Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

همایش تجلیل ازمدارس ممتاز کشوری تعالی مدیریت مدرسه
خانه

جلسه شورای دبیران دبیرستان رضوان متوسطه اول

جلسه شورای دبیران دبیرستان رضوان متوسطه اول
جلسه شورای دبیران آموزشگاه ر‌اس ساعت 11 قبل از ظهر امروز چهارشنبه 23 اردیبهشت 94در دفتر آموزشگاه برگزار گردید.
در ابتدای جلسه مدیر مدرسه با تبریک فرا رسیدن عید سعید مبعث و آغاز رسالت حضرت ختمی مرتبت حضرت محمد بن عبدالله صلوات الله علیه و آله به همکاران محترم و قدردانی از زحماتشان در طول سال تحصیلی، فعالیت های جاری آموزشگاه در 10 روز آینده تا قبل از آغاز امتحانات تشریح و تصمیمات متخذه جلسه 30 فرودین 94 و تمهیدات لازم برای برگزاری شایسته امتحانات خرداد94 را یادآور شد، و از انعقاد موافقت نامه شاخص های آموزشی با ناحیه 3 صحبت به میان آورد و در باره نرخ قبولی در چند سال گذشته و پیش بینی رشد درصد قبولی برای خرداد ماه 94 مشروحاً مطالبی را عنوان کرد.سپس معاونین مدرسه از پیشرفت امور آموزشی و پرورشی و عمرانی مدرسه بیلان کاری ارائه دادند و در ادامه دبیران نقطه نظراتشان را بیان و مصوبات ذیل را به تصویب رساندند.
اهم اقدامات انجام شده و مصویات جلسه:
1) کارت ورود به جلسه امتحانات به تمامی دانش آموزان تحویل داده شده است.
2) نمرات دروس شفاهی و عملی توسط دبیران مربوطه برای ثبت رایانه ای به معاون اجرایی تحویل داده شده است .
3) بجز دو درس تمام دروس امتحانی خرداد ماه تا ظهر امروز با کیفیت مناسب چاپ و تکثیر و مهر وموم گردیده و در جای امن نگهداری می شود و دو درس امتحانی که بصورت منطقه ای برگزار می شود در موعد مقرر از اتحانات ناحیه تحویل و تکثیر می شود. .
4) مبلغ 7 میلیون ریال از سوی ناحیه 3 کمک مالی شده است و صبح روز پنجشنبه 24 اردیبهشت 94 بحساب جاری مدرسه واریز می شود که جا دارد مراتب سپاسگزاری مجدانه را از مدیریت و معاونین محترم و کارشناسی آمار و بودجه ناحیه 3 را اعلام داریم.
5) کلاسهای تقویتی در دروس علوم تجربی ، ریاضی و عربی بعداز ظهر امروز 23 اردیبهشت به اتمام می رسد.
6) مجددا با ناحیه جهت بهسازی ساختمان سرویس بهداشتی مدرسه مکاتب و مقرر گردید انشالله با مساعدت اداره نوسازی مدارس ساختمان مذکور در تابستان سال جاری تخریب و نوسازی گردد.
7) با همکاری اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 و برق منطقه ای کرمانشاه کنتور برق مدرسه که دچار اختلال شده بود امروز توسط تکنسین های اداره برق مورد بازدید قرار گرفته و قرار است تا یکشنبه آینده کنتور برق سه فاز مدرسه تعویض گردد.
8) تمام مساعي همكاران بر آن است كه ان شأالله درصد قبولي خرداد ماه به مرز 100درصد نزدیک شود.

تصویر خبر: