Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

آخرین فرصت ارسال لیست نمرات عملی نوبت دوم درس آمادگی دفاعی
خانه | آرشیو ماهیانه

فروردین 1395

پیام تسلیت درگذشت دانش آموز دبیرستان پردیس

مدیریت محترم، کارکنان و دانش آموزان عزیز دبیرستان پردیس
با شنیدن خبر درگذشت ناگهانی دانش آموز آن واحد آموزشی بسیار متاثر شده و از خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته رحمت الهی و برای شما و خانواده معزی صبر جزیل خواهانیم.

مدیریت و کارکنان دبیرستان شهید ایرج فیضی (گروه باهنر)

آموزش دیابت وتست قند در آموزشگاه شهیدیاری

مختصراقدامات انجام گرفته در آموزشگاه شهید یاری به مناست هفته سلامت

1-اجرای مراسم افتتاحیه در روزسه شنبه 1/2/95
2- اختصاص موضوع انشا همه کلاسها به (غلبه بر دیابت)
3-آموزش روتین تست قندبا دستگاه خانگی به دانش آموزان وهمکاران درطول هفته توسط مدیر
4- آموزش مهارتهای پیشگیری وکنترل دیابت توسط مدیر آموزشگاه برای همکاران ودانش آموزان
5- نصب روز شمار مناسبتهای هفته دیابت
6- نصب تراکتهای مرتبط و شعار نویسی در تابلو اعلانات با عناوین مرتبط
7-برگزاری مسلبقه نقاشی و روزنامه دیواری
8- اجرای مسابقات ورزشی وفرهنگی هنری

تشکیل جلسه انجمن اولیاء ومربیان- دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

در تاریخ 95/2/7 جلسه انجمن اولیاء ومربیان با حضور تعدادی از اعضای انجمن برگزار گردید . در این جلسه در مورد مسایل و مشکلات آموزشی وپرورشی آموزشگاه و همچنین بزرگداشت هفته مقام معلم صحبت شد .و پیشنهادهای ارائه دادند .

برگزاری جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی طرح (آموزش به والدین ) -دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

در تاریخ 95/2/6 جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی طرح (آموزش به والدین )در نماز خانه آموزشگاه برگزار گردید .
طبق برنامه های پیش بینی شده و هماهنگی و دعوت از آقای خداداد میرزایی مشاور (هسته مشاوره ) و دعوت کتبی از کلیه اولیاء دانش اموزان اولین جلسه آموزشی ، با موضوع مواداعتیاد آور برگزار گردید.در این جلسه جناب اقای میرزایی با به معرض دید نهادن کیت کامل مواد مخدر به معرفی انواع مواد اعتیاد آور و خطرات ناشی از آن و چگونگی پیشگیری از اعتیاد به این مواد خانمان سوز پرداخت و به اولیاء در خصوص این معضل بزرگ جامعه و مبتلا شدند دانش آموزان هشدار داد .همچنین نحوه شناسایی و تشخیص به موقع اعتیاد را بیان کرد و بارها در خصوص مراقبت از فرزندان خویش به این مواد افیونی تذکر داد . و پرسشهای اولیاء را در این خصوص پاسخ گو بود .

دریافت تشویقی هفته بزرگداشت مقام معلم

با احترام بدینوسیله به اطلاع مدیران محترم مدارس متوسطه دوره اول می رساند جهت دریافت تشویقی همکاران به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم به آموزش مراجعه نمایند لطفا به خاطر تضییع نشدن حق همکاران واحتمال جابجا شدن برگه ها دراسرع وقت اقدام گردد.

پورتال دبیرستان گل یاس موفق به رتبه کشوری گردید

این موفقیت رابه تمامی دبیران ودانش آموزان دبیرستان گل یاس تبریک عرض می نماییم واز همکارانی که دراین موفقیت مارایاری نموده اند کمال قدردانی وسپاسگزاری را داریم.

بازديددانش آموزان پایه نهم دبیرستان حضرت آمنه از هنرستان ام البنین درتاریخ 95/2/5 روز يكشنبه به همراه همكار مشاور

دانش آموزان پایه نهم دبیرستان حضرت آمنه از هنرستان ام البنین درتاریخ 95/2/5 روز يكشنبه به همراه همكار مشاوره آموزشگاه از قسمت هاي مختلف بازديد نمودند و با رشته هاي هنرستان آشنا شدند

تشریح قلب،شش وکلیه توسط دبیرعلوم تجربی در دبیرستان شاهد امام حسن مجتبی (ع)

روز چهار شنبه آقای محمدی دبیر موفق و با تجربه علوم تجربی این دبیرستان عمل باز کردن قلب ، شش و کلیه(گوسفند)را برای دانش آموزان تشریح و در مورد اجزا و قسمت های مختلف هر کدام از اعضا و نیز کار کرد آن ها توضیحات لازم را بیان فرمودند.

بازدید دانش آموزان پایه نهم دبیرستان الهیه از هنرستان ام البنین همراه مربیان

دانش آموزان پایه نهم دبیرستان الهیه روز چهارشنبه مورخه 95/2/8به همراه مربیان از هنرستان ام البنین بازدید بعمل آوردند وبا رشته های این هنرستان آشنا شدند.

اجرای طرح نظارت بالینی در دبیرستان متانت

حضور مدیر و معاونان آموزشگاه در کلاسهای درس مرتبط با رشته آنهاو نظارت بر نحوه تدریس دبیران آموزشگاه فوق.

ارسال فرم یک آموز همکاران متقاضی جابجایی محل خدمت ،کسرساعت یافاقدساعت تدریس در آموزش متوسطه دوره اول

باحترام به پیوست نامه شماره 3503/50395945/220 -1395/02/06 درخصوص همکاران متقاضی جابجایی محل خدمت ،کسرساعت یافاقدساعت تدریس در آموزش متوسطه دوره اول ارسال می گرددشایسته است مدیران محترم مفادبخشنامه رابه دقت مطالعه وبه امضاء و رویت همکاران گرامی برسانند. در ضمن تاریخ ارسال مدارک به آموزش حداکثر 1395/02/21 روزسه سه شنبه می باشد که بدین وسیله اصلاح می گردد.

مسابقه تئاتر عروسکی مرحله استانی دبیرستان غیردولتی باقرالعلوم (ع) متوسطه دوره اول

مسابقه تئاتر عروسکی مرحله استانی دانش آموزان دبیرستان غیردولتی باقرالعلوم (ع) متوسطه دوره اول در محل کانون امام خمینی (ره)ناحیه 3آموزش وپرورش استان کرمانشاه.

مراسم هفته معرفی مشاغل دبیرستان غیردولتی باقرالعلوم (ع) متوسطه دوره اول

مراسم هفته معرفی مشاغل دبیرستان غیردولتی باقرالعلوم (ع) متوسطه دوره اول باسخنرانی ومعرفی بعضی از مشاغل توسط مدیر محترم آموزشگاه و دعوت از اولیاء دانش آموزان پایه نهم در روز یکشنبه 5/2/95جهت آشنایی هرچه بیشتر اولیاء با مشاغل و تعیین رشته های تحصیلی دانش آموزان که باسخنرانی آقای دکتر ابارقی اطلاعات لازم ومفیدی به آن هاداده شد.

هفته مشاغل - دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه باهنر

کارگاه آموزشی اقدام پژوهی

فایل ضمیمه: 

سخنرانی دکترفرشادیان به مناسبت هفته سلامت در دبیرستان معلم

در روز شنبه 95.2.4 آقای دکتر فرشادیان ازمرکز بهداشت درمورد هفته بهداشت ، دیابت و راههای پیشگیری ازآن برای دانش آموزان به ایراد سخنرانی پرداختندودرپایان به سوالات دانش آموزان پاسخ دادند

هفته مشاغل-دبيرستان هيئت امنايي فضيلت

روز چهارشنبه95/2/1 در هفته مشاغل دانش آموزان پايه نهم دبيرستان فضيلت از هنرستان فني و حرفه اي ام البنين و دانشگاه فني و حرفه اي بازديد به عمل آوردند.

بازدید دانش آموزان پایه نهم دبیرستان معلم از هنرستان ام البنین درتاریخ 95.2.4 روز شنبه به همراه مربیان

دانش آموزان پایه نهم دبیرستان معلم از هنرستان ام البنین درتاریخ 95.2.4 روز شنبه به همراه مربیان بازدید بعمل آوردند وب رشته های این هنرستان آشنا شدند

روز یکشنبه 1395/02/05 مرحله سوم طرح مدام دردبیرستان دوره اول شهیدجمال قلعه شاخانی برگزار گردید.

به خالق هستی یکتا

یک روز مسولیت آموزشگاه به دانش آموزان واگذار گردید.

امروز روز شنبه 1395/02/04 مرحله دوم آموزن پیشرفت تحصیلی در دبیرستان دوره اول دردبیرستان شهید جمال قلعه شاخانی

به نام خدا
روزشنبه 1395/02/04 مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی راس ساعت 11صبح بعداز تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید دانش آموزان با نظم خاصی درسرجلسه آزمون برگزار گردید.

هفته مشاغل در دبیرستان کرامت

در وز شنبه چهارم اردیبهشت دانش آموزان پایه نهم جهت آشنایی با انواع شاخه های کارودانش به همراه مشاور و معاون فناوری از هنرستان کارودانش ام البنین بازدید نمودند و با انواع شاخه های کارودانش آشنا شدند

اجرای طرح مدام در دبیرستان شهید عباس یوسفی

امروز دوشنبه مورخ 95/2/6 مرحله سوم طرح مدام در دبیرستان شهید عباس یوسفی برگزار گردید و دانش آموزان منتخب توانستند به خوبی این طرح را در سطح دبیرستان اجرا و کلاس های درس را اداره نمایند

بازدید دانش آموزان ازنمایشگاه هفته مشاغل در دبیرستان سما جهت آشنایی با رشته های مختلف تحصیلی -دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

در تاریخ 95/2/6 دانش آموزان پایه نهم دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی به منظور آشنایی با رشته های مختلف تحصیلی از دبیرستان سما ناحیه 3 بازدید نمودند. در این بازدید دانش آموزان با رشته های مختلف تحصیلی و دانشگاهی و مشاغل گوناگون آشنا شدند.که مدیر محترم ومشاور آموزشگاه در خصوص انتخاب رشته و همین طور خصوصیات دبیرستان سما صحبت کردند .

اردوی فرهنگی ،تربیتی وتفریحی دبیرستان باقرالعلوم (ع)متوسطه دوره اول

درروز یکشنبه مورخه 30/1/95اردوی فرهنگی ،تربیتی وتفریحی دبیرستان باقرالعلوم (ع)متوسطه دوره اول باشرکت پرشورونشاط دانش آموزان درمحل اردوگاه امام حسن مجتبی (ع) درشهرستان صحنه با نظم وهماهنگی برگزارگردید.

برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم دبیرستان رضوان

در روز شنبه مورخه 4/2/95 آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم همزمان با سایر مدارس استان در دبیرستان رضوان با نظم و مقررات لازم بعمل آمد ، هدف از اجرای آزمون تقویت بنیه علمی دانش آموزان و آشنایی آنها با سئوالات مهم هر درس می باشد، ضمناً از نفرات برتر این آزمون در جشن تلاش مرحله دوم که در هفته معلم برگزار می گردد تقدیر و تشکر بعمل خواهد آمد.

اجرای طرح مدام مرحله سوم دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

باتوجه به اینکه دانش آموزان این آموزشگاه درتاریخ 95/2/6 جهت اردوی دانش آموزی اعزام می شوندلذامرحله سوم طرح مدام رادرمورخ 95/2/5 اجرانمودند.

کارگاه آموزشی برنامه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در دبیرستان فضیلت

در روزهای شنبه 95/1/28 وچهارشنبه 95/2/1 آقای میرزایی مشاوره محترم ناحیه سه کرمانشاه در این دبیرستان حضور پیدا کردند و جلسات مفید وارزنده ای با اولیای دانش آموزان بر گزار نمودند و راجع به مهارتهای زندگی و فرزند پروری و روشهای پیشگیرانه از اعتیاد سخنرانی نمودند.

حضور جناب سرهنگ نظری در دبیرستان فضیلت

در روز یکشنبه مورخ 95/2/5 جناب سرهنگ نظری از ستاد مبارزه با مواد مخدر در این آموزشگاه حضور پیدا کردند و راجع به آسیبهای اجتماعی و روشهای پیشگیرانه از مواد مخدر برای دانش آموزان سخنرانی ایراد نمودند.

بازدید دبیرستان فضیلت از نمایشگاه کتاب دبیرستان وحدت

در روز یکشنبه مورخ 94/2/5 کلیه ی دانش آموزان پایه ی نهم این آموزشگاه از نمایشگاه کتاب دبیرستان وحدت بازدید به عمل آوردند و تعدادی کتاب خریداری نمودند.

