Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

آخرین فرصت ارسال لیست نمرات عملی نوبت دوم درس آمادگی دفاعی
خانه

در طرح ضیافت قرآنی سما از نفرات برتر قرآنی مدرسه راهنمایی سما تجلیل کرد

برگزیدگان مسابقات قرآنی قدس مورد تقدیر قرار گرفتند
مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی طرح قدس به میزبانی مرکز آموزشی و فرهنگی سما کرمانشاه در تالار علامه امینی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد دانش آموزان قرآنی مدرسه راهنمایی سما نیز در این مراسم حضور داشتند.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی طرح قدس (قرآن در سما) عصر امروز به میزبانی مرکز آموزشی و فرهنگی سما کرمانشاه در تالار علامه امینی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
جناب آقای ملکی رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما ضمن تقدیر و تشکر از شرکت‌کنندگان در این دوره قرآنی، گفت: امیدواریم بتوانیم قرآن را سرلوحه زندگی و کار خویش قرار دهیم و همواره شاهد استقبال بیشتر دانش آموزان و دانشجویان در این‌گونه مسابقات قرآنی باشیم.
کارشناس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان کرمانشاه نیز در این مراسم اظهار داشت: در روایات و احادیث به‌فراوانی آمده که نگاه کردن به قرآن کریم دارای ثواب بسیار فراوان است و این موارد نشان‌دهنده اهمیت حضور قرآن در میان مسلمانان است.
حجت‌الاسلام نعمت شکری افزود: به فرموده امام صادق (ع) در روز آخرت سه گروه به بهشت وارد خواهند شد که یکی از آن‌ها افراد رزمندگان، دیگری انفاق‌کنندگان و سومین گروه نیز اهالی قرآن کریم هستند.
وی بیان داشت: این مراسم به‌دلیل تجلیل از برگزیدگان طرح قدس است، اما همه کسانی که در این مراسم و محافل قرآنی شرکت می‌کنند، جزو برگزیدگان خواهند بود.
مسابقات قرآنی طرح قدس هر ساله با شرکت دانش آموزان، دانشجویان و کارکنان مرکز آموزشی و فرهنگی سما کرمانشاه در رشته‌های روخوانی و روان‌خوانی، قرائت به‌روش ترتیل و تفسیر قرآن کریم برگزار می‌شود و در نهایت نفرات اول هر رشته انتخاب شده و ضمن تقدیر از آنان، به مرحله کشوری معرفی خواهند شد
منبع http://www.farsnews.com/newstext.php?nn

تصویر خبر: