Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

همایش تجلیل ازمدارس ممتاز کشوری تعالی مدیریت مدرسه
خانه

برگزاری جشن تلاش آفرینان در دبیرستان رضوان متوسطه اول

برگزاری جشن تلاش آفرینان در دبیرستان رضوان متوسطه اول
مراسم جشن تقدیر از دانش آموزان تلاشگر ساعت 9:45 صبح امروز سه شنبه 22 اردیبهشت 1394با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. در ابتدای جلسه مدرسه مدیر با تبریک هفته بزرگداشت مقام والای معلم و فرار رسیدن عید سعید مبعث به دانش آموزان و همکاران محترم طبق روال سال های اخیر ، ضمن قدردانی از کلیه دانش آموزان عزیز خصوصاً دانش آموزان تلاشگرگزارشی از اقدامات انجام شده در طول سال تحصیلی برای ارتقای علمی و تربیتی دانش آموزان ارایه داد و آنگاه از دانش آموزان عزیز خواست که با تلاش و جدیت و مطالعه مستمر خود را برای امتحانات خرداد ماه آماده سازند، و با تاسی از سیره ائمه معصومین ( ع ) و در روزهای پایانی سال تحصیلی از کلیه دانش آموزان به جهت سختگیری های گاها بی جا و کاستی های موجود و... حلالیت طلبید و سعادت آنان از خداوند متعال استدعا نمود و سخنان خود رابا دعا به درگاه الهی به پایان رساند.
همچنین برادر فرحناکی معاون مدرسه پیرامون نحوه امتیاز دهی به دانش آموزان تلاشگر با توجه به ارایه کارت های تلاش خود و نحوه جمع آوری کارت ها به دانش آموزان و همکاران حاضر در مراسم توضیحاتی را ارایه داد. آنگاه به 41 نفر از دانش آموزان تلاشگر و 6 نفر برتر مرحله دوم آزمون کیفیت بخشی تحصیلی جوائز ارزشمند اهدا گردید.
در ادامه برنامه آقای نظام الدین آل آقا فرهنگی پیشکسوت با تبریک اعیاد رجبیه و شعبانیه وهفته معلم نکات تربیتی زیبایی را با مثال های جالب برای دانش آموزان عنوان کرد و از آنها خواست بادرس خواندن خود افتخار و سربلندی والدینشان را فراهم کرده و رتبه علمی شهر و استان کرمانشاه را در بین دیگر استانهای کشور ارتقا دهند.
لازم بذکر است این دومین مراسم تقدیر از دانش آموزان است که امروز برگزار گردید.مراسم نخست در 20 بهمن ماه 93 با حضور معاون محترم آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳ و همراهانشان و والدین دانش آموزان در مدرسه برگزار شد.

آقای ال آقا متولد 1307 کرمانشاه که علاوه بر 30 سال خدمت در آموزش و پرورش 35 سال بعداز آن را به فعالیت های فرهنگی پرداخته و در بین جامعه فرهنگی و مسئولین ارشد شهر و استان شناخته شده و قابل احترام هستند.

تصویر خبر: