبیرستان الهیه رجایی به روایت تصویر در مورخه 92/11/13

فجر پیروزی مبارک

برگزاری جشن در روز 12 بهمن ماه -استقبال از دهه ی مبارک فجر در دبیرستان نمونه دولتی هاجر ( دوره اول)
سخنرانی مدیر محترم و نماینده دبیران به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی.
اجرای برنامه های شاد توسط دانش آموزان .

برپايي مراسم جشن و شادي در دبيرستان پسرانه شاهد مدلل به مناسبت دهه فجر (تصويري)

امروز يكشنبه مورخه 92/11/14 مراسم جشني با شركت هنرمندان گروه هنري دوست در محل دبيرستان پسرانه شاهد مدلل برپا گرديد
علاوه بر اجراي نمايش كمدي توسط گروه ياد شده مسابقه اي تفريحي بين دانش آموزان برگزار و به نفرات اول تا سوم جوايزي اهدا گرديد

کسب مقام اول ناحیه ای رشته والیبال(دبیرستان دخترانه وحدت)

تقدیر از همکار برگزیده ی جشنواره الگوهای تدریس- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

همزمان با برگزاری مراسم 22 بهمن درمدرسه، از خانم احمدی همکار برگزیده در جشنواره الگوهای تدریس با اهداء کادو ،تقدیر به عمل آمد.

برگزاری مراسم سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س)

1.آذین بندی و جراغانی فضای مدرسه
2.نصب تراکت و پلاکارد در تابلوی اعلانات
3.نواخته شدن زنگ انقلاب در ساعت 9:33 همزمان با سالگرد ورود تاریخی امام خمینی(ره)
4.پخش سرودهای انقلابی از بلندگو در زنگهای تفریح
5.اجرای مراسم حاملان قرآن و گارد پرچم و به اهتزاز در آوردن پرچم جمهوری اسلامی توسط گروه فرزانگان مدرسه
6.اجرای سرود همگانی
7.اجرای شعر و سرود و دکلمه و نمایش
8. تقدیر از دانش آموزان ممتاز درسی و اهداء لوح تقدیر به ایشان
9.تقدیر از دبیر حرفه و فن آموزشگاه به مناسبت کسب رتبه ی اول در جشنواره ی علوم پایه ی فناوری ناحیه

زنگ انقلاب(دبیرستان شهید دوران)

با استعانت از خداوند همزمان با سراسر کشور به منظور بزرگداشت سالروز تاریخی ورود امام خمینی (ره) راس ساعت 9:33 صبح در آموزشگاه شهید دوران زنگ انقلاب نواخته شد و طنین الله اکبر دانش آموزان سراسر فضا را پرکرد. جناب آقای جعفری مدیر آموزشگاه در این مراسم در مورد این روز بزرگ و اهمیت آن برای همکاران و دانش آموزان سخنرانی فرمودند

برگزاری جشن آغازدهه مبارک فجر-منوچهری رجایی

امروز شنبه 12/11/92 به مناسبت فرارسیدن سالروزبازگشت تاریخی حضرت امام خمینی(ره)وآغاز دهه مبارک فجر،ضمن برپایی ایستگاه صلواتی وپخش سرود های دوران انقلاب درزنگ تفریح،مراسم باشکوهی درزنگ دوم با حضور گروه اعزامی صداوسیمای مرکز کرمانشاه برگزار گردید.دراین مراسم ازجشن واجرای سرود همگانی ونیزاز پخش وتوزیع کیک سالروز دهه مبارک فجر فیلم برداری وگزارش تهیه شد.

كسب مدال طلا وبرنز توسط دانش آموزان دبيرستان متانت

كسب مدال طلا در رشته كاراته، شاخه كاتا و مدال برنز در شاخه كميته توسط دانش آموز زهرا پرويز وهمچنين مدال برنز در شاخه كميته توسط دانش آموزان نگين محمودي و نگين رستمي را به ايشان و ديگر دانش آموزان آموزشگاه تبريك ميگوييم.

نواختن زنگ انقلاب به مناسبت سالروزورود تاریخی حضرت امام (ره) و آغاز برگزاري جشن پيروزي انقلاب اسلامي ايران در روز 12 بهمن در دبیرستان دانش (دوره اول)

ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر درمدرسه دانش در روز 12بهمن 12برنامه وفعالیت ذیل انجام شد:
1- تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط دانش آموزان
2- اجرای مراسم برافراشته شدن پرچم توسط دانش آموزان فرزانگان گارد پرچم وخواندن سرود جمهوری اسلامی ایران
3- نواختن زنگ انقلاب به مناسبت سالروزورود تاریخی حضرت امام (ره) و آغاز برگزاري جشن پيروزي انقلاب اسلامي ايران در روز 12 بهمن ساعت 9:30
4- همخوانی سوره مبارک فجر در مراسم توسط کلیه همکاران ودانش آموزان
5- تبریک وسخنرانی مدیر آموزشگاه به مناسبت دهه مبارک فجر
6-حضور معاون اداره جناب آقای عظیمی وبیان مطالبی پیرامون پیروزی انقلاب و دهه فجر توسط دانش آموز بسیجی
7- مطرح نمودن سوال با موضوع"عوامل پیروزی انقلاب اسلامی چیست "توسط معاون اداره واهداء جوائز به سه نفر از دانش آموزان توسط جناب آقای عظیمی
8- خواندن مقا له در مورد روز 12 بهمن توسط دانش آموز بسیجی
9- خواندن سرود توسط گروه سرود مدرسه
10- خواندن سرود همسرایان فجرتوسط همه ی دانش آموزان
11- برگزاری مسابقه ی طناب کشی بین دانش آموزان
12- خواندن اشعاری در مورد انقلاب توسط دانش آموز
در پایان از کلیه ی دانش آموزان پذیرایی گردید ومراسم با سلام وصلوات بر محمد (ص) وآل محمد (ص) به پایان رسید .و جناب آقای عظیمی از نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان بازدید بعمل آوردند.

