Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

ساعت برگزاری جشنواره نوجوان خوارزمی محور ادبیات وعلوم آزمایشگاهی
خانه | آرشیو ماهیانه

اسفند 1392

بخشنامه ضریب حقوق سال ۱۳۹۳ از سوی معاونت پشتیانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

بخشنامه هیات وزیران برای تعیین ضریب حقوق سال ۹۳ از سوی معاونت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ و تاکید شد مطالبات استحقاقی حکمی افراد در سال ۱۳۹۲ نظیر ارتقاء رتبه، طبقه شغلی و ... قبل از اجرای حکم افزایش ضریب حقوق آنها صادر شود.

در این بخشنامه آمده است: ضریب حقوق سال ۹۳ شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، هزار و ۲۰۷ و اعضاء هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، ۱۷ هزار و ۱۹۰ (۱۷۱۹۰) ریال است.

امتیاز سنوات خدمت، تجربه مربوط و مشابه، دوره های آموزشی طی شده و سوابق خدمت در مشاغل مدیریتی و سرپرستی کارکنان در سال ۱۳۹۲ با توجه به جدول شماره سه و تبصره یک بند شش فصل دوم دستور العمل شماره ۲۰۰.۱۴۵۹۳.۱ مورخ ۸۸.۲.۲۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور منضم به بخشنامه شماره ۷۱۰.۸ مورخ ۸۸.۲.۲۲ به تاریخ ۹۳.۱.۱ قابل احتساب است.

تبصره: به موجب تبصره سه بند شش فصل دوم دستور العمل مذکور، حداکثر امتیاز قابل احتساب بابت سنوات خدمت و تجربه ۳۰ سال خواهد بود.

افزایش ریالی مذکور از تفاوت تطبیق درج شده در احکام حقوقی کارمند کسر نخواهد شد و تفاوت مورد نظر در حکم حقوقی ثابت خواهد ماند.

حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران در سال ۱۳۹۳ به میران ۲۰ درصد نسبت به سال ۱۳۹۲ افزایش می یابد.

حداقل و حداکثر حقوق و فوق العاده های مستمر شاغلان موضوع ماده ۷۶ قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره آن برای سال ۱۳۹۳، شش میلیون و 42 میلیون ریال خواهد بود.

حداقل حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران، مشترکان صندوق های بازنشستگی و... به میزان شش میلیون ریال است.

ادارات آموزش و پرورش ترتیبی اتخاذ نمایند تا مطالبات استحقاقی حکمی افراد در سال ۱۳۹۲ نظیر ارتقاء رتبه، طبقه شغلی و... قبل از اجرای حکم افزایش ضریب حقوق آنها صادر شود.

فوق العاده اضافه کار ساعتی به کارمندان با رعایت بند ۱۰ مصوبه فوق الذکر قابل پرداخت خواهد بو

ده لینک سودمند در گوگل که هر کاربری باید با آنها آشنا باشد!

گوگل شمار بسیاری از سرویس‌ها و خدمات قابل توجه را به کاربران ارائه می‌کند و به جرأت می‌توان گفت، امروزه همه کاربران به گونه ای از یک یا چند سرویس گوگل استفاده می‌کنند. در اینجا شما را با ده لینک کاربردی برای استفاده هر چه بهتر از گوگل آشنا می‌سازیم. 
ده لینک مفید در گوگل که هر کاربری باید با آنها آشنا باشد!
گوگل شمار بسیاری از سرویس‌ها و خدمات قابل توجه را به کاربران ارائه می‌کند و به جرأت می‌توان گفت، امروزه همه کاربران به گونه ای از یک یا چند سرویس گوگل استفاده می‌کنند. در اینجا شما را با ده لینک کاربردی برای استفاده هر چه بهتر از گوگل آشنا می‌سازیم ، امروزه همه کاربران از سرویس‌های گوگل استفاده می‌کنند؛ خدماتی چون جی میل، نقشه گوگل و در حداقل ممکن، جستجوی فوق العاده گوگل که هر کاربری حداقل یک بار در روز با آن سر و کار خواهد داشت. در نتیجه دانستن لینک‌های مفید گوگل برای استفاده هرچه بهتر و مطمئن‌تر از این خدمات، آن چیزی است که کاربران گوگل باید با آن آشنا باشند.

ده لینک مفید در گوگل که هر کاربری باید با آنها آشنا باشد!

۱ ـ استفاده بهینه از خدمات گوگل، نیازمند یک حساب کاربری گوگل است. روش معمول برای ایجاد یک حساب کاربری گوگل، ساختن یک حساب کاربری در جی میل است.

اما اگر به هر دلیل کاربران مایل نباشند با استفاده از حساب جی میل خود از یکی از خدمات گوگل استفاده کنند، تکلیف چیست؟ در این موقع، گوگل به شما اجازه می‌دهد که یک حساب گوگل، جدای از حساب کاربری جی میل ایجاد کنید. برای این منظور به آدرس زیر بروید:

https://accounts.google.com/SignUpWithoutGmail
ده لینک مفید در گوگل که هر کاربری باید با آنها آشنا باشد!

۲ ـ موتور جستجوی گوگل، معمولا بنا بر مفهوم Bubbling عمل می‌کند؛ به این معنا که از موارد مورد علاقه شما هم برای بهبود جستجو و هم برای خدمات رسانی بهتر به شرکت های تبلیغاتی استفاده می‌کند. لینک زیر شما را با پروفایلی که گوگل از شما به این منظور ساخته است، روبه رو می‌کند:

https://www.google.com/ads/preferences/
ده لینک مفید در گوگل که هر کاربری باید با آنها آشنا باشد!

ایام تعطیلات و فراغت خانواده ها ... : دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
فرا رسیدن سال 1393 را به کلیه همکاران و دانش آموزان تیریک می گوییم و آرزوی موفقیت و سربلندی برای آنان داریم. شروع سال جدید با تعطیلات همراه است و ایام تعطیلات نوروز و فراغت خانواده ها از کار های روزمره،اشتغال و... و اهمیت صله رحم در دین مبین اسلام با هدف ترویج این سنت پسندیده تعدادی پوستر از احادیث و روایات ائمه هدی (ع) در رابطه با اهمیت،جایگاه و ثواب صله رحم جهت استفاده همکاران و دانش آموزان ارائه می گردد.

طی مراسمی معاون آموزش ابتدایی و کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه3 کرمانشاه معرفی شدند.

مراسم تودیع و معارفه معاون آموزش ابتدایی ناحیه و معارفه کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه3کرمانشاه، روز چهارشنبه 21 اسفند ماه92 با حضور مدیر ناحیه، معاونین و کارکنان اداری برگزار شد و طی حکمی از سوی ریاست ناحیه، خانم دکتر شهناز قره تپه به سمت معاون آموزش ابتدایی و علی صفری به سمت کارشناس مسئول تربیت بدنی ناحیه3 منصوب و معرفی شدند.

در این مراسم که پس از اقامه نماز ظهر و عصر در نمازخانه اداره برگزار شد، نجفی مدیر ناحیه3 ضمن خیر مقدم، در جمع همکاران با اشاره به نقش مدیریت در جامعه، پیرامون اهمیت آموزش در دوره ابتدایی و همچنین تربیت بدنی و سلامت در مدارس به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی پیرامون مسائل آموزش و پرورش مطالبی رابیان نمود و در بخشی از سخنان خود، از خدمات شایسته خانم ها، ردگاه و مرادیان و آقایان سلیمی و پروین که در این مدت علاوه بر مسئولیت خود (کارشناس تربیت بدنی) مسئولیت این واحد را عهده دار بود، تشکر کرد.

مدیر ناحیه پس از ارائه گزارشی از سوابق شخصیتی و اجرایی معاون آموزش ابتدایی و کارشناس مسئول تربیت بدنی، برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

در پایان خانم دکتر قره تپه معاون آموزش ابتدایی و آقای صفری کارشناس مسئول تربیت بدنی ناحیه3 با تشکر از حسن اعتماد مدیر ناحیه و زحمات و پیگیری های مسئولین قبلی، در خصوص برنامه های حوزه کاری خود، در جمع همکاران به ایراد سخنرانی پرداخت و خواستار همکاری و همفکری کارکنان اداری و آموزشی شدند.

شایان ذکر است رزومه کاری معاون آموزش ابتدایی و کارشناس مسئول تربیت بدنی به شرح ذیل می باشد.

خانم دکتر قره تپه معاون آموزش ابتدایی ناحیه3:

لیسانس از دانشگاه تربیت معلم تهران، رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد و فوق لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه اراک، دکتری جامعه شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران با معدل الف، مدیر دبیرستان های ناحیه یک کرمانشاه، کارشناس و مسئول تربیت معلم و آموزش نیروی انسانی اداره کل، دبیر شورای تعیین صلاحیت مدرسین مراکز آموزش عالی، مسئول هماهنگی معاونت نیروی انسانی اداه کل، مدرس دوره های ضمن خدمت و دانشگاه های فرهنگیان، امام حسین(ع) واحد کرمانشاه، دانشکده علوم قرآنی، آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر کرمانشاه.

آقای علی صفری کارشناس مسئول تربیت بدنی ناحیه3:

فایل ضمیمه: 

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش خبر داد:برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در سال آینده/ ثبت‌نام بعد از تعطیلات نوروز

مهندس علی زرافشان،معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو باخبرگزاری فارس در خصوص آزمون مدارس نمونه دولتی اظهار داشت: با توجه به اینکه در آیین‌نامه مصوب شورای عالی آموزش و پرورش، تهیه گزارش و ارائه آن به شورا پیش‌بینی شده است در حال تهیه گزارش برای این شورا هستیم که بعد از ارائه گزارش، چگونگی ارسال دستورالعمل را اعلام خواهیم کرد.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی بعد از تعطیلات نوروز و در اواخر فروردین ۹۳ توزیع می‌شود.

مهندس علی زرافشان،معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو باخبرگزاری فارس در خصوص آزمون مدارس نمونه دولتی اظهار داشت: با توجه به اینکه در آیین‌نامه مصوب شورای عالی آموزش و پرورش، تهیه گزارش و ارائه آن به شورا پیش‌بینی شده است در حال تهیه گزارش برای این شورا هستیم که بعد از ارائه گزارش، چگونگی ارسال دستورالعمل را اعلام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: با توجه به بندی که در آیین‌نامه این مدارس آمده است، آزمون مدارس نمونه دولتی باید بعد از امتحانات خردادماه برگزار شود که امسال با توجه به تفکیک آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان طبیعتاً این آزمون در خردادماه یا اوایل تیرماه برگزار می‌شود.

مهندس زرافشان با بیان اینکه دفترچه‌های آزمون به صورت غیرمتمرکز توزیع می‌شود، افزود: دفترچه‌ها توسط استان‌ها و بعد از تعطیلات نوروز و در اواخر فروردین ماه سال آینده توزیع می‌شود.

پوستر سال 1393 اهدایی دبیرستان رضوان کرمانشاه

سال 1393 سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مبارکباد

از کدام برنامه آموزشی در هفته های طلایی فرصت های یادگیری در فروردین و اردیبهشت 93 در آموزشگاه خود بهره می گیرید؟

1-طرح همیار معلم
5% (1 رای)
2-طرح کلاس ها ی تقویتی و فوق برنامه
9% (2 رای)
3-برگزاری پیش آزمون قبل از مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی
18% (4 رای)
4-پیمان نامه دانش آموزی
0% (1 رای)
5-همه موارد فوق
68% (15 رای)
مجموع آراء: 22

● تواناییهای مدیریت و رهبری آموزشی (توانایی های عمومی)

1) سلامتی جسمی : مدیر آموزشی باید از سلامتی کامل برخوردار باشد تا بتواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد عقل سالم در بدن سالم .
2) سلامتی روانی : سلامتی روانی به مراتب از سلامتی جسمی مهمتر است . افرادی که سلامتی روانی ندارند ، نه تنها زندگی را به خود ، بلکه به همه اطرافیان خود تلخ و ناگوار می کنند و سبب ناراحتی ، دلسردی ، سرگشتگی، افسردگی و رفتار تهاجمی افراد و هم چنین سبب بهم خوردگی محیط و اختلال در رفتار زیردستان می شوند .
3) سلامتی عاطفی : عاطفه در حقیقت جنبه های کیفی زندگی و رفتار را به وجود می آورد که تاثیر فراوانی در موفقیت انسانها دارد . بسیاری ار جذبها و دفعها از طریق عاطفه انجام می گیرد . مدیر باید نه بی عاطفه و نه مبالغه آمیز پرعاطفه باشد .

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: روزهای فعالیت مدرسه را تقویم برای ما مشخص می کند طبق تقویم مدارس تا پایان اسفند دایر هستند...

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:تقویم، تعطیل بودن یا نبودن مدارس را تعیین می کند
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: روزهای فعالیت مدرسه را تقویم برای ما مشخص می کند طبق تقویم مدارس تا پایان اسفند دایر هستند...
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از خبرگزاری پانا، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: روزهای فعالیت مدرسه را تقویم برای ما مشخص می کند طبق تقویم مدارس تا پایان اسفند دایر هستند.
علی زرافشان در پاسخ به این سوال که مدارس تا چه روزی در اسفندماه دایر هستند؟ گفت: به نظر بنده نباید اینگونه سوالات مطرح شود، و باید اجازه داد مردم یاد بگیرند که وظیفه دارند مطابق تقویمی که دولت اعلام می کند، پیش روند.
وی افزود: با توجه به اینکه تقویم در اختیار همه مردم قرار دارد پس جای سوال برای این موضوع نمی ماند.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ادامه داد: بر اساس روزهای تعطیلی یا غیرتعطیلی در تقویم، دانش آموزان موظف اند در کلاس ها حضور پیدا کنند.

مهم: بارم بندی درس ریاضی پایه هفتم(در اختیار دبیران محترم ریاضی قرار گیرد)

فایل ضمیمه: 

تدابیر ویژه آموزش و پرورش برای چهارشنبه آخر سال:مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با تشریح تدابیرویژه برای چهارشنبه آخر سال، از تشکیل کارگروه ایمنی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از ایسنا، محمد چینیان، مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال و احتمال گرایش برخی از دانش‌آموزان به استفاده از مواد محترقه و منفجره و همچنین افزایش آسیب‌های ناشی از آن، به منظور ترویج فرهنگ ایمنی و کاهش خسارات جانی و مالی، رعایت و اجرای برخی نکات مورد تاکید است.
وی با اشاره به تشکیل جلسه کارگروه ایمنی اتخاذ تدابیر مناسب برای مدارس گفت: آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی با استفاده از ظرفیت موجود در استان ها، اجرای برنامه اطفای حریق، تخلیه اضطراری و پناه‌گیری با اولویت مدارس مجری طرح (دادرس)، از برنامه‌های آموزش و پرورش برای مدارس است.
مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش افزود: ارایه آموزش‌های ایمنی و بهداشتی (نظری عملی) برای دانش‌آموزان، والدین و کارکنان مدرسه با دعوت از کارشناسان آتش‌نشانی، هلال‌احمر، اورژانس و ... برگزاری انواع مسابقات، نمایشگاه و برنامه‌های فرهنگی مرتبط با موضوع و اختصاص بخشی از کلاس‌های درس به موضوع حوادث شب چهارشنبه آخر سال، راهکارهای کاهش خسارات و اقدامات مناسب جایگزین از دیگر تدابیر اتخاذ شده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال جدید امسال را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۳ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به همه ی هم میهنان و ایرانیان عزیز در سراسر جهان بخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مجاهدان راه اسلام و ایران، سال جدید را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تقارن سال جدید با ایام شهادت بانوی بزرگ جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از خداوند متعال مسالت کردند: این تقارن، امکان بهره گیری مضاعف از انوار هدایت الهی و برکات فاطمی را برای ملت ایران فراهم سازد.

ایشان در ترسیم افق سال نو، دو مسئله ی اقتصاد و فرهنگ را مهم تر از مسائل دیگر بر شمردند و تاکید کردند: برای تحقق شعار سال ۹۳ یعنی «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» تلاش مشترک مسئولان و آحاد مردم ضروری است.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به نقش اساسی و برجسته ی مشارکت و حضور مردم در «زندگی و سازندگی کشور» خاطرنشان کردند: هم در اقتصاد و هم در فرهنگ، کار بدون حضور مردم پیش نخواهد رفت و گروههای گوناگون مردمی باید با اراده و عزم راسخ ملّی در این عرصه ها نقش آفرینی کنند.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: مسئولان هم موظفند با توکل به خداوند و با تکیه ی بر مردم، در هر دو عرصه ی اقتصاد و فرهنگ، مجاهدانه وارد میدان عمل شوند.

ایشان تاکید کردند: آنچه در سال جدید پیش رو داریم، عبارت است از اقتصادی که به کمک مسئولان و مردم شکوفایی پیدا کند، و فرهنگی که با همت مسئولان و مردم بتواند سمت و سوی حرکت بزرگ کشور و ملت ما را معین کند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر ضرورت استفاده از تجربه ها و عبرتهای گذشته در تصمیم گیری های آینده، به ارزیابی کیفیت تحقق شعار «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» پرداختند و گفتند: در سال ۹۲، حماسه سیاسی با حضور مردم و تلاش مسئولان در عرصه های مختلف نظیر انتخابات، راهپیمایی های بزرگ و عرصه های دیگر به بهترین شکل تحقق پیدا کرد و با دست بدست شدن قدرت اجرایی در کمال امنیت و آرامش، حلقه ی جدیدی از سلسله ی طولانی مدیریت کشور شکل گرفت.

رئیس جمهور در پیام نوروزی: تلاش دولت برای زندگی راحت‌تر و نگرانی کمتر مردم است(متن کامل پیام نوروزی دکتر حسن روحانی )

رئیس جمهور در پیام نوروزی:

تلاش دولت برای زندگی راحت‌تر و نگرانی کمتر مردم است

رئیس جمهور در پیامی به مناسبت آغاز سال 1393 اظهار داشت:می‌خواهیم اخلاق در جامعه ما حاکم شود و تندی‌ها و افراط‌ها رخت بر بندد. در یک جامعه اسلامی، محمدی، علوی و فاطمی، نباید تهمت و افترا و دروغ جای پایی داشته باشد؛ باید دشنام برای همیشه از فضای جامعه ما رخت بربندد.

متن کامل پیام نوروزی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین و صلی الله علی سیدنا و نبینا محمد و آله الطاهرین و صحبه المنتجبین
السلام علیکِ یا فاطمه یا بنت رسول الله یا سیده النساء العالمین

نوروزِ فرخنده، آغاز سال ۱۳۹۳ را به همه آحاد ملت عزیز ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم؛ مخصوصاً به آن عزیزانی که اکنون در کنار خانواده خود و در کنار سفره نوروزی و شادی حضور ندارند. به آنهایی که به دلیل خدمت به مردم در کنار خانواده شان نیستند، خسته نباشید عرض می کنم و برای آنهایی هم که به دلایلی در کنار خانه و خانواده خود نیستند، آرزوی رفع مشکل می کنم.

تبریک ویژه به خانواده عزیز شهدا، جانبازان و ایثارگران. همچنین به همه ملل و اقوامی هم که در این منطقه و در هر جا که نوروز را گرامی می دارند تبریک و تهنیت عرض می کنم.

بهار اعتدال و میانه روی است

کینه ها، کدورت ها و کبرها را کنار بگذاریم و همه به هم با نگاه مهر و محبت بنگریم.

بهار به معنای روزی است که دیگر از سرمای جانسوز زمستان خبری نیست و از گرمای سوزان و طاقت فرسا هم خبری نیست؛ پس بهار اعتدال و میانه روی است و ملت ما هم از دیرباز در مسیر اعتدال بوده است.

سالی که گذشت، با حماسه های عظیم و بزرگ همراه بود که تاریخ هرگز آن را از یاد نخواهد برد. مردم به رغم مشکلات در زندگی، پای صندوق آراء آمدند و همه، فارغ از آن که به چه کسی رأی دادند، به امید رأی دادند.

در سالی که گذشت، مردم عزیز ایران به این بنده و همکارانم اجازه خدمت دادند و اکنون افتخار می کنم که در کنار سفره شادی شما اجازه حضور دارم.

در هفت ماهی که از فعالیت این دولت گذشته، قدم های بزرگی با حمایت شما مردم برداشته شده است؛ مهمترین آن، ایجاد فضای آرامش، همدلی، نشاط و تحرک بیشتر برای سربلندی ایرانِ عزیز و توسعه کشوری است که زادگاه و محبوب همه ماست.

آغاز سال 1393 و عید سعید نوروز بر هموطنان عزیز مبارکباد.( دبیرستان رضوان)

آغاز سال 1393 و عید سعید نوروز بر هموطنان عزیز مبارکباد.

لحظه تحویل سال ۱۳۹۳هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران

روز پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲هجري شمسي

ساعت ۲۰ و ۲۷ دقیقه و ۷ ثانیه

مطابق ۱۸ جمادی الاولی ۱۴۳۵ هجری قمری

و ۲۰ مارس ۲۰۱۴ میلادی

آغاز سال 1393 و عید سعید نوروز بر هموطنان عزیز مبارکباد.( دبیرستان رضوان)

آغاز سال 1393 و عید سعید نوروز بر هموطنان عزیز مبارکباد.

لحظه تحویل سال ۱۳۹۳هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران

روز پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲هجري شمسي

ساعت ۲۰ و ۲۷ دقیقه و ۷ ثانیه

مطابق ۱۸ جمادی الاولی ۱۴۳۵ هجری قمری

و ۲۰ مارس ۲۰۱۴ میلادی

آغاز امتحانات نهایی از ۲۷ اردیبهشت ۹۳/ پایان امتحانات، یک روز قبل از آغاز جام جهانی.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش خبر داد:

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: امتحانات نهایی سوم متوسطه در همه شاخه‌های تحصیلی از ۲۷ اردیبهشت شروع خواهد شد و تا یک روز مانده به جام جهانی یعنی ۲۲ خردادماه به پایان می‌رسد.
عبدالرسول عمادی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در خصوص برگزاری امتحانات نهایی اظهار داشت: امتحانات نهایی سوم متوسطه در همه شاخه‌های تحصیلی از 27 اردیبهشت ماه شروع خواهد شد.
وی با بیان اینکه قبل از آغاز مسابقات جام جهانی، برگزاری امتحانات نهایی به پایان می رسد، ادامه داد: امتحانات تا یک روز مانده به جام جهانی یعنی 22 خردادماه به پایان می‌رسد.
وی درباره امتحانات پایه‌های دیگر نیز افزود: پایه‌های دیگر امتحانات داخلی دارند و مسوولان مدرسه و استان برنامه‌ریزی می‌کنند تا قبل از 22 خرداد 93، تمام امتحانات به پایان برسد.

صدور احکام 93 کارکنان آموزش و پرورش ناحیه 3 کرمانشاه ( خبر از سایت دبیرستان رضوان)

صدور احکام 93 کارکنان آموزش و پرورش ناحیه 3 کرمانشاه
به همت مدیریت محترم آموزش و پرورش ناحیه3 احکام کارگزینی همکاران محترم فرهنگی امروز چهارشنبه 28 اسفند92 به مدارس تحویل داده شد. جا دارد از زحمات شبانه روزی پرسنل اداری ناحیه جهت ارسال احکام جدیدبه مدارس قبل از آغاز سال نو ،صمیمانه سپاسگزاری کلیه همکاران را تقدیم نمائیم.
کلیه همکاران محترم دبیرستان رضوان جهت دریافت احکام کارگزینی خود رأس ساعت 10 صبح پنجشنبه 29 اسفند 92 به دفتر آموزشگاه مراجعه فرمائید.

ماده 73 آئین نامه آموزشی---در انجام هر نوع تشویق باید موارد ذیل رعایت شود:

1-برنامه های تشویقی مدرسه باید منجر به تشویق و انگیزش درونی در دانش آموزان و روح امید، تعاون، عشق به کار و کوشش و جدیت را در آنان توسعه دهد.

2- ملاک اصلی در تشویق، سعی و کوشش دانش آموزان و میزان پیشرفت وی در مقایسه با وضع قبلی خود باشد.

3- تشویق باید به گونه ای انجام پذیرد که علت آن برای فردی که تشویق می شود و سایر دانش آموزان روشن باشد.

4- جوایزی که تهیه می شود باید متناسب با سن و ذوق دانش آموز باشد و ارزش آموزشی و تربیتی آن مورد توجه قرار گیرد.

5- خلاصه تشویق های مهم باید در پرونده ی تحصیلی دانش آموزان درج شود و در صورت عدم حضور اولیا به نحو مناسب به اطلاع آنان برسد.

6- تشویق هیچ دانش آموزی نباید سبب تحقیر دانش آموز دیگری شود و در اعمال تشویق ها نباید تبعیض و استثنایی بین دانش آموزان قائل شد.

مهم:رتبه بندی مناطق و نواحی در مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی

فایل ضمیمه: 

باورتان می‌شود! یکسال چقدر زود گذشت. به عمرمان اضافه شد و همه ما یکسال دیگر زندگی کردیم. اما چگونه زیستن را آموختیم؟ هم سختی داشت و هم آسانی؛ هم شیرین بود هم تلخ؛ اما بد نبود. روزگار خدا که بد نمی‌شود.

این روزهای ما، شبیه جوی آب است. نهر و رودی است که می خواهد جاری باشد و برسد. اما سرگردان و حیران است. سرگشته است. به کجا نمی داند و می داند! می خواهد خشک نشود در کویر داغ، دلش می خواهد برسد به دریا.

این سرگردانی و حیرانی، مسیر می خواهد. راه هموار می خواهد. خورشید می خواهد و راهنما.

کمی به این اتفاق فکر کنیم. شاید به گمان بعضی ها یا خیلی ها پیش پا افتاده باشد. ساده باشد و بی ارزش. شاید هم نه! در همین شهر خودمان کشورمان ایران. شبی، روزی نیمه شبی نزدیک به بهار، نوروز، در هوای سرد زمستان که استخوان ها به درد می آید یا در گرمای یک ظهر تابستان که کف پا می سوزد و سر داغ می شود، سر چهار راهی یا گوشه ای از خیابان، کودکی پسر بچه یا دختر بچه، با چشمان تیله ای مشکی با موهای ژولیده آن سوی شیشه ماشینتان پیدایش می شود. به شیشه می زند و دق الباب می کند؛ گل می فروشد یا فال حافظ. چه می کنید؟

بی خیال و بی تفاوت همینطور روبرو را نگاه می کنید تا چراغ سبز شود؟ یا حداقل نگاهی به چشمان او می اندازید؟ شاید هم گلی بخرید و فال حافظی و آنگاه کودک بگوید « گل را برای عشقت بخر » تا تو بیشتر وسوسه شوی و گل بخری. فال حافظی بردارید و پاکت را باز کنید و این شعر از حافظ نمایان شود که

دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود

تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود

دل که از ناوک مژگان تو در خون می گشت

باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود

اگر گوشه چشمی به آن کودک کنید و دلتان یک ذره بلرزد برای آن، زخمی شود ئو به درد آید، در آن دل همچنان عشق هست. زیبایی هست. شقایق هست. ارغوان دلتان تنها نیست.

شاید هم بی تفاوت باشید و به روبرو خیره شوید، شاید هم با دست اشاره ای به آن کودک کنید که برو! برای خودتان هر دلیل و منطقی بتراشید، اما کمترین آن است که در دل خود بگویید، دعا کنید، بخواهید، تمنا و التماس کنید از او که « بار الها، معبودا، مهربانا، همه نیازمندان را بی نیاز کن. آنقدر به من بده که بدهم. بی هیچ منتی. بی روی ریا.همین که دلمان هم به درد آید، خودش غنیمت است. امیدوار باشیم. »

روزهای آخر سال است. غافله عمر می گذرد؛ چه با طرب چه بی طرب. برای طرب عمر راه رود را به سوی دریا هدایت کنیم. نگذاریم در بیابان خشک شود. باران را به ضیافت طرب عشق بخوانیم. خروشان تر می شود جاری رود.

زنگ شاد در حیاط مدرسه

باحضور همکاران و دانش آموزان در روز دوشنبه 92/12/26 اردوی تفریحی در حیاط مدرسه برگزار و بچه ها به بازی و ورزش پرداختند
و در پایان صرف نهار به صورت گروهی در حیاط آموزشگاه ...

اردوی پایان سال 92دبیرستان شهید عباس یوسفی

درروز سه شنبه 92/12/27 دانش آموزان درداخل مدرسه اردو برگزارنمودند ومسابقات ورزشی کلاسی باهم داشتند وبصورت گروهی ودرکنار هم ناهار صرف نمودند ودرپایان دفتر چه نوروزی به آنها تحویل داده شد.

اجرای مانور چهارشنبه سوری در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روز دوشنبه 92/12/26 با دعوت از :
1_آقای شهسوار کرمی _ معاون سازمان آتش نشانی
2_ آقای مجتبی برازش _ معاون عملیات سازمان آتش نشانی
3_ و خانم مریم برزویی _ مربی سازمان آتش نشانی
برنامه ای با هدف کلی : "ترویج فرهنگ ایمنی در جامعه شهری"
و اهداف جزیی:
1_ آشنایی با عملکرد سازمان آتش نشانی .
2_آشنایی با روش های اطفاء حریق .
3_ آشنایی با چگونگی استفاده از خاموش کننده های ایمنی مختلف .
4_ ارائه نکات ایمنی در راستای حفظ سلامتی شهروندان .
5_ برگزاری مسابقه علمی در پایان مراسم بین دانش آموزان و اهداء جایزه به برندگان .
6_ برگزاری جشن چهارشنبه سوری و پس از آن آموزش خاموش کردن آتش به روش صحیح .