برگزاری جلسه آشنایی با رشته های فنی حرفه ای و کار دانش ،دبیرستان الهیه

روز یکشنبه مورخه95/2/5 با حضور خانمها بهمنی و نظری در نمازخانه آموزشگاه جلسه ای جهت آشنایی دانش آموزان پایه نهم با رشته های فنی حرفه ای و کار و دانش برگزار گردید.

برگزاری دومین مرحله آزمون ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دبیرستان الهیه

روز شنبه مورخه 95/2/4 راس ساعت 11 همزمان با سایر مدارس دومین مرحله آزمون ارزشیابی پیشرفت تحصیلی برگزار گردید.

برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم در دبیرستان متوسطه اول دانش (رجایی)

در روز شنبه مورخ 95/2/4 دومین مرحله آزمون پیشرفت تحصیلی در آموزشگاه برگزار گردید.

برگزاری جلسه کارگاه آموزشی شیوه های فرزندپروری دبیرستان صدیقه کارخانه چی

در تاریخ 31فروردین در محل نمازخانه مدرسه کارگاه آموزشی با سخنر انی سرکارخانم هامون نورد مشاور محترم آموزشگاه برگزار وموضوعات ذیل مورد بحث بررسی قرار گرفت:

دعوت از اولیاءدانش آموزان پایه نهم جهت آگاهی از شاخه ها ورشته های تحصیلی وشرایط ورود آنها به رشته های تحصیلی

دعوت از کارشناس فنی وحرفه ای سرکارخانم صحرایی جهت اطلاع رسانی پیرامون شاخه های فنی وحرفه ای وشرایط ورود وادامه تحصیل دراین رشته ها برای اولیاءپایه نهم

تهیه بروشور در رابطه با شیوه های فرزندپروری جهت اولیاءوارائه به آنها

بازدید از هنرستان شهدای هسته ای ناحیه 3 توسط دانش آموزان دبیرستان فرهنگ(دوره اول متوسطه)

در تاریخ 95/1/31 دانش آموزان پایه نهم دبیرستان فرهنگ به منظور آشنایی با رشته های فنی و حرفه ای از هنرستان شهدای هسته ای ناحیه 3 بازدید نمودند. در این بازدید دانش آموزان با رشته های برق، کامپیوتر، نقشه کشی، و عمران آشنا شدند.
بازدید دانش آموزان تا ساعت 11 ظهر ادامه داشت.

گزارش کمیته سلامت دبیرستان معصومی لاری

تشکیل کمیته سلامت در روز 95/1/31
به صدا درآمدن زنگ هفته سلامت در روز 95/2/1
سخنرانی سرکار خانم فیض و دکتر مصطفی زاده به همین مناسبت برای اولیا و دانش آموزان
نصب تراکت و روز شمار هفته سلامت در بردهای آموزشگاه
صبحانه سالم توسط دانش آموزان و برگزاری جشنواره

مدارس مجری برنامه تعالی مدیریت

با احترام بدین وسیله به اطلاع مدیران محترم مجری برنامه تعالی می رساندبه استناد نامه شماره 561/503951003/220-1395/02/04 اداره کل متبوع ، درخصوص معرفی نماینده دانشگاه فرهنگیان آقای شهرام علی آبادی دراجرای ارزیابی بیرونی ازمدارس مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه که پیوست می باشد،شایسته است همکاری لازم بامشارالیه به عمل آید.

برگزاری جلسه مشاور تحصیلی اولیاء دانش آموزان پایه نهم دبیرستان فرهنگ (متوسطه اول)

جلسه مشاور تحصیلی اولیاء دانش آموزان پایه نهم دبیرستان فرهنگ با حضور اولیاء دانش آموزان پایه مذکور در محل نمازخانه آموزشگاه برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا مدیر محترم مدرسه در مورد وضعیت تحصیلی و روند آموزشی و آینده شغلی دانش آموزان سخنرانی نمودند و سپس مشاور مدرسه در مورد رشته های تحصیلی دبیرستان و نحوه انتخاب رشته و زیر مجموعه های آن به صورت کامل به توجیه اولیاء پرداختند و به سوالات اولیاء پاسخ دادند.

برنامه امتحانی نوبت دوم آموزش متوسطه دوره اول

با احترام ،برنامه امتحانات نوبت دوم متوسطه دوره اول به پیوست ارسال می گردد شایسته است مدیران محترم مواردذیل رامدنظر قراردهند.
1-درایام برگزاری امتحانات نوبت دوم مدارس گروه شهید رجایی ثابت صبح وگروه شهید باهنر ثابت بعد ازظهر می باشند.
2-برنامه امتحانات پایه هفتم وهشتم مانند برنامه هماهنگ پایه نهم برابرفرم پیوستی می باشد اما (پایه هفتم گروه شهیدرجایی رأس ساعت 8 وپایه هشتم رأس ساعت 30/9 صبح) وگروه بعدازظهرشهیدباهنر (پایه هفتم ساعت 30/13وپایه هشتم ساعت 15 بعدازظهر )می باشد.
3-مدارس متوسطه دوره اول که شیفت مخالف ابتدایی دارند باتوجه به مصوبه ستادامتحانات ناحیه ، این مدارس درگروه ثابت صبح می باشند.
4-باتوجه به دستورالعمل ستادامتحانات استان ،مدارس گروه رجایی وباهنر که هردو گروه پایه نهم دارند رأس ساعت 11 صبح هماهنگ هردوگروه نسبت به برگزاری امتحان پایه نهم اقدام نمایند.

جلسه انجمن اولیا و مربیان دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س)

در روز سه شنبه مورخ 95/1/24 جلسه انجمن اولیا و مربیان با شرکت اعضا در دفتر دبیرستان برگزار گردید . خلاصه ای از موضوعات مطرح شده در جلسه به شرح ذیل می باشد:

1_ برگزاری مراسم بزرگداشت هفته معلم

2_ ارایه گزارش در رابطه با مسابقات فرهنگی ، هنری و کسب مقامات دانش اموزان

3_ اطلاع رسانی در رابطه با ثبت نام دبیرستان نمونه دولتی

4_ارایه گزارش در رابطه با جمع آوری کمک های خیرین به دانش آموزان

5_ برگزاری کلاسهای رفع اشکال

کسب رتبه های برتر مسابقات فرهنگی و هنری ناحیه وجشنواره نوجوان خوارزمی دبیرستان رضوان

دانش آموزان دبیرستان رضوان در مسابقات فرهنگی و هنری به شرح ذیل حائز رتبه گردیدند که این موفقیت را به آنها تبریگ گفته انشاء ا... در تمامی مراحل زندگی موفق و مؤید باشند.
1) دانش آموز آرمین فریدی پایه هشتم کسب رتبه اول رشته صحیفه سجادیه و راهیابی به مرحله استانی
2)دانش آموز مهدی مرادی پایه هشتم کسب رتبه اول رشته انشای نمازو راهیابی به مرحله استانی
3) دانش آموز محمد هادی چراغی پایه هشتم کسب رتبه دوم رشته ترتیل قرآن کریم
4) گروه تأتر دبیرستان کسب رتبه دوم ناحیه و راهیابی به مرحله استانی
5) کسب رتبه برتر دانش آموز احسان دولتیاری در محور ادبیات فارسی جشنواره نوجوان خوارزمی و راهیابی ایشان به مرحله استانی

حضورمدیریت محترم شهدای هسته ای جناب آقای نیکجو در دبیرستان رضوان به مناسبت هفته مشاغل

در روز شنبه مورخه 4/2/95به مناسبت هفته مشاغل ازمدیریت محترم شهدای هسته ای جناب آقای نیکجو در دبیرستان رضوان دعوت بعمل آمد که در رابطه با رشته های فنی وحرفه ای و وضعیت این رشته ها و آینده شغلی دانش آموزان مطالب ارزشمندی را به آنها ارائه نمودند ومواردی که تشریح گردید مورد استقبال دانش آموزان واقع گردید درپایان دانش آموزان ضمن تقدیر و تشکر از ایشان سئوالات خود را در رابطه با وضعیت رشته های فنی وحرفه ای پرسش نمودند که آقای نیکجو پاسخ سئوالات را در اختیار آنها قرار دادند .

اجرای آموزن پیشرفت تحصیلی مرحله دوم دردبیرستان دوره اول شهید جمال قلعه شاخانی

به نام خدا

روز شنبه 1395/02/04 درساعت 11صبح آغاز شد .
ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید وسپس با توجیه نمودن دانش آموزان در خصوص آزمون .
وبا نظم خاصی وارد جلسه امتحانی شدند.
از دانش آموزان پذیرایی شد.

برگزاری مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی دردبیرستان پردیس

آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم روزشنبه تاریخ 95/2/4رأس ساعت 13دراین آموزشگاه بانظم وهماهنگی کامل برگزارگردید.

برگزاری مراسم میلادحضرت علی علیه السلام وروز پدر در دبیرستان رضوان

در روز چهارشنبه مورخه 1/2/95 مراسم میلاد با سعادت مولا امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام وروز پدر در دبیرستان رضوان برگزار گردید دراین مراسم ابتدا توسط مدیر آموزشگاه سخنانی در رابطه با شخصیت و مناقب آن امام همام ایراد گردید و در ادامه توسط یکی از دانش آموزان مقاله ای در مورد زندگانی آن حضرت قرائت گردید ، همچنین توسط دانش آموزان مراسم مولودی خوانی و نوازندگی سه تار نیزبه اجرا درآمد که بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفت ودر پایان از دانش آموزان پذیرایی بعمل آمد .

نشست دکترابارقی بادانش آموزان پایه نهم درخصوص فضای مجازی وآسیب های اجتماعی دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

به منظورآگاهی دانش آموزان ازنحوه استفاده ازفضای مجازی وآسیب های اجتماعی که دراین زمینه وجودداردازاستادبزرگوارجناب آقای ابارقی دعوت به عمل آمدکه ایشان طی جلسه ای که بادانش آموزان پایه نهم داشتندبه صورت سمعی وبصری مطالب ارزنده ای رابیان نمودندو به سوالات آنان پاسخ کاملی راارائه دادند.

دومین نشست دینی باحضورسرکارخانم نوری درخصوص موضوع خداشناسی دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

دعوت ازسرکارخانم نوری حهت برگزاری نشست دینی باموضوع خداشناسی وحجاب باحضوردبیران ودانش آموزان درنمازخانه آموزشگاه برگزارگردید.

آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم دبیرستان میرداماد گروه رجایی

در مورخه 4/2/ 95 روز شنبه مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی (علمی) با حضور کلیه دانش اموزان و با نظارت کلیه ی دبیران راس ساعت 13 در دبیرستان میرداماد گروه رجایی برگزار گردید . و دانش آموزان به سئوالات آزمون پاسخ دادند.

برگزاری محفل انس باقرآن به مناسبت میلادحضرت علی (ع)دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

به مناسبت میلادحضرت علی (ع)محفل انس باقرآن باحضوردبیران ودانش آموزان درنمازخانه آموزشگاه برگزارگردید.

برگزاری سومین مرحله آزمون پیشرفت تحصیلی همزمان باسایرمدارس دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

روز شنبه مورخ 95/2/4 سومین مرحله آزمون پیشرفت تحصیلی همزمان باسایرمدارس راس ساعت 11صبح باحضورهمکاران ودانش آموزان تلاشگردرآموزشگاه برگزارگردید.

برگزاری مراسم جشن مولود کعبه و روزپدر -دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

در روز چهارشنبه مورخه 95/2/1 مراسم جشن میلاد با سعادت مولود کعبه حضرت علی علیه السلام و روز پدر در آموزشگاه برگزار گردید . دراین مراسم ابتدا توسط مدیر آموزشگاه سخنانی در رابطه با شخصیت والا ی آن امام بزرگوار ایراد گردید. و در ادامه دانش اموزان دو نمایش شاد و مفرح اجراء کردند ، همچنین توسط گروه مولودی خوانی همراه با تک نوازی دف برنامه هایی اجرا گردید. که بسیار مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت . و در پایان از دانش آموزان پذیرایی بعمل آمد .

برگزاری دومین مرحله آزمون پیشرفت تحصیلی( دبیرستان وحدت متوسطه اول)

امروز چهارم اردیبهشت ماه سال جاری ، دومین مرحله آزمون پیشرفت تحصیلی با نظم خاصی در آموزشگاه برگزار گردید.

اجرای مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی اردیبهشت 95 -دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

در تاریخ 95/2/4 دومین مرحله آزمون پیشرفت تحصیلی راس ساعت 13 در آموزشگاه برگزار گردید. و دانش آموزان توانستند باشرکت در این آزمون جامع ، اطلاعات علمی خود را محک بزنند .

