Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

آخرین فرصت ارسال لیست نمرات عملی نوبت دوم درس آمادگی دفاعی
خانه

طی مراسمی معاون آموزش ابتدایی و کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه3 کرمانشاه معرفی شدند.

مراسم تودیع و معارفه معاون آموزش ابتدایی ناحیه و معارفه کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه3کرمانشاه، روز چهارشنبه 21 اسفند ماه92 با حضور مدیر ناحیه، معاونین و کارکنان اداری برگزار شد و طی حکمی از سوی ریاست ناحیه، خانم دکتر شهناز قره تپه به سمت معاون آموزش ابتدایی و علی صفری به سمت کارشناس مسئول تربیت بدنی ناحیه3 منصوب و معرفی شدند.

در این مراسم که پس از اقامه نماز ظهر و عصر در نمازخانه اداره برگزار شد، نجفی مدیر ناحیه3 ضمن خیر مقدم، در جمع همکاران با اشاره به نقش مدیریت در جامعه، پیرامون اهمیت آموزش در دوره ابتدایی و همچنین تربیت بدنی و سلامت در مدارس به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی پیرامون مسائل آموزش و پرورش مطالبی رابیان نمود و در بخشی از سخنان خود، از خدمات شایسته خانم ها، ردگاه و مرادیان و آقایان سلیمی و پروین که در این مدت علاوه بر مسئولیت خود (کارشناس تربیت بدنی) مسئولیت این واحد را عهده دار بود، تشکر کرد.

مدیر ناحیه پس از ارائه گزارشی از سوابق شخصیتی و اجرایی معاون آموزش ابتدایی و کارشناس مسئول تربیت بدنی، برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

در پایان خانم دکتر قره تپه معاون آموزش ابتدایی و آقای صفری کارشناس مسئول تربیت بدنی ناحیه3 با تشکر از حسن اعتماد مدیر ناحیه و زحمات و پیگیری های مسئولین قبلی، در خصوص برنامه های حوزه کاری خود، در جمع همکاران به ایراد سخنرانی پرداخت و خواستار همکاری و همفکری کارکنان اداری و آموزشی شدند.

شایان ذکر است رزومه کاری معاون آموزش ابتدایی و کارشناس مسئول تربیت بدنی به شرح ذیل می باشد.

خانم دکتر قره تپه معاون آموزش ابتدایی ناحیه3:

لیسانس از دانشگاه تربیت معلم تهران، رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد و فوق لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه اراک، دکتری جامعه شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران با معدل الف، مدیر دبیرستان های ناحیه یک کرمانشاه، کارشناس و مسئول تربیت معلم و آموزش نیروی انسانی اداره کل، دبیر شورای تعیین صلاحیت مدرسین مراکز آموزش عالی، مسئول هماهنگی معاونت نیروی انسانی اداه کل، مدرس دوره های ضمن خدمت و دانشگاه های فرهنگیان، امام حسین(ع) واحد کرمانشاه، دانشکده علوم قرآنی، آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر کرمانشاه.

آقای علی صفری کارشناس مسئول تربیت بدنی ناحیه3:
لیسانس و فوق لیسانس تربیت بدنی، دبیر تربیت بدنی مدارس ناحیه3 کرمانشاه، مدرس دانشگاه های فرهنگیان و آموزشکده سما واحد شهرستان اسلام آبادغرب.

فایل ضمیمه: