Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم

برگزاری امتحان شنیداری زبان انگلیس پایه نهم

با احترام پیرو بخشنامه شماره 3503/50395231/460-1395/02/14 وبه پیوست نامه شماره 561/503952438/460 -1395/02/12 اداره کل متبوع ، با توجه به این که نمره درس زبان انگلیسی پایه نهم 12 نمره کتبی و8نمره به صورت شنیداری محاسبه می گردد،بدین وسیله اعلام می داردکه برگزاری قسمت شنیداری رأس ساعت 9/30 روزسه شنبه مورخ 95/02/21 به صورت همزمان درسطح آموزشگاه ها برگزار می گردد،مقتضی است مدیران محترم روزامتحان( 95/02/21)ساعت 8 صبح جهت تحویل سی دی آزمون به کارشناسی سنجش (امتحانات)ناحیه مراجعه نمایند.

فایل ضمیمه: 

دریافت کارت ورودبه جلسه آزمون تیزهوشان

با احترام به اطلاع مدیران محترم می رساندکارت ورودبه جلسه آزمون تیز هوشان ، ازطریق سایت ثبت نام فایل مربوطه قابل دریافت می باشد.

برگزاری مرحله استانی مسابقات جشنواره نوجوان خوارزمی( محورآزمایشگاهی )

با احترام دراجرای نامه شماره 220/503952353/561 -12/02/1395 اداره کل متبوع ، به پیوست تقویم اجرایی مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی محورآزمایشگاهی ارسال می گردد ، شایسته است مدیران محترم ضمن اطلاع رسانی به دانش آموزان ذینفع برابربا برنامه زمانی وشرایط وضوابط (ضمیمه)نسبت به اعزام دانش آموزان درمحورمسابقات آزمایشگاهی اقدام نمایند

بازدیدجناب سرهنگ احمدی و آقای کاظمی از دبیرستان هیات امنایی فضیلت

در روز دوشنبه مورخ 95/2/13 جناب آقای کاظمی از بسیج سازمان و جناب آقای احمدی از سپاه نبی اکرم (ص )از این آموزشگاه بازدید به عمل آوردند و از فعالیتهای بسیج وحلقه ی صالحین بازدید به عمل آوردند و اظهار رضایت نمودند.

برگزاری جشن تلاشگران مرحله ی دوم در دبیرستان فضیلت

در روز دوشنبه 95/2/13 مقارن با هفته ی بزرگداشت مقام معلم دومین مرحله ی جشن تلاش در این آموزشگاه برگزار گردید وبه دانش آموزان رتبه های برتر ورزشی و فرهنگی هنری و المپیاد ریاضی و جشنواره ی خوارزمی ونانو و آزمون پیشرفت تحصیلی و گردوی دانش و برترینهای حجاب و عفاف و نماز و اعضای شورای دانش آموزی و طرح یاد آوران و حلقه ی صالحین و اعضای فعال فروشگاه و.... جوایزی اهدا شد و در پایان از دانش آموزان پذیرایی به عمل آمد.

بازدید وارزیابی عملکرد توسط سرکار خانم فتح اللهی مسئول محترم تربیت بدنی ، بهداشت و آسیبهای اجتماعی از وزارتخانه آموزش و پرورش از دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س)

صبح امروز دوشنبه مورخ 95/2/13 بازدید وارزیابی عملکرد حوزه تربیت بدنی که شامل تربیت بدنی، پیشگیری و مراقبت از آسیبهای اجتماعی و بهداشت توسط سرکار خانم فتح اللهی مسئول محترم تربیت بدنی ، بهداشت و آسیبهای اجتماعی از وزارتخانه آموزش و پرورش و سرکار خانم زاهدی مسئول محترم تربیت بدنی سازمان آموزش و پرورش استان کرمانشاه صورت گرفت.

برگزاری هم زمان شورای دبیران و بزرگداشت هفته مقام معلم - دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

در تاریخ 95/2/12 در اولین روز از هفته معلم جلسه شورای دبیران همزمان با بزرگداشت مقام معلم برگزار گردید . که پس از نواختن زنگ سپاس و پخش آیاتی از قران کریم ،مدیر محترم آموزشگاه با عرض تبریک روز معلم و بیان مقام شامخ معلمی جلسه را اغاز کردند و جشنی در خور همکاران عزیز برگزار نمودند. از کلیه همکاران که در طول سال تحصیلی دلسوزانه فعالیت نمودند تقدیر و تشکربه عمل آ وردند . در خلال این مراسم به بررسی برنامه ها و اهداف آموزشگاه پرداخت و در خصوص برنامه ی مراقبت همکاران و برگزاری هرچه بهتر آزمونهای پایان ترم و تحویل به موقع سوالات نوبت دوم و لیست امتحانات تاکید کردند.