برگزاری مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی در دبیرستان شاهد امام حسن مجتبی (ع) به روایت تصویر

امروزشنبه مورخه 95/2/4 مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی در این دبیرستان با نظم و ترتیب خاص برگزار گردید.

برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم دردبیرستان معلم

آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم دبیرستان معلم در روز شنبه 95.2.4 همزمان با سایر مدارس راس ساعت مقرر برگزارشد قبل از آن توضیحات لازم برای دانش آموزان توسط عوامل مدرسه داده شد ودرساعت مقرر پاسخنامه ها جمع آوری شد.

اجراي مرحله دوم آزمون پيشرفت تحصيلي_دبيرستان هيئت امنايي فضيلت

روز شنبه 95/2/4 راس ساعت 11 صبح ، مرحله دوم آزمون پيشرفت تحصيلي در پايه هاي هفتم ، هشتم و نهم در آموزشگاه فضيلت برگزار گرديد.

هفته مشاغل دبیرستان پسرانه امام سجاد(ع)

روز چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه 95 جهت بزرگداشت هفته مشاغل در دبیرستان پسرانه امام سجاد(ع) روستای چشمه کبود از

آقای نیکجو مدیر محترم هنرستان هسته ای ناحیه سه کرمانشاه دعوت بعمل آمد ونامبرده با حضور به موقع آگاهی های لازم را

درخصوص انتخاب رشته های فنی به دانش آموزان پایه نهم ارائه نمودند ./.

دانش آموزان پایه نهم دبیرستان دوره اول شهید جمال قلعه شاخانی جهت آشنایی با رشته های فنی وحرفه ای از هنرستان شهیدبهشتی ناحیه 3 کرمانشاه بازدید نمودند

به نام خدا

درروزچهارشنبه 1395/2/1 وآغاز هفته مشاغل بازدید دانش آموزان پایه نهم دبیرستان دوره اول شهیدجمال قلعه شاخانی از هنرستان شهید بهشتی وآشنایی با رشته های موجود دراین هنرستان وبا راهنمایی های مشاور محترم آقا ی اسدی ومعرفی رشته وتوضیح ونحوه ادامه تحصیل دراین رشته ها برای دانش آموزان .

اختتامیه دومین المپیادورزشی درون مدرسه ای باحضورمسئولین محترم سازمان وناحیه دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

اختتامیه دومین المپیادورزشی درون مدرسه ای همزمان بامیلادپربرکت امام علی (ع)درتاریخ 95/1/31 باحضورسرکارخانم گرگین کارشناس مسئول تربیت بدنی سازمان وآقایان شریفی وپروین مسئولین تربیت بدنی ناحیه ودبیران ودانش آموزان آموزشگاه برگزارگردیدواز22نفرازدانش آموزان منتخب ناحیه و81نفرمنتخب المپیادبااهداحکم قهرمانی ومدال تقدیربه عمل آمد

تجلیل و گرامی داشت فرزندان معظم شاهد و ایثار گردر دبیرستان شاهد امام حسن مجتبی (ع)

امروز چهار شنبه مورخه 95/2/1 و در محل نمازخانه این دبیرستان ،به مناسبت گرامی داشت میلاد حضرت علی (ع) و روز پدرمراسمی تحت عنوان پدران آسمانی ،و با هدف تجلیل از فرزندان شاهد و ایثار گر این دبیرستان برگزار گردید. در این مراسم که مدیر و کارکنان دبیرستان و کارشناسان محترم بنیاد شهید نیز حضور داشتند. پس از تلاوت قرآن کریم، حاج آقا یوسفی رئیس انجمن اولیا و مربیان دبیرستان ، ایراد سخنرانی فرمودند. و در ادامه ،دو تن از دانش آموزان به مداحی پرداختند.و درپایان مراسم نیز به 3 نفر از فرزندان شهدا هدایایی تقدیم گردید و از دانش آموزان پذیرایی به عمل آمد.

برگزاری جلسه شورای دبیران فروردین ماه خارج از مدرسه و در فضای آزاد- دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه باهنر

در این جلسه در خصوص موارد زیر، بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری صورت گرفت:
۱) برگزاری امتحان مستمر در دروس هدف و درس مطالعات اجتماعی در پروسه زمانی ۹۵/۲/۷ لغایت ۹۵/۲/۱۵.
۲) تشکیل جلسه و نشست با اولیاء جهت آمادگی و فراهم نمودن شرایط مناسب برای فرزندان خوددر امتحانات نوبت دوم (با توجه تغییر زمانی برنامه امتحانی).
۳) طراحی و تدوین سوالات امتحانی نوبت دوم و بروز بودن آنها.
۴) پی گیری مشکلات درسی و اخلاقی دانش آموزان.

دریافت سئوالات آزمون پیشرفت تحصیلی متوسطه اول مرحله دوم

به اطلاع کلیه مدارس متوسطه دوره اول می رساند جهت دریافت سئوالات آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم روز چهارشنبه مورخ 95/2/1به واحد سنجش مراجعه نمایید. باتشکر

دریافت رمز ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره اول

مدیران محترم مدارس متوسطه دوره اول شخصا جهت دریافت رمز ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی مدارس نمونه دولتی به آموزش متوسطه اول مراجعه نمایند. باتشکر

کسب رتبه اول مسابقه سرود مرحله ناحیه دبیرستان شهید خلبان عباس دوران

با استعانت از خداوند سبحان گروه صبح امید دبیرستان شهید خلبان عباس دوران یادواره سال "دولت و ملت . همدلی و هم زبانی "موفق به کسب رتبه اول ناحیه گردید . و این روزها خودرا برای شرکت در مرحله استانی آماده می کند. بعون الله الملک الاعلی

برگزاری پنجمین جلسه آموزش خانواده -دبیرستان شهید ایرج فیضی( گروه رجایی )

در تاریخ 95/1/25 پنجمین جلسه آموزش خانواده با وجود بارندگی شدید برگزار گردید . سخنران سرکار خانم بهمنیار در خصوص نقش تربیتی والدین و و ظایف یکسان پدر ومادر در مورد تربیت فرزندان و رشد وبالند گی اخلاقی و اجتماعی آنان صحبت کردند.

