Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

همایش تجلیل ازمدارس ممتاز کشوری تعالی مدیریت مدرسه

برگزاری مسابقه جشنواره نوجوان خوارزمی محور ادبیات(دبیرستان وحدت)

با استعانت خداوند متعال امروز شنبه چهاردهم اسفند ماه سال جاری جشنواره نوجوان خوارزمی در محور ادبیات حوزه دختران در آموزشگاه وحدت برگزار گردید.آقایان امیریان معاون متوسطه و زارعی کارشناس مسئول آموزش از این آزمون بازدید نمودند .

کسب مقام اول دانش آموز مدرسه نمونه حضرت معصومه(س) در مسابقات استانی تکواندو

دانش آموز تینا پژوهنده در مسابقات استانی تکواندو رتبه اول را کسب نمود. این موفقیت را به این دانش آموز عزیز وخانواده محترم او تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت بیشتر داریم

کسب مقام در مسابقات تکواندو ناحیه و استان توسط دانش آموزان دبیرستان رضوان دوره اول

کسب مقام اول در مسابقات تکواندو ناحیه توسط دانش آموز امیر حسین فرهادی و همچنین کسب مقام دوم استانی در همین رشته توسط دانش آموزسید فرشید رخش ماه را به این دانش آموزان و خانواده های محترمشان تبریک عرض می نمائیم.

برگزاری مسابقات آزمایشگاهی مرحله ناحیه

مسابقات آزمایشگاهی مرحله ناحیه در آموزشگاه یاران امام (ره) بخش پسران با حضور داوران بر گزار گردیدوآقای زارعی کازشناس مسئول آموزش ازاین جشنواره بازدیدبعمل آوردند

درخشش دانش آ موزان دبیرستان شهيد عباس يوسفي در مسابقات قرآن ،نماز و عترت ناحیه

1_محمد حسین پهلوانی ____رشته مداحی______رتبه اول ناحیه
2_علیرضا ناصری ____رشته صحیفه سجادیه____رتبه اول ناحیه
3_محمد امین میری___رشته قرائت قران____رتبه دوم ناحیه
4_امین کافی موسوی ____رشته قرائت قران ____رتبه دوم
5_سبحان شیرخوانی _____رشته حفظ قرآن_____رتبه سوم ناحیه

اجرای مرحله ی منطقه ای جشنواره ی خوارزمی محور ادبیات فارسی

با احترام ، به اطلاع می رساند اجرای مرحله ی منطقه ای جشنواره ی خوارزمی محور ادبیات فارسی ، روزشنبه تاریخ 95/12/14 به صورت هماهنگ راس ساعت 9صبح درمدارس وحدت(دختران) و دبیرستان شاهد امامحسن مجتبی (ع)(پسران) برگزار می گردد، شایسته است مدیران محترم مدارس متوسطه اول در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

کسب مقام اول و دوم مسابقات استانی وزنه برداری توسط دانش آموزان دبیرستان فرهنگ

در مسابقات استانی رشته وزنه برداری در وزن 50 کیلو گرم 2 دانش آموز از دبیرستان فرهنگ موفق به کسب مقام اول و دوم شدند.
کوروش پیری مقام اول و پژمان پیری مقام دوم

کسب چهار مقام در مسابقات فرهنگی - هنری در سطح ناحیه 3 کرمانشاه توسط دانش آموزان دبیرستان غیر دولتی باقرالعلوم (ع) - در سال تحصیلی 96-95

با سلام به اطلاع می رساند آقای محمد نوید محمدی نور در رشته احکام حائز مقام اول در سطح ناحیه 3 شده و به مرحله استانی نیز راه یافته است . آقای محمد حسام ابراهیمی در رشته قرآن حائز رتبه سوم و اقای ابوالفضل ناصری در رشته مداحی موفق به کسب مقام دوم و نیز آقای امیر حسین عزیزی در مسابقات نهج البلاغه مقام دوم را در سطح ناحیه 3 کسب نموده اند .

برگزاری مسابقات آزمایشگاهی (جشنواره نوجوان خوارزمی بخش دختران)در روز یکشنبه 95/12/8 در دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س)

مسابقات آزمایشگاهی در روز یکشنبه 95/12/8 در دبیرستان نمونه حضرت معصومه(س) برگزار گردیدو دانش آموزان به سوالات داوران پاسخ دادند ودرزمان مشخص شده به انجام آزمایش پرداختند.

قهرمانی دانش آموز دبیرستان فرهنگ در مسابقات تکواندو در سطح ناحیه 3

امیر حسین امجدیان دانش آموز پایه هفتم آموزشگاه فرهنگ موفق به کسب مقام قهرمانی رشته تکواندو در سطح ناحیه 3 شد.
این موفق را به ایشان، خانواده محترمشان و دانش آموزان عزیز تبریک میگوییم.

داوری دست سازه های جشنواره نوجوان خوارزمی(دبیرستان وحدت)

امروز هشتم اسفند ماه جناب آقای زارعی کارشناس مسئول متوسطه اول از نمایشگاه دست سازه های جشنواره نوجوان خوارزمی بازدید نمودند .در این بازدید جناب آقای عینی و جمعی دیگر از همکاران به عنوان داور جشنواره حضور داشتند.

كسب مقام اول رشته تكواندو در سطح ناحيه 3-دبيرستان هيئت امنايي فضيلت

بيتا اميريان دانش آموز پايه هفتم اين دبيرستان ،مقام اول رشته تكواندو، وزن 32 كيلوگرم را در سطح ناحيه 3 كسب نمودند.

کارگاه آموزشی اقدام پژوهی با حضور مدرسین برجسته روز پنج شنبه 1395.12.5 از ساعت 8.15 صبح لغایت 12 در تالار شهید بهشتی برگزار می گردد.همکارانی که جهت کارگاه مذکور در پژوهشکده تعلیم و تربیت ثبت نام نموده اند،در تالار شهید بهشتی حضور یابند.

کسب رتبه در مسابقات قرآن ،نماز عترت مرحله ناحیه توسط دانش آموزان دبیرستان شهید ایرج فیضی گروه رجایی

سیده کیمیا حسینی پایه هشتم رتبه اول نهج البلاغه
فاطمه امیری پایه نهم رتبه اول نهج البلاغه
راشین منصوری پایه هفتم رتبه دوم نهج البلاغه
.....................................................................................
فاطمه فلسفی پایه نهم رتبه اول مفاهیم
فاطمه زارعی پایه هشتم رتبه دوم قرائت
.....................................................................................
ملیکا شاهمرادی پایه نهم رتبه دوم انشائ نماز