عرض تبریک به مناسبت عید نوروز سال 1393 خورشیدی از طرف دبیرستان فرهنگ (دوره اول ‏)

یا مدبر الیل والنهار یا مقلب القلوب والابصار
یا محول حول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال ‏

پیشا پیش سال نورا به همه ی مردم عزیز کشورمان بخصوص فرهنگیان دلسوز ومهربان تبریک عرض می نمائیم امیدواریم که سالی ‏پر از موفقیت وپیروزی بردشمنان ایران اسلامی داشته باشیم ازخداوند متعال مسئلت می طلبیم که به حق فاطمه زهرا سلام الله ‏علیها که در ایام فاطمیه وشهادت حزن انگیز بانوی دو عالم قرار داریم سال نو مقارن با ظهور قائم آل محمد صلوات الله علیه ‏وآله وسلم حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا باشد وجهان به قدوم مبارکش نورانی گردد وهمه ی مظلومان دنیا در سایه محبت ‏وعدالتش طعم شیرینی زندگی در مسیر الی الله به مذاقشان چشانده شود پس همه زمزمه کنیم کوتاه ترین دعا برای بلندترین ‏آرزوها( الهم عجل لولیک الفرج) آمین یا رب العالمین ‏

پیام نوروزی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه

به مناسبت نوروز سال 1393 پیام تبریکی از سوی سلیمان محبی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه خطاب به فرهنگیان استان کرمانشاه به شرح ذیل صادر شد.

همکاران محترم فرهنگی

آن همه ناز و تنعم که خزان می فرمود عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

در بامدادی که تفاوتی در شب و روزش نیست و زمین و زمان همه استعداد خویش را برای تحولی شگرف هویدا می‌کند، بی شک احسن الحال از آن کسانی است که متأثر از این شورانگیزی، ضمیر خویش را همچون آسمان لاجوردی بهاران زلال نمایند. همکار همراه فرهنگی! در این روزان راز آلود که نوروز این کهن عید جاوید، از پس ماه ها، از پنجره بهار سلام می‌کند، چقدر دلکش است که، سلامش را به گرمی پاسخ گوییم، چه این‌که؛ از برکت قدوم نوروز سرها از گریبان بیرون آمده و ما کمتر از بلبلان مست نیستیم، پس بایدمان از سویدای وجود به بهار و نوروز درود فرستیم و شاکر خالق متعالی باشیم که این همگونی را برای تثبیت جهان به نیکی آفرید، لذا بایسته می‌دانم فرارسیدن نوروز سال 1393 را به محضر جناب عالی و خانواده محترم تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوار آن باشیم دگرگون کننده زمان، حال همه ما را در نیکوترین حال‌ها و در طریق بندگی طراز فرماید.

سلیمان محبی

کمک به دانش آموزان بی بضاعت در دبيرستان دانش دوره اول

درتشکیل شورای دبیران وانجمن اولیاء ومربیان اسفند ماه در دبیرستان دانش (دوره اول) به منظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت تشکیل گردید وکمکهایی توسط کلیه همکاران و وانجمن اولیاء ومربیان جمع آوری گردید وبعد از شناسایی دانش آموزان بی بضاعت
90 کیلو برنج – 24بسته مرغ -24بسته 2کیلو یی شیرینی – 24 روسری -
بین آنان تقسیم گردید.

اجرای طرح مدرسه زندگی در دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) دوره اول

در مورخه 92/12/26 ،کلیه دانش آموزان و همکاران ،طرح مدرسه زندگی را در آموزشگاه نمونه حضرت معصومه (س) اجرا نمودند.

برگزاری مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) دبیرستان فرهنگ (دوره اول )

در روز دوشنبه مورخه 92/12/26 مراسم شهادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا با مداحی حاج آقا منصوری ودانش آموزان آموزشگاه با نظم وشکوه خاصی برگزار گردید در این مراسم توسط مدیر آموزشگاه سخنانی در رابطه با شخصیت حضرت زهرا سلام الله علیها ایراد گردید و توسط حضار برای تعجیل در ظهور فرزندش حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا از خداوند سبحان مسئلت نمودند که هر چه زودتر انتظار فرج پایان یابد وجهان به نوردیده اش منور گردد و عالم برای همیشه از ظلم و بی عدالتی نجات یابد انشاءالله

مهم: مدیران محترم در جلسه شورای دبیران فوق العاده در خصوص پیش نویس راهبردهای دفتر وزارتی به شرح فایل پیوست، نسبت به جمع بندی نظرات اقدام و حداکثر تا تاریخ 92.12.6 به آموزش متوسطه اول ناحیه ارسال فرمایند.

 پیوست پیش نویس راهبردها و برنامه های دفتر آموزش متوسطه اول وزارت متبوع ارسال می گردد. مستدعی است مدیران محترم متوسطه اول نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص این پیش نویس حداکثر تا تاریخ 92.12.6 به آموزش متوسطه اول ناحیه ارسال فرمایند. .

فایل ضمیمه: 

شرکت دانش آموزان دبیرستان فرهنگ( دوره اول) درهمایش همیاران پلیس در راهنمایی و رانندگی شهرستان کرمانشاه

در روز یکشنبه مورخه 92/12/25 دانش آموزان دبیرستان فرهنگ (دوره اول ) در طرح همیاران پلیس که توسط معاونت ‏فرهنگی راهنمایی و رانندگی کرمانشاه برگزار گردید شرکت نمودند در این همایش دانش آموزان به عنوان همیار پلیس در ایام ‏نوروز رفتار رانندگان و اولیای خود را زیر نظر داشته و نسبت به تذکرات جهت جلوگیری از حوادث رانندگی اقدام می نمایند ‏هدف از اجرای این طرح آشنا شدن دانش آموزان با فرهنگ ترافیک وراهنمایی ورانندگی می باشد که این امر محقق نمی ‏گردد مگر اینکه همه ی آحاد جمعه نسبت به قوانین بخصوص قوانین راهنمایی و رانندگی بایستی بطور مطلوب عمل نمایند

برگزاری مسابقه ی بهترین سفره هفت سین در دبیرستان الهیه باهنر (مجتمع صدیقه طاهره)

در روز یکشنبه مورخ 92/12/25 مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین کلاسی در بین دانش آموزان این آموزشگاه برگزار گردید و به بهترین سفره هفت سین جوایزی اهدا گردید.

شرکت دانش اموزان دبیرستان شاهد مدلل در طرح همیاران پلیس نوجوان

امروز مورخ 92/12/25 دانش آموزان منتخب دبیرستان شاهد مدلل در جلسه همیاران پلیس نوجوان که در محل اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان کرمانشاه تشکیل شد شرکت نمودند .

کسب مقام دوم آسیایی در رشته کاراته توسط هستی ویژه از دبیرستان نمونه دولتی هاجر

کسب مقام " دوم آسیا " در رشته ی کاراته را به دانش آموز " هستی ویژه " _دانش آموز پایه هفتم دبیرستان نمونه دولتی هاجر _ و خانواده محترم ایشان تبریک می گوییم .
کارکنان دبیرستان نمونه دولتی هاجر

برگزاری مسابقات کارگاه آموزشگاه نمونه دولتی شهید مدرس

مهم: وضعیت آموزشی مدارس متوسطه دوره اول ناحیه سه کرمانشاه در امتحانات نوبت اول سال تحصیلی 92.93 بر اساس درصد قبولی و میانگین نمرات

شایسته است مدیران محترم در جلسه فوق العاده شورای دبیران به بررسی وضعیت آموزشی و مقایسه آموزشگاه خود با مدارس هم سطح و همجوار اقدام فرمایند  .طرح و برنامه های لازم در جهت بهبود کیفیت آموزشی وارتقاء در مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی و امتحانات نوبت دوم در اولویت قرار گیرند.

فایل ضمیمه: 

دانش آموزان برتر دبیرستان رضوان دوره اول

دانش آموزان برتر دبیرستان رضوان دوره اول

دانش آموزان منتخب مسابقات فرهنگی و هنری سال تحصیلی 92/93

فاطمه انسانی رتبه دوم سیاه قلم-زهرا قبادی رتبه سوم چرم دوزی-کوثر امیریان رتبه اول سرمه دوزی-سوگند موسی زاده رتبه سوم گلدوزی-مریم جلیلیان رتبه سوم گلدوزی-هانیه آزادی رتبه دوم سوزن دوزی-نگین نصور رتبه دوم سفال با چرخ-ندا نجاتیان رتبه سوم سفال با دست-ستایش بابایی رتبه دوم گیوه بافی-عاطفه ایمانی رتبه سوم خلاقیت-فاطمه حسن پور رتبه اول خوسبانی-زهرا رحیمی رتبه دوم گلابتون-نگین سنجابی رتبه سوم داستان نویسی-زهرا حدادیان رتبه دوم نشریه الکترونیکی -فاطمه بادوشی رتبه دوم وبلاگ

نکته‌های ویندوز: شناسایی و ترمیم فایل‌های آسیب‌دیده سیستم

هرچند به ندرت، گاه‌ پیش می‌آید که برخی از فایل‌های سیستمی یا فایل‌های اصلی نرم‌افزار‌ها در اثر اتفاقاتی نظیر اشتباه کاربر یا حمله بدافزار دچار آسیب می‌شوند و کاربر در مواجهه با آن‌ها با پیغام خطا روبه‌رو می‌شود؛ پیام‌های مربوط به‌ یک فایل DLL مفقود شده و یا Corrupt شدن فایل‌های سیستمی از این دست هستند؛ اما راه شناسایی و بازسازی این فایل‌های در ویندوز چیست؟
نکته های ویندوز: شناسایی و ترمیم فایلهای آسیب دیده سیستم
هرچند به ندرت، گاه‌ پیش می‌آید که برخی از فایل‌های سیستمی یا فایل‌های اصلی نرم‌افزار‌ها در اثر اتفاقاتی نظیر اشتباه کاربر یا حمله بدافزار دچار آسیب می‌شوند و کاربر در مواجهه با آن‌ها با پیغام خطا روبه‌رو می‌شود؛ پیام‌های مربوط به‌ یک فایل DLL مفقود شده و یا Corrupt شدن فایل‌های سیستمی از این دست هستند؛ اما راه شناسایی و بازسازی این فایل‌های در ویندوز چیست؟

به گزارش «تابناک» گاه از دست رفتن فایل‌های سیستمی و Corrupt شدن آن‌ها،‌ تنها با یک راه‌اندازی دوباره سیستم برطرف می‌شود؛ اما گاه‌ حجم آسیب وارده به فایل بسیار زیاد و نیازمند بازسازی است تا سیستم عامل بتواند ‌عادی به کار خود ادامه دهد.

در مواجهه با مواردی که ویندوز به دلیل از دست رفتن یا Corrupt شدن یک فایل DLL یا SYS پیام‌های مکرر خطا صادر می‌کند و کاربر را دچار دردسر می‌سازد، نیازی به آن نیست که بخواهید به نصب دوباره سیستم عامل فکر کنید. در اینجا شما را با روشی در ویندوز آشنا می‌سازیم که بدون نیاز به هیچ برنامه جانبی و با استفاده از ابزار خود سیستم عامل، اقدام به شناسایی و ترمیم فایل‌های آسیب دیده کنید.
نکته های ویندوز: شناسایی و ترمیم فایلهای آسیب دیده سیستم

ابزار مورد استفاده ما برای شناسایی و بازسازی فایل‌های آسیب دیده سیستم System File Checker است که به شکل مخفف به SFC مشهور است.

برای آغاز به کار باید نخست از منوی استارت ویندوز، گزینه cmd را جستجو کنید. بعد از یافتن آن ‌روی آیکون cmd کلیک راست کنید و گزینه Run as Administrator را برگزینید.
نکته های ویندوز: شناسایی و ترمیم فایلهای آسیب دیده سیستم

پس از باز شدن cmd متن sfc /scannow را وارد کرده و کلید Enter را فشار دهید (به فاصله بین sfc و /scannow دقت کنید).
نکته های ویندوز: شناسایی و ترمیم فایلهای آسیب دیده سیستم

کسب چندین مقام اول ناحیه درمسابقات فرهنگی وهنری وهنرهای دستی وتجسمی دبیرستان دانش (دوره اول)

اسامی نفرات برتر مرحله ناحیه مقطع متوسطه اول دبیرستان دانش

ساناز مهرابی انشای نماز اول
ساجده خسروی انشای نماز اول
نگین عنا یتی نهج البلاغه اول
زهرا الترکی سوزن دوزی اول
مریم ایزدی سفال با چرخ اول
فائزه مرادی عکاسی آنالوگ اول
غزل بیات گیوه بافی سوم
کیمیا درویشی خلاقت دوم
فاطمه مرادی نهج البلاغه سوم

آغاز دهه ی شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)در دبیرستان دانش (دوره اول)

در روز شنبه 92/12/24به مناسبت آغاز دهه ی شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)اقدامات ذیل انجام شد:
نصب تراکت وبنر با تصاویر و پیام تسلیت به این مناسبت در تابلو ها ی آموزشگاه -بیان احاریثی از حضرت زهرا (س )ر مراسم صبحگاهی توسط معاون پرورشی -برگزار ی مراسمی با سخنرانی مربی پرورشی درباره زندگی حضرت فاطمه زهرا(س)در سالن آموزشگاه برای دانش آموزان -

آشنانمودن دانش آموزان با خطرات چهارشنبه آخر سال دردبيرستان دانش (دوره اول )

در روز شنبه مورخه 92/12/24دركلاسها در مورد خطرات چهارشنبه آخر سال توضيحاتي توسط دبيران داده شد و همچنين جهت آشنايي دانش آموزان با خطرات چهار شنبه آخر سال عكس ها و تراكت هايي در سالن آموزشگاه نصب گرديدو يكي از همكاران در رابطه با استفاده از كپسول آتش نشاني آموزشهايي به دانش آموزان دادندومسابقه نقاشی دراین زمینه برای دانش آموزان برگزار گردید.

ختم سال 92 با ختم كل قرآن دبيرستان متانت

دانش آموزان همراه با دبيران عزيز خود سال 92 را با ختم كل قران به پايان ميرسانند تا خداوند در سال جديد با الطاف نوراني و معجزه گر قران رهگشاي راه آنان در اين وادي ظلمات باشد .

استقبال از بهارطبيعت دانش آموزان دبيرستان متانت

معاینات داندن پزشکی تعدادی از دانش آموزان دبیرستان رضوان ( شنبه 24 اسفند 92 )

معاینات داندن پزشکی تعدادی از دانش آموزان دبیرستان رضوان ( شنبه 24 اسفند 92 )

دانش آموزان برتر دبیرستان رضوان دوره اول

دانش آموزان برتر دبیرستان رضوان دوره اول

اقدامات پيشگيرانه جهت آشنايي دانش آموزان با خطرات مراسم چهارشنبه آخر سال (دبيرستان ميرداماد دوره اول )

در روز شنبه مورخه 24/12/92 در مراسم صبحگاهي و كلاسها در مورد خطرات چهارشنبه آخر سال توضيحاتي توسط دبيران داده شد و همچنين جهت آشنايي دانش آموزان با خطرات چهار شنبه آخر سال عكس ها و تراكت هايي در سالن آموزشگاه نصب گرديدو يكي از همكاران در رابطه با استفاده از كپسول آتش نشاني آموزشهايي به دانش آموزان دادند.