راه یابی دانش آموزان به مرحله کشوری

دریا محمدی برتر رشته نقاشی پرسش مهر
بیتا سلیمانی برتر رشته نقاشی

رتبه های کسب شده درمسابقات فرهنگی هنری در دبیرستان فرهنگ( دوره اول)

دانش آموزان زیر در مسابقات فرهنگی هنری در سطح ناحیه موفق به کسب مقام های برتر شدند:
شایان خوش نواز مقام دوم عکاسی دیجیتالی
اهورا برنجی برگزیده ساز تنبور
آرمین زارعی برگزیده ساز سنتور

برگزیدگان پرسش مهر شانزدهم دبیرستان میرداماد گروه رجایی

سارا امیری رشته نقاشی رتبه اول ناحیه و اول استان
فاطمه قاسمی رشته پوستر رتبه اول ناحیه
کیمیا کرجی رشته پوستر رتبه سوم ناحیه
آیدا زیستی رشته شعر رتبه دوم ناحیه و سوم استان
غزاله کلوند رشته شعر رتبه سوم ناحیه و سوم استان
مینا احمدی رشته کاریکاتور رتبه سوم ناحیه
مهتاب ارجمندی رشته وبلاگ رتبه دوم ناحیه
و سر کار خانم فاطمه زالی مقدم در رشته وبلاگ رتبه سوم ناحیه و سوم استان را بدست آوردند .

دریافت تشویقی همکاران خواهر

با احترام بدینوسیله به اطلاع مدیران محترم مدارس دخترانه متوسطه اول می رساند جهت دریافت تشویقی همکاران خواهر که به مناسبت روز زن تشویق شده اند دراسرع وقت به آموزش مراجعه فرمایند.

کسب رتبه اول پرسش مهر ریاست محترم جمهور توسط سرکار خانم مژده اسعدی دبیر ادبیات دبیرستان کرامت

سرکار خانم مژده اسعدی دبیر ادبیات دبیرستان کرامت در مسابقه پرسش مهر ریاست محترم جمهور رتبه اول ناحیه را کسب کردند.
مدیر دبیرستان و سایر پرسنل این موفقیت را به ایشان تبریک گفتند.

انتخاب دونفر ازهمکاران حائز رتبه برتر در طراحی سوالات نوبت اول در دبیرستان گل یاس

1- خانم میترا مرادی رتبه سوم درس انشاء فارسی درپایه هفتم
2-خانم صدیقه پیشدادی رتبه اول درس پیام های آسمان درپایه نهم

شب آرزوها یا لیلة الرغائب - دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه باهنر

لیلة الرغائب یا شب آرزوها اولین شب جمعه ماه رجب است و در وصفش فضیلت های بسیاری را برشماردند. گویند در لیلة الرغائب یا شب آرزوها درهای رحمت الهی به سوی زمینیان گشوده شده است و عرشیان همه آماده اند تا در بزم دعا و نیایش زمینیان حضور یابند.
مقدمه
"رجب"، ماه خداست؛ ماه پر بركتی است كه اعمال بسیاری برای آن ذكر شده است. باید خود را در دریای زلالش بشوییم تا پاک شویم. پیامبر اكرم(صلی الله علیه و آله) فرمود: هر كس یك روز از ماه رجب را روزه بگیرد، موجب خشنودی خدا می شود و غضب الهی از او دور می گردد و دری از درهای جهنم بر روی او بسته می شود.

شب آروزها یا لیلة الرغائب چگونه شبی است؟

رتبه های کسب شده درمسابقات اقامه نماز دبیرستان الهیه

1-مبینا عثمانی صحیفه رتبه اول
2-بهاره پرندین نهج البلاغه رتبه سوم
3-بهار نیکتاش نهج البلاغه رتبه سوم
آرزوی موفقیت های روز افزون برای این عزیزان داریم.

رتبه های کسب شده درمسابقات فرهنگی هنری دردبیرستان الهیه

1-مبینا عثمانی داستان نویسی رتبه دوم
2-حدیث یاری گواش رتبه اول
3-صدف الیاسی نقاشی خط رتبه اول
4-آیدا شیرزادی اسکراج برد رتبه اول
5-روژین حاصلی رنگ روغن رتبه اول
6-بهناز تافته چرم دوزی رتبه اول
7-اسرا حاجی علیانی فرش کامپیوتر رتبه سوم
8-هانیه زارعی گیوه بافی رتبه سوم
9-حدیث اسکندری سفال با چرخ رتبه اول
آرزوی موفقیت های روز افزون برای این عزیزان داریم.

رتبه های کسب شده درمسابقات فرهنگی هنری در دبیرستان فرهنگ( دوره اول)

دانش آموزان زیر در مسابقات فرهنگی هنری در سطح ناحیه موفق به کسب مقام های برتر شدند:
شایان خوش نواز مقام دوم عکاسی دیجیتالی
اهورا برنجی برگزیده ساز تنبور
آرمین زارعی برگزیده ساز سنتور

كسب رتبه دوم پرسش مهر 95 _ دبيرستان هيئت امنايي فضيلت

كسب رتبه دوم ناحيه توسط دانش آموز زهرا شهركي ، پايه هشتم در رشته خوشنويسي.

دانش آموزان منتخب مسابقات فرهنگي و هنري _دبيرستان هيئت امنايي فضيلت

1. زهرا شهركي پايه هشتم،شكسته نستعليق رتبه اول
2. زهرا شهركي پايه هشتم ، نستعليق رتبه اول
3. مديا اسدي پايه هفتم ، پيانو رتبه اول
4. مهديس پويا پايه نهم ، فرش كامپيوتري رتبه دوم
5. سارا السادات پارسا مقدم پايه هشتم ، شعر رتبه دوم
6. نازنين صفري پايه هفتم ، شعر رتبه سوم

توسعه کلاس های موضوعی ،توسعه فضای آزمایشگاه وکارگاه درمدارس متوسطه دوره اول

با احترام به پیوست نامه شماره 561/50395348/220-1395/01/17اداره کل متبوع ،درخصوص بررسی میزان تحقق بندهای موافقت نامه شاخص های آموزشی ، شایسته است مدیران محترم مفادبخشنامه رابه دقت مطالعه وموارددرخواستی رادرقالب فایل اکسل تکمیل وحداگثرتاروز شنبه مورخ 1395/01/28 به آموزش متوسطه دوره اول تحویل فرمایید.درضمنsheet 1 مربوط به آموزش می باشد.