پورتال دبیرستان شهید عباس یوسفی در جمع پرتال های برتر کشوری قرار گرفت

پورتال دبیرستان شهید عباس یوسفی در جمع پرتال های برتر کشوری قرار گرفت

تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم

معلمین وهمکاران گرامی وعزیزم ، با سلامی گرم و آرزوی توفیق الهی ، نمی دانم با چه زبانی از زحمات بی دریغ و تلاشهای شبانه روزی شما عزیزان تشکر و قدردانی کنم . فقط می توانم شما رادعا کنم و از خداوند متعال طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای شما و خانواده محترمتان داشته باشم و برای آنهایی که از دنیا رفته اند طلب رحمت و مغفرت
نمایم . معلمی شغل نیست بلکه عشق است. \" روز معلم بر همه شما عزیزان مبارک باد (حقیر زارعی کارشناس مسئول آموزش متوسطه دوره اول ناحیه سه)
حروف درس الفبا ی ما معلم بود
تمام صحبت ما یک صدا معلم بود
به روی تخته ی چوبی همیشه بی پایان
شروع نام خدابود، تا معلم بود
نگاه روشن دنیای کودکی هایم
به خشم و بوسه ی مادر ویامعلم بود
خدا به وسعت ایمان به شکل هر واژه
جمله جمله ی ایثار ،با معلم بود
قسم به نام پیام آوران آگاهی
تمام درد بشر را دوا معلم بود

حضور جناب سرهنگ حاجی علیانی، سروان کریمی و ستوان شاهمرادی مشاور کلانتری 12 منطقه 22 بهمن در آموزشگاه شهید ایرج فیضی گروه باهنر جهت تبریک روز معلم

جناب سرهنگ حاجی علیانی رئیس کلانتری 12 و همکاران ایشان پس از تبریک روز معلم به همکاران، در یکی از کلاس های آموزشگاه حضور یافته و برای دانش آموزان در خصوص آسیبهای اجتماعی هشدارهای پلیسی را بیان نمودند.

دریافت تشویقی هفته بزرگداشت مقام معلم

با احترام بدینوسیله به اطلاع مدیران محترم مدارس متوسطه دوره اول می رساند جهت دریافت تشویقی همکاران به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم به آموزش مراجعه نمایند لطفا به خاطر تضییع نشدن حق همکاران واحتمال جابجا شدن برگه ها دراسرع وقت اقدام گردد.

پورتال دبیرستان گل یاس موفق به رتبه کشوری گردید

این موفقیت رابه تمامی دبیران ودانش آموزان دبیرستان گل یاس تبریک عرض می نماییم واز همکارانی که دراین موفقیت مارایاری نموده اند کمال قدردانی وسپاسگزاری را داریم.

تشریح قلب،شش وکلیه توسط دبیرعلوم تجربی در دبیرستان شاهد امام حسن مجتبی (ع)

روز چهار شنبه آقای محمدی دبیر موفق و با تجربه علوم تجربی این دبیرستان عمل باز کردن قلب ، شش و کلیه(گوسفند)را برای دانش آموزان تشریح و در مورد اجزا و قسمت های مختلف هر کدام از اعضا و نیز کار کرد آن ها توضیحات لازم را بیان فرمودند.

ارسال فرم یک آموز همکاران متقاضی جابجایی محل خدمت ،کسرساعت یافاقدساعت تدریس در آموزش متوسطه دوره اول

باحترام به پیوست نامه شماره 3503/50395945/220 -1395/02/06 درخصوص همکاران متقاضی جابجایی محل خدمت ،کسرساعت یافاقدساعت تدریس در آموزش متوسطه دوره اول ارسال می گرددشایسته است مدیران محترم مفادبخشنامه رابه دقت مطالعه وبه امضاء و رویت همکاران گرامی برسانند. در ضمن تاریخ ارسال مدارک به آموزش حداکثر 1395/02/21 روزسه سه شنبه می باشد که بدین وسیله اصلاح می گردد.