بازار کار وفناوری -دبیرستان شهید ایرج فیضی متوسطه اول

در تاریخ 24/12/92 دانش آموزان این آموزشگاه از هنر های دستی وآثار فعالیتهای درس کارو فناوری بازار کار به راه انداختن و مورد بازدید کلیه همکاران ودانش آموزان قرار گرفت وبا شور واشتیاق استقبال نمودند

کسب مقام های برتر مسابقات فرهنگی هنری مرحله ناحیه توسط دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء

دانش آموزپیام پاشایی مقام اول مسابقه داستانک، علیرضا مرادی مقام سوم داستان نویسی، علیرضا سلیمی مقام اول فرش بافی، و دانش آموزان شایان چهری ،محمدرضا بهرامی و علیرضا شکوری مقام دوم نشریه الکتریکی را کسب کردند.که این موفقیت را به اولیاء این دانش آموزان ،دبیران محترم و دانش آموزان مدرسه تبریک می گوییم.

کسب مقام های فرهنگی وهنری دانش آموزان دبیرستان شهید مدرس

دانش آموزان این آموزشگاه با راهنماییهای معاون محترم پرورشی ومعاونین آموزشگاه و دبیران محترم در مسابقات فرهنگی وهنری دررشته های مختلف رتبه برتر راکسب نمودند .با تقدیر تشکر از کادر محترم آموزشگاه ودانش آموزان عزیز .
1)محمد مهدی نظری پور -انشا نماز -مقام اول
2)امیر حسین ملکی -تلاوت قرآن -مقام اول
3)آریان محمودزاده -شطرنج -مقام اول
4)علیرضا حاتمی منش -تکواندو -مقام اول
5)آرین سپهرنیا -خلاقیت -مقام اول
6)رسول صفر نیاکان -تکواندو -مقام اول
7)حسین رضایی -احکام -مقام دوم
8) فرهادنیا -ترجمه قرآن -مقام سوم

برگزاری نشست سیاسی در رابطه با اقتصاد مقاومتی دبیرستان فرهنگ (دوره اول )

درروز شنبه مورخه 92/12/24نشست سیاسی در رابطه با اقتصاد مقاومتی توسط مربی پرورشی ومربی آمادگی دفاعی ‏آموزشگاه در محل نمازخانه آموزشگاه برگزار گردید ودانش آموزان نسبت به توطئه های دشمنان این مرز و بوم وهمچنین ‏راههای مقابله با آنها و همچنین اتکاء به نیروها و امکانات داخلی از جمله اقتصاد مقاومتی آشنا گردیدند وبسیار مورد استقبال ‏دانش آموزان قرار گرفت وتأکید گردید که این دوره ها مجدداً برگزار گردد ‏

بازدید سرکار خانم امیری بازرس ارزیابی عملکرد ناحیه 3 از آموزشگاه و نمایشگاه هفت سین و بازار دست سازه های دانش آموزی-دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه 24/12/92 سرکار خانم امیری بازرس ارزیابی عملکرد ناحیه 3 از آموزشگاه و نمایشگاه هفت سین و بازار دست سازه های دانش آموزی اینآموزشگاه بازدید نمودند.

برگزاری جشنواره سفره هفت سین93و بازار دست سازه های دانش آموزی با حضور صدا و سیمای مرکز کرمانشاه- دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه 24/12/92 جشنواره سفره هفت سین93 و نمایشگاه فروش دست سازه های دانش آموزی برگزار گردید که درآمد حاصل از آن جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت اختصاص یا فت . در این جشنواره از اولیاء یکی از دانش آموزان درصدا و سیما دعوت به عمل آمد که از این مراسم فیلمبرداری نموده و در برنامه خانواده شبکه زاگرس در روز دو شنبه 26/12/92 ساعت 13 پخش خواهد شد.

تقدیر و تشکر از اعضای فعال انجمن اولیاء مجتمع شهید آوینی(دبستان محمدیه)

مدیریت مجتمع شهید آوینی برادر عباس امیری از زحمات اعضای انجمن اولیاء دبستان محمدیه بخاطر ارتباط مستمر با آموزشگاه/ایجاد بستر های مناسب جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت تقدیر و تشکر نمودند.

تبریک سال نو (مدیر مجتمع شهید آوینی)

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد
رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم

برگزاری جلسه شورای دبیران دبیرستان فرهنگ( دوره اول) اسفند ماه 92

در روز شنبه مورخه 92/12/24 جلسه شورای دبیران آموزشگاه با حضور همکاران در رابطه با مسائل آموزشی و ‏پرورشی برگزار گردید از جمله مصوبات جلسه اطلاع رسانی مناسب به دانش آموزان ، تمهیدات و مقدمات لازم برای آمادگی دانش آموزان جهت اجرای مناسب آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم وهمچنین پیشنهاد راههای ‏مناسب جهت جلوگیری از تعطیلی زود هنگام آموزشگاه با توجه به روزهای پایان سال ، وتوجیه دانش آموزان در رابطه با جلوگیری از برنامه های خطر آمیز چهارشنبه سوری ، تقدیر و تشکر از دانش آموزان ‏ساعی و تلاشگر مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی در سطح ناحیه ‏و...

موفقیت دانش آموزان دبیرستان فرهنگ (دوره اول ) در مسابقات فرهنگی هنری وقرآنی سطح ناحیه 3

موفقیت دانش آموزان دبیرستان فرهنگ دوره اول در مسابقات فرهنگی هنری وقرآنی در سطح ناحیه 3
1- آفای امین سلیمانی نفر اول منطقه دررشته مفاهیم فرآن کریم
2- آقای حسین یارویسی نفر اول منطقه دررشته نهج البلاغه
3- آقای امیر حسین محمد پور نفر اول منطقه دررشته نقاشی مداد رنگی
از دانش آموزان فوق الذکر با اهداء جوائز ولوح تقدیر تشکر وقدر دانی به عمل آمد .

اجرای طرح پایش در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روز چهارشنبه 92/12/21 طرح پایش دانش آموزان پایه هفتم در دبیرستان نمونه دولتی هاجر انجام شد.

برگزاری جلسه انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان(دوره اول) غیر دولتی ساعی

در این جلسه کارها ومصوبات که به تایید اعضای انجمن رسید به شرح زیر بود:
-مطالبی پیرامون بهداشت و بلوغ جنسی و تربیت و نقش والدین در روند تربیتی،نقش و اثر امتحانات میان ترم و تشویق والدین نسبت به انجام تکالیف نوروزی دانش آموزان،اجرای مراسم جشن عاطفه ها و نقش شرکت دانش آموزان در آن،برنامه ریزسی مراسم زیارت عاشورا،تشکیل شورای دانش آموزی،مراسم جشن عبادت و اهدا کتاب احکام جوانان از آیت الله مکارم شیرازی،اجرای مراسم خاص در ماه های اخیر(محرم،عاشورا و تاسوعا،دهه فجر)توسط دانش آموزان،نصب تراکت وپیرامون مراسم شب چهارشنبه آخر سال و عوامل خطر ساز و کارهای بازدارنده،اهدا جوایز و تقدیر نامه به دانش آموزان برتر درسی،اخلاقی و مسابقات ورزشی.

برترین های آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی استان (بر مبنای تراز کل )

شایسته است مدیران محترم به صورت ویژه از برترین های آزمون به شرح فایل پیوست تقدیر لازم را به عمل آورند. درضمن توسط گروه محترم آموزش متوسطه استان از این دانش آموزان تقدیر به عمل می آید. 

فایل ضمیمه: 

کسب مقام اول گلیم بافی دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
کیمیا سلیمی دانش آموز پایه سوم دبیرستان عصمت (دوره اول) در مسابقات هنری در رشته گلیم بافی مقام اول را به دست آورد . به این دانش آموز هنرمند و خانواده اش تیریک می گوییم .مدیر دبیرستان عصمت ( دوره اول)

کسب مقام دوم مسابقات فرهنگی هنری مرحله ناحیه-دبیرستان شهدای باغ ابریشم

دانش آموزان نگبن زارع ،سمیه السادات امیری و ستایش غلامی موفق شدنددر مسابقات فرهنگی هنری رشته مطالعه و تحقیق رتبه دوم را در سطح مدارس ناحیه کسب نمایند.

کسب مقام اول در رشته قرائت قرآن : دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
ساحل عبدلی دانش آموز پایه هفتم دبیرستان عصمت (دوره اول) در رشته قرائت قرآن در مسابقات ناحیه 3 سال تحصیلی 92 -93 موفق به کسب مقام اول شد؛ و به مسابقات مرحله استانی راه یاقت .این موفقیت را به ساحل و خانواده اش و نیز مربی ایشان تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت داریم . مدیر دبیرستان عصمت (دوره اول)

شرایط و ویژگی های یک تدریس اثر بخش و راهکارهای کاربردی اجرای آن ها

رهنمود های لازم برای معلمان
1- درکلاس درس، تک تک شاگردان خود را مورد توجه قراردهید وحتی نگاه خودرابه طور مساوی بین آن ها تقسیم کنید، عدالت رارعایت نمایید واز تبعیض قائل شدن بین دانش آموزان بپرهیزید.(مرتضوی زاده 1382)
2- برای اینکه یک تدریس موفق داشته باشید از توانایی های خود از یک طرف وآگاهی از روندعملی نهفته در فرایند تدریس از طرف دیگر مطلع باشید.
3- نیاز به داشتن و مجهز شدن به اطلاعات روز را در خود تقویت کنید وسعی در دانستن وعمل کردن در مسیر تحقق اهداف آموزشی داشته باشید.
4- به دانش آموزان مسئولیت هایی واگذار کنید نظرات دانش آموزان را پذیرا باشید ، شنونده ی خوبی بوده وبه آنها اعتماد کنید
5- در کلاس درس برارزشیابی های مستمر مبتنی بر مدیریت کیفی در رویکرد وفرایند مدار که بیشتر به صورت کیفی است تأکید نمایید
6-درکلاس درس انعطاف پذیر بوده وتلاش مجدانه ای رابرای تحقق اهداف آموزشی به عمل آورید.
7- درکلاس درس قاطعیت داشته باشید و عادلانه عمل کنید ودلایل تصمیم گیری های خودرا توضیح دهید.
8- برسه محور کلیدی ارتباط ، صداقت ،عشق غیر انحصار طلبانه وهمدلی، آگاهی وتسلط کافی داشته باشید.(صفوی زاده ،آقا حسینی 1386).
9- سعی کنید دانش آموزان را به طور انفرادی بشناسید وسهمی از وقت وانرژی خودرا دراختیار هریک از آنها قراردهید. با دانش آموزان رفتار محبت آمیز ومثبت داشته باشید تا در کارهای کلاسی ، شاگردان را به پیشرفت وبه دست آوردن اطلاعات جدید تشویق کنید(مرتضوی زاده 1382)
10- به منظور آن که به نحوه شایسته ای از زمان ، استفاده کنید باید پس از ایجاد انگیزه وآماده سازی دانش آموزان ، درس را در وقت مقرر شروع و تمام کنیم ووقفه های بین کلاسی رابه کمترین حد برسانیدوکلاس را چنان نظم بخشید که از بروز رفتارهای مخرب دانش آموزان جلوگیری شود
11- هر چه زودتر اسامی دانش آموزان را بیاموزید تا جایی که می توانید اطلاعاتی درباره ی فردفرد دانش آموزان به دست آورید
12-درابتدای سال ، قوانین ومقرراتی را با کمک دانش آموزان وضع نمایید وبا دید مثبت با شاگردان برخورد نمایید.
13- همیشه بحث های کلاسی را تشویق کنید و مدیریت کلاس با شاگردان سهیم باشید
14- با نظم باشید و به موقع در صورت امکان ، جلوتر ازدانش آموزان در کلاس درس حضور داشته باشید.وآخرین نفری باشید که کلاس را ترک می کنید.

موفقیت دانش آموزان آموزشگاه شاهد یاران امام ره در مسابقات قرآن و احکام

کسب مقام دوم در مسابقات احکام توسط دانش آموز پایه سوم مریم بیابانی و مقام سوم در حفظ قرآن توسط دانش آموز پایه سوم مهتاب امیری را تبریک می گوییم .

برگزاري جشنواره سفره هفت سين درمدرسه الهيه رجايي به روايت تصوير

موفقیت دانش آموزان آموزشگاه شاهد یاران امام ره در مسابقات قرآن و احکام

کسب مقام دوم در مسابقات احکام توسط دانش آموز پایه سوم مریم بیابانی و مقام سوم در حفظ قرآن توسط دانش آموز پایه سوم مهتاب امیری را تبریک می گوییم .

برنامه های اجرا شده به مناسبت گرامیداشت روز شهدا در آموزشگاه شاهد یاران امام ره به شرح ذیل می باشد

1-قرائت دل نوشته های فرزندان شهدا در برنامه ی صبحگاه
2-دیدار با خانواده های شهدا
3-اعزام تعدادی از دانش آموزان به مزار و گنجینه شهدا
4-اهدا هدایایی به فرزندان شهدا در برنامه صبحگاه

نمایشگاه هنر های دستی دانش آموزان -دبیرستان شهید ایرج فیضی متوسطه اول

در تاریخ 21/12/92 نمایشگاهی از کارهای دستی دانش آموزان اعم از کارت پستال و کتاب برجسته و.... تشکیل گردید

کسب مقام سوم مسابقات قرآنی مرحله ناحیه-دبیرستان شهدای باغ ابریشم

دانش آموز زهرا سهرابی مقام سوم مسابقات رشته مفاهیم قرآن در سطح مدارس ناحیه 3 را کسب نمود.

بازديد كارشناسان اداره كل از دبيرستان ميرداماد دوره اول

در مورخه 21/12/92 چهارشنبه ساعت 10 صبح از آموزشگاه ميرداماد توسط همكاران محترم ، آقاي جلال آينه كارشناس مسئول فني و حرفه اي و آقاي احمد محمدي كارشناس امور تربيتي اداره كل، بازديد دوره اي به عمل آمد كه طبق ليست بازديد هاي دوره اي جزئيات بررسي گرديد واز كليه پرسنل آموزشگاه تشكر و قدرداني شد.

انجام تست های غربالگری دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

دانش آموزان پایه هفتم دبیرستان خاتم الانبیاء در تاریخ 92/12/21 توسط کارشناس مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه مورد غربالگری قرار گرفتند.

برگزاري جشنواره سفره هفت سين دبيرستان ميرداماد دوره اول

به منظور ايجاد روحيه ي نشاط و شادابي و آشنايي با فرهنگ ملي جشنواره سفره هفت سين در سالن آموزشگاه با حضور دانش آموزان برگزار گرديد.

کسب مقام مسابقات قرآنی ناحیه (دبیرستان دخترانه وحدت)

با استعانت خداوند متعال دانش آموزان ذیل موفق به کسب رتبه شدند :
1-فائزه لرستانی جوان رتبه دوم مفاهیم
2-نرگس میرزایی رتبه دوم حفظ قرآن
3-صبا فخری رتبه اول حفظ قرآن
4-یاسمین حیدری رتبه سوم قرائت قرآن
5-روژین کاملی رتبه دوم قرائت قرآن

تقدیر از همکاران و دانش آموزان حافظ قران دبیرستان شاهد مدلل

امروز چهارشنبه مورخ 92/12/21طی مراسم صبحگاهی از همکاران و دانش آموزان حافظ قران دبیرستان شاهد مدلل
با اهدا لوح سپاس و جایزه ویژه تقدیر به عمل آمد

بازدید ازباغ پرندگان

در روز دوشنبه 92/12/19 کلیه دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی هاجر در اردوی علمی تفریحی بازدید از "باغ پرندگان صدف " شرکت نمودند.

موفقیت دانش آموزان دبیرستان الهیه باهنر در مسابقات قرآن

کسب مقام اول توسط دانش آموز فاطمه کریم پوریان دررشته قرائت قرآن وکسب مقام دوم توسط دانش آموز نگین عزیزی در رشته مفاهیم وکسب مقام سوم توسط دانش آموز عاطفه قلعه شاخانی و کسب مقام دوم توسط بهار ملکی در رشته نهج البلاغه و همچنین کسب مقام دوم توسط الناز بیژه در رشته نهج البلاغه را به این دانش آموزان تبریک می گوییم.

برگزاری جشنواره غذای سالم در دبیرستان الهیه باهنرمجتمع صدیقه طاهره)

در روز دوشنبه مورخ 92/12/18 جشنواره ی غذا سالم با شرکت دانش آموزان و داوری همکاران برگزار گردید وبه نفرات برتر جوایزی اهداشد.

موفقیت دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء در مسابقات حفظ و قرائت ناحیه3

دانش آموزان :علی امیری پایه هفتم مقام اول مسابقات حفظ قرآن، محمد مهدی ژولیده پایه سوم راهنمایی مقام سوم ، حمیدرضا کندی پایه هفتم مقام چهارم رشته قرائت قرآن را در سطح ناحیه کسب نمودند.این موفقیت را به خانواده دانش آموزان و مربیان ایشان تبریک می گوییم.

کسب رتبه های برتر درسی توسط دانش آموزان مجتمع شهید آوینی(دبیرستان شهید خانی)

رتبه های برتر درسی توسط دانش آموزان مجتمع شهید آوینی (دبیرستان شهید خانی) به شرح ذیل می باشد.ضمنا جوایزی در این رابطه به دانش آموزان اهدا می گردد.
سال اول:محمد رضا یوسفی رتبه اول محمد امین بگوند رتبه دوم سعید مرادی رتبه سوم
سال دوم:عرفان احمدی رتبه اول مهدی علی نیا رتبه دوم امیر حسین گودینی رتبه سوم
سال سوم تجربی:جعفر امیری رتبه اول شاهین کله هویی رتبه دوم میلاد سمایی رتبه سوم
سال سوم انسانی:میثم بهشتی گل رتبه اول محمد کریمی رتبه دوم یوسف همتی رتبه سوم

جلسه شورای دبیران مجتمع شهید آوینی(دبیرستان شهید خانی)

جلسه شورای دبیران در مجتمع شهید آوینی (دبیرستان شهید خانی) با تلاوت آیاتی از کلام اله مجید آغاز گردید که در این جلسه ابتدا مدیریت مجتمع برادر عباس امیری سخنانی در زمینه های مختلف از قبیل همکاری همکاران با عوامل اجرایی آموزشگاه در خصوص حضور کلیه دانش آموزان در مدرسه تا روزهای پایانی سال/تشویق همکاران و دانش آموزان/ثبت نمرات دانش آموزان در سایت همگام/توصیه به دانش آموزان در رعایت مسایل بهداشتی ایراد فرمودند که در ادامه مدیر آموزشگاه برادر رجبی سخنانی ایراد و سپس همکاران نکته نظرات خودشان را بیان نمودند.

برگزاری کلاس عملی دفاعی در دبیرستان(دوره اول)غیردولتی ساعی

بسیج یعنی آمادگی ،بسیج یعنی احساس تکلیف در همه لحظات ،بسیج یعنی حضور در همه میدانهایی که از انسان در آن میدان یک کاری می طلبند،فرقی هم بین زن و مرد نیست.

(مقام معظم رهبری)

در ساعت کلاس دفاعی دانش آموزان سال سوم راهنمایی که در حیاط مدرسه برگزار گردید دبیر مربوطه دانش آموزان را با تعدادی از قوانین نظام جمع آشنا کرد.

مساعدت دانش آموزان بی بضاعت توسط خیرین -دبیرستان شهید ایرج فیضی متوسطه اول

کمک های نقدی افراد خیر ،به دانش آموزان بی بضاعت اهداء گردید

برگزاری نشست پیشگیری از آسیب های اجتماعی با دعوت از اولیاء یکی از دانش آموزان – دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه 19 اسفند 92 با دعوت از کارشناس ارشد؛ مشاوره خانم مصطفی نژاد، جلسه پرسش و پاسخ در IT آموزشگاه نمونه دولتی حضرت معصومه(س) برگزار گردید.

کسب رتبه های اول " حفظ قرآن " " در مسیر شکوفایی" " طراحی جدول زبان انگلیسی" در سطح ناحیه توسط دانش آموزان نمونه دولتی هاجر

کسب رتبه اول ناحیه در رشته "حفظ قرآن" توسط زهرا حسنی همچنین رتبه اول ناحیه در رشته " در مسیر شکوفایی " توسط فرشته فاطمی زاده و رتبه اول ناحیه در رشته" طراحی جدول زبان انگلیسی " توسط ساحل طهماسبی دانش آموزان پایه هفتم دبیرستان نمونه هاجر را به ایشان و خانواده های محترمشان تبریک عرض می نماییم .
کارکنان دبیرستان نمونه دولتی هاجر

جشن نیکو کاری

مراسم جشن نیکوکاری با حضور و سخنرانی مدیر مجتمع شهید آوینی برادر عباس امیری برگزار گردید.در این جلسه برادر امیری مدیر مجتمع ضمن بیان نمودن فلسفه کمک به افراد نیازمند و حس همدردی با آنان زمینه کمک به افراد نیازمند را فراهم نمودند که در ادامه مدیر دبیرستان با همکاری عوامل اجرایی کمک های دانش آموزان را جمع آوری نمودند.

برگزاری جشن تکلیف دردبیرستان باقرالعلوم(ع)

جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم راهنمایی دبیرستان غیر دولتی باقرالعلوم در تاریخ پنجشنبه 92/12/15 با شکوه فراوان در مسجد حاج دائی برگزار گردید .در این مراسم حجت الاسلام دکتر موسوی دانش آموزان را با وظایف و مسئولیت های شرعی با شروع دوران تکلیف آشنا نمودند . اقامه نماز جماعت ظهر و عصر ، اهداء کادو به مناسبت این روز و صرف ناهار از دیگر برنامه های جانبی این مراسم بود .

مراسم روز درخت کاری در مجتمع غدیر بیلوار به روایت تصویر

در این روز ضمن آموزش دانش آموزان و فرهنگ سازی عملی به آنها در خصوص فواید طلای سبز بر اسناد دستورات دینی وفرهنگ ایرانیمان تعداد 40 نهال مثمر در حیاط و حاشیه راه مدارس حورا وامام سجاد (ع) کاشته شد

مراسم روز درخت کاری در مجتمع غدیر بیلوار به روایت تصویر

در این روز ضمن آموزش دانش آموزان و فرهنگ سازی عملی به آنها در خصوص فواید طلای سبز بر اسناد دستورات دینی وفرهنگ ایرانیمان تعداد 40 نهال مثمر در حیاط و حاشیه راه مدارس حورا وامام سجاد (ع) کاشته شد

موفقیت دانش آموزان دبیرستان فرهنگ( دوره اول )در مسابقات فرهنگی و هنری ناحیه 3

کسب موفقیت دانش آموزان فرهنگ (دوره اول ) در مسابقات فرهنگی وهنری ناحیه
1) آقای حسین یارویسی رشته نهج البلاغه رتبه اول
2) آقای آرمان میری رتبه دوم حفظ 5/2 جزء قرآن کریم
3) آقای حسین فاتح رو رتبه دوم در رشته انشا نماز
4) محمد مهدی مهدیان رتبه سوم رشته صحیفه سجادیه
با تقدیر و تشکر ازمعاونت محترم پرورشی آموزشگاه آقای جعفری و همچنین مربی محترم پرورشی آقای غیاثی و دانش آموزان شرکت کننده که تمامی سعی و تلاش خودرا دررا تحصیل معارف اهل بیت (علیهم السلام ) بکار می برند موفقیت روز افزون این عزیزان را از خداوند متعال خواستاریم انشاءالله

مراسم روز درخت کاری در مجتمع آموزشی وپرورشی غدیر بیلوار

توسط دبیران و دانش آموزان مدارس حورا واما م سجاد تعداد 40 نهال ازدر ختان مثمر در حیاط وبیرون وهاشیه راه مدرسه کاشته شد

جلسه انجمن اولیاومربیان دبیرستان شهید بهمن محمدی با حضورمدیرمجتمع

جلسه انجمن اولیاء ومربیان باحضور مدیر مجتمع درآموزشگاه شهید بهمن محمدی
امروز دوشنبه 19/12/1392 راس ساعت 10صبح جلسه اعضای انجمن اولیا ومربیان آموزشگاه برگزار گردید
در این جلسه ابتدا تلاوتی چند از کلام الله مجید قرائت شد، س‍پس مدیر آموزشگاه آقای محمد رضا نوازش گزارش مفصلی از اقدامات انجام شده در شش ماه سپری شده از سال تحصیلی را ارائه داد،همچنین از اقدامات پیش رو در مدت باقی مانده از سال تحصیلی نیز گزارشی ارائه شد
گزارش نموداری وآماری نتایج امتحانات نوبت اول
گزارش مراسمات انجام شده :ازجمله جشن تلاش جشن نیکوکاری برنامه های دهه فجر وسایربرنامه هابحث وتبادل نظر شد
در این جلسه همچنین در مورد چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری)نیز بحث وتبادل نظر شد.
در این جلسه مدیر مجتمع آقای عباس امیری نیز در خصوص مشارکت های مردمی ومشکلات مدارس به طورمفصل بیاناتی را بازگونمودند.

برگزاری جلسه مشاورین شاهد در راهنمایی شاهد یاران امام ره

در روز چهارشنبه مورخه 92/12/14جلسه مشاورین شاهد با حضور دکتر آدینه وند کارشناس مشاور ناحیه برگزار شد که طی این جلسه
به مسئله روابط دختر و پسر و آسیب های آن پرداخته شد و همچنین گزارشی از اقداماتو فعالیتهای مشاوره ای مدرسه توسط مشاوران ارائه شد.

نشست صمیمی اولیا و دبیران پایه سوم در دبیرستان نمونه هاجر

در روز یکشنبه 92/12/18 در نشستی صمیمی اولیاء دانش آموزان پایه سوم به همراه کادر اجرایی و آموزشی مدرسه به بررسی علل افت تحصیلی دانش آموزان پرداختند .در این نشست جهت ایجاد انگیزه در دانش آموزان راه کارهای نیز ارائه گردید .

شرکت دانش آموزان دبیرستان الهیه باهنر در نماز جمعه

در روز جمعه در تاریخ 92/12/16 دانش آموزان دبیرستان الهیه باهنر با معاون پرورشی و مربیان در نماز جمعه شرکت کردند.

برگزاری مسابقات فوتبال در دبیرستان(دوره اول)غیر دولتی ساعی

موفيت سركار خانم ها روشني ومنيفي بعنوان طراحان برتر در امتحانات ديماه 92

سركارخانم روشني دبير ادبيات وخانم منيفي دبير مطالعات دبيرستان دوره اول دانش پژوهان در ارزيابي به عمل آمده به عنوان طراحان برتر برگزيده شده اند .ضمن تشكروقدراني اين موفقيت را به ايشان تبريك ميگوييم.

اعلام نتایج آزمون تست فصلی و تجزیه و تحلیل نتایج و اهداء جایزه به نفرات برتر - دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س)

نتایج آزمونی که در تاریخ 10 اسفند 92 به صورت هماهنگ با دبیرستان نمونه پسرانه امام علی (ع)و حضرت معصومه (س) برگزار گردید، هفدهم اسفند اعلام شد. این نتایج در بین هر دو آموزشگاه تجزیه و تحلیل و مورد بررسی قرار گرفت و دانش آموزان برتر و دارای ضعف تحصیلی مورد شناسایی قرار گرفتند.
جهت ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان تلاشگر در حضور سایر دانش آموزان و دبیران، به نفرات برتر جوائز ی اهداء گردید.
ضمنا مرحله دوم این آزمون در بیستم اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

بزرگداشت هفته منابع طبیعی در آموزشگاه شاهد یاران امام ره

به همین مناسبت از مسئولین اداره منابع طبیعی استان دعوت بعمل آمد و آقای دکتر صدر در خصوص حفظ محیط زیست برای دانش آموزان صحبت نمودند و در پایان تعدادی نهال در فضای مدرسه کاشته شد

بزرگداشت هفته منابع طبیعی در آموزشگاه شاهد یاران امام ره

به همین مناسبت از مسئولین اداره منابع طبیعی استان دعوت بعمل آمد و آقای دکتر صدر در خصوص حفظ محیط زیست برای دانش آموزان صحبت نمودند و در پایان تعدادی نهال در فضای مدرسه کاشته شد

برگزاری نشست اجتماعی پیشگیری از خطرات اینترنتی با حضور پلیس فتا – دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) دوره اول

در تاریخ 92/12/18 پلیس فتا جهت آگاهی از خطرات اینترنتی در محل کارگاه IT آموزشگاه، به پایه های هفتم این خطرات و چگونگی پیشگیری از آنها را آموزش دادند.

روز ولادت حضرت زینب (س)در دبیرستان دانش(دوره)

به مناسبت روز ولادت حضرت زینب (س) اقدامات ذیل انجام شده :
قرائت قرآن –پخش سرود ملی – سرود دانش آموزی -قرائت احادیثی از حضرت (س) توسط دانش آموزان–تبریک مدیر آموزشگاه وسخنرانی درباره خصايص و فضايل اخلاقي حضرت زینب (س)

اجرای طرح سلامت دانش آموزان- دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

در مورخه یکشنبه 18 اسفند دانش آموزان این آموزشگاه از نظر بینایی سنجی و سنجش قد و وزن مورد بررسی کارورزان مرکز بهداشت قرار گرفتند.

انتخاب مدیر و معلم نمونه در سطح ناحیه

از سوی آموزش و پرورش ناحیه 3 اعلام شد آقایان 1- امیر صفری به عنوان مدیر نمونه 2- سعید کرمی به عنوان معلم نمونه انتخاب شدند ؛ موفقیت ایشان را از خداوند متعال خواهان و خواستاریم .