توسعه کلاس های موضوعی ،توسعه فضای آزمایشگاه وکارگاه درمدارس متوسطه دوره اول

با احترام به پیوست نامه شماره 561/50395348/220-1395/01/17اداره کل متبوع ،درخصوص بررسی میزان تحقق بندهای موافقت نامه شاخص های آموزشی ، شایسته است مدیران محترم مفادبخشنامه رابه دقت مطالعه وموارددرخواستی رادرقالب فایل اکسل تکمیل وحداکثرتاروز شنبه مورخ 1395/01/28به آموزش متوسطه دوره اول تحویل فرمایند.درضمنsheet 1 مربوط به آموزش می باشد.

رتبه های کسب شده درمسابقات فرهنگی هنری دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

1-پگاه کوهسارنیا هفتم شعر رتبه دوم
2-یاسمن حیدری نهم شعر رتبه :دوم
3-فاطمه نعمتی هفتم داستان رتبه :سوم
4-مهسا امیری هشتم داستان رتبه :اول
5-پالیز خزایی نهم کاریکاتور رتبه :دوم
6-یاسمن بساطی نهم خلاقیت رتبه:سوم
7-کیمیا امانی هفتم معرق رتبه :دوم

رتبه هاب کسب شده مسابقات قرآنی دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

زهرا حسنی نهم رشته حفظ رتبه :اول
آرنیکا نوری هفتم رشته ترتیل رتبه:دوم
مریم امیرخانی هفتم رشته تفسیر رتبه: دوم
زینب راد ناصر هشتم انشاءنماز رتبه :سوم

انتخاب 5نفرازهمکاران به عنوان طراحان برتر سوالات دی ماه ناحیه 3دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

باعرض تبریک به همکاران منتخب وآرزوی توفیق روز افزون برای این عزیزان:
1-خانم فاطمه آزادی هفتم رتبه:اول رشته دینی عربی
2-خانم مهری دادجو هشتم رتبه :اول رشته دینی عربی
3-فرشته رنجبر هشتم رتبه :اول رشته دینی عربی
4-مژگان شیرزادی نهم رتبه :دوم رشته ادبیات
5-نسرین عسگری هشتم رتبه :سوم رشته مطالعات اجتماعی

راه یابی دانش آموزان به مرحله استانی نهمین دوره لیگ علمی وبین المللی پبشگامان(پایا) دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

باتبریک وآرزوی توفیق روز افزون برای دانش آموزانی که به مرحله استانی نهمین دوره لیگ علمی وبین المللی پبشگامان(پایا) راه یافتند.

کسب موفقیت در لیگ پایا و راه یابی دانش آموزان دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) به مرحله استانی

دانش آموزان خانمها:هستی شهسواری، سارا اسماعیل نیا، پانته آ منصوریان، ساناز مرادی و ساناز نوری در لیگ بین المللی پایا در دروس ریاضی و علوم با کسب نمره بسیار عالی به مرحله استانی راه یافتند.

آرزوی موفقیت های روز افزون برای این عزیزان داریم.

برگزاری مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی

با احترام به پیوست نامه شماره 561/50395451/220-1395/01/18 اداره کل متبوع ، درخصوص برگزاری مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی دوره اول متوسطه ارسال می گردد مقتضی است بارعایت مفادبخشنامه ،نسبت به تمهید مقدمات لازم جهت برگزاری آزمون اقدام گردد.

جلسه مدیران متوسطه دوره اول

با احترام پیرو نامه شماره 3503/5039561/480 -1395/01/21 به اطلاع مدیران مجترم متوسطه دوره اول می رساندجلسه ای به منظور هماهنگی های بیشتر امتحانات نوبت دوم ، توازن رشته تحصیلی و... درمحل سالن جلسات ناحیه برگزار می گرددحضور شخص مدیرمحترم درجلسه الزامی می باشد.
زمان جلسه روزسه شنبه مورخ 1395/01/24 رأس ساعت 10صبح

برگزاری اختتامیه المپیاد ورزشی دبیرستان گل یاس

روز شنبه مورخه 95/1/21 اختتامیه دومین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبیرستان گل یاس برگزار گردید ولازم به ذکر است که مسابقات این المپیاد دررشته های والیبال ،شطرنج ،طناب زنی ،دو وپرش ارتفاع که از بهمن ماه انجام گرفت ،در21 فروردین جشن اختتامیه واهداء جوایز ومدال ها به برندگان این مسابقات برگزارشد وهمچنین از دبیرانی که دراین خصوص همکاری داشتند تقدیر وتشکر بعمل آمد.

کسب رتبه اول در مسابقه انشاء نماز در دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

کسب رتبه اول در مسابقه انشاء نماز توسط دانش آموز ملیکا شاهمرادی و راه یابی به مرحله استانی را به ایشان تبریک عرض می نماییم

اسامی دانش آموزان برتر رتبه های مسابقات فرهنگی هنری دبیرستان وحدت متوسطه اول

1-زینب میهن دوست عکاسی آنالوگ رتبه اول2-یاسمن یزدانی مقاله پژوهشی رتبه اول3-نگین یزدانی مقاله پژوهشی رتبه دوم4-فاطمه قاسمی مقاله پژوهشی رتبه دوم5-فاطمه جهانبخشی شعر رتبه اول6-مهدیس سخایی شعر رتبه اول7-یاسمن صفری داستان نویسی رتبه سوم8- نیلوفر فرجی سیاه قلم رتبه سوم9- مهدیس کیانیان سرمه دوزی رتبه سوم10-محنا طریق سرشت خلاقیت رتبه اول11- ثنا حسین آبادی سفال دستی رتبه اول12-یاسمن کرمی نقاشی رنگ و روغن رتبه اول

برتری دانش آموزان دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) درمحور دست سازه های جشنواره نوجوان خوارزمی

خانمها : صبا جلالی و سارینا سهرابی در در قسمت دست سازه های جشنواره خوارزمی مقامهای برتر راکسب نمودند.
این پیروزیهای چشمگیر را به این عزیزان ، خانواده های محترمشان و کلیه همکاران دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) تبریک گفته و موفقیتهای روز افزونشان را از خداوند بزرگ خواهانیم.

کسب رتبه های برتر در جشنواره نوجوان خوارزمی توسط دانش آموزان دبیرستان شاهد امام حسن مجتبی (ع)

رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان دبیرستان شاهد امام حسن مجتبی (ع)در جشنواره نوجوان خوارزمی
محور زبان انگلیسی: کسب رتبه دوم ناحیه توسط دانش آموزان:محمد مهدی زور آوند،پارسا تخت شاهی،امیر حسین کاکاخانی(دبیرمربوطه:سجاد دوکانه ای)
محوردست سازه:کسب رتبه دو م ناحیه:توسط دانش آموز:آرین سپهر نیا(دبیر مربوطه:شهریار خسروی)
محور علوم آزمایشگاهی:کسب رتبه سوم ناحیه توسط دانش آموزان:فرزاد نظافتی،آرش سوری(دبیران مربوطه:امید علی محمدی و احد رضایی)
موفقیت های کسب شده را به دانش آموزان مذکورودبیران مربوطه تبریک می گوییم.