برگزاری مراسم سالروز ورود تاریخی امام و نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان( فرهنگ دوره اول )

درروز شنبه مورخه 12/11/92 زنگ انقلاب در دبیرستان فرهنگ نواخته شد و با برنامه های متنوع یاد وخاطره امام (ره) گرامی داشته شد در این مراسم توسط مدیر آموزشگاه سخنرانی گردید و همچنین گروه سرود با اجرای سرود ای امام یاد وخاطره سالروز ورود تاریخی امام (ره) را جشن گرفتند /

گزارش شرکت دانش آموزان در سینما

در مورخه 92/11/12 تعدادی از دانش آموزان به همراه دبیران آموزشگاه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر به سینما رفتند.

زنگ انقلاب نواخته شد . دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

مورخه 12/11/92راس ساعت 30/9 همزمان با دیگر مدارس ،زنگ انقلاب نواخته شد

برگزاری کارگاه آموزشی بررسی راهکارهای دانش آموزان خاص (جسمی- روانی )

درروز شنبه مورخه 92/11/12کار گاه آموزشی دومین جلسه با والدین در رابطه با مشکلات دانش آموزان خاص (جسمی و روانی ) در نمازخانه آموزشگاه بر گزار گردید در این جلسه توسط مدرس محترم جناب آقای جعفری اطلاعات لازم به اولیا ی دانش آموزان ارائه دادند که مورد استقبال اولیای محترم قرار گرفت

فجررحمت ،فجردولت ،فجر نور،فجرآزادي ز بند ظلم و زور ،مهر در آغوش ملت جا گرفت،انقلاب او همه دنيا گرفت (دبيرستان ميرداماددوره اول)

زنگ انقلاب راس ساعت 33/9 دقيقه صبح با حضور كليه دانش آموزان و همكاران در مورخه 12/11/92 روز شنبه در حياط آموزشگاه نواخته شد. در اين مراسم ضمن تلاوتي از آيات قرآن و پخش سرود ملي ،سرود خميني اي امام توسط دانش اموزان به طور هماهنگ قرائت شد و مدير آموزشگاه ضمن بيان سخناني در اين خصوص و ياد آوري اهداف انقلاب ، ايام الله را به دانش اموزان و همكاران محترم تبريك عرض نمودند. همچنين برنامه هايي توسط دانش اموزان اجرا گرديد از جمله نمايش ،سرود ، مسابقه،و .. سپس از دانش آموزان پذيرايي به عمل آمد.

نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان دوره اول ودوم علامه طباطبایی مجتمع سعادت

امروز راس ساعت 9:33صبح زنگ انقلاب در این آموزشگاه نواخته شد ضمنا به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر راهروها آذین بندی شد

جشن پیروزی انقلاب و دهه فجر در مدرسه باقرالعلوم (ع)

جشن سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در ساعت 9:33 روز 12 بهمن 1392 همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به خاک گلگون وطن با شکوه تمام در دبیرستان دوره اول باقرالعلوم برگزار شد .

برپايي نمايشگاه بمناسبت دهه مبارك فجردردبيرستان ملاصدرا

بمناسبت دهه مبارك فجر نمايشگاهي از آثارودست ساخته هاي دانش آموزان دركليه رشته هادرنمازخانه اين آموزشگاه برپا گرديدكه موردبازديدواستقبال دانش آموزان قرارگرفت.

كسب رتبه سوم الگوهاي برتر تدريس توسط سركارخانم طيبه نوروزي ازدبيرستان ملاصدرا

سركارخانم طيبه نوروزي دبير حرفه وفن اين آموزشگاه باشركت درالگوهاي برترتدريس موفق به كسب رتبه سوم شدند.

نواختن زنگ انقلاب (دبیرستان وحدت متوسطه اول)

امروز 12 بهمن ماه زنگ انقلاب در آموزشگاه نواخته شد و ضمن اجرای برنامه ها به مناسبت این روز،از دانش آموزان پذیرایی به عمل آمد.

كسب مقام اول طناب كشي توسط دانش آموزان دبيرستان ملاصذرادرهلال احمر شهرستان

دانش آموزان اين آموزشگاه درروزچهار شنبه مورخ9/11/92درمسابقه طناب كشي كه درسالن هلال احمرشهرستان بين دانش آموزان مدارس ناحيه3برگزارشدموفق به كسب رتبه اول شدند.

اجرای طرح دادرس - دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در راستای اجرای طرح دادرس در آموزشگاه نمونه حضرت معصومه(س) طی دو ماه گذشته فعالیت های مربوط به این طرح به شرح زیر است:
1- آموزش کمکهای اولیه و آمادگی در روزهای سخت برای همه دانش آموزان پایه سوم توسط همکاران و مربی بهداشت آموزشگاه در دی ماه
2- تشکیل تیم 14نفره از اول بهمن ماه
3- تشکیل کارگاه تخصصی جهت تیم 14نفره در 6-7-8بهمن ماه و آموزش تئوری و عملی تیم توسط مربی هلال احمر و پرستار مجرب بیمارستان امام علی(ع)
4- آموزش کار با کپسول آتشنشانی با دعوت از یکی از نیروهای آتشنشانی شهر در روز سه شنبه 8بمن
5- آزمون تیم منتخب آموزشگاه در هلال احمر در روز چهارشنبه 9بهمن