مسابقات فوتبال جام ولایت

در تاریخ 12/12/92 با حضور مدیریت محترم آموزشگاه و همکاران از تیم های برتر مسابقات فوتبال دهه فجر تقدیر به عمل آمد و تیم های 303مقام اول 301مقام دوم و کلاس 304 الف به مقام سوم را کسب نمودند که جوایز این تیم ها توسط برادر صفری و برادر خانه بگی و آقای نوروزی معاونین محترم آموزشگاه تقدیم نفرات برتر گردید . ...

مرحله اول آزمون تیز هوشان

مرحله اول آزمون آزمایشی مدارس تیز هوشان و نمونه با حضور 22 نفر از دانش آموزان ممتاز دبیرستان فلسطین 1 در تاریخ 17/12/92 برگزار گردید .

ماه اسفند ،ماه هدیه ی درخت به زمینِ پیر مبارک باد و دستهای قلب و روح شما سبزدلان لبریز از عشق باد

درخت، در تهاجم پاییز هرچه را که از دست بدهد، روح زندگی را برای خودش نگه می دارد.

پس درخت بکارید و با دیدنش در هر پاییز و بهار، پاسداشت طراوت و زیبایی را تمرین کنید …

به دست خود درختی می نشانم
به پایش جوی آبی می کشانم

کمی تخم چمن بر روی خاکش
برای یادگاری می فشانم

درختم کم کم آرد بر گ و باری
بسازد بر سر خود شاخساری

چمن روید در آنجا سبز و خرم
شود زیر درختم سبزه زاری

به تابستان که گرما رو نماید
درختم چتر خود را می گشاید

خنک می سازد آنجا را ز سایه
دل هر رهگذر را می رباید

به پایش خسته ای بی حال و بی تاب
میان روز گرمی می رود خواب

شود بیدار و گوید : ای که اینجا
درختی کاشتی روح تو شاداب

یاد آوری خطرات احتمالی چهارشنبه سوری : دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
برای یاد آوری خطرات احتمالی چهارشنبه سوری معاون آموزشی سر صف برای دانش آموزان صحبت نمود . همچنین مدیر آموزشگاه از همکاران دبیر خواست که هر کدام سر کلاس هم راجع به این موضوع تذکرهایی بدهند . در برداعلانات آموزشگاه هم هشدارهای لازم نصب گردیده است .

هفت سین : دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
شنبه مورخ 17 /12 / 92 دانش آموزان دبیرستان عصمت (دوره اول) با کمک دبیر هنر خود به مناسبت استقبال از فرارسیدن سال 93سفره هفت سین را چیدند . داش آموزان هنگام چیدن سفره ضمن یادآوری نعمت های خوب خداوند به سنت های زیبای ایرانی ارج نهادند .

اقدامات و فعالیت های انجام شده نیمه اول اسفند ماه در دبیرستان رضوان

اقدامات و فعالیت های انجام شده نیمه اول اسفند ماه در دبیرستان رضوان

1) مرمت و بتون ریزی پارکینگ آموزشگاه با همیاری همکاران و دانش آموزان

2) تقدیر از همکاران پرورشی در هفته امور تربیتی

3) بازدید کارشناس مسئول محترم مشاوره ناحیه3

4) برگزاری جشن نیکوکاری

تبریک

کسب رتبه ی اول ناحیه در رشته ی " در مسیر شکوفایی " توسط فرشته فاطمی زاده
_ دانش آموز پایه هفتم دبیرستان نمونه دولتی هاجر _ را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک میگوییم .

جشن کاشت درخت و غرس نهال در محوطه دبیرستان شاهد مدلل

امروز شنبه 92/12/17 به مناسبت هفته درختکاری جشن کاشت درخت و غرس نهال در محوطه دبیرستان شاهد مدلل با حضور دانش آموزان عضو تشکل دانش آموزی پیشتازان به منظور حفاظت از محیط زیست و فضای سبز انجام شد

برگزاری جشن نیکوکاری در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روز چهارشنبه 92/12/14 جشن نیکو کاری با حضور همکاران و دانش آموزان در دبیرستان برگزار
و کمکهای نقدی وغیر نقدی جمع آوری شده آماده توزیع در بین نیازمندان گردید.

برگزاری جشن نیکوکاری در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روز چهارشنبه 92/12/14 جشن نیکو کاری با حضور همکاران و دانش آموزان در دبیرستان برگزار
و کمکهای نقدی وغیر نقدی جمع آوری شده آماده توزیع در بین نیازمندان گردید.

روز درختکاری در دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

به مناسبت 15 اسفند روز درختکاری،با همکاری اولیاء دانش آموزان ،تعدادی قلمه به صورت رایگان در اختیار این آموزشگاه قرار گرفت.این قلمه ها بیشتر از درختان همیشه سبز مانند کاج و سرو بود که برای جلوگیری از آلودگی هوا بسیار مناسب و در مقابل کم آبی مقاوم هستند.

برگزاری مراسم جشن نیکوکاری -دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س)

در روز چهارشنبه 92/12/14 مراسم جشن نیکوکاری بااهداء هدایای نقدی و غیر نقدی از سوی دانش آموزان وهمکاران دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) برگزار گردید.

جشن نیکوکاری دبیرستان شهید عباس یوسفی

درمورخه 92/12/14 روز چهارشنبه جشن نیکوکاری درمراسم آغازین وزنگ های تفریح برگزار گردید.

کسب رتبه برتر مسابقات فرهنگی هنری ناحیه 3 مجتمع شهید آوینی (دبیرستان شهید خانی)

دانش آموزان مجتمع شهید آوینی(دبیرستان شهید خانی)حائز رتبه برتر ناحیه در مسابقات فرهنگی و هنری گردیدند.

میثم نوری و محمد حسین باتمانی( خلاقیت)/ امیرحسین شکری ( رنگ و روغن)

گراميداشت هفته تربيت اسلامي وتقديرازمعاون ومربي پرورشي دردبيرستان ملاصدرا

روزچهارشنبه 14/12/92طي مراسمي كه درنمازخانه دبيرستان ملاصدرابرگزارگرديدباحضوردانش آموزان وكاركنان اين آموزشگاه وبااهداءجوايز ازسوي مديرمحترم آموزشگاه به معاون ومربي پرورشي اززحمات ايشان تقديربعمل آمد.

تقسیم شادی ها در دبیرستان شهید صیادشیرازی

روز چهارشنبه 14 اسفند 92 دانش آموزان دبیرستان شهید صیاد شیرازی شادی های خود را با سایر همنوعان خود در سراسر ایران تقسیم نمودند.وبه پاس این همدلی جشن با شکوهی برگزار نمودند.

گراميداشت هفته تربيت اسلامي وتقديرازمعاون ومربي پرورشي دردبيرستان ملاصدرا

روزچهارشنبه 14/12/92طي مراسمي كه درنمازخانه آموزشگاه برگزارگرديدضمن بزرگداشت هفته تربيت اسلامي بااهداءجوايزي ازطرف مديرآموزشگاه به مربي ومعاون پرورشي اززحمات ايشان تقديربعمل آمد.

برگزاري جشن نيكوكاري دردبيرستان ملاصدرا

درروزچهارشنبه14/12/92همزمان بامدارس سراسركشور جشن نيكوكاري دردبيرستان ملاصدرا برگزارشد ودانش آموزان اين آموزشگاه باشركت دراين جشن شاديهاي خودرابادانش آموزان بي بضاعت تقسيم كردند.

راهیابی گروه تئاتر به مرحله استانی : دبیرستان عصمت (دوره اول)

دانش آموزان گروه تئاتر دبیرستان عصمت (دوره اول) به مرحله استانی راه یافتند. ضمن تشکر از مربی و دانش آموزان برای آنها آرزوی موفقیت داریم. مدیر دبیرستان عصمت (دوره اول)

چگونگی حل مشکل تدریس کتاب فناوری پایه ششم مدارس ابتدایی مناطق روستایی محروم وفاقد رایانه مجتمع غدیر

با توجه به بررسی ها ونتیجه گیری در خصوص مشکل تدریس کتاب فناوری در مناطق روستای محروم که بصور چند پایه هستند .که اولا به علت مشکلات اقتصادی فراهم نمودن حداقل یک دستگاه رایانه برای مدرس وجود نداشت ودوما دانش کافی و چند پایه بودن از توان یک نفر معلم برای تدریس این کتاب غیر ممکن شد بود .که باتلاش شورای مجتمع وهمفکری اعضاء کلاس سیار آموزش کتاب کار و فناوری پایه ششم مصوب وبه کمک دانشجوی خیر اهل این منطقه اجرای شد که شرح گزارش با مصور تقدیم خوانندگان محترم می شود
کلاس سیار در مجتمع آموزشی و پرورشی روستایی غدیر ناحیه سه کرمانشاه که با همت یک جوان تحصیل کرده خیر راه اندازی شده است الگویی مناسب برای مشارکت خیرین در آموزش و پرورش می باشد اسماعیل قائمی جوانی است که با ماشین و رایانه های شخصی خود در تعاملی سازنده با مجتمع آموزشی و پرورشی غدیر با توجه به محرومیت روستا های بخش بیلوار اقدام به راه اندازی کلاس سیار آموزش کتاب کار و فناوری پایه ششم دبستان نموده است او در مورد پیشینه و دلایل و مستندات کار خود می گوید :

روز درختکاری : دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
چهارشنبه مورخ 14 / 12 / 92 دانش آموزان دبیرستان عصمت (دوره اول) با کاشتن گل در گلدان و نهال در باغچه حیاط مدرسه پیشا پیش به استقبال روز درختکاری رفتند.

جشن نیکو کاری : دبیرستان عصمت (دوره اول)

بسمه تعالی

روز چهار شنبه مورخ 14 /12 /92 با همکاری همکاران و دانش آموزان دبیرستان عصمت (دوره اول) جشن نیکوکاری برگزار شد . در این مراسم دانش آموزان هدایای خویش را به نیازمندان اهدا ء کردند .

برگزاري جشن نيكوكاري درآموزشگاه پرديس (مجتمع حيات طيبه)

جشن نيكوكاري درروز چهارشنبه تاريخ 92/12/14 رأس ساعت 14/30 با حضور همكاران حاضر درآموزشگاه وتمامي دانش آموزان برگزار گرديد.

نشست اعضای شورای دانش آموزی و نمایندگان کلاسها با مدیر مدرسه( دبیرستان قیام)

در مورخ 92/12/14 نشست مذکور در خصوص نحوه اداره نمودن کلاسهای درس و همکاری با معاونین مدرسه در اوقات عدم حضور دبیر در کلاس به منظور برقراری و ایجاد نظم بیشتر و راهکارهای لازم در این زمینه با حضور مدیریت آموزشگاه ونمایندگان کلاسها و اعضای شورای دانش آموزی برگزار گردید. در این جلسه مدیر ومعاون پرورشی و دانش آموزان هر کدام بصورت جداگانه راهکارها و پیشنهادات خود را ارائه نمودندو مقرر گردید به بهترین نماینده که بیشترین موفقیت وتلاش و کوشش را داشته باشد در اردیبهشت93 در جشن تلاش مرحله دوم به نحو شایسته ای تقدیر گردد.

برگزاری جشن نیکوکاری( دبیرستان قیام)

مراسم جشن نیکوکاری همزمان با سایر مدارس ،امروز با حضور مدیر،عوامل اجرایی و دبیران با شکوه خاصی برگزار گردید.در این مراسم دانش آموزان وجوه نقدی خود را جهت کمک به دانش آموزان نیازمندبه صندوق انداختند و وجوه غیر نقدی را تحویل آموزشگاه نمودند. ضمناً همکاران نیز کمکهای خود را به صندوق نیکوکاری اهداء نمودند.

برگزاری جشن نیکوکاری دبیرستان فرهنگ (دوره اول ) اسفند ماه 92

در روز چهارشنبه مورخه 92/12/14 همزمان با سایر مدارس جشن نیکوکاری در دبیرستان فرهنگ (دوره اول ) برگزار گردید از جمله برنامه های جشن نیکوکا ری در آموزشگاه تشکیل ستاد جشن نیکوکاری با حضور اعضای محترم و تبلیغات لازم برای دانش آموزان در رابطه با اهمیت دستگیری از نیازمندان ، زنگ جشن نیکوکاری ،سخنرانی توسط مدیر آموزشگاه و جمع آوری کمکهای دانش آموزان ،ودر پایان ضمن تقدیر وتشکر از همه ی دانش آموزان پذیرایی نیز بعمل آمد

برگزاری جشن نیکوکاری در آموزشگاه شهید بهمن محمدی

در تاریخ 92/12/14 چهارشنبه جشن نیکو کاری با حضور همکاران واعضای انجمن اولیاء ومربیان ، دانش آموزان طی مراسمی درآموزشگاه برگزار گردید

برگزاری مراسم جشن نیکوکاری-دبیرستان شهدای باغ ابریشم و دبستان حدیث

به نیکی می اندیشم. به آنچه در لبخند مهربان این مردم موج می زند.
به روح پاک مردان و زنانی که شادی های خود را نثار دیگران می کنند.
به صف مشتاقان نیکوکاری. ای خدای نیکوکاران، هزاران آفرین بر خلقت تو.
چه نیکو از روح خویش در پیکر اینان دمیده ای.
چه سزاوار در دامان مهربانی خود، اینان را پرورانده ای.
تو را سپاس ای خدای نیکوکاران.
امروز چهارشنبه 92/12/14مراسم جشن نیکوکاری با همکاری همکاران خیّر ،دانش آموزان و اولیای آنان برگزار گردید .در این مراسم بسته های اهدایی در قالب اقلام خوراکی و پوشاکی مورد نیاز خانواده های نیازمند به صورت آبرومندانه در اختیار آنان قرار گرفت.

جشن نیکوکاری-دبیرستان شهید ایرج فیضی متوسطه اول

در تاریخ 14/12/92 راس ساعت 30/9 جشن نیکوکاری برگزار گردید و کلیه دانش آموزان و همکاران با نظم خاصی در این امر خیر خواهانه شرکت کردند

موفقیت دانش آموز دبیرستان خاتم الانبیاء ،علی محمدی در مسابقات علوم آزمایشگاهی ناحیه

دانش آموز علی محمدی در مسابقات علوم آزمایشگاهی مرحله ناحیه حائز رتبه دوم گردید و به مسابقات استانی راه پیدا کرد.

موفقیت دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء در مسابقات اذان ناحیه

دانش آموزان امیر احسان بهرامی و محمد جواد مرادی در مسابقات اذان مرحله ناحیه حائز رتبه برتر شدند.

جشن نیکو کاری به روایت تصویر(دبیرستان شهید دوران)

برگزاری مراسم جشن نیکو کاری در دبیرستان شاهد مدلل

امروز چهارشنبه مورخ 92/12/14 مراسم جشن نیکو کاری با حضور پرشور دانش آموزان دبیرستان شاهد مدلل برگزار شد و دانش آموزان با شور و شوق فراوان هدایای خود را جهت دانش آموزان نیازمند اهدا نمودند

برگزاری جشن نیکوکاری در دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

دانش آموزان دبیرستان خاتم الانبیاء با شور و شوق فراوان در جشن نیکوکاری شرکت نمودند.