کسب رتبه سوم ناحیه در رشته داستان نویسی توسط دانش آموز نیکی آل آقا -دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

کسب رتبه سوم ناحیه در رشته داستان نویسی توسط دانش آموز نیکی آل آقا را تبریک می گوییم.

راه یابی به مرحله استانی نمایشنامه خوانی و نمایش عروسکی -دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

کسب رتبه دوم ناحیه در رشته های نمایشنامه خوانی و نمایش عروسکی توسط دانش اموزان هنر مند آموزشگاه و راه یابی به مرحله استانی را به دانش آموزان و مربیان گرامی تبریک می گوییم .

4 روش برای افزایش سرعت رایانه + آموزش -دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

شما می توانید با این 4 راهکار ساده سرعت رایانه خود را افزایش دهید.
اگر رایانه شما هم بدون ویروس باشد پس از مدتی استفاده، سرعت بوت شدن آن کاهش می‌یابد. اما نگران نباشید؛ چرا که روش‌های آسانی برای رفع این مشکل وجود دارد که می‌توانید در Mac یا رایانه‌ی شخصی خود انجام داده و دوباره سرعت اجرا و بوت آنها را افزایش دهید.

راهکارهای ساده اما مهمی برای افزایش سرعت رایانه‌ها وجود دارند که در ادامه به ۴ مورد از مهمترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

۱. دسکتاپ خود را مرتب و خلوت نگه دارید

دریافت کتاب ولوحه آموزشی قرآن

با احترام وآرزوی موفقیت وبهروزی درسال جدید بدینوسیله اعلام می دارد مدیران محترم متوسطه اول که تاکنون کتاب درسی ولوحه های آموزشی قرآن رادریافت ننموده اند دراسرع وقت به آموزش متوسطه اول مراجعه نمایند.درضمن باتوجه به کمبود فضا تسریع دراقدام موجب امتنان خواهدبود .

کسب مقام های اول و دوم دانش آموزان دبیرستان غیر دولتی میثاق در رشته تکواندو

دانش آموزان مجید نوری تبار و ابوالفضل فخری موفق شدند در مسابقات قهرمانی آموزشگاههای ناحیه3 کرمانشاه در رشته تکواندو در سال تحصیلی 94/95 توتنستند به تربیب مقامهای اول و دوم را کسب نمایند.

لوح تقدیر دانش آموزان دبیرستان غیر دولتی میثاق نیما ویس احمدی و سیدبنیامین خاموشی از طرف ریاست آموزش وپرورش ناحیه 3 کرمانشاه

دانش آموزان نیما ویس احمدی و سیدبنیامین خاموشی به خاطر اینکه در زمینه درسی ممتاز شناخته شده اند مورد تقدیر وتشویق ریاست محترم ناحیه3 قرار گرفتند.

نتایج مسابقات فرهنگی هنری دبیرستان کارخانه چی

کسب رتبه اول رشته تصویر سازی توسط دانش آموزان فرنوش گراوندی و زهرا قیاسی ،رتبه اول تشعیر توسط شادی محمدپور،دوم توسط سارا کریمی،رتبه اول تذهیب توسط مریم درکه ورتبه دوم سیاه قلم توسط آیدا مرادی ،رتبه اول مدادرنگی ونقاشی پاستیل توسط کیمیا عباسی وفاطمه عباس آبادی ورتبه سوم سرود را به دانش آموزان مسئولین مدرسه وسرکار خانم ملکیان معاون پرورشی تبریک می گوییم

کسب موفقیت توسط دانش آموز احسان دولتیاری در جشنواره نوجوان خوارزمی (محور ادبیات فارسی) دبیرستان رضوان

دانش آموز احسان دولتیاری پایه هشتم از دبیرستان رضوان در جشنواره نوجوان خوارزمی (محور ادبیات فارسی) به مرحله استانی راه یافت ضمن تبریک این موفقیت به ایشان امیدواریم در همه ی مراحل زندگی سربلند و پیروزباشند انشاءا...

کسب رتبه اول طراحی ونقاشی میلاد رازیانی از دبیرستان امام سجاد(ع)

دانش آموز میلاد رازیانی از دبیرستان پسرانه امام سجاد (ع) روستای چشمه کبود دررشته طراحی ونقاشی رتبه اول ناحیه را

کسب نمودند و به مسابقات استانی راه پیدا کردند آرزوی توفیق روز افزون برای نامبرده داریم./.

قبولي در آزمون انتخابي مرحله اول مسابقات جهاني رياضي IMC _دبيرستان هيئت امنايي فضيلت

قبولي در آزمون انتخابي مرحله اول مسابقات جهاني رياضي IMC ،توسط دانش آموز ،مهديه پرويزي ، در پايه هفتم اين آموزشگاه.

بازدیدراهنمای بازرسی سرکارخانم عباسی ازدبیرستان نمونه دولتی هاجر

درروزیکشنبه مورخه 95/1/15 راهنمای بازرسی خانم عباسی ازفعالیتهای آموزشی وپرورشی آموزشگاه دیدن به عمل آوردند.

موفقیت دانش آموز پایه هشتم در مسابقات ریاضی جهانی imc .آموزشگاه شاهد یاران امام ره

موفقیت دانش آموز پایه هشتم سیده مهسا حسینی از آموزشگاه شاهد یاران امام ره در آزمون جهانی ریاضی imc به خانواده محترمشان و همکاران آموزشگاه تبریک عرض می کنیم

برگزاری جلسه شورای دبیران ،فروردین ماه دردبیرستان نمونه دولتی هاجر

درروز شنبه مورخه 95/1/14 جلسه شورای دبیران دردفترآموزشگاه تشکیل گردید درابتدا بعدازتلاوت آیاتی چندازکلام الله مجیدضمن تبریک آغازسال نو وآرزوی سلامتی وشادکامی برای کلیه همکاران توسط مدیرمحترم درخصوص هماهنگ نمودن برنامه امتحانی مستمرترم دوم ومسائل آموزشی تصمیماتی اتخاذگردید.
-