کسب رتبه عالی کشوری در پروژه مهر 92 توسط دبیرستان پسرانه شاهد مدلل

دبیرستان پسرانه شاهد مدلل در اجرای فعالیت های پروژه مهر 92 حائز رتبه عالی کشوری گردید و به عنوان مدرسه برتر در این زمینه شناخته شد

برگزاری جشن عاطفه ها در آموزشگاه شاهد یاران امام ره به روایت تصویر

برنامه های روز جشن نیکوکاری دردبیرستان دانش (دوره اول):

برنامه های روز جشن نیکوکاری دردبیرستان دانش (دوره اول):
1-نواختن زنگ نيكوكاري
2-اجراي سرود
3-قرائت مقاله
4-سخنرانی مدیر
5- واريز كمك هاي حاضران به صندوق جشن نيكوكاري از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

گردهمايي گروه تشكل فرزانگان دبيرستان ميرداماد دوره اول

در مورخه 13/12/92 روز سه شنبه گردهمايي دانش آموزان تشكيلات فرزانگان با حضور كارشناس مسئول سازمان دانش آموزي ،جناب آقاي ملكي در نمازخانه آموزشگاه برگزار گرديد در اين گردهمايي آموزشهايي توسط ايشان به دانش آموزان تشكل فوق الذكر داده شد.

روز درختكاري دبيرستان ميرداماد دوره اول

"خداوند درخت را براي انسان آفريداز اينرو او بايد درخت را بكارد و آبياري كند ودر حفظ آن بكوشد." امام صادق (ع)
به مناسبت روز درخت و درختكاري در مورخه 14/12/92 روز چهارشنبه ،دانش آموزان گروه تشكل فرزانگان به سرپرستي مربي و همكاري دبيرحرفه و فن چند اصله نهال در حياط آموزشگاه كاشتندهمچنين برنامه هايي توسط دانش آموزان در اين خصوص اجرا گرديد.

روز درختکاری در دبیرستان دانش (دوره اول)

دانش آموزان دبیرستان دانش (دوره اول)روز درختکاری جشن رویش خود رابا کاشتن نهالهایی در حیاط آموزشگاه گرفتند.

برگزاری جشن نیکوکاری در دبیرستان(دوره اول) غیر دولتی ساعی

"امام باقر(ع)" میفرمایند:
((از کارهای پسندیده، آنچه زود به پاداش می رسد، نیکی است.))
و "امام حسين (ع)" نیز میفرمایند:
((كسي كه براي خشنودي خدا در حق برادر خود نيكي كند هنگامي كه نيازمند شود خداوند گره از كارش بگشايد.))

در روز چهارشنبه مورخ 14/12/92 مراسم جشن نیکوکاری در آموزشگاه انجام شد.در این مراسم ضرورت کمک به همنوع به دانش آموزان که در احادیث و روایات بسیار آمده اشاره شد و سپس دانش آموزان به پای صندوق جشن نیکوکاری رفته و کمک های مالی خود را برای کمک به دانش آموزان مستضعف به صندوق انداختند.

جشن نيكوكاري دبيرستان ميرداماد دوره اول

به مناسبت روز احسان و نيكوكاري مراسم جشن نيكوكاري در مورخه 14/12/92 روز چهارشنبه در حياط آموزشگاه با حضور كليه دانش آموزان و همكاران با هماهنگي و اجراي خوب و برنامه هايي توسط تشكل فرزانگان برگزار گرديد.

برگزاری هشتمین جلسه انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان الهیه گروه باهنر مجتمع صدیقه طاهره (س)

اهم موضوعات مطرح شده بدین شرح می باشد :
1- توضیحاتی در خصوص شیوه نامه جشنواره تجارب و نوآوریهای انجمن جهت شرکت اولیاء
2- دایر بودن آموزشگاه تا 28 اسفند ماه
3- برگزاری جشنواره غذا و سفره هفت سین در هفته اخر اسفند ماه
4- رسیدگی به وضعیت درسی دانش آموزان در ایام نوروز
5- کاشت نهال در حیاط آموزشگاه به مناسبت روز درخت کاری
6- ارجاع مشکل پیاده رو درب آموزشگاه به شهرداری منطقه

کسب مقام اول مسابقات علوم آزمایشگاهی-دبیرستان شهدای باغ ابریشم

دانش آموز کیمیا کمالوندی با شرکت در مسابقات علوم آزمایشگاهی مرحله ناحیه موفق شد رتبه اول راکسب نموده وبه رقابت های استانی راه یابد.

برگزاری جشن نیکوکاری دبیرستان الهیه رجایی به روایت تصویر

برگزاری جشنواره غذای ایرانی-الوند

در روز چهارشنبه 13/12/92 جشنواره غذای ایرانی در آموزشگاه غیردولتی الوند برگزار گردید که با شرکت تعداد زیادی از دانش آموزان همراه بود که مورد بازدید تعدادی از همکاران اداره ناحیه 3 قرار گرفت همچنین آقای فرهنگیان و آقای امیری از کلاس فناوری بازدید به عمل آوردند در پایان به تعدادی از دانش آموزان به قید قرعه جوایزی داده شد.

گزارش ثبت نام دانش آموزان در آزمون آیه های تمدن

از دانش آموزان برتر بسیجی جهت شرکت در آزمون آیه های تمدن ثبت نام بعمل آمدو اسامی دانش آموزان شرکت کننده به واحد بسیج دانش آموزی ارسال گردید.

تبریک به طراحان برتر سوالات درامتحانات نوبت اول - دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

بدینوسیله ضمن تبریک به مناسبت کسب رتبه اول در طراحی سوالات دی ماه به همکاران ساعی این آموزشگاه:
خانم گوهری؛ دبیر ریاضی،
خانم احمدی؛ دبیر حرفه و فن،
خانم زهرایی؛ دبیر زبان انگلیسی و
خانم شاهرخ تبار؛ دبیر ادبیات
برای این همکاران تلاشگر آرزوی توفیق روز افزون داریم.

تقدیر از دانش آموز و دبیر مربوطه حائز رتبه اول در مسابقات آزمایشگاهی مرحله ناحیه ای - دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) دوره اول

روز سه شنبه 13 اسفند 92 از دبیر علوم پایه سوم خانم خندان و دانش آموز اسراء رخشانپور به مناسبت کسب رتبه اول در مسابقات آزمایشگاهی مرحله ناحیه ای در حضور سایر دانش آموزان با اهداء هدیه تقدیر به عمل آمد.

شرکت دانش آموزان فرزند شهید و ایثار گر دبیرستان شاهد مدلل در اولین یادواره شهدای توپخانه و پدافند هوایی استان کرمانشاه در تالار بعثت

جمعی از دانش آموزان فرزند شهید و ایثار گر دبیرستان شاهد مدلل امروز سه شنبه مورخه 92/12/13 در اولین یادواره شهدای توپخانه و پدافند هوایی استان کرمانشاه در تالار بعثت شرکت نمودند

برگزاری نشست دینی و مذهبی- دبیرستان علم و ادب- 93-92

مراسم نشست دینی و مذهبی با هدف آشنایی دانش آموزان با ارزشهای اسلامی و هویت دینی با حضور دانش آموزان و مدیر، معاون، مربی پرورشی و همکاران برگزار گردید. در این مراسم که با سخن رانی معاون محترم دبیرستان در این خصوص در جمع دانش آموزان و پاسخ به سوالات ایشان به بحث و تبادل نظر پرداختند و در ادامه ضمن خواندن دعای پر فیض توسل و دعای فرج در برپایی سفره ی نذری ارادت خویش را نسبت به اهل بیت نشان دادند.

برگزاری مراسم جشن نیکوکاری- دبیرستان علم و ادب- 93-92

مراسم جشن نیکوکاری با حضور دانش آموزان و با هدف ایجاد روحیه کمک و یاری به همنوعان، در مورخه 92/12/13 برگزار گردید.

تشکیل ستاد جشن نیکوکاری -دبیرستان دانش دوره اول متوسطه

با نزديك شدن به روز احسان و نيكو كاري، جلسه ستاد برگزاري جشن نيكوكاري در محل دفتردبیرستان دانش (دوره اول) تشكيل شد.
در اين جلسه مدير مدرسه با اشاره به سنت حسنه احسان و نيكو كاري گفت : در دين مبين اسلام بسيار براحسان و نيكو كاري و كمك به نيازمندان تاكيد شده است .لذا ما كه مسلمان و طلايه داران تعليم و تربيت اسلامي هستيم بايد در اين زمينه پيش قدم بوده و به الگويي حسنه براي جامعه تبديل شويم
وي همچنين در اين رابطه گفت جديت و تلاش در انجام اين سنت حسنه يك عمل نيك و صدقه جاري محسوب مي شود كه سبب از بين رفتن فقر و تنگدستي در جامعه مي شود.
در اين جلسه همچنين مصوب شد كه مراسم نمادين جشن نيكو كاري همزمان با سراسر كشور روز چهارشنبه 14 اسفند ماه ساعت (9:30) در دبیرستان دانش (دوره اول) برگزار گردد .

نشست بهداشتی در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روز سه شنبه 92/12/13 نشست بهداشتی با عنوان "تغذیه صحیح در نوجوانان" با حضور خانم یارمحمدی در نمازخانه دبیرستان تشکیل شد.

گزارش جلسه آموزش هميار انرژي دبيرستان ميرداماددوره اول

در مورخه 10/12/92 روز شنبه جلسه آموزشي هميار انرژي در آموزشگاه برگزار گرديد و در اين جلسه به والدين و دانش آموزان مطالبي در مورد انرژي برق و راههاي درست مصرف كردن آن گفته شد در ضمن دانش آموزان نيز در رابطه باانرژي برق روزنامه ديواري تهيه كرده بودند.

برگزاری کلاس آموزش خانواده در دبیرستان نمونه دولتی هاجر

در روز سه شنبه 92/12/13 کلاس آموزش خانواده با حضور آقای بابایی و جمعی از اولیاء علاقه مند در دبیرستان نمونه دولتی هاجر برگزار گردید.

راه یابی دانش آموز مهسا ایمانی به رقابت های استانی علوم آزمایشگاهی -دبیرستان شهید ایرج فیضی متوسطه اول

دانش آموز مهسا ایمانی در مسابقات علوم آزمایشگاهی مرحله ناحیه رتبه اول راکسب نمود وبه رقابت های استانی راه یافت

آموزش اسلحه شناسی درس آمادگی دفاعی -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

در تاریخ 12/12/92 با همکاری سپاه پاسداران ،درس اسلحه شناسی کتاب آمادگی دفاعی به صورت عملی آموزش داده شد و دانش آموزان به صورت ملموس با اسلحه ونحوه ی باز و بسته کردن سلاح آشنا شدند .

جشن نیکوکاری

براساس برنامه هرساله ای که درکشورمان اجرامی شود کارکنان ودانش آموزان واولیای دانش آموزان درجشن نیکوکاری امسال شرکت کردند .
دراین سنت حسنه هریک ازکارکنان ودانش آموزان تصمیم گرفتند تابه نحواحسن مشارکت داشته باشند.
همچنین ازطرف رئیس محترم انجمن اولیا تعدادبرای 9نفرازدانش آموزان لباس خریداری شدتابه آنها هدیه شود.
لازم به ذکراست که البسه خریداری شده 18تیکه می باشد که شامل پیراهن وشلوارمی باشدکه ازسرکارخانم احمدی تقدیروتشکرمی شود.

بازدید دانش آموزان از نمایشگاه صنعت هسته ای دانشگاه رازی کرمانشاه - دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

در مورخه 92/12/12 دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) به همراه چند تن از دبیران از نمایشگاه صنعت هسته ای دانشگاه رازی کرمانشاه بازدید نمودند ،در این نمایشگاه دانش آموزان با دستاوردهای صنعت هسته ای کشور آشنا شدند که مورد استقبال آنان قرار گرفت.

برگزاری محفل انس با قرآن- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

در مورخه 92/12/12 محفل انس با قرآن در محل نمازخانه آموزشگاه برگزار گردید که در این مراسم ختم کامل قرآن توسط سی نفر از دانش آموزان صورت گرفت و در پایان از دانش آموزان شرکت کننده در مراسم پذیرایی به عمل آمد.

اسلحه شناسی (دبیرستان شهید دوران)

طبق یکی از مباحث درس آمادگی دفاعی و جهت آشنایی دانش آموزان سال سوم راهنمایی با اسلحه ، با همکاری برادران سپاه پاسداران در روز دوشنبه مورخ 1392/12/12کلاس آموزش اسلحه شناسی در آموزشگاه مذکور برگزار گردید.

کلاس عملی آمادگی دفاعی

دوره ی عملی کلاس اسلحه شناسی با حضور مربیان سپاه پاسداران و عوامل اجرایی آموزشگاه در مورخه 10/12/ 92 روز یکشنبه ابتدا توسط مربی سپاه و سپس دانش آموزان دسته بندی و سلاح ها تحویل آنها جهت بازو بسته نمودن گردید و دانش آموزان در زمین چمن به صورت حلقه ای و در گروه های چند نفره مشغول شدند .

آموزش اسلحه شناسی به دانش آموزان دبیرستان دوره اول فاطمه زهرا(س)مجتمع سعادت

در روز92/11/26دانش آموزان این آموزشگاه به همراه مربی آمادگی دفاعی برای اموزش اسلحه شناسی به دبیرستان دانش مراجعه کردند این اموزش توسط واحد بسیج ناحیه باحضور سرگروه آمادگی دفاعی وهمکاران برگزار گردید

کسب (مقام اول /مدال طلا / حکم قهرمانی تکواندو) توسط دانش آموز حسین طلایی گوهره دانش آموز مجتمع شهید آوینی(دبیرستان شهید خانی)

دانش آموز حسین طلایی گوهره سال اول مجتمع شهید آوینی(دبیرستان شهید خانی) در مسابقات تکواندو شهرستان کرمانشاه در رده سنی نونهالان موفق به کسب مدال طلا و حکم قهرمانی گردید از طرف کلیه همکاران و دانش آموزان این موفقیت را به نامبرده تبریک عرض می نماییم.

کسب عنوان قهرمانی استانی در رشته والیبال : دبیرستان عصمت ( دوره اول)

باسمه تعالی
خانم سپیده سهرابی دانش آموز پایه سوم دبیرستان عصمت (دروه اول) در رشته والیبال به مقام اول رسید و عنوان قهرمانی را در سطح استان کرمانشاه کسب کرد.

درخشش و موفقیت چشمگیر مدارس متوسطه دوره اول ناحیه 3 در مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی -مقام اول استان در پایه هفتم و مقام سوم استان در پایه سوم(از مجموع 24 منطقه استان)-جهت مشاهده رتبه نواحی و مناطق استان فایل ضمیمه را مشاهده فرمایید.

کارشناسی آموزش متوسطه دوره اول ناحیه این موفقیت بزرگ را به مدیران محترم ،دبیران دلسوز و دانش آموزان عزیز تبریک گفته و اقدام شایسته گروه آموزش متوسطه دوره اول استان را در برنامه ریزی و برگزاری این آزمون ارج می نهد.

فایل ضمیمه: 

راهیابی به مسابقات استانی در بخش « در مسیر شکوفایی» : دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
هانیه محمدی دانش آموز پایه هفتم دبیرستان عصمت « دوره اول» در مسابقات « در مسیر شکوفایی » موفق به کسب رتبه اول در ناحیه 3 کرمانشاه شد و با این موفقیت به مرحله استانی این مسابقات راه یافت . برای هانیه آرزوی موفقیت داریم .

کسب رتبه اول و سوم در مسابقات انشانوسی : دبیرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالی
در مسابقات انشانویسی ویژه دانش آموزان با موضوع زنگ انقلاب ، نگین امیری موفق شد که رتبه اول را به دست آورد و مریم زین الدینی رتبه سوم از دبیرستان عصمت (دوره اول)را کسب کرد .

کارگاه آموزشی راهنمایی وپیشرفت تحصیلی(دبیرستان شهیدصیادشیرازی)

بسمه تعالی
روز یکشنبه مورخ 4/12/92 ساعت 10صبح کارگاه آموزشی با موضوع راهنمایی وپیشرفت تحصیلی با حضور دکتر مختار محمودی استاد دانشگاه ومدرس برنامه های تربیتی صدا وسیما در نماز خانه آموزشگاه شهیدصیاد شیرازی برای اولیاء مدرسه برگزارگردید.
استقبال وتاثیر گزاری این برنامه به حدی بود که جمعیت 200نفری حاضرمُصرانه متقاضی تکرار و تشکیل مجدد کارگاه مشابه برای خود وفرزندانشان در سال 93گردیدند که مورد پذیرش آقای محمودی واقع گردید .
ضمناً ایشان همراه خود را به شماره 09188313112 برای انجام امور مشاوره تحصیلی وتربیتی در اختیار دانش آموزان واولیاء دبیرستان شهید صیادشیرازی قرار دادند. مشابه این کارگاه در آبان 92 برگزار گردیده بود که به تبع آن شاهد اوج
پیشرفت تحصیلی دانش آموزان درامتحانات نوبت اول بودیم.

صورت جلسه آموزشگاه متانت

ادامه صورت جلسه، پيشنهادات ونظرات دبيران آموزشگاه متانت در خصوص راهبردهاي دفتر نظارتي :
- رعايت عدالت در تجهيزات و امكانات آموزشي مدارس.
- بكارگيري افراد متعهد و متخصص برگزار كننده جشنواره هاي برتر تدريس تا رسيدن به نتايج واقعي.
- بررسي مجدد در بودجه بندي كتب و رفع اشكالات موجود(قابل اجرا نبودن در بعضي از موارد)
- برنامه ريزي مدون وزارتي در اجراي هرچه بهتر كلاس هاي فوق برنامه0
- بالا رفتن ميزان افت تحصيلي دانش آموزان با حذف تعدادي از مدارس وبالا رفتن ميزان تراكم جميعت دانش آموزان در ديگر مدارس.
- حذف مدارس خاص وايجاد فضاي رقابت سالم يكسان دربين دانش آموزان تمامي مدارس.
- نظارت بر عملكرد معلمان توسط افراد متعهد و متخصص ورفع مشكلات موجود.
- تشكيل آزمايشگاههاي زبانهاي خارجي در مدارس(زبان انگليسي و عربي).
- فراهم نمودن امكانات اردويي علمي ،تفريحي دانش آموزي با مصوبات وزارتي.

كسب مقام اول دررشته صحيفه سجاديه توسط دانش آموزان دبيرستان پرديس(دوره اول)مجتمع حيات طيبه

دانش آموزان نگين قاسمي پايه سوم راهنمايي وشقايق كرمي پايه هفتم موفق به كسب مقام اول دررشته صحيفه سجاديه درمسابقات ناحيه گرديدند.

کسب مقام دوم ناحیه در مسابقات علمی کار گاهی آموزشگاه راه کربلا

دانش آموزان این واحد آموزشی توانستند در مسابقات کارگاهی مقام دوم ناحیه را از آن خود کنند.

اجرای مرحله دوم طرح مدام دبیرستان فرهنگ( دوره اول)

در روز یکشنبه مورخه 92/12/11 مرحله دوم طرح مدام در دبیرستان فرهنگ دوره اول برگزار گردید و با توجه به اینکه دانش آموزان مجری طرح و سایر دانش آموزان با چگونگی اجرا و اهداف طرح آشنا بودند لذا اجرای طرح مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت وهدف اصلی اجرای طرح تقویت حس مسئولیت پذیری وتعامل و همکاری دانش آموزان با یکدیگر و همچنین افزایش خلاقیت واعتماد به نفس دانش آموزان می باشد

تشویق وتقدیر از دانش اموزان برتر پیشرفت تحصیلی توسط اداره کل -دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

اهدا ء جوایز وتشویق تقدیر ،توسط اداره کل و مدرسه ازدانش آموز حسنا کرمیان پایه سوم و سیده سارا شیخ السلام پایه اول جزء دانش آموزان برتر پیشرفت تحصیلی

آموزش اسلحه شناسي : دبيرستان عصمت (دوره اول)

باسمه تعالي
مورخ 10 /12 /92 باهمكاري سپاه به دانش آموزان پايه سوم اسلحه سناسي و از جلو نظام به طور عملي آموزش داده شد. در ضمن دانش اموزان دبيرستان متانت و باغ ابريشم نيز در دبيرستان عصمت آموزش ديدند .

کسب مقام اول مسابقات علمی کارگاهی توسط دانش آموزان دبیرستان دانش دوره اول متوسطه

در مسابقات کارگاهی دانش آموزان مدرسه ( صبا بابایی،هستی مرادی و سارا نوری )مقام اول ناحیه را کسب نمودند. با تشکر از دبیران مربوطه :خانمها کافیه محمدی و سمن گل نظری

گزارش هفته امور تربیتی و تربیت بدنی - دبیرستان شهید ایرج فیضی (دوره اول )

در هفته امور تربیتی براساس روز شمار هفته برنامه های متنوع و شادی برگزار گردید ودر بین دانش آموزان وهمکاران مسابقه ورزشی طناب کشی و تنیس برگزار گردید و از معاون ومربی پرورشی تقدیر به عمل آمد

اردوي تفريحي دانش آموزان ممتاز دبيرستان دكترمنوجهري باهنر در اردوگاه صحنه

اردوي تفريحي دانش آموزان ممتاز دبيرستان دكتر منوچهري باهنر به مدت يك روز و يك شب در تاريخ هاي 6 و 7 اسفد 92 در اردوگاه امام حسن مجتبي (ع) شهرستان صحنه برگزار گرديد.
در اين اردو 50 نفر از دانش آموزاني كه در امتحانات نوبت اول موفق به كسب معدل 19 به بالا شده بودند شركت داشتند.

برگزاری شورای دبیران اسفندماه با حضور معاونت متوسطه و کارشناس مسئول متوسطه اول- دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)دوره اول

در مورخه 92/12/3 از  آقای فخری و  آقای فرهنگیان در دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س) جهت شرکت در شورای دبیران دعوت به عمل آمد .اهم مسائل اجرا شده در این بازدید:
1.سخنرانی  آقای فخری برای دانش آموزان و تقدیر از دانش آموزان و همکاران آموزشگاه جهت کسب مقام در آزمون پیشرفت تحصیلی
2.اهداء جوائز به دانش آموزان حائز رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی توسط ج آقای فخری
3.تشویق و اهداء جایزه به دبیرانی که در جشنواره ی تدریس مقام آوردند
4.حضور بازدیدکنندگان ارجمند در شورای دبیران و توضیح اهمیت طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار و پاسخ به مسائل مربوط به آن
5. تبادل اطلاعات ضروری بین کارشناسی مربوطه و دبیران آموزشگاه
در پایان از تمامی مسئولین دست اندر کار به ویژه بازدیدکنندگان محترم تشکر و قدردانی نموده و آرزوی توفیق روزافزون برایشان داریم.

شرکت دانش آموزان در مسابقه تئاتر: دبیرستان عصمت (دوره اول)

بسمه تعالی
دانش آموزان دبیرستان عصمت (دوره اول) مورخ 10 /12 /92 در مسابقات هنری بخش تئاتر ناحیه 3 کرمانشاه که در تالار شهید بهشتی برپا گردید شرکت کردند.

برگزاری جشنواره لقمه ای سالم دبیرستان فرهنگ (دوره اول )

در روز یکشنبه مورخه 92/12/4 جشنواره لقمه های سالم در دبیرستان فرهنگ برگزار گردید و توسط مدیر آموزشگاه و دبیر علوم تجربی خصوصیات و فایده های لقمه های سالم تشریح گردید وتأ کید گردید که هر کس نسبت به سلامت غذایی خود اطلاعات مناسب داشته باشد وبه دانش آموزان تأکید گردید که از خوراکی های مجاز استفاده کنند و از موادی که ارزش غذایی بالایی برخوردارند استفاده نمایند

مدیران محترم:به نظر شما آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله اول از نظرکیفیت اجرا و اعلام نتایج چگونه بود؟

عالی
64% (18 رای)
خوب
29% (8 رای)
متوسط
7% (2 رای)
ضعیف
0% (1 رای)
مجموع آراء: 28

تجلیل از دانش آموزان بسیجی***دبیرستان قیام ***

باحضور مسؤلان پایگاه ثامن الائمه حوزه 6 شهری امام صادق (ع) مسجد مقداد وکار کنان دبیرستان قیام در مورخه 10/12/1392 از دانش آموزان برتر درسی عضو پایگاه مذکور با نصب بنر واهدا جایزه تجلیل گردید .

برگزاری مرحله اول آزمون هماهنگ تست فصلی بین دبیرستان های نمونه پسرانه امام علی (ع) و دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) دوره اول

در روز شنبه 10 اسفند 92 مرحله اول آزمون تست فصلی به صورت هماهنگ با دبیرستان نمونه امام علی (ع) در دبیرستان دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) دوره اول برگزار شد. در این مرحله سوالات آزمون توسط دبیرستان امام علی (ع)طراحی و تهیه گردید.مرحله دوم این آزمون نیز در روز شنبه 20 اردیبهشت توسط آموزشگاه نمونه دخترانه حضرت معصومه(س) تهیه می گردد.هدف از اجرای این آزمون ایجاد رقابت سالم بین دانش آموزان دبیرستان نمونه پسرانه و دخترانه می باشد.

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته تربیت اسلامی و دعوت و تقدیراز مجمع خیرین آموزشگاه- دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) دوره اول

در روز شنبه 10 اسفند 92 به مناسبت روز امور تربیتی از مربیان پرورشی ،بهداشت ،کتابدار ، فرزانگان و ورزش طی مراسمی با اهداء هدایایی از سوی مدیریت آموزشگاه ودانش آموزان تقدیر به عمل آمد.به همین مناسبت نمایش زنده ی عروسکی توسط دانش آموزان اجرا گردید.
همزمان با این مراسم ضمن دعوت از خیرین آموزشگاه و اعضا انجمن اولیاء ،از آنان و فرزندانشان با اهداء لوح تقدیر و هدیه،تشکر به عمل آمد .
همچنین جوائزی که برای دانش آموزان حائز رتبه در سطح استان در آزمون پیشرفت تحصیلی ازطرف اداره کل آموزش و پرورش در نظر گرفته شده بود،به سه نفر دانش آموز این آموزشگاه: کریمی زند پایه اول ،صفری و مالمیر پایه سوم اهدا شد.

اسلحه شناسی درس دفاعی دردبیرستان شهید عباس یوسفی دوره اول

در مورخه 92/12/10 روز شنبه از ساعت 8صبح تا ساعت11 آموزش اسلحه کلاشینکف توسط مربی دفاعی آقای نادری در مکان نماز خانه مدرسه برای دانش آموزان پایه سوم به تعداد 159نفر بانظارت برادران سپاه ناحیه ومسئول بسیج دانش آموزی ناحیه 3 آقای عزیزی برگزار ودانش آموزان بطور عملی اسلحه را باز و دوبار ه جمع نموده ودرپایان ازکار آنهاارزیابی به عمل آمد .

مراسم گرامی داشت هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی دبیرستان فرهنگ (دوره اول )

درمورخه 92/12/7روز چهارشنبه مراسم گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی با برنامه های متنوع و پرنشاطی از جمله سخنرانی مدیرمحترم آموزشگاه ،تقدیر مادی ومعنوی از معاون ومربی پرورشی ، تجلیل از دانش آموزان فعال در امور تربیتی ، برگزاری مسابقات مفرح وشاد در بین دانش آموزان چاپ بنر در این رابطه ودیگر برنامه ها.

جلسه دبیران

در تاریخ سه شنبه 92/12/6جلسه شورای دبیران باحضور همکاران گرامی وکادر اجرایی آموزشگاه شهید بهمن محمدی برگزار شدوبه بحث وبررسی مشکلات آموزشگاه پرداخته شد

برپایی نشستی به مناسبت هفته تربیت دینی با موضوع پوشش اسلامی در آموزشگاه شاهد یاران امام ره

به همین مناسبت نشستی با سخنرانی آقای عبدی( رییس انجمن اولیاء و مربیان )برگزار شد.

شرکت کارکنان و دانش آموزان دبیرستان فرهنگ دوره اول در نماز عبادی و سیاسی جمعه مورخه 92/12/9

در روز جمعه مورخه 92/12/9 تعدادی از کارکنان و دانش آموزان دبیرستان فرهنگ در فریضه ی نماز عبادی و سیاسی جمعه شرکت نمودند و از خطبه های قرائت شده توسط نماینده ولی فقیه بهره مند گردیدند در این خطبه ها همه ی افراد به تقوای الهی سفارش شدند و تأکید گردید که بایدبرای دنیا و آخرت خویش در را ه رضای خدا گام برداشت در پایان از دانش آموزان پذیرایی بعمل آمد

برگزاری ششمین جلسه شورای دبیران دبیرستان الهیه گروه باهنر مجتمع صدیقه طاهره (س)

در روز سه شنبه 7/12/92جلسه شورای دبیران این آموزشگاه با حضور کلیه همکاران در دفتر آموزشگاه برگزار گردید .اهم موضوعات مطرح شده به شرح ذیل می باشد:
1- بررسی و تحلیل نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی
2- تاکید بر تکریم دانش آموزان و عدم تنبیه بدنی
3- برنامه ریزی جهت دایر بودن مدرسه تا پایان اسفند ماه
4- برنامه ریزی جهت ادامه کلاس تقویتی
5- درپایان مشکلات و مسایل دانش اموزان توسط دبیران مطرح و بحث قرار گرفت.

بزرگداشت روز امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی(دبیرستان شهید دوران)

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی به عنوان شجره طیبه ای که به پشتوانه اندیشه های رفیع و انسان ساز حضرت امام خمینی (ره) ، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و همت بلند دو شهید بزرگوار عرصه اخلاق و خدمت شهیدان رجایی و باهنر تاسیس گردید، روز چهارشنبه مورخه92/12/07 مراسم با شکوهی در دبیرستان مذکور برگزار گردید.